Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

renii zazdroszczę :-) moje mieszkanie też czeka na gruntowne sprzątanie ale chyba dopiero na urlopie będę mogła się za nie zabrać bo nigdy nie ma czasu na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi gdyby doba miała wiecej godzin to by bylo inaczej,a tak cagle czasu nie ma na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Mama oleńki no nie powinno Sie przestać brać luteiny najlepiej pod koniec stosowania zrobić test.... ja 2-3 dni od skończenia brania luteiny dostawałam @ ale przed końcem brania jezdziłam do Gina i on już mówił że zbiera Sie na @ .... a jeżeli nie było coś jasne to wydłużaliśmy dla bezpieczeństwa stosowania luteiny. Teraz zaszła po clo i dupku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ,wrocilam z Greya,Mi sie osobiscie film podobal:)) jestem zadowolona.Ale kazdy sie musi przekonac,co osoba to inne zdanie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh... Dziewczyny chyba złapałam cykora... :( Ponieważ chciałam jutro robić test ale no boje się że zobaczę jedną krechę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczko to Ty juz po filmie, a ja ide dopiero 21 lutego i jestem bardzo ciekawa bo opinie sa naprawde rozne... blondi moze Ty zrob jutro ten test bo jak Ci wyjdzie jedna kreska to moze wyluzujesz i zajmiesz sie partnerem w walentynki, a jak wyjda dwie kreski to bedziecie sie cieszyc... a tak wogole to naprawde musisz wyluzowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej odbyłam stosunek przerywany w 20dniu cyklu. W tym dniu obserwowałam śluz gęsty biały o kwaśnym ph ( badam ph śluzu ze zgledów chorobowych) .Cykle mam zazwyczaj 28-29 dniowe. Czy moglam zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*No i zrobiłam ten test.. :( No i wyszła jedna okropna krecha... :( *Powiem wam tylko jedno teraz już koniec z tym rozmyślaniem i wgl. Ale nie rozumiem jednego. Jeśli ginekolog mi wyliczył kiedy miałam mieć owulacje i w tedy były przytulanki z ukochanym to nie rozumiem czemu sie nie udało.. Czyżbym była bezpłodna? :( *No i udanych Walentynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondi ja również miałam piękne owulacje, chodziłam na monitoring a jednak się nie udawalo. Ile się starasz? Pomysł nad badaniami u siebie i partnera. Badałaś wysokośc prolaktyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi nie mysl dzisiaj o tym, postaraj sie wyluzowac i ciesz sie ze masz w walentynki obok siebie faceta, idzcie na romantyczna kolacje, macie siebie i przetrwacie wszystko, pozniej bedziemy debatowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no teraz byl to gdzies 10 cykl starań i nic :-( Nie zadnych badan ni zrobilam ostatnio tylko cytologie zbadalam a tak poza tym nic... Blondyneczka teraz jestem w pracy do 16:30 to wiesz jestem tu bez niego i to samo siedzi w mojej głowie ale potem będę tylko z nim wiec będziemy sie cieszyć sobą, ze sie kochamy itp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondi a może warto sprawdzić czy jajo pęka.... bo ja miałam jajo a okazało Sie że nie pęka... dzięki temu dostałam clo .... to była dla mnie nowa szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta, czy kawa z cykoria może powodować dziwne sensacje z sercem? Kiedyś już piłam nescafe ricore. Miałam podejrzenie,ze to ciąża bo objaw był podobny po kawie, ale robiłam test i jest negatywny. Jeszcze 6 dni do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, ja kiedyś czytałam, że każda zdrowa para ma prawdopodobieństwo zajścia w ciążę 40%. Wiele czynników się na to składa i w większości jest to dzieło przypadku tj. Różne rzeczy się na to składają. W dodatku jak się starasz to masz mniejsza przyjemność, niż gdy idziesz na spontan. A jeśli organ jest słabszy lub np w ogóle go nie ma to sztuka nie zasysa nasienia tak mocno. Ja między jedną ciąża a druga miałam 5 miesięcy postępu a staraliśmy się od razu. Mimo to boje się teraz. Test negatywny ale u mnie implantacja następowała późno tj 10dni oo ovu. A ja jestem w trakcie badań. I z jednej strony chciałabym a z drugiej się boję bo to nie czas. Anyway trzymam za Ciebie kciuki kochana! Mamusie co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Hej dziewczyny cieszę się że was znalazłam bo czytam to forum od kad straciłam moje dzieciątko. Cały czas jestem z wami i czekam na rozwój wydarzeń :). Baletko ty mnie pewnie pamietasz. U nas 38 tc także szykujemy się do porodu mam nadzieję że niedlugo bo skurcze mam od paru dni nieregularne także czekamy. Pamiętaj że ja zaszlam w pierwszym cyklu po poronieniu a prędzej starałam się prawie rok także chyba są większe szanse na ciąże po poronieniu. Za Ciebie kochana trzymam kciuki najbardziej :* ale oczywiście za resztę też bo jestem tu z wami codziennie :*. Gratuluje Nowym mamusiom :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm... Ja juz sama nie wiem... :-( Wiecie @nie ma jeszcze takrze nadzieja jest ale marna i teraz juz nastawiam sie co ma być to będzie i koniec. No a co do badan to waszym zdaniem jakie powinna zrobić? I jak te badania sie robi? No i w jakie dni cyklu? *tak sobie myslalam ze jak w tym miesiącu jednak @ przyjdzie to stwierdzilam ze chyba skontaktuje sie z moim gin żeby zapisał mi leki na regulacje cykli, bo moze jak je wyreguluje to będą tez większe szanse i wgl.. Co o tym musicie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ja też jeszcze nie mam @ ale juz nawet brzuch nie boli i plecy a zapomniałam rano test zrobić więc czekam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi rozumiem, i wiem ze ciezko ale jeszcze chwila i bedziesz u swojego mezczyzny w ramionach :-) a co do regulowania cyklu to najpierw trzeba znalesc przyczyne czemu sie tak dzieje,u Ciebie... Baletka ja do konca Cie nie rozumiem, bo piszesz sprzeczne rzeczy, najpierw piszesz ze robisz przerwe i ze chcesz porobic badania a pozniej w owu sie staracie i boisz sie dwoch kresek, ale skoro kochacie sie w owu bez zabezpieczenia no to chyba trzeba sie z tym liczyc... chyba sama do konca nie wiesz czego chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka to jeśli byłam nie dawno u ginekologai ppowiedzial ze wszystko ok to takie rutynowe gadaj i zrobienie cytologi nic nie da? Bo myslaam ze teraz bym zadzwoniła do niego i bym powiedziała e jednak robię przerwę w staraniach i ze chce najpierw wyregulowac cykle.. Wiec nici z tego mojego 'planu' ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi a w jakim sensie powiedzial Ci ze wszystko okej? byla owu? pekl pecjerzyk? endometrium wporzadku? zadnych badan nie robilas? A maz sie badal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka, właśnie gdzieś wcześniej pisałam, ze robiłam testy żeby wiedzieć kiedy jest ovu, żeby się nie starać :) nie chciałam jednak stosować gumek a tabletek nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka no wiesz bylam tylko tak wiesz na kontroli bo chcialam sama iść i wiesz zrobił mi te podstawowe badania co sie robi do tego pobrał cytologiei przy tych badaniach mówił ze wszystko dobrze jest ze widaćze jajniki ppracują bo juz niedługo będzie owulacja (datę podawalwm juz) no i cytologia raczej tez w porządkubo tak bhymnie powiadomił. A maz sie nie badal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondi next time zrób tak że niech ci wyliczy kiedy będzie owu i idź 2 dni po owu i zobacz czy jajko pękło to będziesz miała pewność że do owu dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli te podstawowe Ci robil, a prolaktyne? to czemu masz tak cykle rozregulowane? moze castagnus by pomogl, i jeszcze sprawdz czy pecherzyki pekaja, jesli tak to Twoj mezczyzna bedzie musial sie,przebadac... jesli bedzie okej i nadal nie bedzie dwoch kresek to trzeba bedzie pomyslec o jakis innych badaniach np. Wrogosc sluzu, albo droznosc jajowodow... kurcze sama nie wiem... Baletka to Ty tylko sugerowalas sie testami owu? no coz... ja im nie wierze za bardzo, no ale skoro Ty jestes do nich przekonana to git... Wiecie jestem happy , moj kochany M wyslal mi ogromny bukiet przepieknych czerwonych roz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a gdybym tez spróbowała z tymi testami owulacyjnymi? Bo niestety ginekologa mam kawał drogi od swojej miejscowosci i nie zawsze mam jak dojechać bo długo pracuje :-\ Czy to mi nic nie pomorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondi mi testy owu nie pomagały ale to nie reguła.... blondyneczka fantastycznie :-) ja właśnie wrócił am z kina i powiem wam że mi Sie podabało 50 twarzy Greya no oczywiście fani książki są rozczarowani bo spodziewali Sie nie wiadomo czego ale czego tak naprawdę ? Że na filmie będą cały czas robić bzyk bzyk .... no wiem że to sprawa indywidualna ale mi Sie podobał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi no rozumiem.. :) No ja z moim ukochanym miło spędziłam wieczór przy świecach i winie no i przy bardzo miłej rozmowie i tylko we dwoje <3 :) No i oczywiście dostałam piękną biżuterię i kwiatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko, testy ovu nigdy mnie nie zawiodly tzn albo były pozytywne 2 kreski albo tylko 1. Czarne-białe. Oczywiście teraz dopiero tak podchodzę, bo kiedyś byłam 6 lat na tabletkach anty albo gumki. Prawdę mówiąc z testów ovu w ogóle nie korzystałam, przez ostatnie kilka miesięcy dopiero sięgnęła po ten wynalazek, ale gdy tylko ovu była to miałam 2 kreski. Nie ukrywam ze poza strachem i martwieniem się, gdzieś pod skórą czuje, ze chciałabym zobaczyć pozytywny wynik i po prostu być w zdrowej ciąży... A z tymi testami to u mnie jest tak m, jeśli nie ma sięgnęła kreski tzn że można się przytulać jak się pojawia chociaż cień to nie. Ale w tym mies wszystko zwariował. w pt i sob robiłam i był piękny negatyw a po południu zaczął mnie boleć jajnik i w niedziele ekspresowo ovu... Zupełnie bez ostrzeżenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi testy owu mozesz sprobowac czemu nie, zawsze to jakas wiedza :-) a jakie Ty konkretnie badania robilas? Evi no tego filmu to jestem na,maxa ciekawa :-) Baletka ale testy owu maja pomoc ciazy a nie nie zajsciu w ciaze, Twoj organizm jeszcze pamieta ciaze wiec szaleje, wiec testy swoje a natura swoje... mi bardziej chodzi o to ze piszesz sprzeczne rzeczy bo najpierw piszesz ze chcesz porobic badania i zrobic wszystko bys przy kolejnej ciazy nie musiala znow tego przechodzic i ze postanowilas ze sie nie statacie a za chwile piszesz ze chcialabys byc w ciazy i pozniej ze boisz sie dwoch kresek... muszisz przyznac ze jednak troszke mieszasz no ale to Twoj wybor, ja tylko mowie ze sie pogubilam w tych Twoich decyzjach ale 3mam za Ciebie kciuki i zycze Ci jak Najlepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak targaja mna sprzeczne emocje, ale decyzja bez zmian i wracamy do gumek, bo tym testom faktycznie nie można wierzyc. Mój organizm zaraz po zabiegu wrócił do regularnego trybu tzn książkowego 28dni, ovu w 13dc wiec myślałam że tak już zostanie :) ech nigdy nie można być niczego pewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×