Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
blondyneczka - a gdzie chodzisz do luxmedu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie wybiorę się chyba 4 marca do niego, żeby jakieś badania zrobić i móc iść z wynikami po dwóch dniach :) co do gościu luxmedu to niestety nie ma go w moim mieście a dojeżdżanie w dniu wolnym do większego miasta jest dla mnie ostatnią rzeczą o której marzę, bo codziennie muszę dojeżdżać do pracy marnując na to 5 godzin dziennie... spróbuję najpierw zrobić badania na miejscu, a najwyżej jak wyjdzie coś nie tak to pomyślę nad pakietem i dojazdami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, ale ze wzgledu na cene. bo w samym luxmedzie - cena za pakiet to 130 zł miesiac. ja mam taki pakiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu ja robilam te badania w tamtym roku wiec pakiet to nie dla mnie bo ja nie robie badan co miesiac , a lekarza mam z polecnia zaufanego i nie chce go zmieniac... jak robilam badania to hurtowo po 4 robilam i od tamtej pory nie robilam wiec przez ostatnie 4 miesiace nie mialam zadnego badania... ale slyszalam o tych pakietach i to calkiem fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko :) tylko mówie. ja nie mialam wczesniej lekarza (stary lekarz był w innej miejscowosci) wiec skusilam sie na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi jak chodzisz do lekarza na nfz to podkoloryzuj troche to dostaniesz skierowanie i w swoim miescie zrobisz badania, nie powinien robic problemu bo to w sumie są podstawowe badania, przedewszystkim powiedz ze sie staracie ponad rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym miala lekarza z luxmedu to tez bym sie pewnie skusila, bo płacisz raz a robisz badania ktore Ci trzeba i przedewszystkim wszystko w jednym miejscu a ja musze latac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wybrałam się w końcu na badania do gina i po raz 1 babka miała dla mnie czas i się wyczytała. Wiec powiedziała ze z tymi prZeciwciałalami to musi w ciazy pisać inne leki, pobrala mi wymaz na chlamydie i coś jeszcze myko coś i standardowy wymaz na bakterie. Oprócz tego jutro ma mi wysłać namiary na 2dobrych endokrynologow. Umówiła mnie też do reumatoidalne żeby zobaczył wyniki. Idę do niego za tydzień. Gabi, organizm mnie nie zmylić, owulka była potwierdziło to wczorajsze usg :) imiona piękne choć ja wolałabym Alicję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Blondyneczko nie kojarze bym plamila podczas owulacji...kiedys musi byc ten pierwszy raz,tylko,ze tego jest bardzo malo ale juz 4 dzien. Maomi tez mam nadzieje,ze w miare szybko mi sie uda,ostatnio 5 miesiecy bezskutecznie...cykle chyba mam normalne.Dzisiaj 18 dc zobaczymy ile bedzie trwal.Co do umowy to narazie nie wiem na ile,mialo byc na rok ale ostatnio daja na 6-7 miesiecy.W zaleznosci na ile dostane umowe wtedy bede wiedziala ile cykli mam na starania by nie zostac na lodzie w najgorszym wypadku.O Greyu na pewno napisze.:)) a jak Wy sie wogole czujecie mamuski i staraczki? Wybaczcie ale mam braki...spore nawet,ktory ktora jest tydzien a kiedy jakies testowania?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka wniosek z tego prosty, same lepiej rozpoznajemy się na własnym organizmie niż jakieś tam testy ;) MAOMI - pisałam w poprzednim wątku kilka razy ale może Ci umknęło :) jak masz pakiet medicover lub lux med, to nie oznacza, że musisz jeździć do dużego miasta. Małe placówki prywatne współpracują z tymi firmami i mając pakiet, możesz korzystać z innych przychodni,. Ja tak robię. Do Warszawy mam ok 60 km i raczej nie chciałoby mi się jeździć tyle km np z chorym dzieckiem :) na kartę medicover mogę wejść do kilku przychodni w odległości 20 km :) na stronach i medicover i lux med możesz sobie sprawdzić jakie placówki współpracujące są w Twojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
No wlasnie @ jeszcze nie mam a jakos tak dziwnie brzuch pobolewa jeszcze nigdy tak nie mialam nawet w @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka no ja dziś testowałam i była jedna okropna krecha tyle ze dziś mam 10-11 dc także jeszcze wcześnie i powtórzę test teraz w sobotę i jak coś znowu nie tak to powtórzę kolejny ale już jak będę sie spodziewać @ Także jeszcze daleka droga przede mną ale za to pełna nadziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi1 nie zalamuj sie zrob test w dniu @ napewno bedzie dobrze :-) Ty chyba zdecydowanie za wczenie zrobilas test teraz to tylko bghc by bylo w stanie wykryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
No u mnie tez byla jedna krecha w 28 dc co bedzie to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna22 puki nie ma @ to jest szansa :-) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę głupio mi tak sie pytać o to... Ale może któraś z was mi odpowie.. Chodzi mi o to czy wie któraś z was (o ile bym była w ciąży) to teraz na dany dzień czyli około 10-11 dzień po owulacji to jaki byłby śluz? zmienia sie czy jak powinien wyglądać? Z góry przepraszam, a pytam bo ciekawi mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni liczę na to ze za wcześnie i dlatego wyszła 1 krecha... tylko tylko tak dziwnie pobolewa mnie to podbrzusze i tak jakoś tylko z dołu bolą mnie piersi i nie ukrywam ze zaczyna mnie to powoli niepokoić bo jak dostawałam @ to to mnie pobolewało też przed ale zaledwie kilka dni a teraz to już zaczęłam odczuwać jakieś 2-3 dni po owu. Chyba już świruję ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko dziękuję za odp. Bo właśnie tak jakoś zauważyłam ze mam biały ale nie gęsty.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi w zasadzie niewiele się zmieni :) możesz mieć ból piersi, którego nigdy nie czułas przed @,a możesz nie mieć. Możesz mieć inny śluz albo nic się nie zmieni. Niestety tyle objawów ile kobiet :) obserwuj się, obserwuj reakcje organizmu, to na co masz ochotę. Ja się zorientowałam po kawie a kilka dni wcześniej test wyszedł mi negatywny. Po 1 próbie wiedziałam juz jakie mam objawy. Za 1 razem implantacja to jak jelitowka, za drugim w zasadzie nie wiedziałam że coś jest na rzeczy aż do wypicia kawy:) miałam jedynie bardzo lejacy biały śluz. No a potem duszności, słabość, nudności, nie miałam siły przejść 100metrow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatecznie nadal czekam na mój szczęśliwy dzień. Choć nie będzie nim ujrzenie 2 kresek, odetchne dopiero jak malec będzie na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi1 ja mialam ochote na cole,chipsy i musztarde czego wczesniej nie jadlam ale jakos nie skojarzylam tylko szkoda,ze byla to biochemiczna wiec roznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w ostatnim cyklu spozniala sie @ i tez mialam czasami sluz bialy ciagnacy pobolewal mnie brzuch z lewej strony i czułam uklucia jaknika za bardzo swirowalam z objawami i juz myslalam ze sie udalo ale niestety:-( teraz znow czekam do owu .Po prostu nie stresuj sie kochana tylko obserwuj swój organizm tylko tak bez przesady nie przypisuj wszystkich objawow do fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka no u mnie to właśnie takie dziwne pobolewania czuje no i powiem Ci że ogólnie pale tzn paliłam (zresztą zawsze chciałam przestać ale to nie wychodziło) ale teraz to nie mogę na papierosy patrzeć i tak z dnia na dzień rzuciłam a jak np zapale (kilka dni temu spróbowałam) to zaczęłam sie dusić i kręciło mi sie strasznie w głowie a tak poza tym to żadnych zmian jeszcze nie zauważyłam. No i ten śluz to jest okropny jest taki biały i jest jego sporo i gęsty nie jest tylko taki no wiecie heh Czasem mam tak ze np nagle najdzie mnie na coś ochota ale nie wiem czy może mieć to coś wspólnego z tą sprawą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni no przyglądam się sama sobie.. I wiesz jak zauważam coś nowego/dziwnego to pierwsza myśl to "może faktycznie sie udało" a później wiesz wmawiam sobie że "co ma być to będzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostanio przez trzy miesiace mialam ciagle objawy ciazowe wszystkie prawie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni tak tez można miec jak sie bardzo chce.. Nie ukrywam że bardzo bym chciała ale wszystkiego nigdy nie przepisuje do ciąży bo inaczej bym już zwariowała.. Tylko właśnie to z papierosami wydaje sie dla mnie na prawdę bardzo dziwne.. Hmmm... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze byc bardzo możliwy objaw dziewczyny pisaly ze odrzucało od papierosow wiec kto wie oby oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni no jestem tej myśli.. :) Nadzieja jest i jak na razie @ nie ma wiec wszystko jest możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×