Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Czarodziejkatoja
Witam Was, dostalam mega spozniony okres;( takze wizyte u ginekologa odwolalam bo co tu badac;) teraz mysle, ze sie pospieszylam ale nie mam dzis humoru. My zastanawiamy sie na pojscie na porzadna diagnostyke do jakies kliniki badania nieplodnosci. Moze pomoga. Poki co musze wyluzowac i wyzerowac swoje oczekiwania ale wszystkie tu wiemy, ze latwo sie mowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Justyneczka tutaj szczyt głupoty był że oni chcieli bo mieli jakąś tam wizje ale życie nie jest jak w telewizji... czarodziejka a ty miałaś już jakieś badania? Hormony, tarczyca, nasienie męża? Monitoring? Bez tych badań to nie masz co tracić kasy na klinikę bo bez badań to co oni ci maja powiedzieć... jak nie miałaś takich badań to pogadaj z lekarzem że chcesz je po robić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScarletKate
Cieche gratulacje Dla Kmailusi :) ja mam 22 dc i dziwne bo robie testy owu i nic nie ma.. temp tez nie skoczyla musze isc n monitoring w nast cyklu... zwariuje kiedys przez to... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Czesc dziewczyny! Jestem po drugiej wizycie i okazalo się, ze... krwiaka nie ma a kosmowka przyklejona! Ale bylam w szoku jak Pani dr powiedziala, ze krwiaka nie ma! Do 13 tygodnia mam jeszcze brac luteine i duphastan. Fasola ma 3,7 cm dwa tygodnie temu miala 1,3 :) Dzisiaj caly czas fikala:) Za 1,5 tygodnia mam zrobic usg puerwszego trymestru a ze to bedzie 12 tydzien to pewnie chodzi o usg pod kątem przeziernosci karkowej. Czuje sie bardzo dobrze a teraz to juz świetnie skoro wiem, ze wszystko doklejone i niebezpieczenstwo minelo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annamaria super! Oszczędzaj sie kochana! Czarodziejki, prawda porób badania i z badaniami do kliniki, oni tam pewnie bedą kazali ci robić u siebie i pewnie drogo. A jak pójdziesz juz ze wszystkim to cacy:) Dziewczyny mam wynik progesteron 44 ng/ml ale co mi z wyniku jak nie wiem co znaczy;) wiem ze zawsze mialam za niski, w tamtym cyklu tez przy braniu luteiny mislam jedynie 20, a w straconej ciazy tylko 9.... To jak podskoczył to dobrze prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka a Ty jestes w ciązy? bo ja mam takie normy podane przy moim badaniu: jednosta ng/ml Faza folikularna:0,33-1,2 Srodek cyklu:0,48-1,72 Faza lutealna: 4,5-17,8 Po menopauzie < 1 Cia¿a: 1 trymestr:9,3-33,2, 2 trymestr: 29,5-50, 3 trymestr: 83,1 - 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko ja jestem 6 dni po owulce. Raczej nie jestem w ciazymoje normy na wyniku to: Faza folikularna:0,15-1,4 Srodek cyklu:4,44-28,03 Faza lutealna: 3,34-24,56 Po menopauzie < 1 Cia¿a: 1 trymestr:11,22-90 2 trymestr: 25,5-89,40 3 trymestr: 48,40-422,90 Nie sugerowałam sie tym bo od pięciu dni biorę luteine doustnie 3x2 tabletki. Wiec na pewno zawyżyła wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to ten lek fałszuje wynik bo ja biore duphaston i nie robilam juz tego badania bo to bez sensu:) a Twoj wynik dosc wysoki i dlatego pomyslalam ze w ciazy jestes i ze gdzies mi ta wiadomosc umknela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka i gościu właśnie wiem że mogę nie być wystarczająco "czysta" na to badanie. Właśnie dlatego się przeraziłam bo mi tą wizytę załatwiała znajoma i mówiłam jej żeby tak na początku lipca mi załatwiła ale niby jej powiedzieli że to jest najbliższy wolny termin a potem wolne terminy sa niby dużo później. Nie wiem czy oni tak jej na serio powiedzieli czy ona ściemnia bo może zapomniała o tym o co ją prosiłam. Dlatego pomyślałam że może jest coś na przyśpieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejatoja
Dziewcxyny ja mam potobione badania aktualne robione w 3 dc i sa to: tsh 3, tsh 4, ft3, ft4, estradiol, prolaktyna, folikutrooina, testosteron. Zrobilam prywatnie zeby nie tracuc czasu. I wszystko w normie. Ale co z tego ze w normie jsk cykle i tak nieregularne od 32 do 45 dni. Maz musi sobie zrobic ponownie badanie nasienia bo robil z 2 latactemu i wyszla naprawde kiepska morfogia. No doprawy w takim razie nie wiem jak nam sie udalo zrobic 1 dziecko a teraz taki cyrk. Gdyby nie fakt ze jestem osoba wierzaca i mam problem ze kosciol jest tak przeciwny in vitro to chyba bym sie jednak zdecydowala. Naprawde sama juz nie wiem i bije sie z myslami a podswiadomie czuje ze naturalnie juz nie damy rady. Mialybysxie taki problem?? Przepraszam jesli wchodZe w zbyt intymna sfere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, u mnie dzis piękny dzien za oknem! Przegrzebalam swoje wyniki z zeszłego cyklu i tam badałam progesteron po 10 dniach przyjmowania luteiny i wynosił 23. Teraz jest prawie dwa razy tyle i to po 5 dniach przyjmowania luteiny. Myślicie ze poziom progesteronu moze sie tak wahać? I nie należy tego łączyć z niczym więcej czyt. z ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam ze nikt od wczoraj nie pisze a tu znowu wisi:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego taki duzy progesteron Nitka bo to przez luteine to był sens robić badania? Ruda i Skarlet dostała cie @ ???? ja mam remont na dzis bądź jutro :-) jak nie dostane do niedzieli to testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Annamaria, cudowne wiadomosci, kruszynka pieknie rosnie :) tak sie ciesze, ze sie wszystko podoklejalo i wchłonęło! Wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarilec czuje się lepiej od dwóch, trzech dni, ale nie wiem czy to nie jest spowodowane witaminami dostałam jakiś kompleks dla ciężarnych od gin. wcześniej przed ciążą odżywiałam się zdrowo, bo mam takiego bzika już od jakiegoś czasu, a odkąd zaczełam własnie brac te tabl. nie moge patrzeć na moje zdrowe rzeczy odzywiam sie gorzej i zaczelam sie czuć gorzej zawsze przyjmowalam je rano po posilku i mdlosci zaczynaly sie po godzince i trwaly do wieczora, a ostatnio zaczelam je brac wieczorami przed snem i nie mam mdlosci nie wiem czy to powód tych tabletek, czy jednak moze rzeczywiscie mdlości ustępuja, dziwne to, moze coś w tym jest, a moze zbieg okolicznosci. Póki co na razie nie narzekam, apetyt ciut lepszy piersi jeszcze bolą troche, ale jest lepiej. czasem pobolewa lekko macica ale to raczej normalne. trzymaj sie kochana, pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Nitka robiłam 9 dni po owu. Od 14 do 18 mam odbiór bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka myślę że te badania są bez sensowne jak robiłam badania to nie miałam brać w tym czasie luteiny ... nie wiem co ten lekarz chce z tym wynikiem zrobić jak brałaś luteine no chyba że powie że będziesz musiała zrobić jeszcze raz badania bez leków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Aneta ja też miewam zawirowania z jedzeniem ale ogólnie nie mam zachcianek... za to mam ochotę gotować żeby robić to co Lubie ostatnio upiekłam własne pity i wypchałam kieszonki warzywami :-) jutro robię swoje quaritto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejko tez robilam te badania i byly w normie,dostalan luteine i estrofem na regulacje ale nieposkutowaly.Taka moja uroda i cykle mam jakie mam.Po porodzie jedynie anty beda mnie regulowaly. Agnieszka trzymam kciuki! Ktos jeszcze testuje?? Ja juz jestem kilka dni blizej srody! Jutro sobota szybko zleci,potem jeszcze 3 dni...!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia nie nastawiaj się negatywnie - jeśi robiłaś betę przed terminem @ to będzie niska bo ciąża jest bardzo młoda :) trzymam kciuki żeby dzisiejszy wynik był większy i żeby Cie uspokoił :) annamaria gratuluję :) super że już wszystko dobrze i maluszek szybko rośnie :) blondyneczko masz już męża w domu czy jeszcze nie wrócił? :) przeszły Ci nerwy na niego? ;-) evi daj znać jak tam po przymiarce sukni :) iczozord co tam u Ciebie i Karolka? :) blondi dziewczyny mają rację z tym terminem badania - jeśli masz możliwość to może spróbuj zapisać się na późniejszy o kilka dni termin? kasiek w razie jakby Ci te plamienia nawracały to możesz się zgłosić na IP - zbadają Cię od ręki za darmo i będziesz spokojniejsza że wszystko jest pod kontrolą kasik jak tam u Ciebie wygląda sytuacja? Blanka odezwij się - wszystko ok? Justyneczko jak się czujesz?:-) agnieszka mam nadzieję że @ się u Ciebie nie pojawi :) Nitka ja też brałam clo od 3 do 7 dnia i w 9 dniu po ostatniej tabletce miałam owulację i udało mi się zajść :) nie brałam duphastonu, dopiero jak byłam na wizycie u gina i potwierdził ciążę to przepisał mi luteinę "dowcipnie" 2x1 - w razie czego :) ale ja miałam cykle regularne więc nie u każdego tak samo to wygląda :) co do skutków ubocznych clo bo któraś z dziewczyn pytała to u mnie były uderzenia gorąca - brałam clo rano a napady gorąca miałam całe noce i przez pół godziny po wstaniu z łóżka, poza tym nic nie odczuwałam :) aneta ja też dostałam witaminy i też po nich mam takie troszkę gorsze samopoczucie przez godzinę, więc może mają na to wpływ :) sarilec dbaj o siebie :) mamy w podobnych dniach wizytę - ja mam 1 czerwca :) czarodziejko przykro mi że jednak małpa przyszła :( jedyne co dobrego można w tym dostrzec to fakt że możesz iść do gina i może porozmawiaj z nim o monitoringu i ew. badaniach hormonów i clo - nie daj się spławić. jak byłam na pierwszej wizycie u swojego gina i nie miałam roku starań a sam zaproponował clo bo stwierdził że szkoda czasu skoro widać że owulacji nie ma - a byłam 16 dnia cyklu specjalnie żeby mógł stwierdzić czy owu jest, była czy będzie :) jeśli chciałabyś brać clo to bierze się go w pierwszych dniach cyklu więc może wizyta nie byłaby takim złym pomysłem, bo idąc później będziesz czekać do kolejnego cyklu. co do in vitro to sądzę że warto spróbować - też jestem wierząca, ale gdyby to była moja jedyna szansa na dziecko to bym się nie wahała - sądzę że "gorsze grzechy" się rozgrzesza niż próbę posiadania własnego dziecka, ale ja nie miałabym takiego dylematu moralnego :) Ruda Reni jak u Was wygląda sytuacja? który dc? :) idę zaraz na zakupy bo ładna pogoda jest :) u mnie wszystko ok - po staremu :) biust mi rośnie na potęgę i aż się boję że jak tak szybko będzie rósł całą ciąże to będę mieć cyce większe niż brzuch ;-) życzę Wam wszystkim miłego dnia i czekam na wieści od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga tez do końca tego nie rozumiem, ale chyba gin chodziło o to ze jak mimo luteiny wyjdzie za mało to da mi większa dawkę. Dzis bede do niej dzeonic to sie dowiem co i jak. Nurtuje mnie tylko to badanie z poprzedniego cyklu gdzie brałam dłużej luteine a progesteron wyszedł mniejszy o polowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was tak miała że beta wyszła negatywna a za parę dni pozytywna albo test pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi dziekuje,czuje sie dobrze,jedynie piersi daja o sobie znac:)) Gosciu jesli jaki kolwiek test zrobisz przed implantacja,zanim bedzie wytwarzany hormon hcg to jasne ze wyjda negatywne.Beta pokaze przyrost szybciej niz test z apteki bo ten jest mniej czuly.Powtorz za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi ja wczesniej piekłam w domu pieczywo, piekłam naturalnie na zakwasie w domu co dwa, 3 dni ze slonecznikiem i siemieniem lnianym, pysznosci, rodzinka przepadala i przepada za tym chlebem, a odkad wiem ze jestem w ciazy nie znosze tego chleba i nie pieke nic prawie za to wcinam ze sklepu ten wypchany i wez badz madry niby kobiecy organizm wie czego potrzeba w ciazy, a siegam ostatnio po byle co. bo mi jakos smakuje lepiej, a rodzina domaga się powrotu chleba domowego. agnieszka trzymam kciuki oby @ nie zawitała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
maomi mam juz go w domu :-D :-D ,i jestem happy :-) a co do in vitro , to ja tez jestem wierza i uwazam ze to akurat jest prywatna sprawa kazdego, ja bym sie nie wachala a kosciol to powinien sie zajac innymi rzeczami bo nikt kto nie mial problemu z zajsciem w ciaze nie ma prawa sie odzywac ani tym bardziej oceniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Czarodziejka mi wychodziły badania ok a jednak monitoring wykazał brak owu wiec może przed badaniem męża zdecydujesz się na jeden monitoring i zobaczysz co i jak... nitka daj znać co powie ci lekarz bo sama jestem ciekawa ... maomi byłam dzisiaj i jestem zachwycona :-) jeszcze będą poprawki bo musi gdzie nie gdzie zwężona ale ogólnie jest rewelacyjna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuję żeby nie zapeszyc dziewczyny! Blondyneczka ale super to teraz gorące noce się szykuja hihi ja uważam że jeśli nie ma możliwości mieć dzidzi naturalnie to jestem za in vitro a też jestem wierząca ale wiem jak to jest jak się pragnie dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia i jak wyniki??? Blondyneczko to teraz do dziela! Evi rozmawiałam i powiedziała ze kazała zbadać zeby wiedzieć ile luteiny podawać, No i zmniejszyła mi dawkę. Miałam badany tez bez luteiny kiedyś ale był poniżej 10. Wiec pewnie nie utrzymałabym ciazy... A teraz jak by co odrazu włączyła luteine:) ja rozumiem juz jej tok myślenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×