Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość julitaaaqq
Reni84, tak jest :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie blondi1 wcale nie podchodzisz do ciąży na lajcie, jak nas przekonujesz. Każdy Twój wpis pokazuje jak bardzo nakręcona jesteś, dodatkowo mimo że po terminie @ nie wykonujesz testu.. Bo boisz się rozczarowania? To dotyka lekko psychozy. Lepiej nie chcieć wiedzieć, żyć złudzeniem i doszukiwać się objawów.. Jeszcze dzień być może się pocieszę.. Mi wiele razy @ spóźniała się nawet do tyg, ciąży nie było, ale zawsze sprawdzałam. Chciałam wiedzieć jak najszybciej, by zacząć dbać o siebie. Dzień po terminie miesiączki test, negatyw. Kolejne dwa dni - beta. Negatywna i już wiedziałam że niestety, ale czekam tylko na miesiączkę. Trzeba być racjonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jest wiosna więc fasolki powinni zacząć kiełkować na słoneczku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Reni u nas na pomorzu było gorąco a potem deszcze więc Kiełkowało :) Dziewczyny tak trochę smutno mi ze nie udaje się wam :( Jest tyle rodzin, matek które zabijają swoje dzieci porzucają itp nie chcą tych dzieci . A jest tak wiele małżeństw i par które za upragnione dziecko mogli by oddać wszystko pokochać całym sercem. . To jest nie sprawiedliwe !! :( tak bardzo chciałabym aby i wam się udało. Pisałam już wiele razy TRZYMAM ZA WAS KCIUKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio odpuściłam i nawet nie byłam w ciąży umysłowej w tym cyklu i @ przyszła raz dwa,więc tak naprawdę psychika i nastawienie potrafią zdziałać cuda i sieczkę z mózgu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety życie nie jest sprawiedliwe,niedaleko mojego domu mieszka kobieta która pije alkohol dzień w dzień a brzuch ma chyba 6 miesiąc,serce mi ściska jak ją widzę nie mogę na tą kobietę patrzeć a widzę ja praktycznie codziennie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Szkoda że nie mozna kliknąć "lubię to" na wypowiedź gościa :). Masz 100% racji i też mi się powoli już to ciężko czyta. Jak nie problemy z mężem ze się nie bada to płacz ze przez cytologie do szpitala teraz rzekomo na lajcie od lutego a prawie w każdym wpisie desperacja. blondi wyluzuj dziewczyno bo nie ma tu głupich lasek i każda z nas swoje wie także nie przekonuj nas na siłę ze podchodzisz do wszystkiego na lajcie bo w każdym wpisie to powtarzasz. Nie wiem jak innych ale jak dla mnie to jesteś męcząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
mnie od wczoraj boli brzuch tak jakby na @ a jest dzisiaj 16 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Lenna nie za szybko ? :) Mi piersi chyba dzisiaj eksploduja... co jakiś czas jakby drętwiały hehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek151
czesc dziewczyny :) dawno nie pisalam, gratuluje nowym mamusia :) widac wiosna dziala cuda :) blondi dziewczyny maja racje, zrob test zeby zaczac dbac o siebie i nie trzymaj nas w niepewnosci :) a u mnie dalej bez zmian, zadnych objawow nie mam :) i ciesze sie bardzo :) za tydzien ide na USG prenatalne. Dziewczyny a powiedzcie mi bo ja sie gubie w liczeniu tygodni. Jak dzisiaj mam 11t 1d to mam mowic ze jestem w 11 tygodniu czy 12t?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nasi kochani goście też bym wam dała "Lubie to" . Natomiast to jest forum dla każdego ale ja już kiedyś pisałam że blondi i jej "P" są bardzo młodzi z tad też widać jej słabą psychikę i powiem szczerze że nie jestem za tym żeby tak młodo mieć dzieci to jest młode małżeństwo które powinno się dogadywać , chodzić na kompromisy a z tego co widać u nich tego jeszcze brakuje i myślę że to nie czas na dziecko. I dziewczyny maja racje nie chcesz robić testu to Sie nie nakręcaj bo to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kasiek to już 11-12 TC wow gdzie to minelo .... to ja mam 15 :-) ja Sie nie zdecydował am na badania a i tak już w 13 tygodniu w 3 d widziałam dzidzie ma rączki nóżki karkowe ok więc Sie nie denerwuje :-) trzy mam kciuki za badania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Lena ty na pewno nie jesteś w ciąży?:p Czy w końcu byłaś na becie? Bo nie pamiętam :/ Blanka też tak miałam. O dziwo po kilku miesiącach przeszło - piersi nadal są duże ale juz nie takie nabrzmiałe i nie bolą. Uważaj na rozstępy! Rób naprzemienne prysznice i masuj szorstka gąbką. Mi kilka rozstępów na biuście (na szczęście ledwo widoczne i udaje mi się z nimi walczyć) zrobiło się właśnie w momencie, gdy biust juz nie rósł i przestał bolec :/ z dnia na dzień... Kasik to już niedługo poczujesz bulgotanie w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka a mierzysz temperaturę? Jeśli tak to czy skok pokrywa Ci się ze śluzem? Powinno byc tak, że występuje śluz a po 2-3 dniach skok i śluz zanika. Przyczyną nieudanych starań może być zbyt duża rozbieżność między objawami płodności. Plemnik może w śluzie płodnym przeżyć do 7 dni ale zdolny do zapłodnienia jest przez połowę tego czasu, dlatego takie rozbieżności mogą być przeszkodą. Jak to jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek w 12 tygodniu :) Zaczęłaś dwunasty tydzień. Ale zauwazyłam, że wiele połoznych i lekarzy określa wiek wg skończonych tygodni ciąży także nie zdziw się, jak CI ktoś powie, że jesteś w 11 :) A może i się zdarzyć, że powie, że w 9 jeśli będzie określał wiek płodowy dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ja też nie robiłam. Nie uważam, że te pierwsze badania to coś złego ale uznałam, że nic mi nie dadzą... jakieś ryzyko wystąienia wady (bo one 100% nie są), którym będę się stresować, a może niepotrzebnie? A jak potrzebnie to i tak bym nie usunęła. Więc nie robiłam. Ale na drugie i trzecie poszłam, bo wtedy można juz jakieś operacje na serduszku robić itp. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Iczozord właśnie z ta temp to jest ostatnio lipa chyba nie mam owulavji bo dziwne te wykresy będę w środę u gina to wszystko się wyjaśni. wczoraj tak jakby taki czop sluzu mi wyłapywania rozciągliwy bardzo ale raki chyba trochę gestrzy może to ten niepłodność i wtedy szyjka się po nim otwiera i jest plodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
I zapomniałam dodać ze ciągle powtarzasz ze się nie przejmujesz i ze nie będziesz robić testu bla bla bla tak jakbyś czekała ze ktoś cię pochwalić za silną wolę i wgl. Sama sobie wmawiasz że traktujesz to na lajcie ale po wypowiedziach widać że tak nie jest. Evi masz rację. 20 lat to jeszcze prawie ze nastolatkowie. A chłopak w tym wieku jest na poziomie emocjonalnym dużo młodszym i niedojrzalym. Zresztą widać to po jego zachowaniu. Ale to akurat nie moja sprawa jednak blondi wyluzuj bo to co piszesz często nie trzyma się kupy. I zrób ten test a jak nie chcesz to chociaż tak o tym nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi1705 no szybko czas leci aczkolwiek mi sie troche ciagna te tygodnie, moze przez to ze siedze w domu :) ja tez sie zastanawialam nad tym USG ale jednak sie zdecydowalam :) usunac nie usune ale moze sie psyhicznie nastawie jak bedzie cos zle bo u mojego w rodzinie jest dziecko ktore ma Downa jejku iczozord strasznie to skomplikowane :) wlasnie sama nie wiedzialam jak mam mowic :) A mowi sie wiek ciazy z OM czy z USG? Bo ja mam tydzien i 2 dni roznicy to znaczy ze ciaza jest mlodsza bo mialam dluzsze cykle, gin mi w karcie wpisuje z OM a na zdjeciu USG jest inny tydzien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozrd a kiedy sie czuje bulgotanie w brzuchu? Bo ja juz czasami czuje ale nie wiem czy to nie jest spowodowane jelitami bo raz w tygodniu sie wyprozniam :/ sory za doslownosc :) myslisz ze to moga byc juz jakies ruchy wyczuwalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Dziewczyny moim zdaniem wiek nie ma znaczenia .. ja miałam 18 lat jak wyszłam za mąż i urodziłam pierwsze dziecko mój mąż 21 . Teraz spodziewam się drugiego dziecka jak urodzę będę miała 21 mąż 24.. Tylko chodzi o dojrzałość .. niektórzy w wieku 18-20 juz są bardzo dojrzali emocjonalnie. A zdaży się tak ze np. 25 letnia kobieta czy mężczyzna ma rozum 16 latka. . Nie chce tu nikomu ubliżać.. Tylko same powiedzcie czy tak nie jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Kasiek ruchy to poczujesz tak niziutko i na pewno będziesz wiedziala ze to ****** nie pomylisz tego z jelitami. Mój mały jak się pierwszy raz poruszył, tzn kiedy ja to poczulam, to mnie zemdlilo takie to było dziwne uczucie :) a po chwili wybuchlam płaczem ze wzruszenia. To już niedługo. U mnie był to 18 tc a nie nalezalam do szczupłych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Bianka no w sumie masz racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniula ja tez jakos do specjalnie szczuplych nie naleze :) brzuch zawsze mialam wiekszy ale widze juz ze mi sie dolem zaokragla :) i nie moge sie doczekac juz ruchow malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja też ciągle czekam na ruchy i powiem wam że czasami cos poczuje ale nie jestem pewna czy to to... mi jeszcze ten beżowy śluz z lekka polatuje ale co zrobić moja siostra mi powiedziała że miała tak cała ciąże u lekarza byłam i wszystko ok więc tak po prostu mam :-) iczozord na te kolejne to ja też chce iść :-) kasik ale często jest tak że te badania są nie prawdziwe bo będzie że dziecko jest chore a urodzi Sie zdrowy bobas a ty przez 9 miesięcy będziesz ciągle myśleć o tym.... no ale jesteś mama zrobisz jak chcesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blanka jasne że tak i znam takie pary ale widząc co pisze nam tutaj blondi to nie widzę tutaj dojrzałości oni powinni Sie w tym momencie "docierać" bo tego im brakuje.... mąż powinien zrobić badania a to olewa i nie chce o tym badać ona w akcie już rozpaczy chce go szantarzować.... no wiecie .... wiadomo badania nie SA łatwe ale każdy rozumie ich konieczność.... ja nie chce nikogo oceniać to jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi no wlasnie wiem ze nie sa pewne bo moja sasiadka tak miala ze wyszlo jej ze dziecko bedzie mialo downa a urodzil sie zdrowy chlopczyk, tzn juz pozniej na USG bylo prawie pewne ze bedzie zdrowy bo mial normalnie kosc nosowa. Ale gin mi polecal te badania i stwierdzilam ze zrobie ale jak wyjdzie cos nie tak to bede spokojnie czekac na dalszy rozwoj sytuacji :) a nie jest duzo drozsze od tego co robie normalnie to moge zrobic :) na te pozniejsze tez bede chciala isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ale boli mnie chyba bo cos zjadam a nie bo jestem w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
iczozord nie bylam na becie bo robilam test i byl negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×