Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość NIKA28
KTO MNIE WYWALIŁ Z TABELKI??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasia dzieki za poprawke w tabeli:) chyba faktycznie sie skusze na ten test chociaż tak powątpiewam czy moge byc juz w ciąży bo ta miniona angina i te globulki, ach te wątpliwości...ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............01.11....... 28.......................28.11 ................ tu Kasia..........30.10........28........................27.11................. Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25.....................nie testuję............. Jagodka.........14-11........28.....................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32.................nie testuje ............ Mysza29.........30.10........28.....................27.11 NIKA28.......27.10......28-34................nie testuje................ NIKA28 nie denerwuj sie, juz gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Agusia a co z tym twoim mężem? jeszce sie nie zdecydował? zawsze sie wycofuje? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tabelka sie rozrasta niesamowicie, mam nadzieje ze tez bede mogła sie wpisac chociaz nie bede testowac co???:) no i starac sie Wiecie po cichu licze na wpadke hihihihi:D do czasu az sie zdecydyje i przyswoi mysl o dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasiu nie wiem czy sens testować bo ciagle nie jestem pewna czy mężusia mogę wpuścić podczas tej kuracji Betadine, jak myslisz, ale wcześniej jak była owulacja to sie mocno staraliśmy aż mężuś wysiadał:) potem umieraliśmy ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Już się uspokoiłam... 🌻 dla Kasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Agusia wpisz sie ja też nie wiem czy na pewno będę testować ale co tam :) ....wszystko sie może zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Mysza dopiero teraz mu powiedziałam ze obudziły sie instynkty a on sie tego jeszcze nie spodziewał i prosił abym dała mu czas na przemyslenie oczywiscie pozytywne, bo tez chce tylko ze go zaskoczyłam. Mowił ze miesiac dwa bo to jest powazna decyzja No i dlatego takie buty:) a my nie jestesmy jeszcze małzenstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu23 możesz sie wpisać przeciez :) a to że bez testowania to co z tego :) mysza29 jesli cokolwiek mogłoby byc, tzn jakas nadzieja to mozesz testowac prawda?? NIKA dzięki za kwiatuszka, mam pytanko jak sie wstawia kwiatuszki i serduszka?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki po rozmowach z wami wraca mi entuzjazm, jestescie kochane{kwiat{serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Agusia no to myśle że na pewno niedługo sam sie będzie upominał bo jak pomyśli to na pewno sie skusi:) życzę powodzenia i ciepłych myśli, powiedz jak mu sie odmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze wam powiem:):), a jak tu siedze i klikam to zawsze jestem dobrej mysli:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki:) Ja mam dzisiaj bardzo malo czasu. Ale odzywam sie tak na chwilke:) Mam mase pracy. Dzisiaj znowu przytulanko, bo teraz co drugi dzien:) Na pewno odezwe sie jeszcze, jak mi tylko czas pozwoli. Na razie sciskam Was goraco i caluje. Brzuchatki przesylajcie nam mase ciazowych wiruskow🌻❤️. buziaczki-papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka nie otwiera sie ta stronka:( Kasia wpisujesz w ten nawias[ ]\"kwiat\" lub \"serce\" i gotowe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kafeteria=narkotyk. Mam mas roboty a caly czas tu jeszcze jestem, Abyc mnie nie powinno.uuuhhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziesiec stron dziennie czytania totragedia :) Lusia ja tez dostaje kopniaki z prawej strony tylko ja wiem ze to nozki :) bo dzidzia juz sie uklada to porodu i przez ostatni miesiac sie nie przekrecila wogole tak zeby miala glowke na gorze :) Mateczka wszysscy pamietaja o Tobie! 🌻 Katarinka nie wiem czy pamietasz ale ja tez sie martwilam kiedys ze dzidzia sie nie chce ruszac :) moje malenswto ma takie 2 dni w miesiacu ze ma lenia :) Rany pierwszy śnieg w Wawie :) Az milo popatrzec :) NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 29 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał........93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... .....?.............?...............?..............?..............?...........?...... .....?.............?...............?..............?..............?...........?...... .....?.............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
I ja też jestem i będę choćby nie wiem co do 15 na pewno bo musze nałapać pozytywnych fuidów na wekend 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki niestety ja musze spodac:) obiecałam mamie ze sprzatne przed wyjsciem do szkoły. Pokaze sie dopiero po zajeciach po 21-ej. Mam nadzieje ze ktos jeszcze bedzie, moze zajze przed wyjsciem jak sie uda Całuski wsztstkim no i miłego dnia❤️🌻:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
😴 co tak dzis sennie moze to pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 29 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ........................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał........93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... .....?.............?...............?..............?..............?...........?...... .....?.............?...............?..............?..............?...........?...... .....?.............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×