Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Jaki harmonogram Malinko :) Raczej tak bym tego nie nazwała ... a przytulanko to miła sprawa nawet jak nic nie ma na celu :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak w sumie racja. Ale ostatnio moj mezus mial straszna ochote na przytulanko. A ja mu na to, ze sie wczoraj przytulalismy i ze dopiero jutro znowu mozemy.Hmmyyyy. No nigdy tak wczesniej nie robilismy(hihihihih)Ale coz tam musimy probowac wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. U mnie biało i sypie,. że świata nie widać. Anielka, Krystin - WIELKIE GRATULAJCIE.!!!!!! ja w tym miesiącu też zbytnio o tym nie myślałam, tym bardziej jak usłyszałam, że mój poziom prolalktyny może powodować brak owulacji. A tu się za 3 dni na USG okazało, że są 4 dorodne pęcherzyki. Kto wie? Może będą czworaczki? Coś jednak w tym listopadzie jest. Malinko - miłego przytulanka dzisiaj. Kasiu - trzymam kciuki za 27.11. Spadam - w domu łączę się przez modem. Zajrzę po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka74 dzięki .... u mnie też biało, ae słonko świeci wiec chyba źle nie jest, na spacerek pójdę to się dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina teraz myśle o porodzie bo bardzo sie go boję :) Anielka25 gratulacje :) Krystin toie też :) Jeszcze troche a tyle bedzie ciężąrnych ze w szpitalach miejsc nie bedzie hihihi :) Monika24 jak sobie radzisz z Zuzią?? grzeczna jest chociaz?? We wtorek ide do gina posłuchać jak dzidzi ❤️ bije :D i spytam sie czy dostane skierowanie na usg :) bo chce zobaczyc czy dzidzia duzo przybrala na wadze :D Juz nieduzo czasu zostalo to testowań pierwszych trzymam kciukasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!Za chwilke uciekamy do tesciow. ale na pewno odezwe sie poznym popoludniem lub wieczorkiem. U mnie sredni bialo i brak sloneczka:( papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 29 tydzien witam !Zuzi jest juz zdrowa i to jest najwazniejsze ,jestem juz spokojna i szczesliwa.Hm co do grzecznosci :) to spi mi prawie caly dzien z przerwani na zmiane pieluszki i karmienie o 17 ja kapie i potem marudzi do 24! wczoraj kapalam ja rano,myslac ze zmieni sobie dzien z noca ale niestety znow caly dzien przespala a do 01,00 ,sobie patrzyla swoimi slicznymi oczkami:) ale jest super i czasami nie umie uwiezyc ze mam juz ja przy sobie a nie w sobie:) kocham moje coreczki nad zycie! pozdrawiam was bardzo serdecznie i zycze wszystkim powodzenia wierze ze kazda z was bedzie miala przy sobie niedlugo swoj skarb bo takie dziewczyny jak wy pelne nedzieji i milosci zasluguja na to! caluski odemnie Karolci i Zuzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etkapetka
Hej mamusie :) Mam pytanie : po ilu test ciążowy wam wykrył ciąże ???? (czy za pierwszym razem ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie spiochy:) Zreszta pewnie leniuchujecie przez niedziele:) Ja juz drugiego dnia w lozku nie moge zniesc...nudzi mnie juz ogladanie tv itd... wyszlabym sobie na spacerek...taka sliczna pogoda... Dostalam leki i moj pan ginekolog powiedzial ze za jakies 3 tyg wolno mi juz rodzic, ale jak bede grzeczna i leniuchujaca to wyjdzie jakos na przelom roku...takze wyznaczona data porodu to jakas zamierzchla przyszlosc chyba..i nie realna. Czy ciezar noworodka 2.500 to malo? szkoda, ze nie da sie tu do tabelki dolaczyc zdjec brzuchow:( A do starajacych sie: wczoraj w radiu mowili ze seler wplywa bardzo na potencje..a gdyby tak do zupki dodac troszke...:P Wszystkiego warto sprobowac:D Buziaki i milej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona - wytrymasz , oby jak najdłużej. Tylko się już nie nadwyręzaj, łykaj nospę, a mężulek niech się kuruje i nie narzeka. Wszystko będzie ok. Dzięli za wiadomości o selerze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko, a czy rodzilas sama, czy z mezem? Czy w waszych szpitalach wykonuja jeszcze rutynowa lewatywe?:P Glupie pytanie, ale ja sie strasznie boje...tzn nie lewatywy, tylko tego ze przy okazji porodu zalatwie tez sprawy fizjologiczne... Wiem, wiem to glupie...ale nie daje mi to spokoju..bo porodu nie boje sie wogole...bolu ani nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Krystin:) Nas jest tu dosc sporo, coraz wiecej co cieszy:) Na raz chyba nie uda Ci sie poznac wszystkich, ale historia kazdej jest zapisana na tych 182 stronach:D Witamy w naszych skromnych progach:D No i oczywiscie wpisz sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzilam sama maz nie byl taki odwazny:) a w moim przypadku nie zdazyli zrobic lewatywy.lezalam na patologi tydzien w niedziele ok,22.00 dostalam skurczy co 10 min ale malo bolesne i trwaly ok 30 sek wiec czekalam do 6 rano ,potem wzieli mnie na badania na ktg na porodowke ,patrza a tu glowke widzac i nie wiem czy cos mi tam wyszlo czy nie .nie czulam nic. ale spytalam czemu nie zrobiliscie mi lewatywy? a oni na to ze nie bylo juz czasu ale mam sie nie przejmowac! wiec lepiej zrobic sobie ta lewatywke by czuc sie pewnie. i nie boj sie porodu ,mozna przezyc:) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystin...podaj date porodu, kilogramy nabyte, obwod brzusia, plec niuni i miasto z ktorego jestes:) Monika:) a ile kilo miala twoja niunia? Hehe ale ladnie szybko wyszla;) To ja tylko moge sie modlic o taki szybki porod:) Mowisz ze w nocy nie chce jej sie spac...a powiedz mi, jak byla w brzuszku, to najczesciej szalala w dzien czy w nocy? Bo ja np. Kuby prawie caly dzien nie czuje, a jak czuje to chwilke delikatnie, za to w nocy skacze po calym moim brzuchu. W dodatku ma nozki dlugie do tego stopnia ze sa rozwiniete od reszty o jakies 4 tyg i chyba mu z tym nie wygodnie i ciagle je rozpreza:) Fajny widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam z zajec i pierwsze co robie to czytam wypowiedzi na forum, witam nową\"gadułe\":) U mnie za okienkiem słoneczko swieci i sniegu duzo napadało, ale troszke mrozno jest:) Szkoda ze ja z wami nie moge wymieniac sie takimi informacjami:( Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Agusia:) Czytalam sobie forum sasiednie o przezyciach z porodu...sporo tego zajelo... U nas snieg stopnial a szkoda bo tak ladnie wygladal za oknem... moj maz dal mi jeszcze tylko 10 minut przed komputerem i powiedzial ze o 16 mam znalezc sie w lozku i lezec:( grrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mąż ma rację - słuchaj go Impersona. Hej Agusia - Twój facet dojrzeje do dzidziusia, szybciej niż myślisz. I już niedługo wszystkie obwieścimy, że będziemy miały maleństwa. A jak Twój humorek dzisiaj? A mnie od 3 dni popołudniami pobolewo brzusio i czuję zgagę w ustach. Jak na okres trochę za wcześnie. Bo to dopiero 22dc. Coraz bardziej mnie korci by zrobić test, a z drugiej strony wiem, że za wcześnie. Kasiu - potrzebuję chyba Twojego przywrócenia mnie do porządku i powstrzymania mnie jeszcze przez kilka dni.Myślę, że Twoje sugestie będą równie skuteczne jak moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mąż ma rację - słuchaj go Impersona. Hej Agusia - Twój facet dojrzeje do dzidziusia, szybciej niż myślisz. I już niedługo wszystkie obwieścimy, że będziemy miały maleństwa. A jak Twój humorek dzisiaj? A mnie od 3 dni popołudniami pobolewo brzusio i czuję zgagę w ustach. Jak na okres trochę za wcześnie. Bo to dopiero 22dc. Coraz bardziej mnie korci by zrobić test, a z drugiej strony wiem, że za wcześnie. Kasiu - potrzebuję chyba Twojego przywrócenia mnie do porządku i powstrzymania mnie jeszcze przez kilka dni.Myślę, że Twoje sugestie będą równie skuteczne jak moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Pozdrowienia dla najwspanialszych kobietek na swiecie,a w szczegolnosci dla Monisi:) Gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio moja niunius nie byla mala miala 4 kg i 60 cm wiec taki bobasek a to byl moj 2 porod i byl szybki ,pierwsza core rodzilam 12 godzin ,byla prawie tych samych rozmiarow wiec potwierdzam teorie ze drugi porod jest szybszy nic sie nie mart wszystko bedzie dobrze! powodzenia dziewczyny! a co do zachowania w brzusiu to akurat w nocy mi spala a wdzien sie wiercila,teraz jej sie odmienilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Gutek
Czesc Dziewczyny...trafiłam na te stronkę przypadkowo ale bardzo mile jestem zaskoczona, ze nie jestem sama w oczekiwaniu na mały cud.:) Ponad 6 miesiecy temu w 3 miesiacu stracilismy nasze szczęście. Teraz z optymizmem czekam az wróci. A dzis 26 dzien cyklu zajdam ogory na przemian z cukierkami i czekam...Pozdrawiamy serdecznie Mamuśki i Przyszłe Mamuski. PS Tatusiowie dla Was tez pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Gutek
Czesc Dziewczyny...trafiłam na te stronkę przypadkowo ale bardzo mile jestem zaskoczona, ze nie jestem sama w oczekiwaniu na mały cud.:) Ponad 6 miesiecy temu w 3 miesiacu stracilismy nasze szczęście. Teraz z optymizmem czekam az wróci. A dzis 26 dzien cyklu zajdam ogory na przemian z cukierkami i czekam...Pozdrawiamy serdecznie Mamuśki i Przyszłe Mamuski. PS Tatusiowie dla Was tez pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA I GUTEK WSKAKUJCIE DO TABELKI WITAMY NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............01.11....... 28.......................28.11 ................ tu Kasia..........30.10........28........................27.11................. Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malonko mam nadzieje że wizyta u teśców się udała :) Krystin witam :) skąd jestes?? Aśka74 mi każecie czekać do dnia okresu to i ja Tobie każe :) mi zostało 6 dni jeszcze i w sobotę testuje, a Tobie ile?? do 5.12?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witakcie Kobitki:) Juz wrocilismy od tesciow. Dzisiaj znowu przytulanko, a brzuszek pobolewa:( Wiecie co zrobil dzis moj mezus? Pojechalismy do sklepu a on zatrzymal sie przy regale z zywnoscia dla dzieciaczkow i kupil DLA MNIE przecier jablkowo-brzoskwiniowy BUBU dla 7-cznych maluchow. I po powrocie do domu mnie nim nakarmil bo stwierdzil, iz skoro mam byc mamusia to musze jesc zdrowe rzeczy. No mowie Wam zatkalo mnie strasznie:)pozytywnie-oczywiscie. Witam nowa przyszla mamusie:):):):):):) Nadal pozytywnie mysle...❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×