Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Dziewczyny, nie dołujemy się tylko zwieramy poślady i dalej działałamy! W weekend byłam u mojej koleżanki, która miała termin ostatniej miesiączki tydzień przede mną i już wyszła z pierwszego trymestru, cieszyłyśmy się, że dzieci będą w tym samym wieku itd ale cóż, nie zawsze jest tak jak się chce żeby było, teraz mam nadzieję, że maluchy będą przynajmniej z jednego rocznika :). Ja w dalszym ciągu czekam na @, za mną prawie tydzień brązowego plamienia, przeszedł mi zupełnie PMS. Obiecałam sobie, że jak nie będzie @ do jutra to dzwonię do ginekologa i umawiam się na wizytę. Zobaczymy co się dzieje, mam nadzieję, że wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny:) fajnie że Was tyle powiedcie mi proszę jak to jest bo dziś dziwnie się czuje przeleżalam dziś cały dzień przy dotyku bola piersi i czasem klucię w brzuchu nie nakręcam się ale tak dziwnie się czuje... Owulacje miałam w dniach około piatek sobota do współżycia doszło w poniedziałek. Jaką temperatura jest podczas zagniezdzania się jajeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik znam ten ból doskonale :-( blondyneczka przykro mi nie jest nam dane maleństwo jak narazie meczy cie juz to trochę? Blondi jak twoje wyniki badań? Kama szkoda ale kolejny cykl prze tobą! jaki plan? dziś mamy wyniki badań hormonow mojego nazyczonego fsh prolaktyna i testosteron wszytko w normie co prawada testosteron 2.84 a norima ok 2.40 zobaczymy co powie lekarz a na posiew dalej czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga patrzę teraz na badanie testosteronu mojego męża i miał 4,84ng/ml przy normie 6,68-29. Zastanawiam się czy to to samo badanie bo normy są zupełnie inne, to się może tak różnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi moj M sie juz nie bedzie badal, wiemy na czym stoimy z jego plemnikami i nic poza lekami te co bral i bierze to sie nic nie zrobi, a nad innymi metodami myslelismy, o inseminacji myslalam ale moja Pani doktor uwaza ze uda sie naturalnie aczykolwiek zobaczymy co powie na wizycie, i dodatkowo musze jej wspomniec o sprawdzeniu droznosci bo ciagle zapominam.... Aga meczy mnie strasznie i tam w glebi kazde niepowodzenie rozrywa mi serce mimo ze tego po sobie tak nie pokazuje ale czasami musze poplakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko a ile się już staracie z mężem o dzidziusia ? Kochane, musimy się dzielnie trzymać, przeciez w końcu i nam się uda:* Ja nadal czekam na@, piersi mam jak dwa balony, ale przestał mnie boleć brzuch...od owu aż do soboty bolał mnie praktycznie cały czas a teraz jak ręką odjąć... :) jeszcze co zauważyłam to nie mogłam się kochać wczoraj z moim mężem, bo mnie bolało... Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilia praktycznie to 3miesiac odkad moj M wrocil na stale do domu bo wyjezdzal zagranice, a teoretycznie to ze dwa lata ale z tego conajmniej polowa cykli nie bylo go w domu, a dodatkowo dopiero ze 4 miesiace temu on skonczyl kuracje lekami zwalczajacymi patologie plemnikow czy jakos tak... nie licze juz tych wszystkich miesiecy bo jak zaczne to sie zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris to faktycznie duża rozbieżność bo mam tą samą jednostkę może to zależy od metody odczytu nie wiem jak będziemy mieli wyniki badań posiewu to pojde do gina z nimi ale wydaje mi się ze powinien mieć większy testosteron pomimo że jest niby w normie. Blondyneczka a twój miał badany? no właśnie ja też łapie dola tylko teraz to się zmieniło ze wiem jaka jest przyczyna niepowodzeń ale powtarzam sobie czemu my musimy walczyć z niepłodnościa a innym przychodzi to od tak :-( Olila a na kiedy masz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga moj mial tylko badanis nasienia zeby wiedziec jak,sytuacja i walczylismy z poprawa ilosci zywych i na to byl ten lek od mojej,lekarki i pracujemy nad rozrzedzeniem i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już dość długo... Kochana nie ma co liczyć ile to już trwa, ja przestałam, bo jeszcze trochę i bym w depresję wpadła... Stwierdziłam ze jak zaskoczy to zaskoczy... :) u mnie sytuacja jest odwrotna bo to u mnie jest mały problem, problemy z owu, ostatnio doszła jeszcze niedoczynność tarczycy, także szybko nie zaskoczy... :) Aga ja termin mam na środę , czyli jeszcze dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko kochana, nie załamuj sie:* dobrze Was rozumiem kochane.. Serce pęka z każdym niepowodzeniem, ale silne babki jesteście! Dacie radę! Co do przetrzymania to tak jsk mowi, Evi ja kochałam sue ok 10 dc bo myślałam ze to juz, a jak sie na monicie okazało to dopiero pecherzyki zaczynały rosnąć.. Gin powiedziała zeby sie wstrzymać to plemniczka bedą lepsze.. I ze względu na ten wyjazd mieliśmy sobie odpuścić w ogóle ale nas poniosło 17 dc jak sie okazało na 18dc miałam owulke.. I to był tylko ten raz i trafilismy;) wiem ze to banalne i sama w to nie wierzyłam, ale widze po sobie, ze odpuszczenie i nie skupianie sie na mysli o dziecku pomaga! Trudno to zrobic, ale moze jakies nowe zainteresowanie, wyjazd, pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Doris ja miałam tak samo że po zabiegu plamienie i @ brak :-( ale na wizycie dostałam luteinke u Sie przeczysciłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga tak jak nie dawno wspominałam to wyniki już mam odebrane ale nic nie wiem z nich ponieważ nie wiem nawet po jakiemu tu jest wypisane tam bo słowa są tak napisane że prędzej sobie język "połamię" zanim to bym przeczytała hehe Teraz muszę się do gin umówić ale on teraz ma urlop także muszę jeszcze poczekać z dzwonieniem do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :-) Nitka ale ja wcale nie mysle ciagle o dziecku bo nie mam kiedy, praca- dom i tak mi wszystko zlatuje ale kiedy przychodzi okres i musze znow powiedziec mojemu M ze sie nie udalo to dopiero jest kryzys :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Aga mój mąż ma ewidentnie za niski testosteron a wyniki spermy takie, że mógłby ją sprzedawać do banku nasienia więc nie wiem czy testosteron ma jakiś wpływ na spermę. Dziś rano dostałam @, jeeee!!, czekam na koniec, wizytę u ginekologa, zielone światło i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Doris no w końcu :) teraz zaczną się harce :D:D:D Blondyneczka weź no , nie załamuj się. To chwilowy kryzys małpowy. Ja też tak mam, jestem taka wkur..... jak dostanę tą @ , że zabiłabym nie jednego na drodze. Ale to mija, dzień, dwa i mija. Ja też tak zrobię jak ty w nast cyklu , poczekam z przytulaniem do owu. tylko jak wytłumaczyć mężowi że bedziemy się bzykać dopiero za 2 tygodnie? bo niby ten no, ja mu nie mówię, że liczę dni płodne, że inicjuję seks najbardziej podczas tych dni :D:D:D taka podstępną żmija jestem. narazie czekam na @, ma przyjść niedługo. nic nie czuję, kompletnie nic. ani nawet mnie cycki nie bolały po owu jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kamyczek proste jak dostabiesz normalnie @ to przeciągnij to powiedz że masz dziwne plamienia i bole macicy na pewno to uszanuje i nie będzie myślał o bzykaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny cykl przede mna :) dzisiaj dostałam @... Teraz mam cykl z clo i duphastonem, takze może się uda :) trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka5g planuje za tydzień wyjechać z mężem na Mazury i nad morze, akurat 2 dni przed wyjazdem powinna mi się skończyć @ , śmiało będe mogła się kąpać:D Czasem mam fazę..achh fajnie by było wyjść z dzieckiem na spacer, do Kościoła, pojechać do rodziców, pobawić się z nim... Kiedyś mąż mi powiedział : Kochałbym Cię jeszcze mocniej jak byś była matką mojego dziecka. Chciałabym kiedyś spełnić nasze marzenia.. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Hej :) Już któryś raz z kolei czytam Evi Twoją opinię o wybrakowanych plemnikach przy częstym seksie i już na 100% wiem, że nasze zdania pozostaną odmienne :p Ja kompletnie nie wierzę w tę teorię o czym też już nieraz pisałam i opieram swoją opinię również na wiedzy lekarzy :) Starzejący się plemnik - to dopiero zagrożenie. Plemniki nie nabierają siły czy dojrzałości jak to my sobie wyobrażamy. To materiał genetyczny od samego powstania. Ale wiadomo - możemy się różnić w opiniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiowa
Cześć dziewczyny. chciałam się podpytać o wasze objawy i kiedy wam się pojawiły. Ja ostatnią @ miałam 21 lipca. cykle mam 31 dniowe. Owu powinnam mieć 7 sierpnia, jednak po śluzie wydawało mi się, że miałam w środę. Z M w okresie owu przytulaliśmy się 3 i 5 sierpnia. Jakoś w ogóle nie mam apetytu (a zawsze mam wilczy ;) ). Od wczoraj boli mnie podbrzusze tak trochę jak na @ i miałam ze dwa razy krótkie, ale mocne kłucie jajnika. Normalnie nie mam tak wcześnie objawów na @... Jedynie 2-3 dni wcześniej. Myślicie, że mogło się udać? Do @ jeszcze 10 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Czesc dziewczyny czytam was non stop i ciągle trzymam kciuki mocno mocno skoro mi się udało to wam też się uda :-) U mnie ok tydzień przed @ zaczą pobolewać brzuch, okropne swędzenie sutek dopiero po terminie @ wystąpił ból piersi,wszystko wskazywało na @ i przeziębienie okropnie się czułam nawet do apteki pojechałam po tampony i lekarstwa na przeziębienie byłam pewna,ze za moment dostanę @ więc rożnie to może być zawsze jest nadzieja kochane nie poddawajcie się :-) !!! U mnie już 11tydz 2 dzień dwie wizyty zaliczone maluszek rozwija się prawidłowo,serduszko bije cudownie na usg ruszał się i obracał cudowne uczucie :-) Dziewczyny w terminie @ miałam dwie plamki krwi i przez 4 dni sluz koloru toffi i ginekolog poinformował mnie ze tak może być i nic złego sie nie dzieje jesli oczywisćie nie wystepuje bol podbrzusza po tym terminie miałam usg dzidziuś ma sie swietnie:-) Kasiek i jak zrobiłaś 2 test pocieszę cię moja siostra miala @ ponad 4 miesiące i była w ciąży więc takie przypadki sie zdążają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wróciłam wczoraj z wczasów i postaram się nadrobić zaległości :) pewnie ledwie je nadrobię to znów zniknę bo mąż zaczyna urlop od 15 więc pewnie wyjedziemy gdzieś razem, ale cały czas staram się Was czytać i trzymam kciuki :) Nitka GRATULUJĘ! byłaś już na pierwszej wizycie? jak się czujesz? :-) blondyneczka, kasik, doris, olilila, kamila głowa do góry,na pewno niebawem Wam się uda 🌻 nie poddawajcie się dziewczyny, jak tylko smutek minie znów nabierzecie sił do dalszych starań o maleństwo :) Sarilec, annamaria gratuluję dziewczynek :) u mnie chyba też będzie dziewczynka ale przekonam się o tym w przyszły poniedziałek na wizycie :) blondi a ruszyliście coś w temacie badań Twojego męża?jak tam sytuacja z wypadkiem? wyjaśniła się wszystko? kamyczku, domisiowa trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :) domisiowa niestety za wcześnie żeby cokolwiek domniemywać - szanse są 50/50% - niestety trzeba poczekać te 10 dni. ja nie miałam żadnych wyjątkowych objawów poza straszną sennością ok 3-5 dni po owulacji i bólem w okolicy prawego jajnika podczas stosunku od ok 10 dni po owulacji aż do terminu @. w poprzednich cyklach w których nie udało mi się zajść w ciążę miałam więcej objawów niż w tym jednym więc ciężko jest cokolwiek wyrokować ale życzę Ci żeby Ci się udało :) Evi jak tam Twoje samopoczucie? :) agnieszka jak się udało mierzenie sukni?:) Przepraszam jeśli kogoś pominęłam :) pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni witaj :) myślałam że już o nas zapomniałaś :) cieszę się bardzo że wszystko dobrze u Ciebie :) pisz do nas częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiowa
Ja niestety miewam regularnie mocne objawy "ciąży urojonej" ;) Teraz wyjątkowo tylko boli mnie trochę to podbrzusze jak na @ i mam czułe sutki (nie bolą tylko je czuję :) ). No pozostaje mi czekać jeszcze minimum te 10 dni. I trzymam mocno kciuki za resztę starających się dziewczyn i gratuluję tym, którym się już udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 4- 5 owulacji i dziwnie się czuje brak apetytu ból brzucha czasem kłucie prawego jajnika wiem wiem jeszcze za wczasy na jakiekolwiek testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj domisiowa trzymam kciuki za ciebie :-) maomi w końcu się odezwałaś a jeszcze nie mierzyłam tylko oglądałam i juz wiem ze będzie ciężko coś znalesc hehe jestem wymagająca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Reni nie nie robiłam 2 testu stwierdzilam ze jak @ przyszla to nic z tego. Ehh Maomi super ze wszystko wporzadku :) latwo mówić zeby sie nie lamac ale jak tu dzidzi 5 dniowe obok tu kolejna w ciąży ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Sarilic ja nie jestem lekarzem a mój tak mi powiedział i też tak wygladało moje leczenie a każda z nas ufa swojemu lekarzowi jak ja mogę powiedzieć ze nie miał racji jak Sie udało? No ja mowie jak to wyglądało u mnie i tyle. Maomi mała skacze i jest mi trochę ciężko w te upały jeszcze teście mi zwalaja na weekend obo maz ma urodziny i zamiast leżeć będę musiala wszystko ogarnąć ... mała rośnie jak na drożdzach. Część rzeczy juz kupiłam wiec luzik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi a ja tez sprobuje twojej metody. Przytulalismy sie czesto , nie udalo sie to moze ten sposob bedzie owocny. Tonacy brzytwy sie chwyta. Blondyneczko jak sie czujesz? @ sie rozkrecila czy dalej tylko plamisz? Kasik ja ostatnio widzialam moje kolezanki z drugimi pociechami( pierwsze ich dzieci sa w wieku mojej corki), dodatkowo moja mama sie juz pyta kiedy powiekszamy rodzine, gdyby oni tylko wiedziala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×