Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Doris32
Justyna mi się też nie udało, dzisiaj jest pierwszy dc. Jako,że postanowiłam się nie spinać na kierowniczym okresie próbnym więc nawet strasznie mnie to nie zmartwiło ale obiecałam sobie,że w grudniu albo styczniu pójdę do ginekologa i zmolestuję go żeby zbadał mi progesteron i dał Duphaston, jeszcze gdzieś przeczytałam, że o ile uda się zajść przy niskim progesteronie to może trafiać się puste jajo i to jak nic pasuje do mnie tylko nie wiem czy to prawda. No nic, jak będę szła do lekarza to się go o to zapytam, na razie jadę dalej z tym koksem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie się! Ja dziś mam gina ciekawe co mi zaś powie. Wg mierzę sobie od początku cyklu temperature i dziwi mnie że praktycznie cały czas mam 3,.4-36,5 no ale kto zrozumie kobietę i jej ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
G86 tak zupełnie nie odpuszczam, ale co mi po tych wszystkich pomiarach, obserwacjach i wykresach, jak i tak na końcu przychodzi @. Działać będziemy oczywiście, może się uda, ale nie chce mi się codziennie mierzyć temperatury, robić szczegółowych opisów objawów, ostatnio mierzyłam wszystko było ok, a później @, więc takie obserwacje już mi nic nie dają. Takie same objawy może dawać ciążą jak i nadchodząca @. Będę sprawdzać śluz, bo to samo przez się widać, zrobię testy owulacyjne, bo oczywiście chcę zwiększyć nasze szanse. A jak się w tym roku nie uda, to pójdę do lekarza. Może wtedy obmyslimy jakiś fachowy plan. A na razie nie chcę jeszcze o tym myśleć, chcę cieszyć się każdą chwilą i bliskością z mężem, a może uda się coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Atomka, witaj w klubie. Tez probowalam ovufriend ale albo jestem za glupia i nie rozumiem jak tego uzywac albo po czasie trzeba zaplacic zeby uzywac. A na cos takiego to ja sie nie zgadzam. Tez nie mierze. Rano wszystko szybko-szybko wiec szkoda mi czasu. Wiem ze to tylko chwila ale nawet. Znam swoj slomiany zapal i wiem ze na poczatku bym to robila a potem pewnie by mi sie nie chcialo. I patrzcie, to 'czarowanie' jest troche bez sensu bo nawet jak sa dni plodne,sluz, leki na to czy tamto to i tak moze wyjsc zonk. Oficjalnie oglaszam ze tez nie licze ani mierze. W duszy, co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
G86 tak zupełnie nie odpuszczam, ale co mi po tych wszystkich pomiarach, obserwacjach i wykresach, jak i tak na końcu przychodzi @. Działać będziemy oczywiście, może się uda, ale nie chce mi się codziennie mierzyć temperatury, robić szczegółowych opisów objawów, ostatnio mierzyłam wszystko było ok, a później @, więc takie obserwacje już mi nic nie dają. Takie same objawy może dawać ciążą jak i nadchodząca @. Będę sprawdzać śluz, bo to samo przez się widać, zrobię testy owulacyjne, bo oczywiście chcę zwiększyć nasze szanse. A jak się w tym roku nie uda, to pójdę do lekarza. Może wtedy obmyslimy jakiś fachowy plan. A na razie nie chcę jeszcze o tym myśleć, chcę cieszyć się każdą chwilą i bliskością z mężem, a może uda się coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G86 tak zupełnie nie odpuszczam, ale co mi po tych wszystkich pomiarach, obserwacjach i wykresach, jak i tak na końcu przychodzi @. Działać będziemy oczywiście, może się uda, ale nie chce mi się codziennie mierzyć temperatury, robić szczegółowych opisów objawów, ostatnio mierzyłam wszystko było ok, a później @, więc takie obserwacje już mi nic nie dają. Takie same objawy może dawać ciążą jak i nadchodząca @. Będę sprawdzać śluz, bo to samo przez się widać, zrobię testy owulacyjne, bo oczywiście chcę zwiększyć nasze szanse. A jak się w tym roku nie uda, to pójdę do lekarza. Może wtedy obmyslimy jakiś fachowy plan. A na razie nie chcę jeszcze o tym myśleć, chcę cieszyć się każdą chwilą i bliskością z mężem, a może uda się coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowsik ja w zeszłym cyklu używałam owufriend i byłam zadowolona, wiedziałam, że to tylko statystyka, ale fajnie mi się używało. Wszystko dobrze działało. Wpisywałam dane i miałam jako takie pojęcie o swoim ciele. Ale gdzieś pod koniec cyklu myślałam, że zaczęła się @ i tak zaznaczyłam, po kilku godzinach zorientowałam się, że to jednak plamienie, chciałam zmienić, a on mi już coś namieszał w danie rozpoczęcia cyklu. A teraz jak chciałam zacząć nowy wykres to pojawia mi się, że dostępne w abonamancie premium, czyli chyba trzeba zapłacić, aby dalej tego używać. Szkoda. Myślałam, że ta podstawowa wersja jest cały czas darmowa, a tak to lipa. Nie będę płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu się zgadzam im więcej obserwujesz tym mniej rozumiesz :) Byle do weekendu. Ja mam dziś gina i szczerze przyznam nawet nie chce mi się tam jechać bo zaś usłyszę to samo "spokojnie działamy naturalnie a w styczniu zaczniemy stymulację i drug cykl" ale wcale mnie to nie uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozemamusia
Hej dziewczyny, bete jutro zrobie, bo mam wolne, a pracuje w gastronomii, wiec same wiecie, ciagle bieganie, codziennie nowy towar, trzeba wypakowac do lodowek i magazynow, wiec 10 godz stania i biegania, bez przerwy, a gdzies wyczytalam, ze nawet na okresie probnym gdy zdarzy sie ciaza to musza przedluzyc ta umowe i do porodu placic, to prawda? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Cześć dziewczyny:) u mnie dni płodne się zbliżają trzeba działac;-) witam nowe i gratuluję mamusiom;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
--> atomka może Ci się abonament skonczyl?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie.Jestem już w domciu,wczoraj miałam zabieg,szybki trwał ok 20 min.dostałam głupiego jasia i odleciałam po zabiegu bol podbrzusza jak pierwszy dzień takiego dość silnego okresu -trwalo do wieczora,przy wstawaniu poleciało krwi i pierwszym siusiu później już nie teraz nawet już nie plamie :)w pierwszym dniu przyjęcia do szpitala zrobili ze mna wywiad ,badanie ginekologiczne i usg to był 9dc (macica w tyłozgięciu,myometrium bez zmian ogniskowych,endometrium grubości 7mm,jajnik prawy z pęcherzykiem 20mm,lewy z przecietna iloscia pęcherzyków),zadnych dodatkowych badan mi nie robili,dzis tylko przed wypisem ponowne badanie ginekologiczne i wywiad.ogolnie polip miał wymiary 9x7mm wiec chyba nie tak bardzo duzy,pytałam lekarza o współżycie z racji tego ze mam dni płodne i piękny pęcherzyk wiec nie widzi przeszkód wręcz przeciwnie jak to powiedział -do domu i ogień tylko bez hard coru hehe -noi polecil przy moim tyłozgięciu na zapłodnienie pozycje od tyłu(już niedawno o tym pisałyście :) )i polezec po stosunku na brzuchu ze zwinieta poduszka pod brzuszkiem tak aby pupa była trochę wyżej .Powiedzieli mi również ze polipy działają jak wkladka domaciczna i tu moglbyc problem u mnie z zajsciem w ciąże,nie gwarantuje ze w tym cylku może cos wyjść bo niewiadomo jak zachowa się macica po zabiegu czy przyjmie już zarodek,ale probowac to sama przyjemność :) ale się rozpisałam ;) pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisi, cały czas wisi. Masakra z tą zmianą strony, za każdym razem zawiesza się na kilka godzin... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo dobre podejscie:-) ja wyluzowalam w tym cyklu i naprawde zyje sie lzej i gdyby nie ta rozwalona druga faza to by byl juz luz kompletny... Szkoda ze poprzychodzily Wam @ , nastepnym razem napewno sie uda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczkaaa Ale ja nie kupowałam żadnego abonamentu, może w tym problem, może jeden cykl można za free, a później chcą aby płacić. Nie dziękuję, nie zamierzam nic opłacać i się nakręcić, że program pokazał 60 na 100 pkt, że może być ciąża, a tak na prawdę to te objawy mam w mniejszym lub większym stopniu zawsze w różnych sytuacjach. Ech... październik działa na mnie trochę przygnębiająco i zobojętniająco Ale z drugiej strony nadzieja jest i wierzę w końcu się uda. Dziewczyny życzę Wam powodzenia w tym cyklu, dużo przyjemnych chwil a w listopadzie znowu będziemy przeżywać czy pojawią się 2 kreseczki. U mnie dziś 7dc, więc do płodnych jeszcze trochę, ale przy cyklach raz 28 raz 31 ciężko dokładnie stwierdzić, objawy też nie wiadomo na 100 procent czy świadczą że ovu była czy że dopiero będzie, testy ovu też nie dają pewności, pozostaje dać się podnieś chwili i tyle. Ech chyba coś marudzę za bardzo, ale jakiś mam dzisiaj słabszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
tak tak jeden cykl jest za darmo resztę trzeba płacić a szkoda bo program fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
możliwa jest owulacja w 8 dniu cyklu jeśli średnio cykle mam 29 dniowe??? czy po alkoholu ( pól lamki winna) temperatura wzrasta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wizyta u lekarza zakonczona powiedzial ze chyba wyprosilam przesuniecie ovu bo pęcherzyk ma 1,6 mm wiec do piątku będzie odpowiedni i będzie się dzialo. Chociaż jeden pozytyw tego dnia. Bo oczywiście temat z doktorkiem zszedl na politykę i refundacja invitro miała byc do czerwca 2016 dla par które juz przystąpił do programu ale po zmianach rządu może juz od stycznia nie byc refundacji. Moje marzenie znow oddalilo sie na kolejne msc a byc może i lata. Powiedzial ze chce mnie widzieć za msc z pozytywna beta (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda super, ze jestes po zabiegu. Bardzo szybko sie uwinęli, No jakie fajne podejscie lekarza:) działajcie, 20mm pecherzyk to lada chwila moze byc owu, a skoro Ty sie dobrze czujesz to na luzie i do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomowa ja korzystam z obufriend cały czas i jak udostępniamy swoje wykresy dostajemy punkty a za punkty dostaje się abonament jeśli nie masz abonamentu to działa ale nic nie wyliczy ja głownie zaznaczam temp leki i objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G86 a dlaczego na lata ? Dziewczyny ja też mierzyłam temperaturę jakies pół roku i nie miałam idealnych wykresów bo u mnie to różnie było ponieważ zazwyczaj w pierwszej fazie miałam temp max 36.4 a w 2 fazie max 36.7 i myślam ze nie mam owulacji ale poszłam na dwa monitoringi i wyszło ze wszystko jest w porządku. Mój gin powiedział ze nie poleca mierzyć bo teraz to nikt już w to się nie bawi. Może tyle czynników zaburzyć temp ze hej. A poza tym ja nie mam cierpliwości i tak długo wytrzymałam. Ale ja przez mierzenie chciałam uzyskać odp czy mam owulacje czy nie. A monitoring tylko to potwierdził. Ruda to dzialajcie dzialajcie. A ty czasem nie chciałaś wysłać męża na badania czy juz był bo zapomialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka wiesz po 4 latach staran juz biorę wszystkie możliwości pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metka86
Odetchnijcie do końca roku od tego forum bo życie jest zbyt krótkie aby się ciągle zadreczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g86
Tak miał badania robione przez invitro wszystko jest ok i liczba i *****iwość. To chyba po mojej stronie jest błąd. Mam zjeb... geny :) Mój ojciec za młodu też się leczył z niepłodności i coś mi chyba po nim zostało ale mam nadzieję że tak jak on będę miała trójkę dzieci (chociaż dwoje wystarczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyn88
Dziewczyny mimo że nie piszę ostatnio to was podczytuję czasami i zastanawiam się co się dzieje z Maomi? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×