Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Kasiu ciesze ze ci sie udał spacerek:), a ja mam nadzieje ze moje kochanie zmieni zdanie, ale tez nie przestane go przekonywac i mam nadzieje ze bedzie ok. Chyba pojde w twoje slady i tez przewietrze szare komorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESTELLA
Dzieki za odpowiedzi...no cóż zobaczymy, może lewy "rozbójnik" jednak zaboli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko dobrze że mamy tu taką specjalistę od zachodzenia :) Agusia23 napewno zmieni zdanie, to tylko kwestia czasu i przemyślenia tego wszystkiego bo to duży krok :) idźcie na spacerek, może nie jest zbyt cieplo ale przyjemnie :) Estella zaboli, a jak nie to wcale nie znaczy że nie zadziałał prawda :) może u CIebie przechodzi to bezboleśnie :) Podpowiecie mi coś z tym śluzem, u mnie nie ma żadnego, czy to normalne?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milucha
Czesc Wszystim.Uzupelniam tabele.BEDZIEMY MIELI CORCIE!!!NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 28 tydzień..Warszawa....1 Luty...........10............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.......córcia.........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Estella wszystkiego naj!!!! i spełnienia marzeń!!! I przesyłam w pezencie fluidki ciążowe!!!:-) Dzisiaj byłam na zakupach i mam całe mnóstwo pysznego jedzonka i witaminki dla ciężarnych mój dzidziuś ma pewnie ok3 tyg i gdyby nie ten test to bym się chyba nawet nie zorientowała, żadnych objawów! Życzę miłego, owocnego weekendu!!!! Mamusie i brzuszki pozdrawiam gorąco!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
cześć dziewczyny!!!pewnie,że trzymam mocno za Was wszystkie starające się i te,które już noszą swoje skarbeńki pod serduszkiem.Ja martwię się tylko jednym,że często boli mnie brzuch czy to normalne na początku???Odpiszcie bo strasznie sie zamartwiam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"to nieźle\", faktycznie kobitki z tego nforum mają rację, że szkoda się Tobą irytować. Jednak uważam, że jesteś bardzo uboga. Kobieta bez instynktu powinni Cię w muzeum dziwactw postawić! A tak na marginesie to, że większosc kobiet sprząta w domu nie oznacza że chcą zostac sprzątaczkami. Tak samo w Twoim przypadku opiekowałaś się dziećmi, no proszę wielki wyczyn. A to że nie zawsze jest różowo...każda z nas o tym wie. I jeśli miałabyś w swojej główce troszkę inteligencji to poczytałabyś wcześniejsze posty, od dziewczyn które mają wątpliwości, ale są kobietami. 100% Kobietami, jeśli wiesz co mam na myśłi...Wspólczuję braku instynktu i czułości jak mi się wydaje. Pewnie masz fajną wizję życia w samotności albo tylko z facetem.Myyyy super tak się zestarzeć samemu, czysta rewelacja...no ale każdy wybiera swoją droge w życiu...a najwyraźniej ten topic nie jest dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieżle piszesz tak jakby ktoś Ci narzucał i kazał już rodzic dzieci, nie kazda z nas jest pod przymusem jest to czysta chec posiadanie dzidzi, bycia mama i dla niektórych kobiet tj. dla nas jest w jakis sposób spełnienie, obudzone instynkty maciezynskie na to napewno włyneły, widocznie u ciebie jest inaczej. i dziwie sie ze dla ciebiedziecko jest marnowaniem młodości i wolności, wrecz przeciwnie tylko do tego trzeba dorosnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugsy24 podobno to normalne ja jestem w trzecim tyg ciąży i bardziej czuję się okresowo niż ciążowo! Brzuch mnie boli i cały czas biegam ze strachem do łazienki! Ale poczytałam na tem temat i podobno nie ma się czym martwić!!!!!!!!!Pod warunkiem że nie masz żadnego plamienia!? A Ty w którym tyg jesteś? Kasiu Ty ubierając choineczkę też będziesz już miała dzidzisia życzę Ci tego z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tak na marginesie nie, to nie jest moj topic. Ale wydaje mi sie ze w zaden sposob do niego ze swoimi pogladami nie pasujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie ma co się denerwować z powodu takich ludzi bo to tylko może zaszkodzić przyszłym dzidziom!! Ja wdawałam się w głupie gadki z AleksandrąM a byłam już w ciąży! Oszczędzajmy sobie stresu to my jesteśmy normalne a świat poprzewracał się do góry nogami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugsy24 nie ma sie co martwić, tyle sie naczytałam że początki są takie jak przy okresie, że brzusio boli Agusia23, Malinko zignorujcie te wypowiedzi, po co dziewczyna wchodzi na to forum? że by sie pokłocic wiec trzeba ją olać :) Domi24 dziękuje :) mam taką nadzieję :) Dziewczynki powiecie mi co z tm śluzem czy po protu same nie wiecie?? no bo wydaje mi się że ten owulacyjny to powinien być a nic nie ma Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Witajcie dziewczeta!!! Bardzo sie ciesze, ze humorki Wam dopisuja. U mnie tez z tym nie najgorzej, chociaz popsula sie tutaj pogoda... Co do boli jajnikow - trudno mi cokolwiek na ten temat powiedziec (na moim przykladzie), gdyz dopiero jest to moj drugi cykl po odstawieniu tabletek. Teraz jestem w 23dc i boli mnie brzuch, a raczej jajniki wlasnie, wiec zapewne dostane zaraz przyspieszona @. Ale niech juz w koncu nadejdzie, zeby rozpoczal sie nowy cykla staran. Moj Misio zaczal lykac przykladnie tabletki, wiec uwazam to za duzy sukces, gdyz wczesniej nie chcial. Chyba ta wuzyta u ginekologa go tak nastawila :) Pozdrawiam Was wszystkie. Musze juz leciec, ale na pewno odezwe sie pozniej. Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko, ja tez mialam malo sluzu, albo wogole, zaczelam brac wiesiolak i jest go zdecydowanie wiecej:) A o tym braku to chyba powinnas powiedziec gin. Ja szczerze przyznam nigdy nie ptalam, bo ja za kazdym razem u gina mam robione USG i zawsze w czasie owulacji gin mi mowi, ze widzi sluz płodny i kaze zabierac sie do roboty....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Bogna,jasne ze ci pamietam w koncu razem mialysmy obawy....co u Ciebie,jestem bardzo ciekawa:) Kurcze,dziwie sie ze wchodza na ten topik osoby zupelnie niezainteresowane dziecmi..... Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinka
cześć! przez przypadek znalazłam Wasze wypowiedzi i przeczytałam wszystkie jednym tchem. jestem w 9-tym miesiącu ciąży i niestety mam zakaz ruszania sie z domu z racji tego że dzieciątko mogłoby zagościć wcześniej na naszym świecie. bardzo mnie uradowało to forum, bo czyż nie jest miło poczytać o tym jak inne kobiety radzą sobie z tym co nas samych czeka w niedalekiej przyszłości? dziwi mnie tylko fakt, że niektóre z pań nie chcą mieć dzieci i jest to ich świadomy wybór. to na prawde cudowne nosić w sobie małą istotę! wiadomo że z każdej strony dopada nas tysiące obaw czy podołamy wszystkim obowiązkom, czy znajdzie sie ktoś kto nam pomoże gdy nie będziemy mogły dać radę..., itp, itd... ja " nie do końca" planowałam z moim chłopakiem dziecko akurat teraz ale jesteśmy strasznie szczęśliwi że zostaniemy rodzicami. nie wiem czy kiedykolwiek zdecydowalibyśmy się na jakiś ostateczny termin...dlatego najlepiej jest spontanicznie!!! pozdrawiam wszystkie panie "przy nadziei" jak również te starające się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
dzięki za informacje,trochę mi ulżyłoże to nie tylko mój problem i żę to normalne,że pobolewa brzuch.Domi plamienie miałam wtedy kiedy powinnam była dostać okres,ale ponoć to też normalne,a w którym tygodniu jestem to dokładnie nie wiem jakoś wszystko przegapiłam, a ostatnio cały cykl się rozregulował także mogę tylko podejrzewać,że 3 lub 4 tydzień,ale to się okaże po wizycie u ginekologa.Pozdrawiam.I przesyłam fluidki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Chcialam przypomniec co niektorym, ze temat dyskusji na tym topiku to: "Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?", a nie "Atakujmy kobiety, ktore chca zostac mamami". Specjalnie w poprzedniej wypowiedzi nie uwzglednilam sprawy "no niezle", gdyz trzeba takich ludzi po prostu ignorowac na tym topiku. Sa dla nich inne strony i niech tam sie wypowiadaja - nie beda wtedy takie osoby osamotnione. My tutaj jestesmy razem, bo mamy wspolny problem, wspolne zmartwienia i swietnie sie rozumiemy. Zapraszam wiec na inny topik. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko dzieki za info :) powiem przy wizycie jakby coś :) marcelinka witamy serdecznie :) a jak u Ciebie było z objawami?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jesli chcesz wiedziedz wszystko na temat śluzu to podaje ci stronkę free.med.pl/wrochna/ i po lewej str masz \"obserwacje sluzu\" kliknij i gotowe Jak ci nie uda sie tak wejsc to wejdz na google i wpisz naturalne planowanie rodziny no i pierwsze od góry powinno zaskoczyć. No i aby obawy zastały rozwiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nutka
Drogie przyszłe mamy, czy nie brakuje Wam zajęć dla dzieci w okolicy? Czy w Warszawie są osiedla, na których można byłoby zorganizować rytmikę (dla 4,5,6-latków) naukę gry na instrumentach klawiszowych? Jeśli jesteście zainteresowane - proszę o kontakt pianino_keyboard@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Ja nutka Czy przebiegłasjuz wszystkie topiki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinka
o rrrany!!!!!!! nie spodziewałam się że ktoś się odezwie!!! Moc uścisków for you KASIU!!! :) a z objawami było śmiesznie... zaczęłam mieć kosmicznie wielkie piersi... później zaczęła się jazda z nudnościami (i tak zostało do 4 miesiąca),następnie były straszne huśtawki nastrojów no i "uczulenie" na zapachy.denerwowało mnie wszystko, począwszy od czekolady po śledzie. za to teraz nadrabiam tamte 4 miesiące i jem jak maszyna do 11 grudnia będę przypominała wieloryba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka, ale Ty masz suuuper. Tak sie ciesze, że jest nas coraz wiecej. Oczywiscie zostajesz z nami?... ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinka
:):):):):):):):):):):):):):):) jasne że zostaję jeśli mogę??!!:):):):):):):):):) nawet sobie dziewczyny nie wyobrażacie jaki mam dzięki Wam dobry humor!!! nie można wiecznie zadręczać koleżanek "nie w branży" gadaniem na temat zadyszki czy częstego siusiania, a Wy tutaj jesteście boskie!!!!:) cieszę się że Was znalazłam i proponuję przyznać medal INDZE!!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron
ograniczcie swój poziom agresji wobec osób, które nie chcą mieć dzieci, temat jest w formie pytania, więc wejść może każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×