Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Uwolniony_wdzieczny

ODDECH SHREKA! KONTYNUACJA

Polecane posty

Gość Kielczanka 45

Góra Upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka 45

Ja zgłaszałam się na maila i Pani sama do mnie zadzwoniła. Mam nieświeży oddech w samej tylko jamie ustnej, liczę bardzo na tą lampę.🤐 Poczytajcie o terapii fotodynamicznej, zaproszenie na badanie na pewno sami też znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka 45

Telefon na Montelupich 4 w Krakowie: 607 317 621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka 45

No chyba ja tylko mam halitozę i tylko ja na topiku zostałam. Leczy się ktoś w Krakowie? Ogłoszenie o badaniu ukazało się 17.10.2018  wiem od lekarki że jest wielu pacjentów. Kto tam jeździ niech napisze czy warto. Muszę 100 km przejechać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operetka

Czy stary topik będzie działał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka 45

Może jakiś inny topik działa i wszyscy tam piszą.🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butikowa

Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lost

Nie wiadomo czy temat wroci, zawsze wracal po dluzszej czy krotszej przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczanka45

Jestem już w domu po badaniu w Krakowie. Pomimo tego, że chyba topik umarł na świeżo postanowiłam napisać jak było.

1. Pierwsze było badanie Oral Chrome, przez jedną minutę trzymałam strzykawkę ciasno w ustach, po minucie pani wciągnęła powietrze z mojej jamy ustnej do strzykawki, postawiła strzykawkę na urządzeniu Oral chrome i czekałyśmy na wynik.

2. Pobrano ode mnie wymaz z tylnej grzbietowej części języka do badania na bakterie.

3. Oczyszczono mi kamień nazębny z dolnych przednich zębów, bo tam zgromadziło się go najwięcej. Trochę też z górnych przednich zębów.

4. Na koniec powtórzono jeszcze raz badanie Oral Chrome, gdyż pani powiedziała że za drugim razem zdarza się trochę inny wynik, u mnie był identyczny jak za pierwszym razem.

5. Dostałam wskazówki jak czyścić język prawidłowo, rady dietetyczne aby nie jeść cebuli i czosnku

6. Dostałam gratis pastę do zębów Elmex, szczoteczkę do zębów i skrobaczkę do języka.

7. Za tydzień mam wyznaczony termin naświetlania lampą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczanka45

Lekarka stwierdziła że : MAM HALITOZĘ. Nic mnie tak nie ucieszyło jak ta wiadomość, bo moja rodzina mówiła że mam halitofobię i że sobie wmawiam. 31 lat czekałam na tą diagnozę.

Podam teraz wynik badania:

1. Siarkowodór (H 2 S)  ------> 468 ppb a norma jest 125 ppb

2. Siarczek dimetylu (C H 3 ) 2 S ------->  90 a norma jest 8

3. Związek, który napisany jest odręcznie, chyba (C H 3 S H) --------> 0. Zero oznacza, że przyczyną halitozy nie jest żołądek ani zatoki.

Tak więc przyczyna halitozy leży w samej jamie ustnej więc zakwalifikowałam się na lampę. relację zdam za tydzień

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczanka45

Co do lekarki i samego badania odczucia są jak najbardziej pozytywne, wszystko trwało krótko, ok pół godziny. Trzeba jednak przyjść na pierwszą wizytę 15 minut wcześniej, bo trzeba w rejestracji wyrobić sobie kartę na podstawie kwitka, które wypisze wam lekarka. Na drugą wizytę dostałam już kwitek teraz, więc od razu idę do rejestracji a potem pod pokój 121 (pierwsze piętro).

 

Skuteczność terapii. O to też zapytałam, lekarka powiedziała mi, że nie ma na razie metody, która wyleczy halitozę do końca życia. Pacjenci po naświetlaniu lampą czują poprawę i kiedy skończą badania, mogą jeszcze przychodzić naświetlać się, nie wiem jednak czy te kolejne naświetlania są płatne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczanka45

Bardzo proszę inne osoby, które poddały się terapii fotodynamicznej w Krakowie o swoje odczucia co do skuteczności tej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka 45

www.profilactica.pl , tutaj znajduje się zaproszenie na badanie do Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka 45

Ludzie co z wami? Gdzie jesteście ...🤢

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butikowa

Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lost

Jest to ciekawa sprawa, obawiam sie tylko, ze malo skuteczna bo bakterie beda sie namnazac i wracac, i czy nie w wiekszej ilosci aby???? Ale moze przyniesie to jakis wymierny efekt, i moze dosc dlugotrwaly... Pisz jakie skutki na biezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka 45

Tam tworzy się jakiś tlen dzięki fotoczułemu żelowi i on niszczy bakterie beztlenowe. Ale dowiem się dokładnie w środę - tą informację mam z internetu, nie od lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cześć. Stary topik zniknął, pisałem do admina kilka razy i nadal nic. Ciekawi mnie ta terapia lampami. Do Krakowa mam kawał drogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W ktorym miejscu znajdę to darmowe zaproszenie bo nie mogę znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak twoje wrażenia po pierwszym naswietlaniu? Poczułaś poprawe oddechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka 45

Na stronie 7 wyżej podałam telefon do Krakowa, wystarczy zadzwonić. Nie śpiesz się z terapią bo nie wiadomo jakie efekty... Naświetlania jeszcze nie miałam ale napiszę wszystko jak będę po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczanka45

II wizyta w Krakowie na ul. Montelupich 4

1. Po tygodniu mycia zębów tylko pastą Emlex i czyszczeniu języka nastąpiło pogorszenie Halitozy, wynik na urządzeniu Oral chrome przekroczył 1000 ppb siarkowodoru. Takie były zalecenia by tylko tej pasty używać.

2.Nie dostałam wyniku bakteriologii bo jeszcze nie było.

3. Dostałam skierowanie na badanie mykologiczne z antybiogramem w kierunku candidy na ulicę Sławkowską 17. Od Montelupich to tylko 1,5 km , poszłam na piechotę. Zrobiono mi wymaz z języka i wymaz z jamy ustnej. Wyniki za 2 -3 tygodnie wylądują na biurku u lekarki, nie trzeba ich przynosić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczanka45

W 3 punkcie jest mały błąd: "badanie mykologiczne z antymykogramem" powinnam napisać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczanka45

4. Pani doktor z Montelupich pobrała mi specjalną szczoteczką osad z języka, który został włożony do lodówki.

Następne badanie mam za tydzień. Pozdrawiam wszystkich 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Może coś się ruszy. Też tyle lat walczę i ni ch...ja nie mogę tego rozgryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczanka45

Sposób mycia języka jest bardzo istotny. Używamy do tego specjalnej skrobaczki - ja mam od lekarki skrobaczkę z Meridola. Zamiatamy język tylko w jedną stronę, od tylnej grzbietowej części języka do przodu - najpierw jedną połówkę języka, potem drugą, po 10 x na każdą stronę, kiedy jeszcze mamy pastę do zębów w buzi - potem dopiero wszystko płuczemy wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczoteczka tez dobrze czyści. Trzeba być konsekwentnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczanka45

Szczoteczka ma często końcówkę do czyszczenie języka ale moim zdaniem skrobaczka jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczanka45

Nie wiem co z moim wyjazdem w środę do Krakowa bo rozchorowałam się już od piątku, biorę leki. Postaram się do środy wyzdrowieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zauważył ktoś takie powiązanie ze gdy jesteśmy wyluzowani to nie smierdzi a gdy choć na chwilę się zestrsujemy to zaczyna śmierdzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×