Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość Jagodka
I o to wlasnie Kasiu chodzi - zeby sie usmiechac kazdego dnia, do przypadkowo napotkanej osoby. Moze mi tutaj jest latwiej, bo wszyscy sa dla siebie mili, usmiechaja sie, mowia "hello, how are you?", chociaz mnie nie znaja. Wiem, ze z ta uprzejmoscia nie zawsze jest szczerze i tak dalej, ale przyjemniej sie wtedy zyje, naprawde. Przeciez nic nas nie kosztuja slowa, czy odwzajemniony usmiech do przypadkowo spotkanej osoby. Na moim przykladzie moge powiedziec, ze jest lepiej, fajniej, milej, gdy jadac np. rowerem ktos pomacha reka, powie hello itd. W koncu zycie mamy tylko jedno, wiec po co sie zadreczac i byc negatywnie nastawionym do wszystkeigo??? Dzis mam bardzo dobry humor i staram sie miec go przez caly czas (chociaz czasami tez mam napady chandry - nie da sie tego uniknac przez cale zycie :( ) i kazdemu zycze na swojej drodze przyjaznych Ziemian, a nie "marsowe miny" :) Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki, Witam nową Mamusię a zarazem przyszłą Mamusię. Jagódko dokładnie myślę tak jak Ty, trzeba żyć, być życzliwym dla ludzi, uśmiechać się i wtedy na pewno będzie ok. Czasami ludzie którzy do mnie przychodzą(pracuję w jednym z punktów u operatora telefonii komórkowej) nie mogą się nadziwić że jestem wiecznie uśmiechnięta i w moim punkcie jest tak \"jasno\":) Tak trzeba, bo przecież mamy tyle trosk i niepowodzeń na codzień, że jeśli jeszcze do tego dołożyć \"kwaśne\" miny to na prawdę, po co żyć? Ja też mam rewelacyjny humorek pomimo iż dzisiaj pracuję:)Jest paskudna pogoda i wogóle jest brrryyy.Wczoraj było staranko, ja wiem, że to może być za wczesnie w końcu dzisiaj to dopiero 8dc, ale jak nam już wiadomo cuda się zdarzają:):) Pozdrawiam Kobitki:)... ...niech sie spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Wasze wypowiedzi Jagódko i Malinko :) zycie wtedy jest o wiele przyjemniejsze :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"to niezle\"---> a co Ty o tym wiesz? Jeśli jesteś matką to współczuję Twoim dzieiom, jeśli ojcem to wogóle porażka. A jeśli nie jesteś ani jednym ani drugim to nie wiesz o czy piszesz. Być może jesteś zwyklym człowieczkiem bez rozumku i uczuc dla którego dzici to tylko śmierdzące pieluchy. I nie widzisz niczego wspanialego w noszeniu, urodzeniu dziecka, a pozniej wkladu w jego wychowanie. Jest to fascynujace i ekne. Współczuję podejścia. A może Ty masz 15 lat. No wtedy Cie przepraszam bo faktycznie mogle(a)ś jeszcze nie dojrzec. Zdarza sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Witajcie dziewczynki!Przede mne (i za mna) upojne noce.Wydaje mi sie, ze to wlasnie dzisiaj jajeczko sobie wedruje;)Mam nadzieje, ze napotka tez zyczliwych sobie kolegów,ale wielka miloscia zapała do jednego:)i przyjmie go w goscine;);):)Ale jest mi dzisiaj wesolo.Byłam tez w sklepie i chyba udzielil mi sie swiateczny nastroj:)Pełno juz na półkach światecznych ozdób:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
CZESC DZIEWCZYNKI, NIE BYLO MNIE JUZ DLUGO! POTEM WSZYSTKO OPOWIEM, A TERAZ JAK MOZECIE NAJSZYBCIEJ TO POMOZCIE:JAKI JEST NAJLEPSZY TEST CIAZOWY?POZDROWIONKA,PA WITAJ DIODA!PAMIETASZ MNIE JESZCZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOGNA12
TAK?MALINKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bogna 12, ja uważam że pre-test, chociaz Pani w aptece powiedziala mi ze wszystkie testy maja podobna czulosc, Pozdrawiam:)... ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOGDA12
NO OK!TO ZOBACZYMY!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko nie ma się co stresować takimi osobami (no niezle) ... nie wiedzą jak to jest to ich problem :) Dioda ja też mam świetny humorek dzisiaj :) u mnie wczoraj jajeczko zaczeło wędrować, tak mi się wydaje :) a wczoraj bylo przytulanko że hoho :) Bogna, Malinka ma racje, kup pre-test...a ile dni jesteś po spodziewanym okresie?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie nas tu dzisiaj mało:( szkoda. Ide w poniedzialek do gina na kolejna ocene jajeczkowania. Ciekawe czy bedzie oki, ntak jak w zeszlym miesiacu:)... ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Malinko :) a co do ginkologa to dobrze Ci pojdzie ....będzie dobrze zobaczysz:) ja Ci to mówie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kasieńko:) Ale jesli w tym cyklu nam sie nie uda to mężuś idzie na badanie żołnierzyków...A Ty Kasiu nigdzie nie wyjechalas. Czyy tez tak jak ja musisz byc w pracy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Widzisz Malinko :) nie wyjechałam ael mam wolne....i lenimy sie z moim misiem w domku...wybieramy sie za maisto na wycieczke dzisiaj jeszcze ale zimno strasznie i tak sie wleczemy troszke :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ale ja Wam zazdroszcze. Ja juz nie pamitam kiedy ostatni raz bylam na spacerku:( tylko praca, praca i praca...do zwarioania. Ale coz sa tez mile chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki, widze ze humorki wam dopisują:), nic tylko sie cieszyć:), mi tez sie poprawił. Własnie wróciłam od gin, skierowała mnie na test prolaktyny( moze wiecie co oznacza jak jest zły wynik?) No ale kamien spadł mi z serca bo to nic powaznego. Ale jest tez zła dla mnie wiadomosc:(. Moje kochanie jeszcze za bardzo nie chce dzidziusia, obawia sie ze sobie nie poradzi w roli ojca, ze nie ma stablilzacji zadnej. Ja nie wiem jak mam go przekonywac juz uzyłam wszelkich argumentów. No i sie troche smuce bo ja bardzo chce byc mamą. Jagodko no i widzisz jest wszystko dobrze, gin rozwiał twoje wczesniejsze obawy, moje z reszta tez. Ciesze sie bardzo:):) Kobitki cz wy jakos sie przygotowywałyscie do tego aby zajsc w ciaze? Jakies witaminki czy cos podobnego? A i gin powiedziała mi ze mam lekkie tyłozgiecie macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Cześć! Ja dziś siedzę w pracy i niestety sporo jej mam :-( Dziekuję Wam bardzo serdecznie za życzenia urodzinowe i Wam wszystkim (tym dużym i tym maleńkim w brzuszku) wszystkiego naj!!! Ja miałam zacząć przytulanko jutro - owulację wyliczyłam na sobotę, niedzielę. Ale coś mnie dziś niepokojąco jajnik boli. Czyżby owulacja zaczęła sie wcześniej, przez tą "falstartową" miesiączkę?! No nie wiem...a moze orientujesie się, czy to jest regułą, że to przodujące, główne jajeczko raz dojrzewa w lewym raz w prawym jajniku? Bo mnie boli lewy jajnik jak w zeszłym miesiącu i się troszkę zakręciłam... Kasiu miłego spacerku!!! Co do witaminek przedciążowych to koniecznie Folik! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estela ja sie dołanczam do zyczeń urodzinowych i oby one były \"owocne\":):););) Wysłałabym Ci kwiatuszki ale nie wiem jak sie je robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Za życzenia urodzinowe bardzo dziękuję, a za te "owocne" :-) tfu, tfu nie-dziękuję, żeby nie zapeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO jak fajnie, znowu nas wiecej jest. Estella wszystkiego, wszystkiego naj, naj lepszego...wiesz dobrze czego Ci najbardziej na świecie życzę:) Też przesłałabym Ci kwiatki ale nie wiem jak:) Ja biorę folik, magnez i wiesiołka. Ale najważniejszy jest folik:)Pozdrawiam cieplutko....Estella jeszcze raz wszystkiego naj. Ps. Nasze staranka juz sie zaczely mimo ze to dopiero 8dc, ale kto tam wie:)... ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka a ten folik to mozna tez brac tak profilaktycznie? jaka to witaminka kwas foliowy? Ci równiez owocnych starań:) zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etsella
Jeszcze raz dziękuję za życzonka :-) ale fajnie - urodziny mam jutro a tu już tyyyle przemiłych życzeń. Dzięki!!!! Mam nadzieję, że mój organizm sprawi mi piękny prezencik urodzinowy w postaci maciupkiej fasolki!!!! Dziewczynki starające się i wyczuwające ból jajników podczas owulacji, czy u Was regułą jest, że raz boli prawy a raz lewy jajnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etsella
Jeszcze raz dziękuję za życzonka :-) ale fajnie - urodziny mam jutro a tu już tyyyle przemiłych życzeń. Dzięki!!!! Mam nadzieję, że mój organizm sprawi mi piękny prezencik urodzinowy w postaci maciupkiej fasolki!!!! Dziewczynki starające się i wyczuwające ból jajników podczas owulacji, czy u Was regułą jest, że raz boli prawy a raz lewy jajnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia23, kwas foliowy czyli folik jest potrzebny kobiecie bardzo. Powinno sie go brac 3 miesiace przed ciaza i przez pierwsze trzy miesiace ciazy. Zapotrzebowanie organizmu na kwas foliowy to 0,4mg dziennie. Pozwala on uchronic Twoje dziecko przed wadami (cewa nerwowa) czyli rozszczepienie kręgosłupa itd...radze brac. Na peno nie zaszkodzi:) ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) my już po spacerku...nie pojechalismy za miasto ale na spacerku było przyjemnie :) i tak rześko :) Malinko niezależnie od pracy czas zawsze trzeba znaleśc na odpoczynek :) pamietaj o tym :) Agusiu23 musisz w taki razie poczekać na swoją połowkę albo go jakoś przekonać, dobrze że Ci powiedzial że jeszcze nie jest gotów, a może po prostu się wystraszył tylko i jak przemyśli to zmieni zdanie :) Estella ja niestety Ci nie podpowiem, wiem że u mnie poprzednio pracował prawy jajnik, a teraz lewy :) wczoraj bolał dość mocno ale dzisiaj juz w ogole :) wiedocznie zmierza w wyznaczone miejsce :) a plemniczki do jajeczka :) tylko niepokoi mnie brak śluzu... jakiegokolwie, czemu ?? czy to normalne??? Estello spacerek był milutki :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, tak to jest raczej norma z tym bolem. Przynajmniej ja tak mam. A zreszta odkad chodze na ocene jajeczkowania to wiem ze w jednym cyklu jest \"aktywny\"jeden jajnik w drugim drugi i tak jest prawidlowo. Oba rosna, ale tylko jeden \"dojrzewa\",tworzy się ciałko żólte, pęka.....itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estela ja ci nie pomoge bo az wstyd sie przyznac ale odkat mam okres ja nic podobnego nie zauwazyłam, czy prawy czy lewy i nie mam pojecia, ale wydaje mi sie ze to nie jest regoła na pewno nie dzieje sie nic zle, z resztą w ciele kobiety nie zawsze chodzi wszystko jak w zegarku wiec sie nie martw na zapas bedzie ok:) Malinka dzieki za konkreciki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja jestem niezły \"cwaniak\" staramy sie od dwoch lat, od niedawna jestesmy pod bacznym okiem specjalisty...wiec sie naslucham, naczytam i naogladami zawsze jak tylko cos wiem moge Wam przekazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×