Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Uwolniony_wdzieczny

ODDECH SHREKA! KONTYNUACJA

Polecane posty

Gość bajja
nie mogę znieść przebywania wśród innych, mam ochote roztrzaskac sobie leb, nie chodzi mi nawet o ten smrod, już nie mogę sluchac jak inni zyja, ja nie mam nic, tylko zmarnowane cale lata i brak checi by ciagnac to dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanyżyciem
Czytam teraz o tej całej grzybycy - candida. Parę razy pada nazwa leku Candex. Jest na allegro, ceny są dosyć wysokie. Próbował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój z candexem.ja bralem olejek oregano ale 100%czysty i wyjdzie taniej.napisze potem wiecej josa20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj jeść więcej kiszonek - jak poczujesz zgagę od razu zagryź ogórkiem kiszonym i zainteresuj się naturalnym jogurtem L + robionym samodzielnie w domu ze stronki dr Jadwigi Kempisty i z jej wykładów z youtube pij go w hurtowych ilościach szczególnie rano i wieczór mnie po takiej kuracji zmniejszył się przykry zapach nie tylko z ust ale i również potu i nawet w wc łagodniej jest wszystko to zależy od odpowiedniego ph na każdym z odcinków przewodu pokarmowego jogurty naturalne zawierają kwas mlekowy, który to odpowiednie ph zapewnia i niszczy nadmierną produkcję bakterii gnilnych więcej poczytasz w jej książce "Leczenie żywieniem" gdzie pisze o odnowieniu układu pokarmowego właśnie w oparciu o dobre bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goa
o co tu chodzi, kolejny temat shreka zawieszony - jedzie ci z ust jak shrekowi - niby tylko 3 stony, ale jednak, ciekawe wiec jak długo ten się utrzyma, nie możemy istnieć w cyber swiecie, za niedługo i w realu nas się pozbeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goa
heh w sumie, pewnie bym zbytnio nie protestowala, po co mi zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwieram grafomańskiego bloga, wiem że źle się mnie czyta ale będę się na blogu wyżalać jaki żle mi się żyje z nieświeżym oddechem, będę też podawała tutaj skuteczne dla mnie sposoby na zamaskowanie oddechu i moje leczenie. http://czy-dam-rade.simplesite.com/ Kocham was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka do włosów
Brawo za bloga! Pisanie to najlepsza terapia. Prowadząc bloga będziesz miała motywację by walczyć i próbować kolejnych metod a także możliwość wyżalenia się gdy nadejdą gorsze dni. Ja działam ale wyniki swoich poczynań i efektów opisze za jakiś czas. Ludzie! Nie poddawajcie się i próbujcie, próbujcie. U każdego z nas przyczyna może być inna ale dotarcie do niej może być wspólne. Dzieląc się doświadczeniami i wiedzą dajemy sobie cenne wskazówki. Ja dzięki Wam odkryłam takie zagadnienia, które nigdy nie przyszłyby mi do głowy. Poszłam krok na przód i drążyłam temat. Uprzedzam pytania: Nie jestem wyleczona. Cierpię na ten syf bez zmian ale walczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goa
jak zyjecie, wakacje, co robicie na urlopach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie ma juz nadziei
O boze w koncu was znalazlem, tamten watek skasowali. Zalamanyzyciem pamietasz mnie, probowales pic olej slonecznikowy, albo tych tabletek wapno+kwercetyna? Albo moze betaine HCL z pepsyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie ma juz nadziei
A czy dziala u ciebie jeszcze ultradex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanyżyciem
@chyba nie ma juz nadziei Oczywiście, że pamiętam ;) Próbowałem oleju słonecznikowego i efekt zerowy, ale o tabletkach wapno+kwercetyna całkowicie zapomniałem. Postaram się je kupić w najbliższym czasie. Ultradex - zostawiłem jedną butelkę na czarną godzinę. Zapewne zadziała, w sumie nie wiem czemu jej nie otwieram i na jaką okazję czekam...to chyba takie psychiczne zabezpieczenie :) Wiecie, we mnie już coś pękło. Podchodzę do tego bez większych emocji, chyba pogodziłem się z tym, że u mnie już nic się nie zmieni. Miewałem chwile słabości, ale teraz to coś innego, naprawdę już odpuściłem. Nie szukam, nie myślę...Samotność i brak szczęścia chyba nigdy mnie nie opuści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie ma juz nadziei
jakby co to spróbuj jeszcze betainy hcl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanyżyciem
Dziś kupiłem i właśnie wypiłem te wapno z kwercetyną. Po wypiciu tego czujesz jakąś poprawę? To zasługa tej kwercetyny? Czytam o tej betainie hcl. Sam już kurde nie wiem, może zamówię na necie i od poniedziałku zacznę łykać, ale boję się efektów ubocznych... :) bo jakoś żyć trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załamany sprawdź, czy masz niedokwaśność Rano na czczo pół łyżecz sody na pół szklanki wody. Po wypiciu czekaj z zegarem na beknięcie. Gdy bekniesz do 90s to ok. Gdy po 3 min nie będzie-niedokwaszony żołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka do włosów
Może na wszelki wypadek poróbmy sobie screeny tych najważniejszych informacji.... Roboty co najmniej na miesiąc żeby wszystko przeczytać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ten temat zamykamy i wszyscy wracamy na ten stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada83
Widzę, że nie tylko ja mam taki problem. Byłam z tym i u gastrologa i u dentysty i jestem zdrowa. Najpierw myślałam, że to problem z żołądkiem, potem, że może zęby mi się psują, czy coś. Myślę, że to może być po prostu halitoza, czy jak to się tam nazywa. Śmierdzący oddech to moja zmora odkąd pamiętam. Od kilku tygodni używam properio (biała perła) i mąż "wyczuwa" :) poprawę w moim oddechu. Zęby myję normalnie dwa razy dziennie i wydaje mi się, że dziąsła są też mniej wrażliwe. Jest na bazie cynku, który wyczytałam w necie walczy właśnie z tym shrekowatym odechem i ziół, między innymi szałwii. Pastę można kupić w aptece jest niedroga i wydajna. Komuś też pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, ja też używam Properio i jestem mega zadowolona. Wcześniej żarłam jakieś tabsy cynkowe i za każdym razem myślałam, że puszczę pawia, Properio jest smaczna i odświeżająca. Podoba mis ię to że przy okazji wybielą zęby :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna reklama. Ta pasta to musi być jakieś najgorsze badziewie, że tak toto reklamujecie od paru dni na wszelkich możliwych forach. Na tych mądrzejszych na szczęście już te reklamy powycinali i poblokowali spamerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba znowu stary temat przyblokowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka 45

Słyszeliście o leczeniu halitozy specjalną lampą w Krakowie? Można zgłosić się na badania. Ja jestem z Kielc,  dziś rozmawiałam z panią doktor przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoi

znowu glowne forum wywalilo co za portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka 45

W środę jadę do Krakowa na badanie Oral Chrome i naświetlanie specjalną  lampą. Na ul. Montelupich 4 w instytucie stomatologii. Można się zapisywać bezpłatnie. Pokój 121 pierwsze piętro. Terapia fotodynamiczna, tak to się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka 45

Po zbadaniu oddechu urządzeniem Oral Chrome, który bada skład wydychanego powietrza smarują jamę ustną specjalnym fotoczułym żelem i naświetlają lampą jamę ustną. Lampa ma właściwości bakteriobójcze. Poczytajcie bo terapia fotodynamiczna jest najnowszą metodą leczenia nieświeżego oddechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka 45

Może ktoś z was  tej terapii w Krakowie próbował, proszę napiszcie czy działa. Ja zdam relację w środę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka 45

Nie wiem co stało się z poprzednim  tematem bo mi nie otwiera się, dlatego piszę tutaj. Na badanie w Krakowie trzeba pojechać na czczo , bez mycia zębów i picia. Numer telefonu mogę podać ale nie wiem czy ktoś to czyta. Odwzwijcie się.🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×