Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Evi 3miesiace temu bylam na dokladnym monicie i pecherzyk pekl, po co chodzic sprawdzac wiecej? Jak pekl wtedy to teraz chyba tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiarazy dwa gratulacje! Maomi dzięki za wsparcie i może faktycznie lepiej zrobić monitoring a nie denerwować się co miesiąc. Muszę się nad tym zastanowić :) Oliśs a jaką miałaś wcześniej temperaturę? moja od domniemanej owulacji wynosiła rano w pochwie około 39,70, dziś wzrosła do 37,05. Brzuch też mnie ciągnie i kłuje, biust zaczyna pobolewać, ale ja tak zawsze przed @ mam, więc się nie nastawiam. Przy pierwszej ciąży pamiętam, że były dwa charakterystyczne objawy, ale to dopiero na około 2 dni przed spodziewaną @ - mega senność i jakieś takie wewnętrzne "roztrzęsienie" (czułam się, jakbym miała kaca) i kłucie w dole brzucha przez kilka dni - pokłuło przez kilka sekund (tak dziwnie, nawet nie umiem tego opisać) i odpuszczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kamyczek to miała pełny monitoring no to rzeczywiście wiesz jak to wygląda a jak tam wyniku TSH może jakieś wspomagacze by wystarczyły np luteina lub duspathon po owu ? Lekarz cos ci proponował ? Mama ja też mam pcos i u mnie nie dochodziło do owu cykl raz na pol roku a po samej luteinie czy duspathonie w ogóle pęcherzyka nie byli albo byl za mały i robil Sie torbiel wiec mialas naprawdę dużo szczęścia i pewnie łagodniejsze pcos niż ja... zastanawiam Sie czy po ciąży znowu nie będę miesiaczkowac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiowa
No zobaczymy :) Nadal boli mnie podbrzusze, ale nie mam zwiększonych objawów na @... zobaczymy czy jutro @ przyjdzie cz nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia1981
Witajcie dziewczyny. Z racji iż jestem nowa proszę o wyrozumiałość...o dzidziusia staram sie już 2 rok (PCOS)...cykle długie bo po 35 dni. A dziś jest 3 dzień( 20 dzień cyklu) kiedy strasznie boli mnie dół brzucha nawet przy siadaniu, jakby macica, do tego uczucie przeziębienia i zmęczenia, nawet spodnie mi przeszkadzają. Czy któraś z Was może spotkała sie z takimi objawami? Tak bym chciała II kreski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi nie kazal robic zadnych badan, tylko droznosc ale ja sie boje. Narazie zaopatrzylam sie w zielarskie specyfiki i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hej Małgosia ja mam Pcos i wiem jak może wygladac leczenie oczywiście pcos może być lekkie a masz nawet krótkie cykle... objawy mogą być bardzo mylne ja tyle razy myślałam ze mam owu , że się udało itp a okazywało się że nie ma owu nie ma ciąży i brak @ :-) chyba jedynym pewnikiem jest czekanie ... wytrwałości i cierpliwości. Kamyczek mi drożności nie proponowali a robilam najpierw badania bo widzisz koleżanką teraz poronila i okazało Sie że ma złe wyniki i musi je poprawić a ty skąd masz wiedzieć jak wyglądaja hormony i TSH ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ale to mam sama isc czy gin kieruje? Ja nic nie wiem na ten temat, powiedzial tylko ze skoro owu prawidlowa to znaczy ze z hormonami ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję blondyneczko :) Ty w tym cyklu również bierzesz clo czy robisz przerwę? OliśS brałam clostilbegyt (clo) przez jeden cykl i akurat u mnie to wystarczyło :) mój lekarz stwierdził że jak już mam 30 lat to nie ma co czekać tylko trzeba działać i przepisał mi leki :) jeśli chodzi o temperaturę to mierzona "pod pachą" jest niemiarodajna więc o niczym nie świadczy w przypadku starań :) zresztą w dniu implantacji może nieznacznie spaść więc żeby móc coś wnioskować na jej podstawie trzeba mierzyć od początku cyklu zawsze w tym samym miejscu i o podobnej porze :) poprostugosc29 torbiel tworzy się nawet w ciągu jednego cyklu, więc jeśli byłaś na badaniach w grudniu to o niczym to nie świadczy, lepiej to skontroluj jeśli nadal nie ma poprawy kamyczku nie bój się hsg - lepiej wiedzieć czy to nie była przyczyna niepowodzeń niż czekać i zwlekać. na pewno nie jest to przyjemne, ale czasem trzeba pocierpieć dla marzeń :) domisiowa oby jutro @ nie przyszła :) reni84 w którym będziesz tygodniu na najbliższej wizycie? mi już w 17 powiedział lekarz że dziewczynka, a teraz potwierdził, może i u Ciebie coś już będzie można powiedzieć :) justyn tydzień szybko minie i przekonamy się czy oznaki Cię nie myliły :)dbaj o siebie :) malgosia1981 może to owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaulaa
Cześć Dziewczyny, podczytuje Was już od dłuższego czasu i chciałabym do Was dołączyć. O Maleństwo staramy się od kilku miesięcy, niestety jak na razie bez powodzenia ((( Jak myślicie, czy krótkie 25-dniowe cykle mogą być przeszkodą w zafasolkowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi w sumie masz rację, ja też już namłodsza nie jestem więc może dobrze gin sugeruje. miałam dać se siana przesłowiowo ale chyba jutro do niego zatyram i sie zapytam co dalej robić. ppaula musisz zobaczyć czy faza lutealna jest prawidłowa.musi wynosić min 10 dni. ja też mam krókie cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi to bedzie 3 cykl z clo, i zastrzyk tez pewnie bedzie, tylko w tym cyklu czekamy z przytulaniem do owu, a potem sie okaze, i tez musze zapytac moja gin temat sprawdzenia droznosci, zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku a to nie jest tak, że skoro masz dziecko to jajowody są drożne? To mogą się od tak zatkać? Pytam z ciekawości bo nic nie wiem na ten temat. U mnie trwa cierpliwe oczekiwanie na wizytę u ginekologa, którą mam za tydzień, mam nadzieję na ładnie wygojoną macicę i pozwolenie na prokreację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku myślę, że to jest badanie, które niestety prędzej czy później pewnie trzeba by było zrobić, zwłaszcza, że generalnie wszystko u Ciebie i Twojego jest w porządku (z tego co badaliście). To tylko kilkanaście minut, które da się przeżyć w znieczuleniu ogólnym. Jakoś przetrwałaś ból po cesarce, przecież po tym nie może być gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris to nie jest bad w znieczuleniu. U mnie w szpitalu podaja tylko glupiego jasia. Jakby bylo w ogolnym to pol biedy. Z natury jestem histeryczka niestety. Chyba bede musiala zadzw do gina i zapytac co robic. Tak jak mowisz pewnie bez tego sie niw obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariankaa
u mnie chyba nic z tego bo ja mierze temperaturę codziennie i niestety jest po niżej 37 jak by była ciążą to temp była by po :( @ ma być za jutro dni...zobaczymy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Marianka trzymam kciuki w życiu jest wszystko możliwe :-) kamyczek lepiej zrobić badanie i wiedzieć w czym rzecz bo jak coś będzie nie tak to szybciej wyłącza i szybie będzie dzidzia :-) blondyneczka który dc jesteś niedługo płodne prawda? ja jestem przed @ ale napewno go dostane bo to byłby cud wiec nie liczę na ciążę :-( dziś wyjeżdżam do Łeby na weekend :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Aga u mnie 8dc, wiec jeszcze kilka dni :-) A Ty wypocznij i odstresujcie sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
Czesć Wam, dołacze do was jak pozwolicie. Ja sie staram od ponad roku i nic. Od tego miesiaca mam podany CLO i zastrzyk 3 dni temu. Teraz czas oczekiwania i ogromne nadzieje, Tak bardzo sie boje ze znowu sie nie udało. Najgorsze jest to czekanie do dnia okresu z nadzieją ze test wyjdzie pozytywny i w koncu zobacze dwie kreski. Gratuluje Tym którym sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
@ mam dostac 1.09 - ale mam nadzieje ze nie dostane. Nawet nie masz pojecia jaką sobie teraz po Clo nadzieje narobiłam. Ale podobno musze przestac myslec (tyle że sie nie da nie myslec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianka niekoniecznie musi być powyżej 37, ważne żeby utrzymywała się na wyższym poziomie niż temp z pierwszej fazy cyklu. Szanse dalej są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
Justyn88 znajac siebie juz przed 1.09 bede testowac. a Ty wytrzymasz z testem do @ ??? Ja nigdy nie wytrzymałam :-) nawet na Bete latałam juz przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
My 29 sierpnia mamy rocznice i rano zrobie test (tak bym chciała aby były dwie kreski) ale bysmy mieli prezent. Znowu sie nakrecam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszej ciąży o którą starałam się ponad rok tylko raz wykonałam test (pozytywny :) ). Teraz staram się 4ty cykl i za każdym razem testowałam wcześniej bo nie mogłam wytrzymać tej niepewności. Tym razem obiecałam sobie, że wytrzymam (jeszcze tylko i aż 6 dni). Testu "na zapas" też w domu nie trzymam bo bym nie wytrzymała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
Trzymam kciuki za Twój test z dwoma kreseczkami, a masz jakies objawy bola Cie np piersi? bo ja nic nie czuje zupełnie nic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temp od owu na stałym poziomie 36,9 (jednodniowy skok do 37,05), biust i podbrzusze trochę pobolewają ale zawsze tak mam przed @. Pozostaje tylko czekać :( Damy radę, nie jesteśmy same:) Którą rocznicę będziecie obchodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
6 rocznice. Ja dzis ide do gin. bo w tym cyklu mam monitoring i ma sprawdzic czy juz po owulacji i czy wszytsko ok, ale pewnie sie mało dowiem, bo zawsze mi gada ze wszystko jest mozliwe. Justyn88 Ty juz mam dziecko, ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×