Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Juz działałam :P Teraz czekam na okres do niedzieli :D Albo mała niespodziankę :D Ale mam pewne objawy choc to moze byc sprawka branych leków ... dlatego czekam do konca miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ScarletKate Tylko proszę cie nie wkręcaj sobie objawów bo one mogą być zupełnie inne niż oczekujemy,ja nie będąc w ciąży miałam objawy,a będąc faktycznie w ciąży biochemicznej miałam silne objawy i nie pozwiązywałam ich z objawami fasolki . Oczywiście życzę Dwóch kreseczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję i się nie martw ;-) nie wkrecam sobie tylko twierdzę że to może być to :-D choć niekoniecznie, jestem tego świadoma ze mogę się mylić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki dziewczyny :) A ja juz nie plamie, rzeczywiscie polozna dobrze powiedziala, ze w terminie @ moze sie pojawic, a potem juz ok. Ja czekam do wtorku na wizyte u gina, a w weekend zrobie znowu test, zebyvsprawdzic czy moja druga kreska sie pogrubia i wzmacnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni ja reż miewam czasem @ bardzo słabe i nawet kiedyś dawno pisałam tu na forum jak jeszcze był stary wątek tez myślałam że może to ciąża ale niestety :( i chyba w tym cyklu przez te moje choroby itd nie miałam jednak owulacji temperatura nadal niska eh no trudno ale beznadzieja. zobaczymy co mi powie gin w następnym cyklu. kurde wszystko się zgadzało śluz był piękny bol brzucha itd a tu tempka niezmienna od 3 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hej... a ja jestem sama zła na siebie.... głupia jestem i naczytałam się jak rozpoznać u siebie ciążę obumarłą i teraz ciągle się zastanawiam czy wszystko jest ok... głupek ze mnie i sama jestem zła na siebie... we wtorek mam lekarza i będzie dobrze. Jeszcze 2 tygodnie i idę na L4 więc baletka może mi zazdrościć ale powiem Ci że sama już nie wyrabiałam w pracy... i jeszcze dodatkowo powiem że robię sobie obkłady z kory dębu na mój biedny tyłek ... mam nadzieje że w wtorek lekarz przepisze mi coś lepszego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi1705 Pac Pac nie czytaj tych głupot w internecie bo od tego czytania mamy wszystkie możliwe objawy i choroby zawsze coś się zgadza .Będzie dobrze nie stresuj się !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piękny wiosenny dzień,u mnie ani śladu plamień,po wczorajszej kropce ani śladu :) dziś śluz kremowy ale to pewnie zasługa dni niepłodnych i Duphastonu który biorę od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziekuje a ja tez głupia dzisiaj zrobiłam test w 25 dniu cyklu i nic ... negatywny.. i teraz w sumie to się martwię.. eh.. głupia jestem. Evil705 nie martw sie widzisz tak to jest jak sie ma za dużo czasu niestety i czyta jakies głupoty. Nie a co sie martwic na zapas ( a sama tak robie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko ja pytałam o odczucia przy braniu clo :) mi chyba tylko tyle to dało że mi jest gorąco w nocy jak śpię ;) no ale zobaczę co będzie za tydzień jak mniej więcej powinna wypadać owulacja :) agnieszka nie smuć się :) z temperaturą też nic tak do końca nie wiadomo bo u mnie skok temp był i ból jajników a owulacji nie było :) Evi co Cię podkusiło żeby czytać o rozpoznaniu ciąży obumarłej? masz jakieś niepokojące objawy? jak masz się bać i stresować to idź na kontrolę a potem omijaj szerokim łukiem wszystkie informacje o objawach nieprawidłowości i ciesz się ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
no nic się u mnie nie dzieje dziwnego... nie mam silnych wzdęć , bóli, plamień (tak jak było u mnie za 1 razem gdy mi się nie udało ). Nie wiem co mnie kuzwa podkusiło jak przeczytałam że można nie mieć żadnych objawów to mnie to jakoś zmroziło... wizytę mam w wtorek więc staram się nie zaleć i tak jak pisałam wcześniej chyba oszalałam że w ogóle to czytałam.... Ja jak brałam clo też jedyne co to miałam wybuchy gorąca i jakoś dziwnie mi się spało.... tak jakbym była nie wyspana.... ale tak to nic innego się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik nie pomogę bo z wynikami zawsze chodzę do gina. Ale liczne leukocyty chyba występują przy zapaleniu chociaż mogę się mylić nie chce straszyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grupa II to wynik jak najbardziej w normie, który ma większość kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Maomi nie planuje żadnych badań, myślę że drugie poronienie było skutkiem poprzedniego lyzeczkowania, za szybko poprostu zaszłam.... Ale czy to moje drugie poronienie można uznać za ciążę biochemiczna? Równo w 5 tyg poronilam i bete miałam malutka. Nie załamuje się bo jestem jeszcze młoda i wszystko przede mną no i mam już dwa szczęścia które broja ze aż strach, nie mam przy nich czasu aby wspominać to co było, inaczej byłoby gdybym dzieci nie miała chociaż te moje stracone skarby tez zdążyłam pokochać. Odczekam może 2 miesiące i zajde znowu, z tym problemu nie mam tylko z donoszeniem. A jak znowu się nie uda to się poddaje poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia a może coś na podtrzymanie ciąży mógłby Ci dać Twój gin? będę trzymać kciuki żeby kolejny raz wszystko było dobrze :-) 🌻 renii ja miałam w ostatnim, albo poprzednim cyklu taką słabą @ przy wydłużonym nieco cyklu (o 3 dni) i też nie wiadomo dlaczego - zdarza się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie e zastanawiam nad tym taka była i zaczynam nowy cykl a juz nawet nie licze co ma byc to będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny bo sie martwilam a wizyte u moje gina mam dopiero za tydzien, a mialam isc dzisiaj do tego drugiego ale jak na zlosc dzisiaj nie przyjmuje ale pojde jutro bo sie naprawde martwie tym brakiem objawow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienie minimalne powróciło znowu dwie kropki śluz jakby zabarwiony na bardzo jasno brązowy,niewiem czy wpływ moze mieć na to stosunek gdyż rano się pobawilismy,zaznacze ze żadnej nadżerki niemam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda31 ja ostatnio tez tak plamiłam w środku tylko i nic się nie wydarzyło wiec skoro nie masz nadżerki to nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a w jakich dawkach się bierze luteine przed @? Siedzę właśnie przy kawie i ciachu :) jestem happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baletka ja mam 2 razy dziennie przepisane od 16 dc przez 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda stosunek nie ma nic do rzeczy, nawet jesli by to bylo po stosunku to trwalo by to chwilke i tyle, tylko w sumie dlaczego mialo by to byc od stosunku? moze masz za mała dawke duphastonu skoro nadal brudzisz na brązowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja plamiłam po stosunkach w pierwszych tygodniach ciąży, szyjka macicy się mocno rozpulchnia, nabrzmiewa, nabiera krwi, Z tego samego powodu mogą pojawić się np krwawienia z nosa choć pewności nie ma że to akurat z tego. Mówię jak było u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×