Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

ale cisza dziś na forum :) blondi w takim razie trzeba mieć nadzieję że się lekarz nie pomylił i że się udało :) do soboty już tylko 3 dni :) kasik ja używam zwykłego elektronicznego termometru i też widać skok temperatury, a ten termometr owulacyjny to chyba ma tylko podziałkę na dwa miejsca po przecinku - jest dokładniejszy. renii84 ja walentynki spędzam na imprezie, ale większość naszych znajomych wybiera się do kina na 50 twarzy Grey'a. Nie czytałam tej książki i nie wiem czy warto, może któraś z Was ją czytała i powie czy warto się za nią brać? :-) dziewczynki może któraś z Was miała robiony monitoring i napisze jak to mniej więcej wygląda (ile wizyt itp.) i ile kosztuje? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spokój jak nigdy.. Hmm.. Albo tzw. "Cisza przed burzą" heh Naominiby tak malo juz dni do ssoboty ale zastanawiam sie czy czasem jutro morze nie spróbować zrobic .. ?? Bo dodam ze jakoś tak podejrzanie podbrzusze czasem mnie zabili... Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Gabi i taka też info znalazłam na opakowaniu. Ale dnia następnego przestało boleść a jaka była jaśniejsza. Kij wie co tam się z moim organizmem podziało po zabiegu. W dodatku stresik w pracy i nadgodziny. Wiec może być różnie. Zobaczymy za jakis tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi1 juz zaraz sobota poczekaj jeszcze chociaż wiem jakie to trudne.Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni to czekanie mnie wykańczanie juz.. Boje sie ze jeśli sie udalo a za późno zareaguje to moze cos z mojej pracy zaszkodzić malenstwu bo z zawodu jestem fryzjera to wiesz sama chemia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ja jutro testuje zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi jeśli owulację miałaś 1-2.02 to gdyby udało Ci się zajść w ciążę to zarodek jeszcze musi się zagnieździć żeby wzrastał poziom hcg i można było zobaczyć coś na teście. od zapłodnienia do zagnieżdżenia mija kilka dni i dlatego ok 14 dni po owulacji, czyli mniej więcej w terminie @ robi się testy bo wcześniej raczej nic nie pokażą bo poziom hcg będzie za niski nawet dla czułego testu. Są oczywiście wyjątki i test pokazuje drugą kreskę już 10 dni po owulacji, ale to rzadkość. Poczekaj do soboty bo jutrzejszy test będzie bardzo mało wiarygodny. Cierpliwości kochana :) Baletka mi też zostało 8 dni do @ :) a już myślałam że nie ma nikogo z podobnym terminem :) Lenna jak się czujesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi wiesz ja właśnie to wszystko wiem ale normalnie czym blirzej weekendu tym coraz bardziej nie mogę wytrzymać.. tak bardzo chce zobaczyc te II kreski ze az sie boje :-( Lenna trzymam kciuki na jutro i opowiedź jak sie czujesz, czy masz jakieś podejrzenia tzn czy cos Ci zdradza ze sie udalo? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
co do przeziębienia już znacznie lepiiej a co do brzucha już nie boli od kilku dni czasem gdzieś zakuje a pozatym wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna22 to trzymam mocno kciuki ;-) Oby jutro bylo mocne dwie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi1 wiem jak trudno jest czekac,ale nie testuj za wczesnie bo tylko niepotrzebnie sie zestresujesz jak nic nie wyjdzie a moze fasolka juz jest i stres nie jest wskazany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
przez poprzednie dni jak sobota niedz pon było mi niedobrze ale nie wiem czym to było spowodowane a tak to tylko czasem zabolał brzuch plec na dole a teraz juz nic no oczywiscie oprócz tego przeziebienia ale juz powoli przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
dzięki dziewczyny tez trzymam za wszystkie mocno kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi trzymam za Ciebie kciuki żeby się udało. Ja nie jestem nastawiona ze chce bo chciałabym trochę popracować i testy ovu miały mi służyć do zabezpieczenia :) ale jak będzie to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Baletka, ale ja jakoś podświadomie czuję, że nic z tego cyklu nie będzie, więc się nie łudzę :) ale zawsze to jakoś raźniej jak się nie jest samej z @ :-) Lenna trzymam kciuki :) daj znać jak tylko zrobisz test :) Justyneczka, kosiax co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena to czekamy :) mam nadzieje że będa te 2 upragnione kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w odopowiedzi na pytanie którejs z dziewczyn odnosnie 50 twarzy greya to ja sie wybieram ale 21lutego... czytałam ksiązke i głownie dlatego ide;) ciekawsza jest 2 i3 czesc bo w tej pierszej to połowa ksiazki jest opisne kto jest kim i o co chodzi... podobno film wyszedł im nie ciekawie i aktorka w senach erotycznych wyszla jak drewno, ale ja ide bo czytalam ksiazke i jestem poprostu ciekawa bo ksiązka jest rewelacyjna i oczywiście polecam przeczytac wszystkie 3 czesci :) a ja bylam dzisiaj u ginekologa odnosnie tej infekcji ktora mialam na poczatku cyklu i w środku mam czyściutko i nie chciala mi dac zadnego antybiotyku zeby mnie nie wyjałowic, a jesli sie powtorzy to będzie płukanie... dodatkowo bezpłatnie zrobila usg bo chciala wiedziac jak pecherzyki i okazuje sie ze owulka była z lewego jajnika a w prawych pęchrzeyk mial 17mm i nie pekł , taki został... pozatym musze zbadac estradiol gdyz byc moze po lekach troche mi sie podniósł a za czym idzie -progesteron stał sie znów za niski w stosunku do estradiolu wiec prawdopodobnie stad plamienie tydzien po owu w tamtym cyklu, dlatego mam zwiekszyc dawke duphastonu do 1,5tabletki:) ogolnie jestem pozytywnie nastwaiona, owu byla bez leków i mimo infekcji, a maz dostał kolejna dawke leków i czekamy do świąt :) kurcze ale sie rozpisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko dziękuję za info o książce :-) jak tylko skończę aktualną to wypożyczę sobie i poczytam Grey'a :-) fajnie że udało Ci się wyleczyć i wyregulować w miarę organizm :-) czas szybko leci i ani się obejrzysz a przyjdą święta i będziesz mogła się starać o maluszka :-) a miałaś może robiony kiedyś monitoring cyklu? orientujesz się jak to mniej więcej wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi miałam robiony monitoring przez ostatnie 3miesiace przy braniu clo, ja szłam w połowie cyklu czy 12 lub 13 lub 14 dc , najlepiej jak sie zacznie sluz pojawiac bo u mnie jest on zauwazalny, i wtedy mi sprawdzala jak wygladaja pechrzeki , i raz dostalam zastrzyk na to zeby na 100% pękły a innym razem na usg bylo juz widac ze pękł własnie... ja chodziałam tylko raz, ale wiem ze dziewczyny chodzily co 2-3dni.... a czemu pytasz? wybierasz sie na monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem ciekawa z tym monitoringiem jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info :) pytam bo jestem ciekawa czy to właśnie wystarczy raz iść w okolicach owulacji, czy wymaga chodzenia częściej. Nie mam za bardzo możliwości chodzenia na badania bez zapisywania się na konkretny termin i częściej niż raz na dwa tygodnie bo dojeżdżam do pracy i jestem w domu ok 20:30, a raz na jakieś dwa tygodnie mam jeden dzień w tygodniu wolny, więc jeśli monitoring polegałby na kilku wizytach w tygodniu to odpada u mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi ja mialam raz w miesiacu, w połowie cyklu, wtedy będziesz wiedziala jak pęcherzyki CI rosną, i kiedy mniej wiecej mozna spodziewac sie owulki, nawet lekarz moze zadedycowac czy jest CI np potrzebny zastrzyk na pęknięcie wtedy dzien -dwa i jest owu... ja jakbym chciala latac co 2 dni to chyba bym zbankrutowala bo płace 150zł za wizyte z usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz bo ja tez bede miec monitoring ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gitara:) monitoring to fajna sprawa bo przynajmniej wiecie co sie dzieje i jak rosna pecherzyki i kiedy mniej wiecej bedzie owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hej ja IDE na 50 twarzy w walentynki :-) wcześniej jedziemy na obiado kolacje :-) czytałam książkę i była super ale co do filmu to też słyszałam że aktorka nie ogarniała scen erotycznych brakowało chemii.... ale jade bo czytałam i chce to zobaczyć. Co do monitoringu ja brałam też clo i 9 dnia zaczęła codzienny monitoring aż jak było stwierdzone pęknięcie u mnie koszt monitoringu za cykl kosztował w sumie 100 zl wiec nie źle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam tez ta książkę ale na film nie ode do kina obejrzę w necie :) Za to w walentynki idziemy na kolacja taka wspólna z bratem mijegi i jego żona i znajomymi tak jak w zeszłym roku takie wspólne walentynki było naprawdę super :) U mnie remontu c.d eh... @ trwa bez szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze macie racje dziewczyny :-) pocekam do soboty.. Ale pwiedzcie mi czy do tego czasu muszę sie wstrzymać z kochaniem sie z moim ukochanym? Czy to w niczym nie zaszkodzi? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×