Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kasik922
Kamyczku ja rozumie moja mama to samo u teściowa zreszta wszyscy w kolo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiowa
U mnie do @ niby jeszcze 9 dni a mam już bardzo silne skurcze w podbrzuszu. Na tyle silne, że chodzę od wczoraj wieczora z wkładką i musiałam wspomóc się nospą, bo spać nie mogłam... Dodatkowo mam ciągle dość mocne kłucie w jajniku - czuję się jakbym miała tzw "kolkę" non stop. O i dzisiaj pierwszy raz od chyba 4 lat zaspałam do pracy i obudziłam się po 8 ledwo żywa mimo, że padłam o 22 .. Hmm dziwne to. Miałyście może coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariankaa
Cześć dziewczyny mogę się do Was dołączyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Marinka pewnie ze tak witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianka witaj :) napisz coś o sobie :) domisiowa wszystko możliwe - co do spania to ja też od dwóch dni nie mogę się rano obudzić mimo że chodzę wscześniej spać, może to przez te upały ? :) zawsze możesz iść na badanie hcg z krwi jeśli się bardzo stresujesz, ale warto poczekać te kilka dni i testować w terminie @ żeby się potem nie zastanawiać czy test nie był za wcześnie albo że może coś się zmieni :) kasik nie jest łatwo mówić, bo sama też trochę czekałam zanim mi się udało, może nie tyle co inne dziewczyny ale wiem jak to przykro kiedy @ przychodzi a wokół same kobiety w ciąży i z bobasami. niestety można tylko mieć nadzieję że kiedyś się uda i nie załamywać się. a Twój ukochany wyjechał czy będzie w domu w czasie owulacji? agnieszka oglądanie jest fajne, ale mierzenie jeszcze lepsze - wtedy dopiero zobaczysz jaka jesteś wybredna ;-) a kiedy wybierasz się do lekarza w wynikami badań Twojego narzeczonego? Evi super że mała rośnie i skacze :) pewnie Ci ciężko w te upały... minęły Ci już te problemy przez które byłaś w szpitalu? blondyneczko co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
A co chcecie wiedziec?:) jestem 11 miesięcy po ślubie:) od kilku dni boli mnie brzuch ale to chyba za wczas na jakiekolwiek objawy po owulacji jestem jakieś 5 dni ale zobaczymy jak to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maomi mam skracajaca Sie szyjkę więc muszę leżeć biore dodatkowo luteine dopochwowo.... no dzisiaj to umieram leże u mamy bo jest chłodniej i co chwile prysznic. Jestem bardzo zmęczona mam mega zgage przez co w nocy spać nie mogę muszę to jakoś przetrwać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Maomi no tak sobie stara prace ustawić zeby na te dni byl ale to nic nie daje . Ale wraca i idzie na badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiowa
Ja do testowania mam jeszcze minimum 6 dni ... a wiem, że powinnam poczekać te 9. Jak wspominałam objawy "ciąż urojonych" mam dość często ;) Jednak teraz są one zdecydowanie słabsze. Tylko ból podbrzusza i kłucie lewego jajnika i doszedł mi ból szyjki macicy... :O Dosyć intensywnie trenuję i boję się, że mogę zaszkodzić ewentualnej ciąży... Wykluczyłam ćwiczenia na brzuch i takie gdzie trzeba skakać, ale nie wiem co z resztą... Nie chciałabym zaszkodzić "ciąży", ale rezygnowanie z ćwiczeń przez 2 tygodnie co miesiąc też wydaje się być bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
mapie cały czas czekam na wyniki posiewu nasienia i wredy ze wszystkimi wynikami uda się do lekarza powinny być w tym tyg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariankaa
----> Evi jak to zrobiłaś że masz córeczkę? :) marzę o małej księżniczce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Hej kobietki.Bylam dzisiaj u lekarza,wszystko gra,dzidzia bardzo *****iwa,ale to co powinna schowala w mojej miednicy i nie podejrzelismy kogo tam nosze.Codzien Was czytam i czekam na Wasze wyniki.Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Marianka, tu chyba wiekszosc dziewczyn w ostatnim czasie spodziewa sie dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka a kiedy kolejne usg super ze wszystko ok u was :-) Blondyneczka a jak sytuacja u ciebie dostałaś @ bo juz nie nadążam? Kamyczek a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Blondyneczka cos nie odzywa sie caly dzien,,,,,, Aga ja powinnam @ dostac do konca tyg. Juz zakupilam ziolka na nast cykl, bo juz kurde nie wiem co robic. Nic sie nie udaje. A wy dzialacie co nie? Marianka, domisiowa witajcie. Napiszcie ile sie staracie? Czy cos lykacie? A moze macie juz dzieci? Justyneczka, maomi ciesze sie ze u was wszystko w porzadku. Justyneczka fasolek wstydnis bedzie hihi. Nitka bylas u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Dziewczynki przepraszam ze sie nie odzywalam ale mialam nadgodziny w pracy i nie mialam kiedy, a pozatym jest tak goraco ze wogole nie mysle, a okres idzie idzie, powoli sie rozkreca,juz mam taka zywa krew ale narazie niewiele ale jutrzejszy dzien policze juz jako 1dc... A co do wiary w kolejny cykl to narazie jej nie mam i wogole nie chce narazie o tym myslec bo wyc mi sie chce jak tylko pomysle o tym jak los jest okrutny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, czytam ostatnie wpisy i przypominam sobie jak to było starać się ten długi czas o maleństwo... wiara chemia i medycyna czyni cuda...koło mnie śpi 3 miesieczny brzdąc, moja miłość i nieograniczone szczęście- wtedy tez nie myślałam że dopadnie mnie jakiś kryzys 3 miesiaca eh:( powodzenia Wam życzę, szczęsliwych rozwiązań :) i implantacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Mariannka los tak chciał :-) ja kochała bym tak samo chłopca poprostu chciałam dzidzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo chce mieć dziewczynkę i boję się że chłopca nie pokocham tak jak powinnam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
Może mi też tak los po kieruje i będzie mała księżniczka;-) narazie czekam na @ jeszcze tydzień zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko tak mi przykro :( kilka dni i ci przejdzie, znajdziesz w sobie pokłady energii żeby dalej działać. jak my wszystkie. kiedyś w końcu musi się udać do cholery.. ja jak dostanę @ to wrócę akurat do pracy po urlopie, więc gehennę będę mieć podwójną, już się tym denerwuję, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiowa
Dziewczyny, trzymam za was mocno kciuki. My już trochę się staraliśmy, ale bez liczenia i badania, jak wyjdzie to wyjdzie :) Niestety przez parę miesięcy byłam chora i musiałam odłożyć starania o dzidziusia na jakiś czas. W sumie mieliśmy zacząć starać się za kilka miesięcy, ale może teraz przez przypadek się udało ;) Nadal mam kłucie jajnika i wrażenie, że zaraz będzie @... A jak dzisiaj biegłam do autobusu to miałam takie dziwne uczucie... Czułam podbrzusze jakby mi ciążyło. Jutro idę do gina i może zrobię betę. Pewnie za wcześnie i nic nie wyjdzie, ale mooże coś się pokaże... :) M nic jeszcze nie mówiłam o moich podejrzeniach, ale chodzi za mną i pyta czy może jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja za parę dni jadę nad morze, kto wie może jakoś inny klimat na nas wpłynie, bo tak to ciągle praca od 5 rano:( Sprzątam, pakuję się powoli, piorę. nasuwa mi się pytanie, w który dniu cyklu przypuszczalnie udało Wam się zajść w ciążę? Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga to co znalazłam u wujka google: Wynik posiewu z nasienia może być różny. Czasami zdarza się, że jest negatywny, mimo występujących objawów stanu zapalnego czy zakażenia. Flora bakteryjna obecna w nasieniu może być bardzo liczna. Dlatego też wynik głównie zależy od rodzaju podłóż jakie stosuje się do wykrywania różnych drobnoustrojów. To z kolei zależy od laboratorium analitycznego. Jeśli badanie nie wykryje w s*****e obecności bakterii (wynik badania jest ujemny), świadczy to o braku infekcji. więc chyba wszystko ok, dobra wiadomość :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Aga, tak, ujemny wynik to brak bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flora bakteryjna nie znaleziono bakteria tylko jest kilka leukocytow ale to chyba nic takiego. no w sumie fajnie ze nie ma bakterii ale to też znaczy ze nie od tego takie wyniki nasienia :-( przyczyną musi być inna. jutro idę z wynikami po południu do swojego gina chce rzucić okiem i wtedy kupuje kuracje leków dla swojego kochanego :-) teraz poszedł do pracy ale mnie wkurzył wrrr oczywiście są przytulasy bo są te dni ale dziś nie wiadomo czemu zaniemogl tzn było co nieco ale nie było finiszu z jego str bo twierdził że nie może się skupić i nie wie dlaczego na dodatek nie chciał się postarać żeby się udało i ja zostałam na lodzie a on sobie poszedł do pracy ale mam nerwa aaaa te chłopy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no faktycznie przyczyna musi byc gdzie indziej... a stres na facetow tak wpywa, on wie ze teraz jest pod obserwacja i na bank o tym mysli dlatego nie moze sie skupic... kazdy stres zle wplywa na facetow dlatego moj nie powtarza badan bo ja opowiedzialam mojej gin jak sie stresowal to powiedziala ze nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×