Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Lenna22
u mnie dzisiaj 15dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
U mnie z bety wyszedł 4 tydzień 10-750 a ja mam 521 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achh Reni.. Poczekam do weekendu bo jeśli do weekendu nie dostaje to w sobotę lub niedziele zrobię test albo i jutro.. Także juz niedługo ale kiedy dokładnie to jeszcze nie wiem, jest czas jeszcze... A gdybym była to w takim czasie jak aktualnie jestem to są wgl jakieś znaki/objawy świadczące o ciąży?? Jakieś bule? 'Upławy'? Itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi1 nie naciskam cie na test jeśli chcesz mieć pewność to poczekaj ile twoja dusza zapragnie ;-) Trudno powiedzieć ponieważ są kobiety które nie odczuwają zupełnie oznak ciąży,a są takie które maja objawy książkowe więc tym się nie sugeruj bo może okazać się,ze jesteś w ciąży umysłowej tak jak i ja bywałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni taka ciąża jak pisalas "ciąża umysłową" to mi na pewno nie grozi bo od około Lutego wgl juz nie myślę o ciąży i dlatego tak na lajcie podchodzenia do testowania... Kiedyś to za raz robilam teraz mi to tam wiesz... Będę to będę a jak nie to nie.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi1 to dobre podejście masz,ja też zmieniłam nastawienie i szybciutko @ przylazła więc wszystko może ją opóźniać A co do ciazy umyslowej to chyba wskoczylam na wyzszy level bo mimo stu testow i @ to na koncu glowy ( a tak serio to w calej ;p ) krążyła myśl ze moze jednak sie udalo bo cos mnie jajnik dziwnie pobolewa a to tylko umysł :-) Gdzieś ostatnio słyszałam, że przesilenie wiosenne też lubi namieszać w cyklu... Chociaż oczywiście trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi po moich ostatnich cyklach to w ogóle nie wiem kiedy owulacja nastąpi.. będę obserwować organizm a najlepiej pójdę na spontana;) W tym cyklu będziemy działać dla czystej przyjemności ;D taki mam plan.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maomi wszystko możliwe przecież jeszcze nie ma tej nie dobrej @ :-) fajnie że masz wolne ja ci powiem że też Sie strasznie cieszę że jestem już na l4 jednak odpoczynek jest wskazany w naszym stanie nie widzę siebie siedzącą przez 8-10h przed komputerem .... odpoczywaj i przygotuj Sie do wielkiego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Reni pozyjemy zobaczymy.. Ja ogólnie szczerze mówiąc to wogule nie myslalam o ciąży tylko dopiero to mi przez myśl przeszło gdy @ zaczęła sie spozniac i do dzic przechodzi mi ta myśl przez głowę ale tak wiesz spontanicznie.. Także czas pokarze.. :-) Nie ukrywam że na pewno bym sie ucieszyła.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzis 10 dc i wypłynął ze mnie śluz taki ciągnący duzo go było chyba zaczynają się dni płodne.taki jakby czopki dziwne. śluz jest podobnie jak w każdym miesiącu ale dlaczego nie ma w ciąży wciąż :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
blondi mi chodzilo o to czy przy Twojej ewentualnej ciazy te bakterie jej nie zaszkodza , moze trzeba cos brac... I nie zapominaj o tym ze Twoj maz nie robil badan, a zylaki moga ograniczyc plodnosc ale wcale nie musza a pozatym to do zaplodnienia jest potrzebny tylko jeden plemnik... Maomi chyba sie za wczesnie pochwalilam bo znow wrocilo swedzenie, bardzo delikatne ale jednak, wzielam wczoraj na noc tabletke i teraz znow spokoj... no oszalec mozna... A co do pyt o tesknote za,mezem to nie mam czasu bo latam do pracy, zachrzaniamy jak male samochodziki na czarno i jak wracam to padam... a praca tymczasowa tylko, za to moj M podjal decyzje ze niedlugo wraca na stale do mnie :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Bylam na becie dzisiaj. Wyszedl 4-5 tydzien. 1025:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Bylam na becie :) Wyszedł 4-5 tydzien. 1025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Dziewczyny u mnie 5dc @ powoli odchodzi a ja nabieram strasznej ochoty na pieszczoty,jestem z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Mi z bety wyszedł 4-5 tydzień. 1025 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Jeju znowu spamuje. Przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Reni84 super oby nam sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Blondyneczko rozumiem o co chodzi.. Ale gdy odbierałam wyniki od mojego gin to tez powiedział że to nic poważnego ze nie mam sie martwić i wgl także na serio to nic takiego .. no ja mam 32dc a zazwyczaj mam 27-28dni, a @ jak nie było tak nie ma... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi oczywiście ze to nic powaznego :) i ze chodzilo tylko o dokladniejsze badania co to za bakterie , natomiast skoro nie wiadomo dokladnie to tez nie wiadomo czy maja wpływ na ciaze... no ale to Twoja decyzja:) nie chcesz testowac to nie testuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie obserwujecie troche czasu juz swoje cykle, moze mi cos poradzicie, mam dzis dziwny ból jajnikow tak na przemian raz jeden raz drugi czasem sie odzywa ciagnie/kłuje nie bylo by w tym nic dziwnego, ale jakos dziwnie promieniuje na nogę, jeszcze tak nie mialam, moze to jakies zapalenie sie zaczyna ehhh miała tak ktoras z was moze? dodam ze jestem po owulacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko.. Szczerze mówiąc to sama już nie wiem.. a z drugiej strony jutro już jest piątek także już do weekendu przetrzymam.. Jeden dzień w tą czy w tą to wiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylwusia
Evi1705 masz rację, nie pomyślałam nigdy w ten sposób :/ Kurcze, jak się nie uda teraz to tak zrobię! :) maomi 24dc, zostało jakieś 4 dni do @ :( ale wolę się nie nakręcać bo potem tylko rozczarowanie i żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylwusia
blondi trzymam kciuki, żeby się udało :) Fajnie, że jesteście dziewczyny, bo kto zrozumie lepiej jak nie ktoś w tym samym położeniu :) no i kobiety to kobiety... mój mąż nie rozumie po co ja się tak nakręcam co miesiąc dopóki nie będę wiedziała na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko dziewczyny wiecie ja to mam na lajcie tylko przeszkadza mi to dziwne uczucie w podbrzuszu czyli .. Hmm nie wiem jak to określić.. Bo to w podbrzuszu mnie nie boli tylko taki jakby ucisk czuje a to jest takie dziwne i za razem przeszkadzające a nie wiem czy to wgl normalne bo nigdy takiego czegoś nie czułam.. Nie wiem czy dobrze to opisałam żebyście mnie dobrze zrozumiały ale starałam się jak mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaqq
Czytam wasz topic, bo sama się staram o dziecko.. Blondyneczko - znam cie z poprzedniego tematu i wiem ze strasznie długo walczysz o dziecko. Mozesz napisac jake badania robilas? Dowiedzialas sie czegoś na swoj temat, co wam przeszkadza w zajsciu w ciaze? I martwia mnie te Twoje nawracajace infekcje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaqq
Blondi1 może to nic oznaczać, a może również jest cos na rzeczy.. Nie chcesz wykonać testu choć juz po terminie @ więc się nie dowiesz czy to objawy ciązowe czy znaczące coś zupełnie innego. Nie rozumiem twojego podejscia, nie chciałabyś wiedzieć, bo boisz się rozczarowania? Więc czekaj i doszukuj się przesłanek ciąży, bez chęci potwierdzenia.. Ja Ci jednak życzę żeby dziecko jednak zagościło pod sercem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi zgadzam się z julitaaaqq skoro nie chcesz testować to nie szukaj objawów będzie co ma być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×