Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
U mnie 28dc, ciekawe czy @ przyjdzie za 2 dni, pewnie tak.. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik ja biore wiesiolka. Biore od 1dc do owu. Potem sie go odstawia. Zaobserowalam rzadki sluz, wiec chyba cos tam dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
czyli musze od poczatku cyklu brac. Więc na nastepny miesiąc dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz zaczac i teraz, z tego co pamietam jestes na poczatku cyklu wiec smialo mozna lykac, pare dni roznicy nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29dc, test może byłby już wiarygodny ale nie wiem czy jest sens jechać do miasta 10km tylko po test, zakupów nie planuje, wszystko w lodówce jest a i swoją drogą ten upał.. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Aga co do częstotliwości: mojej przyjaciółce, która ma męża z podobną jakością spermy ginekolog powiedział, że przy mniejszej ilości plemników w s*****e lepiej jest co dwa dni ale nie wiem dlaczego, może spróbujcie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczko zatestuje jutro w dniu @.Ciekawe... Dam znać. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie pędzę do Was z pilną sprawą, mam brązową wydzielinę z pochwy, jest jej sporo, nigdy tak nie miałam przed okresem.Tak bywa?? Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka jak tam twoje bole? Mnie boli brzuch tak, ze jutro lece po nospe. Zapowiada sie epicka @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to zaniepokoiło bo nigdy tak nie miałam, zwłaszcza w takiej ilości choć trwało zaledwie kilka godzin..Ale dzięki Doris za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku dzis rano to myslalam ze umre, tak mnie kulo podbrzusze ze szok, a potem przestalo, i dzis rano dodatkowo byly 3 brazowe plamki sluzu na papierze, i tyle... termin @ na piatek, a jak tam u Ciebie? Nadal boli? Kamila braz moze oznaczac spadek progesteronu, ktory przed @ spada i ją wywoluje, a czasami brazowe plamienie jest we wczesnej ciazy w terminie @ , a jesli nie w terminie a to ciaza to oznacza za niski progesteron ktory odpowiada za utrzymanie ciazy, slyszalam rowniez ze przy implantacji zarodka mozna plamic na brazowo, natomiast rzecza normalna jest plamienie na braz tuz przed @ :-) jak sie nie rozkreci przez noc to testuj rano :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no blondyneczka, obiecujace :) plamienie i klucie, czyzby to o czym temat topiku? Ja mam bole typowo okresowe, zadne klocia, wiec za kilka dni przyjdzie @ jak zwykle. Nie wiem co wtedy, nie mam plana na nast cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku ja juz nie raz mialam klucie i nic z tego nie bylo wiec nie powiazuje tego z ciaza... a co do planow na nast cykl, to ja mam :-P :-P bo pomyslalam ze sprobujemy tak jak bodajze evi, poczekamy z przytulaniem do owu :-) moze to pomoze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Tak umnie tak było no i nitka podobnie bo przecież pisała że raz to tylko to robili :-) naładować plemniczki i niech działają kiedy jest owu. Blondyneczka kurcze szkoda... tyle czasu Sie staracie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi a jaką przerwę mieliście przed owu? jak długo trwała? ja myślę żeby sobie kupić zioła sroki, już łapie się czegokolwiek co teoretycznie może pomóc :/ w prawdzie do @ kilka dni ale nie ma się co łudzić, kolejny cykl stracony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
kameczek u nie było tak że od 5-9 dc brałam clo , od 11 dc miałam już monitoring i lekarz pozwolił nam współżyć dopiero 13 dc i miało to się odbyć raz, potem 15 dc rano , według monitoringu pęcherzyk pękł 15-16 dc więc jeszcze 16 dc wieczorem współżyliśmy i od 16-17 brałam duspathon (chyba od 17 nie pamiętam już za bardzo) no i się udało. Według mojego lekarza częste współżycie to błąd bo plemniczki są wybrakowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i @ przyszła...czyli brązowe krwawienie które nigdy się nie zdażało oznaczało nadchodzącą @. Wydawało mi się że ten miesiąc będzie ciekawy ale zakończył się tak jak pozostałe:( Upewnie się jeszcze testem pod wieczór ehhh Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Hej dziewczyny . Jestem podlamana. Niedosc ze moj kuzyn ktory mieszka obok mnie przywiozl dzis malenka dzidzie do domku byla wpadka to jeszcze wczoraj sie dowiedzialam ze 2 kuzyn tez wpadł :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila szkoda... Kasik wiem co czujesz, ja dzisiaj mam chyba jakies załamnie albo poprostu przestalam sobie radzic z ta sytuacja :( wrocilam do domu popłakałam sie , pokłociłam sie z mezem i mam mega doła... zycie jest okrutne a los wredny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kamyczek tak ostatni sexik był przed @. Rozumiem was dziewczyny kobieta inaczej to przeżywa niż facet... z jednej strony cieszymy Sie ze komuś Sie udało a jednak podświadomie dopada nas załamanie że dlaczego nam Sie nie udało... blondyneczka a czy twój maz będzie robil jeszcze raz badania plemniczkow i czy myślałaś o innych metodach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×