Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Evi1705
Marta ja miałam opryszkę wargową i mój lekarz powiedział że trzeba dmuchać na zimne bo opryszczka może na dziecko przejść i przepisał mi od razu heviran 200 a w 26 TC muszę brać heviram 400 ja też nie chce ryzykowa. Doris jeżeli będzie cie bardzo bolało to weź nospe nie zaszkodzisz dziecku a unikniesz skurczów które mogą zaszkodzić. Gość jeżeli nie ma @ a boli to najlepiej skontaktować się z lekarzem tym bardziej że wiesz że to nie ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evi - zacznij się przyglądać i analizować, czy Twój chłop nie jest przypadkiem mamisynkiem. Jak się teściowa raz wpierd..... a synuś na to pozwala i mamusia ciągle do niego wydzwania zalic sie/rozkazywac to życia z nim mieć nie będziesz. Rodzina dla mamisynka nie jest ważna, a mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Gość jest właśnie .... od 3 lat od kiedy mieszkamy razem to trochę Sie odłączył ale mamusia ciągle wydzwania i wtrąca w nie swoje sprawy co z kolei sprawia że się nie zgadzam z tym itp... myślę że 9 lat temu ten tryb był bardziej zaawansowany a jego mama raczej nie jest zadowolona że Sie wyprowadził bo co miesiąc dawał jej 400 zł i robił zakupy no a jak się wyprowadził to jej standard życia się pogorszył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta0912
Evi widzę, że co lekarz to inna teoria. Ja stosowałam erazaban (maść). Z opryszczką mam problem gdy za dużo jestem na słońcu. Problem pojawia się u mnie raz w roku. Mam nadzieję, że już na ten rok limit został wyczerpany. Muszę uważać i smarować usta pomadką z filtrem. Naczytałam się właśnie o opryszczce w ciąży , jak potrafi być niebezpieczna, więc przeraziłam się. No ,ale myślę pozytywnie żeby nie przyciągnąć jakiś złych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Marta nie czytaj tego bo oszaleć tylko można... ja też kiedyś naczytałam się głupot a potem miałam drgawki przed wizytą u lekarza... teraz tego nie robię i czuje ogromny spokój :-) wydaje mi się że jak już ma się przeżycia z ciąża syraconą/ obumarłą to potem jest nerwowo w pierwszym trm. Dopiero jak zaczął się 2 to uświadomiłam sobie że przecież zrobiłam wszystko co mogłam teraz muszę po prostu czekać i to mi pomogło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta0912
Evi masz absolutną rację. Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka ja za każdym razem mam oznaczone a wiadomości dalej dostaje i strasznie mnie to irytuje :-/ będziesz robiła test bo termin masz na jutro prawda? Blondi bynajmniej się coś dowiesz po badaniu bo to się też ciągnie u ciebie życzę powodzenia! Brakuje mi trochę Iczozord ciekawe co u niej. Evi to masz slub w ten weekend ? pewnie jest nerwowo i dlatego taka atmosfera ciekawe jak ja będę się czuła za rok bo dokładnie za rok o tej poz będę się przygotowywać do ślubu dziewczyny aaaa!!!!od oświadczyny minęło pół roku jak czas szybko leci!!! jeszcze wszystko stoi w miejscu jeśli chodzi o slub ale pomalu czas zacząć bo inne rzeczy mamy zarazerowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi po pierwsze nie daj sie tesciowej i powiedz jasno ze Wy tutaj rzadzicie to jest wasz slub i Wasze zdanie jest najwazniejsze i koniec tematu, a co do przyszlego meza to faktycznie mamisynek to ciezki temat ale moze uda Ci sie skutecznie przeciaz pepowine :-P a co do stresu to ja sie z moim M klocilam przez caly miesiac przed slubem, taka byla nerwowka a on jeszcze wyjezdzal i wszystko bylo na mojej glowie wiec sie nie przejmuj :-) tydzien przed slubem wcale nie jest slodki :-P :-P :-P Aga a no mam termin na jutro a kiedy testuje to nie wiem, jesli nie przyjdzie to moze w sobote albo w ndz... a co do tych maili to poszperaj w swoim profilu moze tam sie cos pozaznaczalo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka dzięki. No mam nadzieje że wszystko będzie dobrze :) Oby.. W końcu .. Agnieszka tak masz racje że się to u mnie wszystko ciągnie no ale ciężko było znaleźć szpital w którym wykonują te badania a w innym kazali czekać co potem się okazało na marne itp itd. Ale teraz już niedługo będę już wiedzieć dokładnie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj rano pokazała się tłuściutka druga kreseczka :). Teraz w spokoju czekam na wizytę u ginekologa za tydzień. Swoje się już wydenerwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No to Doris gratulacje :-) dzięki dziewczyny, ja nie daje się teściowej dzięki Bogu mieszkańcy sami itp bo gdybyśmy mieszkali razem z treściami to by na pewno ślubu nie było :-) powiem wam że ja się nie stresuje ślubem chyba cała moją uwagę zwróciła pogoda i myślę tylko o tym czy jak wyjde do z kościoła to będzie padało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis 43 dzien cyklu...., bol jakbym miaka dostac @ a kiedy ide do toalety widze " rozowaty" sluz.... , nigdy nie mialam takiej sytuacji procz 2 ciaz kiedy okres sie spoznial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu a może miałaś bardzo późno owulację i testy były robione za wcześnie? Jedyną opcją jest pójście do ginekologa, przecież żadna z nas nie stwierdzi, że to na pewno to, czy na pewno tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Hej dziewczyny Doris bardzo dobra informacja, gratuluje ci raz jeszcze. Blondyneczka trzymam kciuki za pozytywne testowanie. U mnie nic niezwyklego, do terminu @jeszcze jakies 5dni, zastanawiam sie czy nie zatestowac wczesniej dla spokoju bo wydaje mi sie ze nic z tego. Bola mnie tylko piersi ale to jak w prawie kazdym cyklu i tyle.musze chyba małża wyslac na bad nasienia bo skoro trafilismy w owu to chyba cos z zolnierzykami nie gra. Ehh to czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kamyczek a ty na wspomagaczach jesteś ? Stosunki codziennie ? Bo jeżeli Sie nie udało to zapytaj się lekarza o wspomagacze no i ja nie jestem za częstymymi stosunkami powinno się zacząć 2-3 dni przed owu to moje zdanie. Oczywiście jeżeli partner jest gotowy itp to niech idzie na badania bo to jest cenna informacja ja swojego nieusiałam namawiać poprostu wiedział że się staramy i takie badanie jest konieczne ale to jest na prawdę indywidualne podejście bo każdy jest inny. Trzy mam kciuki i najlepiej test zrobić 2 tys od owu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annamaria wspaniale wiesci:) Marta jak nie przenoszę, to mam nadzieje na grudzien:) a co do opryszczki wargowej, meczylam się od dziecka i żadne zoviraksy i rożnego typy cuda drogie nie pomagały, chodzilam czasem ponad miesiac wysypana z ustami jak kaczka, w aptece pewna miła pani polecila mi masc, ktora sie zwie propolisowa jest tania, kosztuje pare zł i kupuje ja zawsze w aptece, jak czuje ze wyłazi mi dziadostwo na wargach to od razu smaruje, dzien max dwa i nie ma zmory, zalezy jak szybko zadziałam, ja ze swojej strony polecam od roku chodze spokojnie bez wypryskow na wargach, a masc mam zawsze prawie przy sobie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Evi gin nam kazal zaczac tuz przed owu i na maxa, tzn przynajmniej dwa razy dziennie. Tak robilismy. Na wspomagaczach nie jestem bo pecharzyki ladnie rosna i pekaja same. Zostaje sperminogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Aneta w ciąży to chyba nic z wyjątkiem pasty cynkowej nie można brać plus leki od lekarza :-) kamyczek a miała badania hormony, tarczyca ? Wiesz ja miałam tyle badań porobionych kasy tyle wydanej i wszystko było ok z wyjątkiem że mam pco i niby wszystko dobrze a dopiero po wspomagaczach mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
BEATRICE!! Jutro zobaczysz się ze swoimi królewnami, Olą i Alą :) trzymam za Was kciuki BARDZO MOCNO!!!!! no i czekamy na foteczki Twoich królewienek :D trzymaj się mamuśka :D Iczozord, co z Tobą? Chyba Karolek Cię mocno pochłonął :) Baletka...??? zaglądasz jeszcze?? :) Gratuluję wszystkim mamuśkom nowozafasolkowanym :D widzę, ze tu taki giga rzut występuje co ok pół roku - osiem miesięcy ;P Aga i Blondyneczka, Wam cały czas kibicuję najbardziej! Jakbym mogła to bym z pomponami odtańczyła jakiś taniec płodności dla Was :) Justyneczko, u Ciebie ok?? a jeśli chodzi o mnie to zaraz zaczynam 38 tc, skurcze przepowiadające są, inne "sytuacje" zwiastujące poród również. No mam nadzieję, ze to już zaraz bo szczerze mówiąc, troszkę dosyć "dolegliwości" okołoporodowych... całuję Was mocno z moimi dziewczynkami - tą większą i tą w brzusiu :) BUZIAKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Evi gin powiedzial ze jesli bedzie w kolejnym cyklu owu tez to znaczy ze hormony u mnie ok i nie trzeba badac. Cyce bola, najgorzej lewa dotknac nie moge ale nie nakrecam sie , czas pokaze. Tak sobie nieraz mysle ze gdybym byla teraz w ciazy to chyba nie dzialoby sie naprawde, moja corka ma 6lat i nie pamietam juz tych doznan jak byla brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi ja nikogo nie namawiam ;) to tylko masc w dodatku propolis to kit pszczeli nic innego no chyba ze ktos uczulony na produkty pszczele, na hemoroidy tez dostalam od gina masc z propolisem jak bylam pierwszy raz w ciaży, takze akurat chyba nie szkodzi. Gdybym nie miala zapisany bym sie nie odzywała. Ale wiadomo warto skonsultowac to z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Gab dzieki u mnie raczej ok.Mam coraz czestsze mdlosci,ktore sa wciaz wieczorami.Teraz juz wlasciwie codziennie.A tak to powoli do przodu.9 tydzien :)) Ty juz tez blisko konca,kto wie ile jeszcze,,,napewno pojdzie wszystko gladko! Trzymam kciuki i za Beatrice tez,bo Wy najblizej rozwiazan :) Tak jak mowisz Iczozord pochlonieta synkiem- ale co sie dziwic:)) Gratuluje nowym zafasolkowanym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam na monitoringu i juz nie wiem:( przypomnę ze brałam clo. Dzis mój 15dc endo mam 10 a pecherzyk 23 i nic by nie było w tym dziwnego gdyby nie fakt ze dwa dni temu pecherzyk miał ponad 22. Jakoś wolno urósł No i nie pęka:( lekarz powiedział ze pewnie pęknie ale o zastrzykach na pęknięcie nie wspominał.. Czy któraś z Was po stymulacji moze mi cos podpowiedzieć? Bede wdzięczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka blondyneczka ma racja a jak tak wisi to może nie pęknąć a jak i tak Pekinie po takiej wegetacji to może nic z niego nie być. Możliwe że lekarz chce zobaczyć co dalej i w następnym cyklu da coś na pęknięcie. Aneta napisał am tak żeby przyszłe mamuski jednak konsultowały to a nie że skupia coś tam w aptece :-) ja też miałam maści na hemorojdy bo na samym początku ciąży żyłki przy odbycie mi pękały i krew mi leciała :-( tydzień kuracji i było ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz dziewczyny. Tylko ze ten lekarz nie jest "mój" ten mój pojechał na wakacje a u tego robię tylko monitoring. Dzis mnie strasznie boli jajnik z którego ma byc owu, moze cos sie dzieje... Kolejny monit w poniedziałek.. Ehh tracę nadzieje ze on w ogóle pęknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka moze ten lekarz nie chcial kombinowac bo masz swojego lekarza ktory Cie prowadzi i ma jakis plan na Ciebie a on tylko monitoruje pecherzyk :-) dawaj znac jak sytuacja sie rozwinie u Ciebie i nie smuc sie :-) Gabi dziekuje Ci Kochana za kibicowanie :-* dawaj znac co u Ciebie i zycze lekkiego porodu ;-) i bedziemy czekac na zdjecia Twojej malutkiej kruszynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta0912
aneta poczytam sobie na temat tej maści w razie "w" :) Dziś byłam na usg i termin wyszedł mi na 21 grudnia, no ale wiadomo jak to jest ;) Ogólnie wszystko ok. Maleństwo ma 7,27cm. Kolejna wizyta 23 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko nie wiem co on myśli ale mnie wkurza:( tak sobie mydle ze jak pójdę w poniedziałek na monit to i tak nie bede wiedziała co i jak bo płynu w zatoce douglasa juz moze nie byc i nie bede wiedziała czy pecherzyk pękł czy sie wchłonął... Oj niech ta moja gin wraca jak najszybciej!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta termin na grudzień kto wie może urodzin w święta hehe Evi a kiedy twój wraca? faktycznie może ma jakiś plan na ciebie mówisz poczekać do jego powrotu. myślę że po 2 3 dniach będzie widać jeszcze cialko zolte co wskazuje na pęknięcie pęcherzyka wiec nic się nie martw głową do góry! Gabi dziękuję za pamięć tobie życzę szczęśliwego rozwiązania! !! nie zapomnij o nas :-) Blondyneczka jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×