Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polska Kraj nędzarzy i kłamsta

Polecane posty

Gość _ateistka_
teorią spiskową to jest ale religia katolicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziała co wiedziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nie dyskutuje my o religi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj dyskutujemy o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma racje aczkolwiek częściowo tylko. Po prostu religia nie jest tym czym sie wydaje być. tak samo jak biblia, okrojona i źle przetłumaczona, jak również kościół katolicki. Można to zauważyć chociażby w symbolice ale faktycznie to nie temat na ten topik. co za dużo to niezdrowo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś chce rozmawiać o religii to proponuje założyć osobny wątek.nie potrzeba tu klutni ateistów z wierzacymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj czy w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś ten link nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio 30lat BEZ DŁUGU i za PO
@gameover i żebym cię tu pedale więcej nie widział !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ciekawy filmik a już całkowite me zdumienie że Niemiec miał odwagę w nim wypowiadać się o zachłanności swego kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce od wielu lat rządzi prawica. człowiek nie jest zorientowany w polskiej rzeczywistości i opowiada duby smalone czyli bredzi jak potłuczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech to bedzie prawica lewica czy pica :) na pewno pytanie tyczy PO ...dlaczego te fałszywe mendy rządzą w Polsce ?! nikt ich nie chce ani nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za różnica kto rządzi? Wszyscy to byli komuniści albo agenci korporacyjni. Sprzedawczyki bez wyobraźni i bez strategii. Bez planu. Wiele przedsiębiorstw zwyczajnie dorznieto po 89 żeby szybko sprzedać obcemu kapitałowi. Polacy nie macie nic prócz ziemi ,jeszcze ziemia jest wasza a dzieci są tak oglupiale ze im wszystko iedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio 30lat BEZ DŁUGU i za PO
głosuje za PO od zawsze. Za moją wierność kupili mi pompkę do powiększania penisa żeby dziewczyny sie ze mnie nie wysmiewały. Póki co efektów nie widać ale mój kontakt w biurze poselskim zapewnia mnie, że to tylko kwestia czasu. Wyczytał mi również w necie, że ******ie w d**e pobudza hormon wzrostu *****nego dlatego prawie codziennie dyma mnie terapeutycznie w anusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrażam sobie by w Polsce mógłby ktoś inny rządzić niż PO to wielkie szczęście dla nas ,że tak to się potoczyło. oby już zawsze a przynajmniej jak najdłużej. PO tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gitara ale to nie na temat Radziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio 30lat BEZ DŁUGU i za PO
jego dobroc i pomoc utwierdziły mnie w przekonaniu, że PO to jedyna partia, która może pomóc polakom. Tylko nie mogą zrozumieć, że **********ie ich w d u p e jest dla ich dobra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wyobrażam sobie by w Polsce mógłby ktoś inny rządzić niż PO to wielkie szczęście dla nas ,że tak to się potoczyło. oby już zawsze a przynajmniej jak najdłużej. PO tylko! a co robisz, znaczy praca. Ja staram sie, próbowlem dg ale w tym nie ma szans na zarobienie jiegoś grosza - za duże koszty prowadzenia biznesu:-O Pracujesz jako urzędnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
platforma jest tylko z nazwy prawica bo dziale wbrew przykazaniom dekalogu a ostatni nawet chce gender do polski wprowadzić a zalozycie platformy przyznał sie ze masonem a wiadomo ze masoneria od 300lat chce zniszczyć polske dlaczego bo masoneria to kosciuł szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio 30lat BEZ DŁUGU i za PO
właśnie zadzwonił:) Co za człowiek:) Tak sie poświęcać. Mam do niego jechać na kolejną sesje terapeutyczną..Już niedługo będę miał wielkiego zaganiacza:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te filmy są przerażające! Kurcze jak ludzie mogą być tak slepi? To czego się dowiadujemy tu od siebie,to musi iść w świat. Musimy ludziom(znajomym,w pracy,rodzinie)przedstawić fakty!delikatnie po malu i bez gadania o masonch itp bo to odstrasza. I budować miedzy sobą nadzieje,że jesteśmy w stanie postawić się tym mendom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i niech mi ktoś powie ze w tym kraju jest dobrze :( http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Oddzialy-psychiatryczne-dla-dzieci-sa-przepelnione-15-latka-trafila-na-oddzial-dla-doroslych,wid,17219041,wiadomosc.html?ticaid=114402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Ala
Ludzie tu dyskusja nie polega na tym że PO albo PIS sa miliony tematów na ten temat w necie więc proszę sobie poszukać.To nie ma kolejnej jatki szczucia się nawzajem i wyciągania pseudo argumentów które na innych forach są wyciągane tysiące razy. Nas to nie interesuje! Nawiązując do pierwszego postu autorki przypominam że ludziom zależy na pracy i godnym życiu i w tej tzw "wolności" od 25 lat w Polsce jest kiepsko bo ludzie uciekają do Anglii na zmywak, do Niemiec zbierać szparagi , Do Danii myć kible, do Francji na kelnerkę. Ludzie nie mogą godnie żyć , nie mają tego 2500 zł na miesiąc tylko cięzkie tyranie po 12 godzin za 1300 albo 1500 ewentualnie własna działalność i milion opłat. Nic się nie opłaca i ludzie wiedzą że ktokolwiek będzie rządził , czy to będzie liberalne PO czy PiS czy inna ku/rwa to nie zmieni tego systemu.Cały czas to jest od 25 lat, odkąd PZPR nowe rozkradło Polskę na spółę z solidar****** i sie dogadali. Teraz ludzie nie mają pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze by było wrzucić na yt ten Poranek Obywatelski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×