Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Lenna22
1 krecha dziewczyny dziś rano a @ nadal brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, ty masz jakieś objawy? Przepraszam ale nie śledzę wnikliwie wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka,ja sie wcale nie dziwie ze targaja Toba sprzeczne emocje, bo serce jedno a,rozsadek drugie... Lenna a ile spoznia Ci sie okres? moze zrob bete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko mój ginekolog zrobił mi te swoje podstawowe badania no i pobrał próbkę na cytologię ale wszystko jest w porządku :) No dziewczyny dziś dostałam @ :( A dziś jest 27dzień cyklu.. Beznadzieja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka miałam na myśli to że jak np idzie sie na takie kontrolne badanie to ginekolog zawsze sprawdza w jakim stanie jest szyjka sprawdza czy żadnych bakterii nie ma,zaczerwienień itp potem zmonitorował u mnie jakiej wielkości jest pęcherzyk po czym obliczył mi owulacje kiedy nastąpi, sprawdził w jakim stanie wyglądają jajniki i sprawdził czy nie ma żadnych guzów na macicy bądź jajowodach itp. I jakby co nie wiem czy czasem czegoś nie ominęłam. Dlatego nazwałam to podstawowymi badaniami podczas wizyty kontrolnej. No bardzo szkoda :( I dziwi mnie że dostałam ją już dzis czyli 27dc.. :( Bo wydaje mi sie to z lekka za szybko.. ostatnie cykle miałam dłuższe tak przeciętnie po 32 dni tylko ostatni miałam 28dni a teraz 27.. hmm.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was cały czas ale nie miałam czasu pisać. Śpię juz na nowym wyrku :) Blondi przykro mi z powodu @ powiem ci ze ja też dostałam za szybko nie wiem czemu czasem się zdarza. A u mnie nic ciekawego jestem po @ poczekam jeszcze trochę i idę do gina bo chyba jednak mam infekcję i odrazu z wynikami na prolaktyne. Nikt nie testuje ostatnio? Lenna ile jesteś po @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka no niestety @ przyszła i teraz aż umieram z bólu :( I uważasz że jeśli dostałam w 27dc to normalne? No i powiedzcie mi czy jeśli poprzednie cykle miałam nie regularne bo nigdy nie wychodziło po tyle samo dni a ostatni cykl trwał 28dni a teraz wyszło 27dni to myślicie ze jeśli chce wyregulować cykle to mogę zgłosić sie do gin po tabletki czy to według was nie ma sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
32 dni po @ a zazwyczaj było 27 28 dni czyli 4 dni dopiero a wczoraj test negatywny czy ja wiem czy mam jakieś objawy czasami mi jest niedobrze rano ale ja zazwyczaj zawsze tak miałam czasem mnie tylko brzuch pobolewa i zauważyłam że od wczoraj piersi są wrażliwsze na dotyk niż zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi okres przyszedl Ci prawidlowo bo jesli owu mialas 1-2luty to @ przyszla ok.14- 15 dni pozniej czyli bardzo dobrze, bo 2 faza tyle wlasnie trwa... a,co do badan to takie usg to troche za malo... najpierw to wyslij swojego mezczyzne na badania, a Ty zrob swoje podstawowe badania hormonalne, bo staracie sie ponad pol roku prawda? Aga a co tam Ci sie dzieje z ta infekcja? Lenna to poczekaj jeszcze 3 dni i powtorz test, a wiesz kiedy mialas owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka ale czy myślisz ze nadal mogę wsiąść sie za regulacje cyklu jak te dwa cykle wyszły mi po 27 i 28 dni a reszta to szkoda gadac.. Jak uwarzasz?? A co do badan mojego mężczyzny żeby go wysiąść to powiem Ci ze myslalam zeby go wysłaćna badasnias ppłodności i tez myslalam żeby sobie to tez zrobić.. Tylko ze jest mały problem a dokladnie taki ze nie wiem gdzie takie badania robią w poblirzu mnie no i wgl tez nie wiem ile kosztują takie badania za kobietę a ile za mężczyznę.. Hmmm...??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi najpierw niech Twoj mezczyzna zrobi badanie nasienia A co rozumiesz przez regulacje cyklu? w tym wyszlo ze 2faze masz ok14dni czyli wporzadku , to ze masz rozne cykle to moze kwestia tego ze owu masz w roznych terminach i to trzeba sprawdzic... moze nie kombinuj zbytnio tylko zrob te podstawowe badania hormonalne, takie badania to prawie kazda z nas robila :-) a co to jest pplodnosci,to ja nie wiem i nie wiem ile kosztuje, moj robil badanie nasienia w luxmedzie i zaplacil cos kolo 80zl bo to byl zakres podstawowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczkano tego mojego mmuszę wysłać tak będziejuz cos wiadomo tylko wiesz trzeba wwyczuć dobry moment na rozmowę na ten temat bo to delikatna sprawa jest.. No a powiedz mi jakie badania powinna sobie zrobić? I powiedz od razu ile kosztują?? Kiedy je wykonać? I jak oni je wykonują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak wgl jak bylam jakis cas temu predzej u mojeg gin i powiedzialam mu ze jakies 6 miesiecy probujemy i nic i ze mam nie regularne cykle to pobiedzial mi ze moglabym sobie zrobić w pięciu pierwszych dniach cyklu badania które napisał mi na kartce a te badania to były takie a wypisał mi ich az 9 (ale nie zrobilam ich jeszcze bo jakoś tak wyszło) : PRL, Anty TPO, TSH, SHBG, DHEAS, LH, Estradiol i jeszcze dwie ale nie mogę sie do dzis rozczytac ale jeśli sie nie myle to to jest jeszcze FHT lub FHF (nie wiem) no a to ostanie badanie to Terto.....-cos tam bo nie mogę rozczytac.. Wiecie co to za badania wgl? Jak je sie wykonuje? I jak cenowo wyglada zrobienie ich? No i czy faktycznie w pierwszych 5 dniach cyklu je zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi bardzo dobrze Ci napisal, ja z tych robilam lh, fsh, tsh, estradiol, prolaktyne a badanie robi sie z krwi :-) kazdy w luxmedzie kosztuje okolo 25zl... A co do badan nasienia to zacznij rozm juz teraz , wiem ze to dla mezczyzn ciezka sprawa i ja mojego dlugo namawialam, a morfologie nasienia wcale nie jest tak latwo poprawic ani szybko... a ile sie juz staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka czułete 7 badan co wypisalam to lepiej zzrobic tak? A te dwa kolejne co nie mogę rozczytac wiesz co to za badania? No a kiedy je robić? Faktycznie tak jak gin mówił ze w 5 pierwszych dniach cyklu czyli podczas @ czy mogę po @ tez? Bo w tym tygodniu jak mam @ to ciężko będzie bo u nas krew tylko w wybrane dni pobierają krew na badania w ośrodku zdrowia a w przyszłym tygodniu bd miała auto do dyspozycji to wiesz ale w tedy juz @ nie bd. I nie wiem co teraz. Co mi powesz na ten temat? No a temu mojemu to co mam go po prostu spytac czy by poszedł n badanie nasienia? Przeciez to bedzie na pewno bardzo ciężki temat. No a stararamy sie juz około 9-10 cykli (podaje tak bo pierwszy cykl byl taki wiesz) he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi fsh i lh robi sie 2-4 dc a reszta wydaje mi sie ze nie trzeba, mozna pozniej ale nie jestem pewna A co do rozm z m to sama powinnas wiedziec jak zaczac rozmowe ;-) ja mojemu m powiedzialam tak poprostu, spokojnie, wieczorem jak bylo milutko, powiedzialam ze chyba bedzie musial sie przebadac, zapieral sie ale stanelo na tym ze jak w ciagu 3 miesiecy sie nie uda to on zrobi badania i 3miesiace minely i zrobil badania ale takiego zestersowanego to go nigdy nie widzialam :-) ale przynajmniej wiemy na czym stoimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka dzięki. To dlaczego ten moj gin mówił ze te wszystkie badania mam zrobić w 1-5 dni cyklu?? No i czy na normalnym ośrodku zdrowia wykonują te badania ?? A co do drugiej sprawy to właśnie tak tez myslalam... Tzn juz kiedyś pytalam go czy jakcos czy by sie zzbadał pod tym katrem to mówił ze jeśli będzie taka potrzeba to tak.. Takżemmyślę ze nie będzie az tak źle z ta rozmowa heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dlatego Ci gin tak powiedzial ze te dwa to wazne zeby robic na,poczatku cyklu natomiast,reszta chyba nie ma,znaczenia a jak robic wszystkie razem to trzeba 2-4dc, wiec dobrze Ci powiedzial... A skoro tak powiedzial Twoj M no to git :-) nie bedziesz musiala go namawiac :-) a im szybciej zrobi tym szybiej bedzie mial spokoj i bedziecie wiedzieli na czym stoicie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No blondyneczka moze masz wlasnie racje.. A powiedz mi czy na normalnym ośrodku zdrowia tez robią pobór krwi na te poszczegolne badania? No teraz tylko wystarczy go poprosić żeby w najbliższym czasie zrobił to badanie. Tylko mmuszę wyszukać gdzie robią najbliżej powiatu Kartuskiego :-) wiesz moze? Albo tez mam nadzieje ze w Wejherobie takie badania robią bo tam ma najbliżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No blondyneczka dla mojego M znalazłam juz gdzie tu u nas to badają.. A co do moich badan to muszę zadzwonic na osrodek zdrowia i opytac. Ale tak sobie myślę czy czasem jak cos to bym czasem nie mogła w szpitalu zrobić? Bo przeciez tam to na pewno wszystko wykonuja. Czy tam to mnie nie porzyjma bez skierowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi ja Ci nie pomoge bo ja wszystko robie prywatnie... a do szpitala,to chyba raczej trzeba skierowanie, chyba ze sie za to placi to moze nie trzeba, musisz zadzwonici zapytac bo ja naprawde nie wiem jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko ja do gin tez prywatnie a tych badan nigdy nie zrobilam to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
hej :) blondi dołączam do Ciebie - też dostałam @ :) nie liczyłam na nic więc jakoś bez smutku to przechodzę :) raczej z nadzieją na kolejny cykl :) spać mi się dziś chce strasznie i już nie mogę się doczekać wieczora, żeby móc się położyć :) Lenna trzymam kciuki żeby ta spóźniająca się @ oznaczała jednak ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czytam cały was czas i trzymam ostro kciuki za dwie kreseczki,ja sie staram chociaż dopiero 8dc ale idziemy na spontan ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi no ja juz tez z nadzieją na kolejny cykl. Chce zrobić w tym tygodniu badania o ile zdarze takze będzie moze cos wiadomo jak bd wyniki i moj gin je zrobaczy no i muszę mojego ukochanego tez na badania wyslac zeby zrobił... :-) No a ja siedzę w pracy ze strasznymi bólami podbrzusza i wgl chce juz do domku tak jak Ty.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dokładnie to samo :) jeszcze półtorej godziny i koniec :) renii działaj :) mam nadzieję że już niebawem będą tego efekty ;-) kasik co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga 87
Hej pewno bardziej się orientujecie w tych sprawach, otóż staramy sie o dzidziusia.3 dzień spóźnia mi się okres a temp pochwy 37.20 stopni... jaka powinna być temp przed samym okresem....? ogólnie jestem strasznie rozplazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hej dziewczyny a ja czekam przed gabinetem i Sie denerwuje co to będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×