Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kasik922
maomi rzeczywiście "litania" hehe :) Nie jest tak że umieram z tęsknoty. Jak mam co robic czymś sie zając jest spoko najgorzej jak widze parki na zakupach , jak musze sama wykonywac typowo męskie prace domowe a inne nie muszą..Gorzej jak siedze bezczynnie . Znajde prace będze jeszcze lepiej :) Ehh ale sie tu narobiło musze nadrobic czytanie :) A co do blądi też to odbieram tak jak gośc, ale kazdy ma prawo do innego przeżywanie emocji wydarzen, jak juz któraś tu napisała może i jest mloda , ale dużo przezyła.. Mam nadzieje kochana że Ci sie w końcu da zobaczyc te kreseczki , a jeżeli nie to żeby męzulek sie przebadał.. Ale fakt mówią, że faceci sa 3 lata emocjonalnie za nami, ale to może mit? a może jest dojrzały na swój sposob . Ja 3mam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
blondyneczka a próbowałas w biedronka ch? mój mąż pracując przy rekrutacji dowiedział się ze tam jest niezły socjal a w dużych sklepach spore premie (niektóre kobiety zarabiają więcej niż ja po fakultetach :D ale to dobrze!) podobno się tam dużo poprawiło :) im większa biedra tym lepiej, może tam zobacz :) panie w naszej wyglądają na bardzo zadowolone i wcale nie przemeczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu czytam posty od swojego ostatniego wpisu i tak jakoś mi coś do głowy czasem wpadnie jak coś przeczytam :-) niektóre dziewczyny się czasem nie odzywają kilka dni to też zapytam co u nich i taki tasiemiec wyszedł :-) ja mam termin @ na 20 kwietnia, czyli na poniedziałek :) jeśli jednak nie przyjdzie to zrobię we wtorek test dla pewności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Dziewczyny ja nie raz na tym forum byłam nakręcona na ciąże i dostałam kopa w dupę i mi pomogło,więc czasami trzeba kogoś potrząsnąć to uwaga moje przemyślenie: "Musi to się człowiek z reguły szybko wysrać jak zje ogórki kiszone i popije mlekiem - a i to nie zawsze" już... Kur.ca mnie bierze jak co miesiąc się rozczarowuje - no i co ... i nic ... no nie poradzisz nic\ A Ty blondi kup sobie winiacza, napij się wybecz porządnie i rano wróć z uśmiechem na twarzy - pod warunkiem że kaca nie będziesz miała i test wyszedł negatywny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi miałam iść na monitoring,ale zrezygnowałam wszystko wskazuje,ze owu mam bo ból jajników,śluzu dużo i temperatura wskazuje na to,ale my nie trafiamy w owu ze względu na prace mojego i w tym tkwi problem niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Blondyneczko i inne dziewczyny które mnie rozumieją.. A tym którym przeszkadza mój wiek i ta myśl że juz chce mieć dziecko to tego nie miałyście prawa mówić.. A jeśli któreś z was przeszkadzają moje wpisy to proste "nie czytajcie tego" ... Ja nie lubię się kłócić także i teraz nie będę.. Macie racje że każdy ma swoje zdanie i ma prawo je ujawnić tylko wiecie czasem trzeba zastanowić się nad tym co się mówi za nim kogoś sie urazi.. Tyle na ten temat. xx A test robię jutro rano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po weekendzie bedzie sie dzialo :) bo zapowiada sie pare testowanek :) a ty blondyneczko czemu myslisz ze nic z tego w tym cyklu? (bo dobrze zrozumialam i nic nie pomylilam?) :) to ze przytulaliscie sie tylko raz to nic nie znaczy z tego co u mnie wychodzi to my tez tylko raz i to 2 dni przed owulacja ale nie wiem czy ja to wszystko dobrze licze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi no ja sie juz nie moge doczekac na twoj test :) bo mi tez sie wydawalo ze nie moge byc w ciazy :) a masz jakies objawy? daj znac jak tylko zrobisz, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi czekamy z niecierpliwością :-) nie przejmuj się głupimi komentarzami :-) blondyneczka podobno w biedronce jest ciężko bo robisz dosłownie wszystko od kas po sprzątanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi nie dziekuj, poorostu krew mnie zalala jak przeczytalam co wypisuja, i zareagowalam :-) taka juz jestem :-) To czekamy jutro na wiesci :-) Kasik jakos mam przeczucie ze nic z tego , ciezko mi to wytlumaczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no do biedronki to jeszcze sie nie wybieram bo mam jeszcze kilka opcji i powysylam cv :-) a co do tego ze robi sie wszystko to w takich malych sklepach tak jest, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko ale to chyba dobry znak ze przypuszczasz ze nic z tego :) naprawde mowie wam po swoim przypadku, co miesiac przez 2 lata robilam test czy @ byla czy sie spozniala, musialam zrobic a teraz jak mi sie spozniala to dopieo po tygodniu zrobilam ale i tak tylko z glupia bo bylismy na zakupach i kupilam test i wieczorem zrobilam i 2 kreski :)i to jeszcze taki w Auchanie wiec stwierdzilam ze jakis felerny ze to nie mozliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek wiesz nie chce pisać czy coś czuje czy nie bo znowu ktoś tu na mnie naskoczy.. tyle ile prędzej pisałam to by było na tyle, a czy coś więcej to zachowam dla siebie.. Ale dodam tyle że nie wierze w to że mogłoby się udać, ale jutro się okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi to daj nam koniecznie znac i badz dobrej mysli tylko tak jak napisalam do blondyneczki i juz wczesniej pisalam ja tez nie czulam :) hehe jeszcze nasze blondynki obydwie zobacza 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobre podejscie :) macie jeszcze czas jak nie teraz to w nastepnym cyklu :) ale cos czuje ze to jest ten wlasnie :) a spozniala ci sie @ wczesniej czy nigdy bo gdzies mi to umnelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś miałam straszne nie regularne więc też było ciężko trafić ale próbowaliśmy.. Ale od początku tego roku (może to nie jest tak długo) mam tak co 27-28 dni tzn od momentu zaczęcia brania kwasu foliowego (tak jak gin mi poradził) to miałam regularnie i zawsze czułam jak @ nadchodziła a teraz nic.. Także nie wiem, wierzyć sie zbytnio nie chce.. Ale pożyjemy zobaczymy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie dziś 13dc i dosłownie zalewa mnie płodny śluz jest go strasznie dużo pierwszy raz mam go aż tyle,owulacja prawdopodobnie jutro jajniki wczoraj tylko pobolewaly i już nie kują,w tym cyklu jak juz wspomniałam na nic się nie nastawiam tym bardziej ze ciche dni nadal trwają a ja wyładowuje się na siłowni,choć bardzo mi brakuje bliskości męża to ja nieodpusze pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasiek to do usłyszenia jutro.. A teraz już lece spać bo padam. Pa pa.. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda to moze jednak trzeba odpuscic w słusznej sprawie :) wez sie przytul do niego i dzialajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilia92
Maomi ja do tej pory mierzyłam temperaturę, jednak od ostatniego cyklu sobie to całkowicie darowałam. Jeśli mam zostać mamuśkom to zostane, bez mierzenia temperatuta:) Jedynie co to patrzę na śluz, jeśli ciagnacy to znaczy ze trzeba podziałac troszkę więcej :p x Blondi1, nie przejmuj się co mówią inni, każdy dojrzewa w innym tempie. I mimo Twojego mlodego wieku wiem ze będziesz doskonala mamusiom. Bo jestes dojrzala jak na swoj wiek. Z reszta ja też nie mam za wiele lat, bo dopiero22, ale wiem ze moim jedynym marzeniem jest zostac mama. Tak mam od kiedy wyszłam za mąż, to już ponad dwa lata. Dziewczyno nie załamuj się! A Twój mąż w końcu się zbierze i zrobi te badania. Może to tylko fałszywy alarm. Czekam z niecierpliwością na wiadomośc o teście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O bony, całkiem składnie to napisałam. Mam nadzieje, że się jakoś rozczytacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×