Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podziwiam kobiety które decydują się na dziecko

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Zdumiewa mnie, jak ograniczone sa baby, ktorym sie wydaje,ze dziecko to tylko niemowlę, cale zycie sra do pieluszki i rzyga. Preciez wy tez jestescie nadal czyimiś dziecmi. x Matki zamieniaja sie z macica na mozg i wszystkim musza sie chwalic swoim dorobkiem i zdrabniaja wszystko : lozeczko, brzuszek, nosek, raczki , nozki, ubranka, pieluszka, kupeczka, nocniczek , sraczusia. Idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby macierzyństwo było tak cudowne, to nie byłoby na tym forum narzekania, że któraś nie radzi sobie z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:22 Nie dziecko tylko sku/rwiały bachooooooooooooooooor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wlasnie dlatego, ze nie planowalas, to masz koszmar przy swoich blizniakach;) mam znajomych rodzicow blizniat - niejedna pare, i swietnie sobie radza, wlasnie dlatego ze trzymaja sie tzw schedule - dzieci jedza jak w zegarku, spia w tych samych porach itd, wszystko w ich zyciu jest odpowiednio wyregulowane od pierwszych dni po narodzinach. trzeba sie zainteresowac, porozmawiac, poczytac, dolaczyc do klubu rodzicow blizniat, i mozna wiele sie nauczyc :) jak rowniez otrzymac wiele wsparcia od profesjonalistow. to, ze tobie zycie wywalilo sie do gory nogami nie oznacza, ze wszystkim tak sie dzieje - byc moze i u mnie bedzie fiasco, ale przynajmniej bede miec pewnosc, ze probowalam i sie staralam :) pozdrawiam i ide sie wysypiac na zapas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki zamieniaja sie z macica na mozg i wszystkim musza sie chwalic swoim dorobkiem i zdrabniaja wszystko : lozeczko, brzuszek, nosek, raczki , nozki, ubranka, pieluszka, kupeczka, nocniczek , sraczusia. xxx no i co ci to przeszkadza? wolny kraj nie zadawaj się z takimi i super :D ja jestem matką i nigdy niczego nie zdrabniam i tego samego uczę dzieci więc bądź łaskawa nie wyzywac od macic, bo skoro opisałaś tak matki ogółem to nazwałaś tak też swoją mamę ta to dopiero musiała być poryta, ze taką szajbuskę urodziła i wychowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no to przecież napisałam, że bachoooooor, a teraz weź leki, oddychaj głęboko i się uspokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby bezdzietnośc była taka super to nie atakowałybyscie obcych ludzi i nie komentowały ich życia, które w niczym wam nie przeszkadza, a wy w kółko to samo bachor i bachor, bachor i bachor, a matka to szmata, dzi/wka i kur/wa bla bla bla.... ziewam :o serio macie z tym problem widze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama jestem z bliźniaków i...powala mnie kobieta, która jeszcze nie urodziła ale juz wie, ze będzie super bo...tak sobie zaplanowala :) Dziewczyno, Ty nawet jeszcze nie wiesz, czy EMOCJONALNIE będziesz w stanie tak małe dzieci zostawić :) Nie wiesz, czy wszystko będzie z nimi ok- w końcu bliźniaki często są wcześniakami. A w temacie- nie ma co podziwiać, bycie mama to naturalna kolej rzeczy jeśli trafimy na odpowiedniego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niech każdy żyje jak chce co wam przeszkadza, że ktoś siedzi w pieluchach? Przeszkadza wam to albo robi wam krzywdę, że aż musicie tutaj wyzywać i obrażać? Matko jakie słownictwo i kultura, aż głowa boli pechowiec.gif Widocznie nie jesteście takie szczęśliwe bez dzieci skoro az musicie tak wrzeszczeć w siecii wyzywać jakieś obce dzidy pechowiec.gif Nie mam dzieci i nie chcę mieć, ale jestem normalna i zrównoważona więc niech każdy robi co chce, a dziecko to dziecko, człowiek, a nie bachor no ale jak wam ulży to poryczcie tu sobie sfrustrowane baby. Pomogę wam: BAAAAACHOOOOOOR AAAAAAAAA!!!! piana na japie i AAAAAAA BACHOOOOR! - lepiej wam psycholki? xxx otóż to! takie są szczęśliwe, że aż mają hobby nawtykać mamuśką w internecie łaaaaał, no rzeczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszkadzacie z tymi bachorami, np. w restauracjach. Won z bachorami do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamuśkom miało być, słownik mi napisał sam "ą" piszę, bo się zaraz suki rzucą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zazwyczaj odradzam rodzicielstwo szczególnie para które mają problemy i chcą dzieckiem je "rozwiązać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty siedź w domu jak przeszkadzam ci, bo ja nie zamierzam i właśnie dzisiaj wychodzę :D a w ogóle w czym ci dziecko przeszkadza jak je? chyba, ze chodzisz na jakieś meliny gdzie dzieciaki się drą i biegają między pijanymi zaszczanymi dorosłymi, no to juz tam nie wnikam gdzie się szlajasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża - stan NIE błogosławiony a przeklęty!!! Wszechobecna zgaga, nocne bieganie do wc, bóle krzyża i kręgosłupa tak silne, że ciężko funkcjonować. Od prawie samego początku kaszel, przy którym zdarza się ulatywanie moczu - to takie krępujące. Co na to lekarz - tak musi być! Do tego kolki jelitowe, skopane wnętrzności, rozstępy i mdłości. Po takich doznaniach narodziny to faktycznie cud - o ile dolegliwości ustąpią. I wszystkiemu winien głupi bachor w środku, który żeby wyleźć musi rozerwać kobietę. Fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bachor to ty i twoja niewrooooochana stara, która cię wysrała wprost do kibla i teraz masz traumę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki zamieniaja sie z macica na mozg i wszystkim musza sie chwalic swoim dorobkiem i zdrabniaja wszystko : lozeczko, brzuszek, nosek, raczki , nozki, ubranka, pieluszka, kupeczka, nocniczek , sraczusia. x bogactwo języka polega m in na uzywaniu zdrobnień - to wiedza z podstawówki, maly nos to nosek , małe lożko - łóżeczko - jak najbardziej prawidlowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie wszyscy przeszli ciążę jak twoja mama, bachorze :) Pewnie całe życie ci wypominała rozstępy bachorze co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezdzietne tak narzekaja,bo nie maja kandydatow na ojcow,tylko pizdojebcow.Faceci jezdza na nich jak na kolach zapasowych.My jestesmy matkami a one workami na sperme.My o kupach ,one o dupach.Coz kazdy wybiera jak chce zyc,ale nigdy nie zgodzilabym sie byc sexlalka,faceta czy meza.Wszystko mozna pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.MartynaG.pl - blogująca mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszkadza mi przebieranie smroda z osranej doopy przy wszystkich i darcie mordy gdy ja chce spokojnie zjeść. Trzymać swoje małe orangutany w domu, a nie do ludzi z tym czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie wypominała mi! i za to nienawidzę jej i wszystkich macior i bachorów. Nienawidze was, zdechnijcie suki i szmaty cieszę się, że nie moge mieć dzieci. Dobry los mnie od tego wybawił haha współczuję wam szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bachor który by mi rozerwał ciało tylko po to żeby wyleźć zostałby oddany do DD szybciej niżby zdążył zawyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie moge miec dzieci i to chyba najlepsze co mnie w życiu spotkało a kysz! bachory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje "bachory" sa w waszym wieku i moga wam nakopac, jak trzeba:). Wy na stare lata bedzicie mpogly liczyc tylko na pomoc rowiesników- staruszków:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem kobiet ktore piszcza na cudzy wózkiem bo same chca miec dziecko, niestety ich charakter nie pozwala im byc dobra matka, zazdrosna zawistna kobieta bez cierpliwosci nigdy nie bedzie dobra matka, mam taka koleznke ktora jak to sie mowi od zawsze chciala miec dziecko, ma ich 2 teraz ale one ja wkurzaja, wiadomo ze dzieco placza, kazdy tepak to wie ale ona nie potrafi soboe poradzić z tym, rzuca tym dzieckiem na łóżku albo wozku, ale zauwazylam ze jej dzieckp jak jest w innym towarzystwie to nie placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę być dla męża partnerką niż inkubatorem i macicą do rozrodu. Na szczęście mam normalnego męża i nie żąda ode mnie rodzenia stworów podczas gdy wolę pracować i spełniać się zawodowo a nie kupkowo i rzygowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje ciało już jest tak obleśne, że nie musisz się martwić, że cos ci je zepsuje stara torbo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę wszystkich rzucać do jednego worka ale czytając wypowiedzi niektórych z Was to aż się w głowie nie chce mieścić, że dorosłe kobiety mogą się wypowiadać w tak wulgarny sposób. Nie potraficie kulturalnie rozmawiać? Wyzywacie dzieci od bachorów, matki od nie wiadomo kogo...żal to czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agizav
Ja również podziwiam kobiety które świadomie decydują się na dziecko i tak poważnie pytam - DLACZEGO? Tylko proszę bez argumentu o szklance wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×