Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Blanka 123
Ostatnie dwa cykle trwały 29 dni a ulu dniowe cykle były wcześniej nie pamiętam. . :/ w tym cyklu kochaliśmy się 5 razy i tak jakoś wyszło :) nigdy nie odczuwałam owulacji i nie zwracałam uwagi na śluz czy mam płodny czy nie :) tylko teraz po pierwszym dniu starań na drogi dzień zaczął boleć mnie jajnik i to juz było dziwne dla mnie. . Potem doszły bóle piersi na długo przed planowana miesiączką. A potem bóle miesiączkowe których nie miałam wg od czasu porodu czyli dwa lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Dziewczyny czytałam ostatnio tylko nie wiem gdzie :p para starała się kilka lat o dziecko chyba 8 ale nie jestem pewna . Potem zdecydowali się na in vitro. Kobieta urodziła dziecko itd. I doszli do wniosku ze nie muszą uważać bo i tak napewno ona nie zajdzie w kolejną ciążę naturalnie. . I po 3 miesiącach chyba od porodu zaszła w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Dzisiaj powinnam dostac@ ale jeszcze jej nie ma...jednak nogi caly czas mnie bola jakby miala nadejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Blanka123 super Gratuluje!! mam nadzieje ze w koncu i nam sie udaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
To ze mna chyba musi byc cos nie tak bo my prawie co drugi dzien sie kochamy tak spontanicznie nawet czasami rano i wieczorem i 4 miesiace i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi swedzenie zniklo i to nawet nie wiem kiedy, bardzo dziwna sprawa, łykam tylko lacibios femina.... aga idz 16dc niech CI zrobi usg, bedzie widzial czy owu była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Lenna my zanim podjęliśmy decyzję o drugim dziecku mówiliśmy ze będzie co będzie albo blade w ciążę albo nie . Ale nie myślałam że uda się za pierwszym razem . Jeszcze nie dotarło to do mnie :) dziękuję dziewczyny :) trzymam mocno kciuki za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
U mnie @ brak mimo, ze nogi caly czas mnie rwa jak na nia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annamaria88 puki nie przylazła ta wstrętna @ to jest nadzieja,a kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Blanka moje gratulacje!!!!! Tak przeczuwalam wczoraj ze jak dziś tu wejdę to się dowiem ze jesteś w ciąży!! :-) ciesze się razem z tobą. Jak będzie ci się chciało to wklej Zdj testu :-) będziemy podziwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
annamaria88 puki nie ma @ to jest nadzieja :) Ehh dziewczyny chyba przezywam kryzys jak pomysle ze mam tyle nie widziec męza a juz zapomniec o staraniach ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi no pięknie :) mamy miesiąc różnicy, to u Ciebie jszcze jakieś 80 dni :> Trzymam kciuki! Ale weź juz nie pisz o tym jak mało przytyłaś bo mi się włos na głowie jeży :P :D hehe :) x Blanka no gratulacjeeee!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Anna Maria a cykle masz regularne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Znowu posty mi się nie wyświetlają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Dziewczyny a jak mam wstawić to zdj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Zawsze mialam regularne tyle, ze przed braniem tabletek cykl trwal 26 dni a po odstawieniu czyli od jakies 4 miesiecy to zawsze 28 dni. Poczekam jeszcze jutro co sie wydarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. Mam do was małe pytanko.. Nie jedna z Was zna moją historie.. Ale pytam tylko tak dla swojej wiedzy.. Wiecie może czy jeśli partner ma to co już wam mówiłam co mój mąż podejrzewa że ma to czy mając to mogę wgl zajść w ciąże? Pytam bo od dłuższego czasu mam regularnie @ a teraz spóźnia mi sie (co prawda tylko) 2 dni i jakoś na chwile obecną wgl nie czuje że @ miałaby przyjść teraz jakoś, dodam że zbliżenia były w dni płodne i wgl. I jakby co nie myślcie sobie że coś sobie wmawiam.. Bo wgl nie myślę o tym bo podejrzewam że jest to nie możliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Wow! Super Blanka!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord ja jutro zabieram się za czytanie,bo dopiero jutro mam trochę czasu dla siebie więc w spokoju chętnie poczytam co tam nabazgrałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka wynik tego testu jest niepodważalny :-) jeszcze raz gratuluję :-) blondi tak z grubsza przejrzałam artykuły w internecie na ten temat i wygląda na to że to co ma Twój partner może wpływać na płodność ale nie musi, gdzieś tam pisało że jak w wyniki badania nasienia wyjdą dobre to nie wymaga to leczenia, ale każdy przypadek jest indywidualny więc lepiej nie sugerować się internetem tylko namówić go na wizytę u lekarza kasik najgorsze są pierwsze dni :-( spróbuj ten czas poświęcić na jakieś hobby to czas szybciej minie :-( annamaria zrób test - nie trzymaj nas w niepewności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondi nic nie wiadomo najlepiej by było gdyby twój się przebadał,bo tak to jak wróżenie z fusów,porozmawiaj z nim na spokojnie niech zrobi te badania dla świętego spokoju,chociaż myślę ze on się boi i to jest nie fair z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi, Gościu dzięki. Już nie raz mam z nim rozmawiane.. Ale obiecałam sobie ze w tym miesiącu, góra do początku maja muszę go jakoś namówić.. Bo wiem że z tym żartów nie ma.. Blondyneczka na razie nie chce testować, bo wiesz jakoś to do mnie nie dociera, a nie chce sie zawieść.. Póki to tylko kilka dni to myśle że i tak by test nie był do końca wiarygodny bo z tego co mi wiadomo jesli @ sie spóźnia 7 dni to w tedy już mozna myśleć ze to ciąża a tak to ma prawo czasem sie przesunąć, tylko że to dla mnie dziwne bo już jakiś czas @ miałam jak w zegarku.. Już sama nie wiem co mam myśleć na ten temat i jakoś nawet nie do chodzi do mnie myśl że miałabym być w ciąży wiedząc o tych przypuszczeniach związanych z moim mężem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolaa95
Dzień dobry, jestem studentką pierwszego roku położnictwa. I przeprowadzam ankietę w ramach jednego z przedmiotów na temat stopnia wiedzy kobiet ciężarnych na temat skutków palenia papierosów w okresie ciąży. Ankieta jest w pełni anonimowa. Będę wdzięczna za wypełnienie mojej ankiety. http://www.survio.com/survey/d/Y7G1S6B2Z7N4K3P6P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziewczyny jeśli bym założyła ze moze i jestem w ciąży to nie byłoby to dziwne e tak długo sie staralismy (oczywiście nie było nic wiadomo na ten temat męża w tedy jeszcze) i teraz wiedząc juz o tym to bym zaszła? Dodam ze w tedy ciągle o ciąży myslalam bo bardzo chciałam az czasem do przesady o tym myslalam a teraz wogule o tym juz nie myślę ani nic bo uwarzam ze jest to nie możliwe póki ten moj nic ze sobą nie zrobi.. Jak mmyslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Blondi wszystko jest mozliwe . Czasem niemozliwe staje sie mozliwe. wiec trzymam kciuki zeby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Blondi przeważnie tak jest,jeśli kobieta odpuszcza to zachodzi :-) U ciebie tez tak może być bo tak naprawdę może wszystko jest ok z twoim mężem więc testuj i czekam na dwie kreseczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×