Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

A ja zaczynam odliczanie został nam tylko 1 dzień postu:);) Nie moge sie doczekac przytulanka:D Ciekawe co moje kochanie powie na temat dzidzi? Troche sie martwie:(, bo tez chce byc w tej tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam pytanko, jak wczoraj robiłam test na prolaktyne to dzis juz wynik bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki, też nad tym poważnie myślę, ale to wszystko takie skomplikowane.... W pracy jeszcze nikomu nie mówiłam, bo to nie takie proste. W ogóle moja hostoria nie jest taka prosta. Jak będe miała więcej czasu to Wam napiszę, grunt, że jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, bo będę miała dzidziusia. Postaram się popracować jeszcze kilka tygodni, tylko dlatego, żeby z Wami pogadać. Dziękuję za wpisanie mnie do tabelki, to wielki dla mnie zaszczyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Tiamka grunt ze jestes szcześliwa i nie pozwol aby ci w pracy denerwowali, tylko wtedy pomysl sobie o dzidzi ktora masz pod serduszkiem i bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sie zmierzyć w domku bo w wadze chyba sie jeszcze nic nie zmienilo :) hmmmmm jeszcze czekam na kogos kogo moge wpisac do tabelki ale nie pamietam na kogo hihi za duzo czytania mialam bo mnie nie bylo wczoraj bylam z moim kochaniem.wiecie nawet postanowil zucic palenie :) biedny stara sie jak moze i je cukierki wiec i ja korzystam :) Jak ktoś z was bedzie miala juz wyznaczony termin porodu to do tabelki hyc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Estella może to po prostu wpływ pogody...ja dzisiaj też nie mam najlepszedo humoru...niewyspana jestem i w ogole pesymistycznie nastawiona do zycia, reneralnie bez powodu .... Bozina dzięki za info, ciekawe wiadomości, moje dane to 06.12.1980 14.25 Warszawa :) A mnie wczoraj takie skurcze i bóle łapały że nie wiem...prawy jajnik dla odmiany zaczął mnie pobolewać, co troche miałam jakieś mało przyjemne skurcze....w końcu Nospę wzięłam i przeszło, ale z czego to wynika to nie wiem AgaJ pozdrowionka również dla Ciebie :) tiamka nie przejmuj się tym co Ci w pracy gadają....zacznij słuchać jednym uchem a wypuszczać drugim...pamietaj nie możesz się stresować teraz... Agusia23 - cieszę się że poprawił Ci się humor :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasiu, ja mam też dziwne kujki w prawym jajniku, aż na nogę promieniują. Nie są bardzo bolesne, ale to nie są skurcze tylko takie kłucie. Mam czarne myśli, któraś dziewczyna pisała coś o niedrożności i "zapchaniu" jajnika. Może ja też tak mam :-( Kasiu, przpomnij mi , który masz teraz dzień cyklu i jak długie masz cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella ale ja w tym cyknu mialam lewy jajnik aktywny i właściwie juz jest po owulacji to czemu mnie pobolewa prawy...i u mnie to nie kłócie tylko takie skurcze dziwne...mam 19 dc dzisiaj, no a cykle mam zazwyczaj 27-29 dni Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
może COŚ się zagnieżdża :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Kasiu i najlepiej bedzie abys nie myslała tak o tym jajniku, bedzie dobrze:) nerwy w konserwy:D Mi tez bule wczoraj w lewym jajniku istapiły Bozinka podam ci dokładnie moje dane 29.05.1982 8.45 Dobre Miasto sobota, z gory dziekuje Ci Ciekawe co z tego wyniknie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki, jak zwykle masa wpisów-super. U mnie nie jest tak super:( Pokazało się ciałko żółte i to jest na plus. Ale śluz kiepski a na endometrium mam jakieś małe plamki i to może być powodem że jajeczko nie chce się \"przykleić\" Szlag mnie już trafia. Jak to możliwe, że żadnen z ginekologów tego wcześniej nie zauważył. W dodatku ten cykl mam taki bolesny, że tylko chcę iść do domu i się położyć!!!! Biorę tylko nospę na wrazie czego. Ale boli strasznie cały brzusio. Nigdy wcześniej tak nie bolał:(:(:(:(:(:(:(Następne badanie mam między 7-8dc, żeby można bylo dokładnie obejrzeć endometrium i stwierdzić o co chodzi z tymi plamkami, następnie prześwietlenie macicy(buuuuu) Ja chyba nigdy nie będę miała Dzidzi-więc po co żyć. Mój mężuś jest strasznie kochany, wspiera mnie jak może. Nawet wczoraj wszedł ze mną do gabinetu na badanie. Ryczeć mi sie chce...ja wiem, że powinnam podnieść głowe do góry...uwierzyć....Ale wierzcie mi że już mi się nie chce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O własnie ciesze sie ze Kasia i Estela doszły do najlepszych wniosków:D Ja trzymam za was kciuki:) No juz lepiej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Malinko kochana, nie martw się. Zobacz, trafiłaś do dobrego lekarza, na pewno Ci pomoże i będziesz miała upragnione Dzieciątko. Nie trać tylko nadzieji. Na pewno się uda! jestem pewna, że Ci się uda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie!! Malinko kochanie zabraniam ci nawet tak myślec, zobaczysz wszystko bedzie dobrze i nie mozesz tracic nadzieji, bo to teraz nejgorsze co mozesz zrobic. Bedziesz miała dzidzie i to nie jedną głowa do góry:):) Oj Malinko, Malinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agusiu23 :) no co do jajnika to właśnie nie wiem co myślec :) czemu boli skoro juz nie powinien?? Malinko79, nie smuć się bo i mi strasznie smutno jak czytam, zrobią Ci badania to może powiedzą coś wiecej, w końcu musi się udać przecież, masz po prsotu chwile zwątpienia teraz. Może odpuść myślenia o tym (wiem że to bardzo trudne) i za jakiś czas może samo przyjdzie Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu najlepiej nic nie myslec bo im wiecej myslisz to tym dochodzisz do gorszych wniosków. Moze cos ci sie tam zagniezdza:);) Z reszta ja wiem ze nie jest łatwo sie nad tym zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak o tym nie mysleć....A boli mnie strasznie...wwwrryy...boję się brać jakich kolwiek tabletek więc tylko nospa. Oj, niech to się już wszystko skończy. Dzięki Dziewczynki za pocieszenie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to tu wszystkie jestesmy i nie ma za co dziekowac:) Mam pytanko, ktoras brała moze luteine aby wystapiła miesiaczka, jak tak to po jakim okresie po ostatniej tabletce @ sie pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih no mam nadzieje że lepiej mówię :) Wy zawsze mi humor poprawiacie :) Malinko79 uśmiechnij się choć troszkę, tak mi smutno jak wiem że Cie boli to wszystko, ale wiesz że musi w końcu się udać Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, wiem, że to trudno przyjać tak po prostu: \"nie przejmuj się\", bo wiadomo, że i tak będziesz się przejmować. A zatem, musisz tylko myślec pozytywnie! pomyśl tylko o fakcie, jak bardzo kochane to dzieciątko będzie dla Ciebie w końcu, jak juz pokaże sie na świecie! Ech...aż chcialabym być tym dzieciątkiem! :D Ty chyba je zakochasz i udusić z miłości!! Aż chciałabym widzieć te nasze upragnione dzieciątka, Jagodki, Olali, Kasi, Aski i inych dam starających się! Takie wypieszczone! Trzymajcie się ciepło! Ja lecę na badania krwi teraz, takie podstawowe, a pptem hyc do lóżeczka! Tak jak pan doktor kazał! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś zastuj sie zrobił czyzby nikogo nie było?:( Ja własnie czytam sobie wszystko na temat ciązy, co wolno czego nie , co jesc i takie tam:) Nie moge sie doczekac własnej ciazy:D Buziaczków moc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej sama do siebie to nie, alezabawnie było by zobaczyc na topiku \" Kasia , do Kasia\" hahaha:D Zartowałam A ta witaminka ktora warto łykac przed zajsciem w ciaze to folik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! To znowu ja. Widze ze sie troche nudzicie i nie macie z kim porozmawiac... to juz jestesmy trzy :D Postanowilismy wczoraj z narzeczonym ze bede brala pigulki a odstawie je dopiero za jakies 2 tyg po wizycie u lekarza! Chcemy zeby bylo wszystko w porzadku. POZDRAWIAM>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Agusiu - folik Sylwia19 - cieszę się że tak postanowiliście, dobrze zrobiłaś Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×