Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość dzidzius
METKA26 to wpsnaiale ze promieniejesz :) a kiedy kupicie wozeczek itp ?:P wyprawka dla dizdzi body musza byc slodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce..ale na razie nic na to nie wskazuje zeby male bobo sie u mnie pojawilo buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Witajcie Dziewczyny! Kilka stron wcześniej pisałam, że w październiku rozpoczynam starania o dzidziusia. Muszę jeszcze się dokładnie wybadać, iść na kontrolę do stomatologa, a i najwazniejsze! mój mąż musi wrócić. A wraca dopiero w październiku. Ale ja już oszalałam. Tak bardzo już chce mieć dzidziusia. Siedzę popołudniami w internecie na forum o dzieciach, ciąży, wybieram wózek, łóżeczko...Chyba oszalałam. To pragnienie jest ogromne, po prostu instynkt macieżyński mnie zgniata. Nie mogę znaleźć sobie miejsca, bo ciągle myślę jak to będzie w ciąży, jak będzie wyglądał pokoik dla dzidziusia. Obsesja po prostu. Mam nadzieję, że ta obsesja przerodzi się w fakty i koło listopada, dołączę do grona szczęśliwych mamuś. Tak bardzo bym chciała. Tak barzdzo pragnę, aby w omim brzuszku zagnieździł się mały człowieczek. Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś Cześć. Ja też się staram o dzidziusia ale jakoś nie wychodzi. Kupiłam właśnie testy owulacyjne, i zobaczę w przyszłym miesiącu co pokażą. Jeszcze tego nie stosowałam ale kto wie...mogą być pomocne. Powodzenia w staraniach, daj znać jak się uda.Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella ja mam podobny problem, doszło do tego, że nawet nie czekam do okresu, tylko sprawdzam na teście ciążowym czy może akurat okaże się pozytywny. Staje się to obsesyjne. Rozumiee Cię doskonale. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
To dobrze, że mam bratnią duszę :-) Bo w sumie to jest zakręcone. Wiele osób mówi, żeby nie myśleć, że chce się być w ciąży, wtedy łatwiej zajść. Ale jak tu nie myśleć, jak ja już wybrałam i zaznaczyłam w kalendarzu dni, kiedy ma dojść do zapłodnienia. Ale mojemu mężowi też się udzieliło, on np jak pójdziiemy do sklepu to ogląda mebelki dla dzieci. Bardzo chcemy mieć maleństwo. Ale jak pisałam musimy poczekać.Poza tym mąż musi wrócić, żeby był zawsze przy mie, jak uda mi się zajść w ciążę. No i chcę odczekać te trzy cykle po odstawieniu pigułek - dwie miesiączki za mną :-) I mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Mój organizm zachowuje się jakbym nadal brała piguły anty, tzn okres dostaję nadal tego samego dnia, o tej samej porze dnia. Więc może piguły nie zrobiły u mnie wielkiego spustoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Metko aaaaa.... nie mówiłam że czeka Cie niesamowity widok :-) cieszę się razem z Wami że z dzidziulką wszystko ok. Ja też juz calkowicie oszalałam na punkcie tej małej istotki która jest we mnie moje maleństwo tak dokazywało że był problem z jego zmierzeniem :-) ale to już całe 4 cm szczęścia!!!!. I jeszcze jedna dobra wiadomość wczoraj oglądaliśmy , dzisiaj zdecydowali się własciciele a od 1 września przeprowadzka do większego mieszkanka takiego specjalnie pod dzidziulkę parter, zielona ,spokojna okolica :-). A teraz do soboty siedzę w domku tylko z mobilizatorkiem domowym ;-) moja połóweczka pojechała dzisiaj w delegację do Holandii juz za nim tęsknię i czekam powrotu...... Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki !!!!!:-) Trzymam kciuki za te starające się....pamiętajcie kolejny miesiąc może być wyjątkowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też brałam pare miesięcy tabletki anty ale dlatego, że miałam torbiel na jajniku, w lipcu je odstawiłam , no i się staram, rozmawiałam z lekarzem, czy zajście w ciążę w pierwszych cyklach jest niebezpieczne dla dziecka to powiedział, że nie ale bardzo prawdopodobna jest CIĄŻA MNOGA. Srarałam się już przed tymi lekami antyk. ale potem przez torbiel musiałam przestać. Może teraz mam większe szanse. Daj znać jak coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też brałam pare miesięcy tabletki anty ale dlatego, że miałam torbiel na jajniku, w lipcu je odstawiłam , no i się staram, rozmawiałam z lekarzem, czy zajście w ciążę w pierwszych cyklach jest niebezpieczne dla dziecka to powiedział, że nie ale bardzo prawdopodobna jest CIĄŻA MNOGA. Srarałam się już przed tymi lekami antyk. ale potem przez torbiel musiałam przestać. Może teraz mam większe szanse. Daj znać jak coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej wystraczy, ze czlowieka nie ma jeden dzien a tu tyle do czytania teraz :) Wczoraj odebralam wyniki badan - wszytstko w normie, cytomegalii - brak.... Rany jak sie ucieszylam gdy zobaczylam ten wynik :) Jak ja bym juz chciala zobaczyc mojego bombelka na USg, na razie widzialam tydzien temu 13 mm pecherzyk ciazowy. Pewnie sie juz tam pojawil szkrabik, ale nie bede biegac przeciez co tydzien ;) Usciski dla Was i maluszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara7, estella, ewus - trzymam za Was kciuki dziewczyny!! Katarinka:) no wlasnie, niby tak malo, tylko 4 czy 5 cm a tak cieszy..... i nie daje sie sfotografowac...wspaniały widak:) gratuluje przeprowadzki:) tez usilnie mysle o parterze...czas z poddasza przeniesc sie na bardziej dogodne tereny;) Claptola...a co u Ciebie....zobaczysz 2 wrzesnia...tez bedziesz kipiała radoscia:) Pozdrawiam! grandi...tez niedawno widzialam 15 mm pecherzyk a teraz...juz taki malenki czlowieczek....czas szybko mija a dzidzie rosna strasznie szybko...juz niebawem sama zobaczysz:) dzidzius...wozek bedziemy kupowali jako ostatni...juz mamy szafke przewijak...wiec jeden mebelek juz jest...wypraweczka pewnie tez bedzie sukcesywnie dokupywana.... no i fotelik samochodowy tez jest potrzebny...na 1 przejazdzke ze szpitala do domu.... Lusia.. a co u Was????jak samopoczucie?? dziewczyny pozdrawiam Was wszystkie, szczegolnie te, ktorych nie wymienilam:) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 tydzień
A moja dzidzia już jest dudziaaa :D średnio ma 10 cm ale dowiem sie dokladnie za dwa tygodnie jak odwiedze lekarza :) Chyba juz sie u mie unormowalo z mdlosciami bo juz 4 dni bez :D :D nareszcie tyle na to czekałam. Pomyślcie co by byłogdyby nikt nie whnalazl forum hihi :D POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 tydzień
A jakie wogóle wybrałyście imionka dla dzieciaczków?? u mnie jak bedzie chłopiec to JAKUB a jak dziewczynka to albo NATALKA albo ZUZIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny serdecznie. Metuś jak ja ci zazdroszcze, oczywiście w pozytywnym sensie, Grandi, ty tez masz się z czego cieszyc, ojej, tyle nas jest że trudno tak wszystkie naraz wymienic, ale wszystkei bardzo bardzo pozdrawiam. Katarinka, Lusia, sara, dzidziuś, małgoś, ewus, estella 17 tydzień...., ale jesli którejś nie wymieniłam to przepraszam Ja nie pisałam wczoraj bo mi nastrój strasznie siada i nie chcę Was tu dołowac. Napisze więcej w weekend, bo malujemy pokój dziewczynek i roboty full. Jestem padnięta.nie mogę siedzieć w zapiętych spodniach :), bo małe rośnie. W środę idę na badania, nie wiem jednak czy odważę się zrobić to badanie co grandi, chociaz tak bym chciała mieć też taką pewnosć. A w czwartek na usg. I wtedy mam nadzieję jakoś sie uspokoję chociąz troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie. Czy sa tu panie, ktore braly pigulki antykoncepcyjne i po odstawieniu mialy problemy z zajsciem w ciaze?? No i ile mniej wiecej trzeba odczekac, aby organizm wrócił do normy? (biore pigulki pół roku, ale zamierzam je odstawic) Jedni mowia ze trzeba odczekac 4 miesiace inni ze pol roku. Zwiazane jest to na pewno z tym, ze moze dojsc do ciazy mnogiej, a czy jesli doszloby juz do \'wpadki\" w pierwszych 3 miesiacach przerwy, czy zycie malenstwa moze byc zagrozone?? Wiec jak to wlasciwie jest z ta przerwa??chyba im dluzej tym lepiej??? ;-) No i czy moj przyszly mały skarb moze miec jakies problemy ze zdrowiem?? Przez to ze wczesniej brałam pigułki :( ? Pozdrawiam Was bardzo serdecznie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie....... Ewus- witaj Ciociu, ciesze sie ze jestes...Zaglądaj do nas częściej.....Co do prolaktyny to ja niestety nie pomogę bo nic na ten temat nie wiem...... Metka- ciesze sie ze z Twoim słoneczkiem wszystko w porządku, całe 5 cm szczęscia- gratuluje serdecznie, mam nadzieje ze z moim malenstwem tez wszystko ok..:)) :)) Estella, Sara7- mam nadzeje ze wkrótce do nas dołączycie, zycze tego z całego serca..:)) Katarinko- gratuluję mieszkanka, troszke pracy podczas przeprowadzki ale i tak to ogromna frajda - panmiętaj nic nie dzwigaj i nie schylaj się często - dbaj o siebie!! Grandi- ciesze sie ze badania w porzadku- oby tak dalej!! 17 tydzien- mdłosci to przykra sprawa ale czego sie nie zrobi zeby tylko miec tego dzidziulka- przezyjemy wszystko nie martw sie!! Bez forum to by była cięzka sprawa- masz rację!!! U mnie dziewczynka będzie własnie Zuzia, a chłopczyk Nikodem- juz dawno wybrane!! Claptola- wszystko bedzie dobrze na pewno - nie martw sie niczym, pomysl o dzidzi ona odbiera Twoje nastroje, głowa do góry i miej usmiech na twarzy!! Aneczqa- Najlepiej porozmawiaj ze swoim lekarzem- ja nie pomoge- nigdy nie mogłam brac pigułek- 9 lat wspólnego życia z moim mężem (od ponad 2 jestesmy małzenstwem)- jakos obylismy sie bez pigułek- pozostaly nam inne metody, no i z zajsciem w ciąże nie miałam zadnego problemu, od razu sie udało - więc nic na ten temat nie wiem...... Pozdrawiam wszystkich bardzo goraco.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczqa Powiem Ci jedno Moj maz jest z wpadki w czasie brania tabletek, ja jestem z wpadki w czasie brania tabletek. A teraz ja sama w dwa miesiace po odstawieniu tabletek zaszlam w ciaze. Rozmawialam z wieloma lekarzami na ten temat i jedyne czego sie dowiedzialam, to to, ze jest to mit o robieniu przerw 6-miesiecznych. Zalecaja jedynie miesieczny odpoczynek dla organizmu, potem smialo do roboty :) Medycyna idzie do przodu, tebletki sie zmieniaja, a chyba to lekarze a tym bardziej zaprzyjaznieni powiedza Ci prawde jak to z tymi tabletkami jest. A jesli sie nawet trafia blizniaki, a prawdopodobienstwo jest nikle (bo trzeba miec uwarunkowania genetyczne) to i tak je bede kochac z calego serca. A moj maz to juz oszaleje, bo jemu to sie marzy 2-jeczka :) Usciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
hej dziewczyny u mnie chlopczyk to DAWIDEK a dziewczynka WERONIKA:) pozdrawiam wszystkie panie METECZKA26,CLAPTOLA,LUSIA,17 TYDZIEN,MADI30,TRUDI I te ktorych nie wymienilam:) CLAPTOLA sloneczko nie doluj sie usmiech dla dzidziu mosi byc :) METECZKA26 my fotelik ez mmay zamiar w krotce kupic dzidza mosi byc najbezpieczniejsza podczas powortu:) my juz mamy wszyscio oprocz uzeczka hehe rozpedizlismy sie bo jak przechodzimy kolo sklepu z rzeczami dla dzieciaczkow to sie oprzec nie mozemy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kobietki! I jak tam brzuszki rosną?? Mam nadzieje że tak no i ze dzidziusie juz mocno kopią. ja dzisiaj ide do przymiarki sukni ślubnej, mam nadzieję że będzie wszystko ok bo troszke mi się schudło,a wszystko przez te nerwy. Co do tabletek, to mój lekarz, do którego chodziłam wcześniej zalecał mi zrobienie półrocznej przerwy... nie podał mi konkretów dlaczego, a ja się nie pytalam bo jeszce wtedy nie planowałm dziecka. On sam o tym wspomniał. Różnie to bywa i każdy lekarz ma swoja teorię. Może to tez zależy od tabletek jakie się zażywa? Trudno powiedzieć. Pozdrawiam Was gorąco. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Witam kobietki!!!!!! hmm...ale dzisiaj miałam noc z częstotliwością co 2 h sie budziłam jakos nie potrafie spac sama bez mojej połówki za każdym razem jak wyjeżdza chodze niewyspana :-)na dokładke komarzyska nie chciały dac spokoju to poraz pierwszy w tym roku mi dokuczają do tej pory był z nimi spokój.Ja juz po porannym spacerku , a teraz odpoczynek.Cieszę sie ta przeprowadzą a jednoczesnie martwie jak sobie poradze nic mi nie wolno:-( a mozemy liczyć tylko na siebie najbliżsi 600km od Szczecina- tak nas powiało:-). Zazdroszczę Wam dziewczynki robicie już zakupki ....ja jeszcze nie ale tak mnie strasznie korci pewnie już długo nie wytrzymam....:-) na poczatku wrzesnia czeka mnie wyprawa do Warszawy w moje rodzinne strony -moja chrzestna postanowiła zabrać mnie na pierwsze zakupki :-) 17 tydzień- już wczesniej poruszałysmy temat imionek dla dzidziulków ale chętnie przypomnę jeżeli będzie mała księzniczka to na imie jej damy Roksana Katarzyna jak mały książe to Jakub Krzysztof tak juz dawno zostało postanowione:-) Grandi gratuluję wyniku badania to tak jak u mnie cytomegalii brak moja gin była zachwycona a zarazem zaskoczona bowiem to taka powszechna dolegliwośc i mało kobiet nigdy nie chorowało przynajmniej jeden problem z głowy :-) teraz nalezy uważac by sie nigdzie nie zarazić Claptola usmiechnij sie i nie zamartwiaj!!!!!jak Cię dopada zły nastrój to pogłaszcz się po brzusiu i porozmawiaj z dzidziulką zobaczysz jak szybko porawi sie nastrój to moja metoda i sprawdza się w 100 % będzie wszystko ok:-) Pozdrawiam serdecznie Wszystkie przyszłe mamusie i te starające sie też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudi
Witam Was dziewczyny serdecznie, Uff...jestem ostatnio tak bardzo zmęczona, że siłą powstrzymuje się aby nie zasnąć przy biurku:(. I jeszcze te mdłości:(. Ale co tam, ważne żeby dzidziuś był zdrowy. Katarinka, Metka... jak ja Wam zazdroszczę, że zobaczyłyście już swoje rozrabiające maleństwa:). To wspaniale, że wszystko z nimi w porządku. Ja mam wizytę dopiero 6.09 i już zaczynam się denerwować:(. Claptola... nie martw się... wszystko będzie dobrze:). Ja też bałam sie badań i okazało się, że niepotrzebnie. Ani toksoplazmoza ani ta nieszczęsna cytomegalia juz mi nie grozi:). A z imionami mamy jeszcze mały problem:). Dla chłopczyka raczej na pewno Bartosz, a dla dziewczynki Jagoda, Karolina albo Weronika. Lusia, dzidzus, 17 tydzień, Aneczqa, grandi, Estella, Sara7 i wszystkie pozostałe dziewczyny, pozdrawionka i całuski:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
wszystkie imionka ktore chcecie dac waszym bobaska so sliczniutkie :) my mielismy ciezki wybor i to bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Ja też mam wybrane imiona - chłopiec - Igor, dziewczynka - Oliwia lub Wiktoria :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
ESTELLA Wiktoria badzrio ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella - mi też strasznie podoba się imę Igor (tylko mojemu przyszłemu mężowi niestety nie). Dla dziewczynki też wyrałabym Oliwia. Ppodobają mi się jeszcze Eryk, Wiktor i Maksymilain,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje z całego serca za pomoc :-) Grandi, Lusia i 17 tydzien (!) :-) Obserwuje ten temat od dluzszego czasu, ale jakos nigdy nie miałam odwagi tutaj napisac ;-) Jak ja Wam kobietki zazdroszcze, ze macie juz swoje malenstwa pod serduszkiem :-) Pozdrawiam Wszystkie serdecznie buziaki :] ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jesli w przyszlosci bede miec córeczke to chce jej dać imiona: Na pierwsze: Apolonia (Pola) na drugie Zuzanna (Zuzia):-) Bądz odwrotnie ;-) Zuzanna Apolonia ;-) bardzo mi sie te imiona podobaja :) A jesli bedzie chłopczyk to bedzie to ktores z imion: Marcin, Michał, Sebastian, Bartek (Bartosz) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
ANECZQA pozdrowionka i buziaczki dla ciebie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczq
I jeszcze podziekowania dla Lonii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×