Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Agusiu - przepraszam Cię bardzo- widocznie przeoczyłam . Nie chciałam Cię zdołować - ale bądź dobrej myśli, pewnie niedługo już dostaniesz małpę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka74 nie masz za co mnie przepraszac i nie zdołowałas mnie, ale popsuł mi sie humorek jak zobaczyłam swój wynik Wiecie co ale jestem tu jedna która chce dostac @ haha:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malinko. Gramolisz się powolutku z dołka? Mam nadzieję że tak. Najważniejsze, że już wiadomo w którym kierunku Cię badać i co robić dalej. To już duży krok naprzód. A ja jakoś tak dziwnie,( przynajmniej teraz) nie myśle o tym, czy tym razem się udało. Jakoś jestem w tym miesiącu wyluzowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś - wynikiem się zbytnio nie dołuj - dostaniesz tabletki i powoli będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małaczarna masz rację nie mamy plamień więc te bóle są normalne! Ja dzisiaj No-SPY nie brałam mniej boli to nie będe się faszerować! Napisz jak wyniki i jak HCG beta jeśli robiłaś to porównamy! Malinko79 my staraliśmy sie trzy miesiące a od roku nie biorę pogułek,Tobie też niedługo się uda, zobaczysz-moja fasolka przesyła Ci moc fluidków!!!!!!!!!!!! Tiamka jak się masz męczyć to faktycznie idź na zwolnienie!!!Jeżeli oczywiście masz umowę o pracę. Miłych przytulanek życzę wszystkim starającym się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małaczarna masz rację nie mamy plamień więc te bóle są normalne! Ja dzisiaj No-SPY nie brałam mniej boli to nie będe się faszerować! Napisz jak wyniki i jak HCG beta jeśli robiłaś to porównamy! Malinko79 my staraliśmy sie trzy miesiące a od roku nie biorę pogułek,Tobie też niedługo się uda, zobaczysz-moja fasolka przesyła Ci moc fluidków!!!!!!!!!!!! Tiamka jak się masz męczyć to faktycznie idź na zwolnienie!!!Jeżeli oczywiście masz umowę o pracę. Miłych przytulanek życzę wszystkim starającym się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko bardzo się cieszę że choć troszkę humorek Ci się poprawił :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
NICK........ 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ......01.11....... 28...................... 28.11 ................ tu Kasia.....30.10.......28.......................27.11................. Malinka79.. 05.11.....29-30.....................06.12 ................ Tulipan......03.11.......28.......................03.12................. Aśka74......31.10......28-34....................05.12................ słoneczko77..02.11....25...................nie testuję............. Cześć! Dopisałam się do tabelki, to nasz czwarty mc starań. Mam pytanie o prolaktynę: czy to badanie można zrobić bez skierowania i o jaki rodzaj badania prosić? Całuski, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ja ostatnio byłam normalnie nie do zniesienia... :( To napięcie związane z chęcią zajścia w ciażę powodowało nie fajną atmosferew domu.. a teraz,skoro już do tego doszło, zrobię wszystko, żeby ten stan utrzymać! Tym bardziej, że jestem po poronieniu... :( Ale staram sie teraz myśleć pozytywnie, nawet kupiłam sobie ksiażkę: \"Poznaj moc, która jest w Tobie\" ,hihih i teraz staram się wnieść dużo spokoju, radości i miłości we wszystko co mnie otacza... oczywiście, na Was tez przeniosłabym co najlepsze, żebyście szybciutko dołaczył do grona fasolkowych! Domi, ja nie robiłam HCG, bo znam tydzień ciąży, tylko podstawowe badania: mocz, morfologia, poziom cukru mam pytanie do dziewczyn już w ciąży: Czy lekarz zalecił Wam od razu stosowanie jakiś preparatów witaminowych dla ciężarnych, np. Materna? Bo mi lekarz dał, a inny powiedział, że na razie mam ich nie brać, bo jest za dużo w nim witaminy A, co w I trymestrze może dzidzi zaszkodzić... Nie wiem, kurcze, kogo słuchać... A jakie Wy macie doświadczenia z lekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święte słowa Malinko święte :) jak to dobrze że Ci się poprawiło :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa*
dziewczyny nie skupiajcie sie tak bardzo na wylczaniu dni plodnych bo mi jak byk po 2 usg wychodzi ze zaszlam 2 dni przed okresem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co jest dla mnie bardzo ważne? To że mój mężuś jest stale przy mnie i bardzo mnie pociesza:) I że jestem la niego bardzo ważna i wogóle:):):):) Kocham go za to❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa*
do malejczarnej jestem w 8 tyg i nie mam na razie zadnych witamin tylko kwas foliowy.Tylko bol mnie brzuch ale to chyba normalne w I trymestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia666
bardzo chcę zostać młodą mamusią za ok rok to pewnie nastąpi jedyne co mnie martwi to to że mogę stracić moją figurę i będę potem gruba myślę jednak że maciezyństwo to może być coś wspaniałego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa* - widzisz, to chyba jednak najlepsze na razie...przeciez dzidzia jest taka malutka, że nie potrzebuje na razie chyba dodatkowych witamin. A ile bieżesz tego kwasu foliowego? 0.4 mg? taki bez ercepty? czy większą dawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa*
do malejczarnej Powiedz mi prosze czy mialas jakie objawy zanim poronilas.Ja biore na razie dufaston na podtrzymanie i troche sie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko pewnie mozna tylko trzeba zapłacic ja zapłaciłam 40zł. Popros aby ci zrobili test na prolaktyne, czyli idziesz na czczo pobieraja ci krew łykasz tabletke( ale po nie musisz i tak isc do lekarz)i po godz znowu na pobranie Najlepiej jak pujdziesz prywatnie do gin tam bez problemu dadza ci skierowanie, bo panstwowi lekarze maja potracane za takie skierowania i niechetnie daja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa*
biore folik, 1 tabl.dziennie 0,4mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Witajcie dziewczeta!!! Estella - wspanialy pomysl z ta tabelka dla starajacych sie!!! Bedziemy potem awansowaly i przechodzily do drugiej tabelki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKA STARAJACYCH SIE
NICK........ .1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU..... TEST CIĄŻOWY........... WYNIK Estella ........01.11....... 28...................... 28.11 ....................... tu Kasia.......30.10.......28.......................27.11....................... Malinka79.. ..05.11.....29-30.....................06.12 ....................... Tulipan........03.11.......28.......................03.12........................ Aśka74........31.10.....28-34....................05.12......................... słoneczko77..02.11.......25...................nie testuję..................... Jagodka.......14-11.......28....................nie testuję...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko to dobrze że masz takiego kochanego męża, widziesz jest on, jesteśmy my, to nie ma się co martwić :) zawszej jest komu się wyżalić :) Zuzia666 czy aby napewno chcesz dzidziusia?? jestem zdziwiona że tylko o to się martwisz, przecież zawsze można wrócić do swojej poprzedniej wagi... Hej Jagódko :) co u CIebie?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×