Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kamyczek85
Lenna a jak długie masz cykle?jak będziesz coś podejrzewać z objawów daj znaka od razu, ok? maomi trzymam kciuki żeby wredota nie przyszła , a nóż widelec.... idę młodą kąpać, coś dziś gorączkuje, mam nadzieję , że nic strasznego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi u mnie po clo po owulacji nic sie nie dzieje ani nie dzialo, równiutko 14 od sluzu płodnego pojawiala sie @... aczykolwiek ja w drugiej fazie cyklu czuje czasami ciągniecie lub jakis inny chwilowy ból ale to niezaleznie od tego czy biore clo czy nie... a Ty taki ból masz pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kamyczku :-) blondyneczka takiego jakiegoś bólu nie miałam do tej pory i dlatego się boję że może mi się tam jakieś dziadostwo zrobiło, jakieś tam malutkie kłucie jak to każdy w okolicy jajników co jakiś czas jest ale nic nadzwyczajnego co zwróciłoby moją uwagę. to jest taki dziwny ból jakby mnie coś mocno w brzuchu ciągnęło w prawej pachwinie i w kierunku pępka od pachwiny i tylko podczas sexu - starość nie radość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Witam! Jestem nieco zszokowana. Pierwsza owulacja bez zabezpieczenia I wyglada na to, ze jestem w ciazy. Wsluchiwalam sie w cialo, wyczekiwalam objawow implantacji - NIC. Pierwsze testy ciążowe robiłam bardzo szybko, wszystkie negatywne. Pogodzilam sie, ze nie ma ciazy. W sobote (18.04), w dzien spodziewanej miesiaczki siegnelam po test, bo jeden mi zostal. No I szok... Dwie kreski! Od tamtej pory zrobilam lacznie 3 testy z tym samym rezultatem. Jutro beta HCG :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi nadal nie ma u mnie @ i nie czuje żeby miała przyjść.. Pozyjemy zobaczymy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarilec gratuluję :-) daj znać jak wyszła beta hcg :-) blondyneczko nie sądzę bo wtedy by mnie raczej podbrzusze bolało a nie jajniko-wyrostek ;-) zobaczymy co będzie :) a Ciebie nadal brzuch boli? blondi kto wie, kto wie ;-) trzymam kciuki żeby jednak @ nie przyszła a kolejny test pokazał II :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi nadal mam skurcze, raz częsciej raz rzadziej... raz centralnie macica a raz prawa strona... siła jest nadal taka sama i nie jest to jeszcze taki naprawde mocny ból okresowy... czekam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Dzieki dziewczyny! Odezwe sie na pewno. Dziwnie tak nie miec/czuc zadnych objawow ciazy.. Hmm. Na razie nie traktuje tego mimo testow jako pewniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Dzieki dziewczyny! Na pewno dam znac. Poki co nie uznaje jeszcze, ze jestem w ciazy. Nie mam zadnych objawow. Testy mowia jednak swoje. Oczywiscie pelna niecierpliwosc I emocje! I ten szok, ze ot tak mialoby sie udac.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maomi trzymam kciuki i mam nadzieje że nie będzie @ !!! Ja miałam dziwne bóle jakby macica bolała mnie w środku i myślałam że @ idzie a tu jednak niespodzianka.... tak naprawdę nie wiem do końca czy ty bóle łączyć z okresem implementacji ale tak było. I ja też miałam z 20 testów z allegro i pewnie jakbym nie zobaczyła ten cień cienia to bym sobie nadziei nie robiła bo pamiętam jak w zeszłym roku po zabiegu strata była dla mnie tak straszna że szybko chciałam zajść no i po 1 cyklu zrobiłam chyba z 10 testów jak obłąkana... potem znalazłam to forum i mi jakoś to pomogło. Z perspektywy czasu myślę że przechodziłam wtedy lekkie załamanie może szok że coś takiego się stało sama nie wiem... dobrze że wszystko się ułożyło i mój partner był przy mnie a ja byłam dla niego taka nie miła że mi aż głupio :-) teraz mu gotuje same pyszności w nagrodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko nic nie jest jeszcze przesądzone :-) Evi dzięki za wsparcie :-) ja się nie łudzę :-) mam ochotę na drinka i wyjście do jakiegoś klubu w przyszły weekend i na udaną majówkę więc nawet jak @ przyjdzie to trudno :-) oby mnie tylko przestało to coś boleć przy seksie bo psuje mi zabawę :-) znikam na dziś dziewczynki i idę pomolestować męża bo jak @ przyjdzie to tydzień celibatu mnie czeka ;-) życzę Wam spokojnej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi wydaje mi sie że to nie przeciazenie bo cos podobnego kiedys czulam, ale to było zapalenie przydatków nikomu nie życzę ale wtedy zginało mnie w pół z bólu i bardzo mocno ciagnelo w dól tylko że po obu stronach hmm no nie wiem, ten ból jest znośny taki delikatny i coraz słabszy, ale wlasnie ciągnacy i jakby promieniuje na bok i nogę, czasem pokłuje i drugi jajnik, ale juz bez tego ciągniecia. Ani mnie piersi nie bolą, a juz powinny i jakos mdliło mnie dzis, ale to pewnie dlatego bo grilla mielismy i miesko zaszkodziło na 100 % Zalewa mnie nadal obfito i kremowo ehh moze to jakies zapalenie rzeczywiscie, poczekam do @ bo tragedi nie ma to mój 23 dzienc, moje twają 29 lub 30 dni. takze jeszcze tydz. Cos czuje nosem ze jednak twoj@ w pon nie przyjdzie:) nie martw sie tymi bólami od/po stosunku mnie czesto mdli po jak za bardzo szaleje:P i tez czuje ból /kłucie po, moze masz racje starosc nie radosc, tez mam 30 na karku;)Miłej nocy równiez Tobie i wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi w sumie to pogodzilismy się wczoraj,włożył obraczkę to chyba jest spoko,owulacja była prawdopodobnie również wczoraj ale nie było żadnych działań :-( ,także cykl do kosza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi żyje z dnia na dzien i ciągle myślę czy ta @ przyjdzie czy tez nie.. Ale zobaczymy,czas pokarze.. :-) Blondyneczka to raczej nie możliwe zebym owulację miała opouzniona bo czulam ze miałam tak jak zawsze czyli 13-14dnia cyklu.. A sama juz nie wiem co o tym wszystkim juz myśleć.. Pozyjemy zobaczymy.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Hej dziewczyny troszkę mnie nie było a tutaj tyle czytania :-) maomi ja też wczoraj w nocy miałam koszmary straszne nie wiem skąd to się wzięło co chwila budziłam się wystraszona i niespokojna,okropne uczucie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondi1 - pokaŻe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondi1 - opÓźnioną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda31 to faktycznie mieliście ciche dni skoro nawet obrączkę zdjął z palca,mam nadzieję ze działaliście i wykiełkuje mała fasolka :-) Blondi - bardzo mi przykro, bardzo. Ale to oznacza, że zaraz zaczniecie następny cykl i jest kolejna szansa, że się uda. Wiem, że to kiepskie pocieszenie w tej chwili, ale każda z nas wie jak się czujesz. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek151 musisz szczerze i dobitnie porozmawiać ze swoim,jeśli zacznie się wymigiwać i zbywać to zapytaj wprost czy powodem takiego zachowania i krytykowania cię jest inna kobieta bo jeśli odpowie,że nie to o co k***a chodzi ?Niech powie wprost i nie bawi się z tobą w kotka i myszkę ponieważ kiedyś i tak wyjdzie wszystko na jaw,odpowiedzialny mężczyzna raczej dba o swoją kobietę a w ciąży tym bardziej :-) Mam nadzieję,ze wszystko sobie wyjaśnicie na spokojnie chociaż wiem,ze nie zawsze się da .Mój ma ogromny szacunek do swojej mamy,stoi za nią murem nie powiem bo czasami doprowadza mnie to do szału,ale jest tak wychowany i akceptuję jego pozytywną postawę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondi-tak na zakończenie tematu: ogarnij się dziewczyno! Który lekarz na wyregulowanie cyklu daje kwas foiliowy? Po dokształceniu się będziesz wiedziała, że kwas bierze każda kobieta starająca się o dziecko. Zapobiega on wadom cewy nerwowej u dziecka. Nie pisz bzdur, bo młody wiek do tego nie upoważnia. Jak mogła mieć owulację zawsze 13 dnia? Skoro miałaś nieregularne okresy? Doczytaj sobie pewne podstawowe rzeczy. Jesteś bardzo młoda i najpierw zadbaj o siebie-wyreguluj cykle, zmień nastawienie. Nie pisze tego żeby Cię urazić, ale Ty nie masz pojęcia o większości rzeczy, o których piszesz. Ślub i chęć posiadania dziecka w młodym wieku to jeszcze nie oznaka, że jesteś dojrzała. Każdy Twój wpis mówi za siebie. Przepraszam jeśli kogoś uraziłam, ale musialam to napisać. Czytam Wasz wątek od początku i widze , że Wy strasznie cackacie się z nią. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu wes Ty sie zamknij wkoncu, to Ty nie masz pojecia o niczym... odezwala sie raz i krytykuje... ona jest mloda a Ty jestes stara zgorzkniala jedza, ktora pozjadala wszystkie rozumy !!! wkurzaja mnie strasznie takie zolzy Blondi jak @ nie przyjdzie to,idz do gina , trzeba sprawdzic czemu nie przychodzi, bo chyba juz dlugo sie spoznia Ruda to powaznie bylo skoro sciagnal obraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tez macie takie wrażenie, że nasz "gość" próbuje nam tu zamacic I zepsuć atmosferę swoimi jadowitymi wypowiedziami? Przecież można wyrazic swoje zdanie,ale nie widziałam jeszcze żeby od siarczystej i atakującej krytyki ktokolwiek dojrzał... Nie wiem jak wy, ale zamierzam to "ignorowac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×