Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Marlena000
Nitka czy ja Jestem po owulce to dobre pytanie sama tego nie wiem bo mam nieregularne cykle także trudno powiedzieć (dlatego staramy sie cy cykle bez zbędnych wyliczeń,nie robię tez testów owulacyjnych nie mam na to czasu)ostatni cykl trwał 42 dni zwariowac idzie moze to bóle przed owulacja bo :) wlasnie od wczoraj pojawiło sie to plamienie o mlecznym zabarwieniu, my kobiety to mamy przerąbane hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
kasiek151 a może warto schować dumę do kieszeni i umówić się z nim sam na sam w cztery oczy na rozmowę rozumiem,że nie chcesz się wychylać,a co jeśli on też tak myśli hmm możecie później żałować do końca życia,czasami warto porozmawiać szczerze i powalczyć o związek przecież kiedyś było inaczej między wami skoro będzie cudowna dzidzia :-) A jeśli dojdziecie do takiego wniosku,ze nie ma sensu tego ciągnąć to nie zadręczaj się bo naprawdę teraz dziecko nie jest przeszkodą przed nowym związkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaś robiłam sobie w 2 cyklu testy owulacyjne,bo na 1 pęcherzyk nie pękł,robiłam przez 8 dni,przez 5 dni miałam jasną drugą kreskę potem coraz ciemniejsze,to owulację miałam 19 kwietnia i był to 18dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Anitka ja tez widze kreske, daj znac kiedy mozna ci oficjalnie gratulowac Mam nadzieje ze to jakas passa i oby trwala dalej Sarilec nie odzywasz sie jak sie czujesz co u ciebie? Kurde mam jakies rewolucje zoladkowe, w sobote i dzis mnie meczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny jest kalendarz metoda Shettles'a na dni płodne i planowania dziecka,t-time.pl,tam jest wszystko wyszczególnione,dni płodne,owulacja,kiedy jajko jest zapłodnione,kiedy do macicy zarodek dotarł,kiedy implantacja i płeć dziecka,czyli w które dni trza sie kochać by mieć chłopca lub dziewczynkę,super jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni ja bym sie z checia odezwala tylko co mi to da jak wyjdzie ze to ja sie staram, ze ja za nim gonie i ze wymyslam i nic ro nie zmieni. musze niestety czekac czy on sie odezwie, przeciez powinien sie chociaz zapytac o dziecko, czy wszystko dobrze I wtedy zaproponuje rozmowe ale pierwsza kroku zrobic nie moge i tu nie chodzi o dume tylko o zmiane. On musi zrozumiec ze zle mi bylo z nim przez wiekszosc czasu i musi dojsc do tegp ze chce sie zmienic. Wiem ze pewnie obydwoje sie przez to meczymy ale jak chce zeby bylo lepiek to musze tak zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Emilia29 tak to prawda kalendarzyk shettlesa bardzo fajny sama na niego wchodzilam ale raczej dla tych których@przychodzi na czas tak mi sie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko bedę wiedziała cos napewno, albo kreseczka zmienia barwe na mocniejszą to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 16dc i jest raz śluz gesty jak krem nivea,a raz przezroczysty i rozciągliwy oczywiście starania były tylko w 14dc bo mój padł jak mucha i żadna moc nie mogła go ruszyć jestem zła,ale on twierdzi ze jego żołnierzyki są mocne he he facet :-) W dodatku tak mi piersi wymasuje,ze nie wiem czemu bolą czy od masowania czy od fasoli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i tak ale jak wpiszesz kiedy był ostatni okres i jaki był cykl to mniej więcej pokarze w które dni mogą pojawić się dni płodne a dopomóc mogą testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Anitka :) Ja tez widzę druga kreskę :) U mnie ciągły ból piersi i coraz więcej śluzu się wylewa. Dodatkowo dzisiaj zauważyłam parę kropel krwi na wkładce. Podbrzusze pobolewa. Tak to po staremu. Mam nadzieję dziewczyny ze będziemy niedługo wszystkie sobie nawzajem gratulowały. :) I chciałam wam podziękować za to że jesteście. Tak raźniej się to wszystko przechodzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek ale Ty mu chyba powiedzialas ze go nie kochasz prawda? meska duma to jest straszna sprawa, moj tez jest uparty jak osiol i tez potrafi sie dlugo nie odzywac... podziwiam Cie ze nie chcesz do niego napisac, ja bym nie wytrzymala bez wyjasnien na czym stoje... a pozatym to nie ma byc spotkanie w ktorym rzucisz mu sie na szyje tylko rozmowa o tym ze czujesz nadal cos do niego i ze boli Cie jego zavhowanie ale jak sie zmieni to mozecie sprobowac byc razem i ze decyzja nalezy do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Kamyczku85, dzieki za pamięć :) Za tydzień mam pierwsza wizytę u gino. Mój narzeczony juz sie dowiedział. Spac nie moze z radości, cała przyszłość dziecka by juz zapanował, musze go hamować ;) Śmieje sie, ze chyba jest bardziej w ciąży niż ja. Niekiedy piersi budzą mnie z bolu w nocy, ale budzę sie rano i jest ok. Tez tak macie ciężarówki? Gratuluje nowym mamom :)))) i trzymam mocno kciuki za testujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Dziś dodałam sobie otuchy,bo przeczytałam kiedy jest wydzielany hormon hcg i okazało się że dopiero 2 dni po implantacji i podobno dopiero w czwartek test mógłby być pozytywny a ja robiłam wczoraj,więc mam jeszcze nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarilec tez mam za tydz pierwsza wizyte, oby wszystko było dobrze, mnie piersi dopiero zaczynaja bolec, a nawet nie bolą, tylko jak dotykam od wewnetrznej strony. Emilia czyli jeszcze wszystko moze sie zadazyć, trzymam kciuki:) Maomi, a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,strasznie bym chciała,bo do tego dochodzą objawy,najbardziej pobolewanie piersi od owulacji,ból głowy i krzyża na dole i po bokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dawna masz te objawy? pobolewanie krzyża i po bokach? piersi czasem pobolewaja po owul. az do poczatku @ ja tak miałam w poprzednim cyklu. ja wiem ze teraz wyłapujesz wszystkie mozliwe objawy sama tak robiłam, a to czekanie to jakas masakra, tylko nie nastawiaj sie za wiele, bo potem mozesz sie wiadomo rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie,że dzień przed okresem chwilowo bolały mnie piersi i brzuch,a teraz dzień po owulacji ido teraz,nigdy tak nie miałam,z tym to se nie zmyślam bo mnie jednak bolą,a o krzyżu to już nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co będzie to będzie,najlepsze że przy pierwszy dziecku było za pierwszym razem,a i cykle mam regularne prócz ostatniego,co pęcherzyk nie pękł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko Odezwalam sie dzisiaj i pozalowalam bo poklucilismy sie bardziej, dowiedzialam sie ze sie nie zmieni ze to ja mam problem, ze dziecko jeat jego i bedzie sie o niego troszczyl ale dal mi do zrozumienia ze ja sie juz nie licze, nie interesuje go to czy dobrze mi z nim bylo czy nie, nic co zwiazane ze mna go nie interesuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitka widać dwie kreseczki :) fakt że ta druga słabiutka ale jest! :-) emilia najlepiej poczekaj z testem jeszcze kilka dni żebyś się nie musiała zastanawiać czy aby nie jest fałszywy - najlepiej do terminu @ bo wtedy będzie najbardziej wiarygodny :-) też nam było ciężko czekać ale po kilku cyklach z nadziejami i wielkim zawodem kiedy jednak @ przychodziła nabiera się do tego trochę dystansu :) dasz radę :-) scarlet może to plamienie to implantacja? :-) sarilec mnie w nocy ból piersi nie boli ale jak się dotknę albo przytulę do męża to bolą mocno, a najbardziej jak chodzę po schodach ;-) no i rozmiar urosły... no i zaczął mnie od wczoraj zapach, a dokładniej smród dręczyć - okropnie śmierdzi mi gąbka do naczyń, mimo że nowa, świeża i mąż nie czuje nic, a ja nie mogę naczyń umyć żeby nie powstrzymywać oddechu... w pracy to samo... a poza tym jest ok :-) aneta a jak Twoje samopoczucie? :-) mąż się ucieszył z nowiny? blondyneczko jakie masz plany na weekend majowy? blondi co u Ciebie? kasik kiedy mąż wraca ?:-) jak tam w nowej pracy? kasiek odezwał się coś ten Twój facet? jak tam samopoczucie? Marlena ja biorę luteinę dla podtrzymania ciąży, zmniejszenia ryzyka poronienia, ale nie brałam jej wcześniej - prawdopodobnie brana w trakcie cyklu ułatwia zagnieżdżenie i podtrzymanie wczesnej ciąży jeśli ma się problemy z długością i regularnością cykli. kamyczku robiłaś test czy udało Ci się wytrzymać? iczozord Evi jak się miewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra,moim zdaniem to już koniec i lepiej dać sobie z nim spokój,tym bardziej jak sam od siebie powiedział,że się nie zmieni.Miałam męża przez 4 lata który tez był nie do zniesienia i też się nie zmieniał i nie zamierzał i wzięłam z nim rozwód,a teraz mam kochającego narzeczonego i wspólnego synka,a teraz marzymy o dziewczynce.Więc widzisz,że nie ma co ciagnąć takich toksycznych związków bo oby dwoje sie męczycie a życie przed tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja przy pierwszym dziecku zaszłam za drugim razem, ale to bylo 11 lat temu:P na spontan, bez liczenia dni płodnych, nic, po prostu robilismy to czesto, a teraz juz mialam problem malutki, choc nie wielki, patrzac ile sie dziewczyny tutaj staraja, ale jednak, wyliczając dni płodne i obserwujac cykl udalo sie na 3 razem to i tak super. i bylam zdziwiona że za pierwszym razem sie nie udało, tak jak ty, bo chyba pisalaś tak wczesniej, tak mi sie zdaje jesli nie to sorki pomyliłam cie z inna kobietka:) a Twoja postawa jest b. dobra tak trzymaj "co bedzie to bedzie " powodzonka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek przykro mi że usłyszałaś od niego takie słowa :-( pokazał że na prawdę nie jest Ciebie wart. Skoro tak ewidentnie nie chce mieć z Tobą nic wspólnego to go nie zmuszaj. Może jak urodzi się maluszek to dotrze do niego że swoim unoszeniem się honorem i uporem zniszczył dziecku rodzinę i postara się Was odzyskać, ale musi sam do tego dojrzeć. Nie jesteś sama i dasz sobie radę na pewno, rodzina Ci pomoże, a synek doda motywacji do zmian na lepsze w życiu. Pokaż narzeczonemu że na nim świat się nie kończy i że jesteś silna, szkoda łez i zdrowia na takiego egoistę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek dobrze zrobilas ze zadzwonilas, bo teraz wiesz na czym stoisz, i teraz juz nie bedziesz czekac na kontakt od niego... wiem ze to boli i ze nie jest łatwo ale z dnia na dzien bedziesz sie przyzwyczajac do tej mysli i do tej sytuacji, 3maj sie Kochana :* a z informajca o dziecku tez nie pisz , niech sam zadzwoni i sie dowie... jak koniec to koniec... maomi w czwartek ide na impreze, czyli 1maja odsypianie, a 2 maja jak bedzie ładna pogoda to jedziemy na wycieczke ze znajomymi, a 3 odpoczne albo pojade do rodzicow, zobaczymy... a jak Twoje plany? a moj M powiedzial dzisiaj w pracy ze z koncem maja odchodzi, podjął decyzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×