Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Nelina
Mozemamusia a gdzie chodzisz do lekarza? Powiem szczerze, że ja do tej pory trafiałam na kiepskich ginekologów dlatego często zmieniałam. Obecnie mam wykupiony pakiet w Luxmedzie i tam mogę korzystać ze wszystkich ich lekarzy - byłam u trzech ginekologów i szczerze u tej trzeciej już zostałam. Chodziłam do niej co jakiś czas i całkiem mi przypadła do gustu. Jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży i miałam plamienia a moja lekarka nie miała wolnego terminy przez prawie dwa tygodnie to poszukałam i internecie namiaru na innego lekarza którego miałabym w miarę blisko, bo zależało mi, żeby ktoś mnie szybko przyjął. W ten sposób trafiłam na pewną lekarkę, która na pierwszej wizycie wywarła na mnie dobre wrażenie - sama mi o wszystkim mówiła, była delikatna przy badaniu, mogłam pytać ją o wszystko i na wszystko odpowiadała, nie patrzyła na zegarek tylko ważne jest dla niej, żeby pacjentka wyszła z gabinetu dobrze obsłużona. Aktualnie prowadzę ciążę u obu lekarek - tej do której trafiłam przez przypadek i tej z Luxmedu - obie prywatnie nie na NFZ, ale z obu jestem zadowolona. Jakbyś chciała to podam Ci namiary. A z jakiej jesteś dzielnicy Poznania?, bo mam kilka koleżanek które są już po porodzie i mogę je podpytać o ich ginekologów, żebyś miała w miarę blisko :) g86 wiem, że lepiej się nie nastawiać i nie rozczarować ale ja mimo wszystko trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Mozemamusia ja jeżdże do lekarza w Gnieźnie z którego jestem zadowolona bo mnie wyprowadził z pco ... w poznaniu też jezdziłam do lekarza który pracował w szpitalu na poznańskiej i stwoerdziłam że mnie tylko naciąga na kasę bo żadnego planu działania nie było i każda wizyta to badanie cytologi która by la dobra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku ja po clo ogólnie się czułam dobrze :) Pierwsze parę dni jak zaczęłam je brać to miewałam zawroty głowy teraz w czasie owulacji ból jajników większy niż zazwyczaj (w sumie to prawie wcale nie miałam bóli jajników :P) no i wybuchy gorąca oraz większy apetyt. Wczoraj mnie strasznie bolało dziś się uspokoiło ale leciutko tylko kłuje prawy jajnik. :D Życzę Tobie owocnego cyklu z clo :D jak i wszystkim nam :D XXXX MAgdaaa 1986 działaliśmy i działamy codziennie :D W sumie to jakoś tak nas wzięło ostatnio na spontaniczny codzienny seksik :P XXX Ja testuje 17 Listopada w dzien spodziewanej miesiączki ale od razu robię betę :D A od 20 dc biore dupka 2x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko masz rację, doprowadź wszystko do porządku. magda1987 powiem szczerze że po cichu liczę na ten cykl. ale też nie nastawiam się póki co na ostre barabara , będzie co ma być. zwolniłam trochę tempo. już tak nie myślę. maomi, sarilec, justyneczka wy prawie na końcówkach. jak się kulacie? :) justyneczka masz imie dla drugiego chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
G89 - u mnie 25 dc. Wiesz, ja się też nie nastawiam na nie wiadomo co, bo już tyle testów negatywnych widziałam że ho ho! Ale ten cykl taki wystarany.. I owu z lewej strony, więc nadziejęm mam. Tego nie ukrywam. Tyle że muszę jak najszybciej się dowiedzieć jakby się udało bo zaraz fraxiparine muszę brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
G86 miało być :) odmlodziłam Cię :) Zaś wisi... Brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Hej dziewczyny :-) Przed wczoraj poczułam takie motylki pod pępkiem z lewej strony, myślałam że to jelita ale jednak nie :-) wczoraj to się kilka razy powtorzylo takie delikatne muskanie, i dzisiaj znowu :-) to nie są napewno jelita, podejrzewam że to moje maleństwa :-) najlepiej czuć wieczorem jak jest spokój i cisza i leżę sobie chociaż wczoraj to nawet w pozycji siedzącej poczułam. Z córkami czułam pierwsze ruchy koło 15 tyg a teraz jestem w 11 i to dwójka tam siedzi więc może się odbijają o siebie i wcześniej poczułam, strasznie się cieszę po tym wszystkim co przeszłam w końcu wszystko idzie w dobrym kierunku... Ale moich aniołkow nie zapomnę nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Nelina a nie szkoda ci trochę kasy żeby prywatnie chodzić do dwóch ginekologow na razie? Evi bo jak lekarz zobaczy że pacjentce zależy to potrafi to wykorzystać na swoją korzyść żeby jak najwięcej zarobić, Debile lekarze niektórzy bo rzadko się zdarza lekarz z powołania, mojej sasiadce się trafił chodziła prywatnie i musiała co dwa tygodnie i on brał od niej raz na miesiąc tylko bo powiedział że rozumie że czasy są jakie są a raz wogole od niej nie wziął. I był bardzo dobrym lekarzem potrafił po 40 min pacjentki trzymać żeby dokładnie Wszystko zbadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja wiem tylko tyle że dziś mam 16 dc, a i to musiałam sprawdzić w kalendarzu. Nie wiem czy była ovu, czy dopiero będzie, czy nie będzie w ogóle. W tym cyklu nie mierzę temperatury, nie zapisuje żadnych objawów. Ze śluzem różnie, raz jest płodny, raz kremowy, dziwne. Testy owu też niewiele pomagają, wszystkie były negatywne, co do jednego miałam wątpliwości, czy negatywny, czy kreski są takie same. Kwas foliowy biorę. Cieszymy się sobą, gdy mamy na to ochotę. Nie chce mi się doszukiwać żadnych objawów, bo po co. Co ma być to będzie. Nie na wszystko mam wpływ. Może za 10 dni zacznę świrować, a może nie. Mam teraz trochę różnych zajęć, wycieczka, przyjęcia rodzinne i w gronie znajomych, zaczęłam czytać ciekawą książkę, powróciłam do nauki języka obcego, mam czym zająć głowę i to jest super :-) kilka znajomych w okolicy urodziło, trochę to smuci, wiadomo, aje z drugiej strony jeśli im się udało to nam też :-) miłego wieczoru dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prymulka tak jak pisała Blondyneczka to pewnie dolegliwości związane z drugą fazą cyklu. Skoro byłaś u lekarza i on nie stwierdził żadnego zapalenia, to nie ma się co martwić. Każda z nas przechodziła nieraz przez te objawy i najczęściej nie znaczyły nic więcej jak druga fazę cyklu, którą za każdym razem iu każdej z nas może przebiegać inaczej i mieć inne objawy. Na test raczej za wcześnie, ale te objawy mogą świadczyć o wszystkim i o niczym. Musisz cierpliwie poczekać. Ile zwykle trwają twoje cykle? Rozumiem że się staracie o dziecko, tak, ? Napisz nam coś więcej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozemamusia
Cześć :) G86 niee, nie udało się niestety, a pęcherzyki dojrzewają przed kolejną ovu. Jutro kupie ten kwas foliowy i zaczne brać, jak narazie to mam straszny młyn związany z kupowaniem materiałów budowlanych, do tego ta okropna praca, po której nie mam na nic siły. A dzisiaj poprawił mi się humor, bo może mój M wróci na weekend następny na kilka dni, więc może ten cykl nie do końca będzie stracony, fakt że boję się strasznie i wiem, że na bank nie zrobię bety, ale żal mi tych pęcherzyków :) Pozdrawiam Was cieplutko i cieszę się bardzo, że tak miło mnie przyjęłyście do swojego grona i że mogę Was o wszystko wypytać, Wy mi zawsze odpowiecie, doradzicie, a wcześniej wstydziłam się z kimkolwiek o tym rozmawiać. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie kciuki dziś kolejne badanie nasienia po 3 miesięcznej kuracji denerwuje się wyniku :-) ale zarazem jestem ciekawa ! Możemamusia widzisz moze jednak nic straconego i jak mąż wróci to akurat się wstrzelicie. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Dzień dobry koleżankom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScarletKate
Dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam 19 dc i trzecia wyższa temp zaczynam brać od dziś dupka Xxx Agnieszka 5g trzymam mocno kciuki!!!! Xxx Która testuje w okolicach 17,11???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Kurde wysmarowałam takiego długiego posta a tylko dzień dobry koleżankom się dodało :( no to od nowa.... ;)) cześć po długiej dość przerwie :) mam nadzieję, że mnie jeszcze ktoś pamięta ;) i po kolei: Justyneczko, Iczozord, Baletko, Beatrice. Zaglądacie tu jeszcze??? Co u Was? Justyneczko, jak ciąża? Chyba już niedługo koniec prawda?? Jak się czujesz?? Iczozord, jak Karolek? Jak się miewasz nasza skarbnico wiedzy? :) Beatrice, Ola i Ala dobrze się mają?? Jak się czujesz w roli mamusi? Baletko, zaglądasz tu czasami? Co u Ciebie? Evi, gratuluję maleństwa :) No i najważniejsze BLONDYNECZKO I AGUSIU!!!! Często czytam wątek i trzymam za Was kciuki. Jesteście super dzielne babeczki!! :* Aguniu, niedługo ślub z tego co pamiętam, wpadasz już w ślubny szał? :) a u nas ok. Mały bąbel za 10 dni skończy 4 miesiące.Starsza miała okres zazdrości i była okropna dla mnie i męża ale na szczęście jej przeszło :) A ja siedzę w domu i zajmuję się dziećmi. Kiedyś najbardziej imprezowa osoba w towarzystwie a dziś tzw"kura domowa" haha :) no ale dobrze mi z tym :) Całuję Was mocno i trzymam kciuki za wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g86
Ja mam 23 dc i testować nie mam zamiaru chyba boje się rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
U mnie tydzień 34 :) Jutro skladamy łóżeczko a i ciuszki juz poprane i popakowane. Czuje sie bardzo dobrze jednak najlepiej wtedy gdy jestem w ciągłym ruchu bo jak juz legne na tej kanapie czy dlugo posiedze to później czuje sie jak polamana. Chodze jeszcze do pracy i chcialabym to robic do końca listopada ale wszyscy juz na mnie krzycza ze powinnam dac juz sobie spokoj i odpoczywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi witaj kochana! Odzywaj się częściej! Wszystko u ciebie widze ze dobrze. To super oby tak dalej. Jak widzisz my dalej walczymy ale się nie poddajemy. Jeszcze ślubna gorączka się nie zaczęła ale powoli powoli coś się dzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja odpadam zanim wystartowałam. mój pęcherzyk z poprzedniego cyklu nadal jest i lekarz nie będzie mnie stymulował póki dziad nie zniknie. tak więc życze aby wam się powiodło, ja natomiast już rezygnuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
blondyneczko mam strasznego dola. nie pokazuje mezowi ani corce ale bardzo jestem smutna. gin mowi ze narazie czekamy na znikniecie torbielki. jak nie wchlonie sie to albo anty albo w ostatecznosci laparo. naprawde brak mi sil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku wcale Ci sie nie dziwie ze masz dola bo przeciez tak liczylas na ten cykl,z clo :-( powiem Ci ze wiem co czujesz bo u mnie problem jest nie z torbiela a z druga faza i tez wszystko sie pokrecilo:-( Kochana odpocznij troszke od mysli o dzieciatku i zrelaksuj sie... napewno tribiel sie wchlonie bo zapewne nie jest duza i ruszysz w nastepnym cyklu z clo :-) 3maj sie Aga to juz 3 miesiace minely? alez ten czas leci:-) 3mam kciuki i oczywiscie czekamy na wiesi :-) Czescccc Gabi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Hej hej, Atomka ja 16 dzien cyklu dziś, więc idziemy łeb w łeb. Dziś po porannym seksie też się musiałam dobrze zastanowić który to dzień i dopiero kalendarz mi pomógł. Też nic nie mierzę, niczego nie notuję, nie oglądam obsesywnie śluzu. Jakoś nie czuję ewentualnej owulacji w tym miesiącu. Na razie spokój święty. Wiadomo, przy moich dłuższych cyklach do @ jeszcze daaaaaleko. Agnieszka, kiedy będziecie mieli wyniki nasienia męża? Dobrego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj blondyneczko pochrzanione to wszystko. dobrze ze mam troche wydarzen w tym miesiacu to przynajmniej mysli oderwe. niesprawiedliwe , ze los tak nas karze. ty tez sie trzymaj kochana, wracaj do formy szybko. staraczki trzymam za was kciuki mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku a no pochrzanione i mega niesprawiedliwe... glowa do góry i ja i Ty wykaraskamy się z tych problemow!! musi byc dobrze, innej opcji nie przyjmuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
kamyczku będzie dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×