Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Kurcze - tak jak patrzę na tą tabelkę, to tylko ja mam tak nieregularne cykle. Ale pewnie mój typ tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małaczarna mi lekarz zalecił witaminy o nazwie FEMINATAL dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, nie ma w nich witaminy A ale za to sporo kwasu foliowego i żelaza!!!!! 33.50 zł opakowanie na 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małaczarna mi lekarz zalecił witaminy o nazwie FEMINATAL dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, nie ma w nich witaminy A ale za to sporo kwasu foliowego i żelaza!!!!! 33.50 zł opakowanie na 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też bardzo podoba się ta tabelka dla starających się:) Mam nadzieję, że bedziemy w niej szybciutko awansowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa*
mam pytanko do kobitek w ciazy: kiedy robilyscie pierwsze badania typy morfologia itp? Czy tez was boli brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa*
jezeli chodzi o mnie to bolal mnie bzrzuch(jak przy okresie), bolaly mnie piersi a po paru dniach jak nie dostalam okresu juz bylo mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa* - po jakim czasie miałaś te bóle brzucha?? tzn ile przed spodziewanym okresem?? kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa*
tu kasiu po prostu w dniu kiedy mialam dostac okres zaczal mnie bolec i bolal pare dni,bylam pewna ze dostane ten okres a tu niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w poprzedniej ciąży wcale nie miałam żadnych objawów. Dość długo mi się spóźniał okres no i zrobiłam test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - poczekaj, teraz naprawdę jest za wcześnie na test- może jeszcze nie wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem :) dostałam już reprymendę od Estelli więc muszę się słuchac :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa*
U mnie w tescie pisalo ze ze wzgledu na samoistne poronienie najlepiej go robic w pierwszym dniu spodziewanej miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Kasiu - dzis mam o wiele lepszy humor. Wczoraj byl chyba taki "niedobry" dzien. Ale dzis swieci u mnie sloneczko, jest piekna pogoda i zly humor pozostal tylko wspomnieniem, do ktorego nie chce sie wracac ;) Malinko - wiem, ze nic nie jest w stanie Ciebie pocieszyc. Dobry humor musi przyjsc niestety sam. Ale trzymam za Ciebie wielkie kciukasy. Wczoraj tez mi humor nie dopisywal i mialam czarne mysli, a dzisiaj patrze na swiat juz inaczej. Takie jednoniowe "depresyjki" kazdego dopadaja ;) Caluski dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się cieszę Jagódko że to słysze :) a nie mówiłam że wczoraj po prostu był taki dzień....dzisiaj juz każda w lepszym humorze i fajnie jest posiedzieć tu i poklikac z Wami :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę, że jesteś Jagódko w lepszym humorku. Malinko - doczekasz się dzidziusia. Normalnie czuję to, że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tym zwolnieniem lekarskim to nie jest taka prosta sprawa. Ja na przykład też bardzo chętnie poszłabym na L4 na całą ciążę, bo wiem, że zwolnic mnie nie mogą ... teraz:(. Ale mogą to zrobić zaraz po macierzyńskim, a mi za bardzo zależy na pracy żeby ryzykować. Tak więc pracuję chociaż nie bardzo mam na to ochotę, na szczęście dobrze się czuję więc to żaden problem. A ja witaminki zaczęłam brać pod koniec I trymestru, wcześniej tylko Folik. Zwiększone zapotrzebowanie na witaminy pojawia się dopiero w II trymestrze, więc wcześniej nie ma potrzeby przyjmowania dodatkowych preparatów witaminowych. Czasem zamiast pomóc mogłyby po prostu zaszkodzić. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o moje objawy przed testem to nic szczególnego nie czułam, trochę bolały mnie piersi ale to tak jak przed okresem no i brzuch też tak okresowo!Test zrobiłam bo wierzyłam że się uda!:-) Teraz piersi mnie nie bolą, chce mi się potwornie pić non stop i spać mi się chcę w ciągu dnia i siusiu jakby częściej ale to od picia:-) Najgorszym objawem na dzień dzisiejszy jest mój ból brzucha, czasem nie pozwala mi się cieszyć z dzidziusia:-( Biorę leki jak boli i mam nadzieję że będzie OK! Poczekajcie z testami do dnia oczekiwanego okresu proszę was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu -Domi ma rację - poczekaj z testem! Zresztą ciężarnej się nie odmawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Kasiu - pewnie, ze fajnie, szczegolnie ze wczoraj po raz pierwszy tak naprawde zatesknilam za Polska. Jestem tutaj juz prawie rok i tak jakos wszystko sie tutaj dzieje, ze nie mam czasu myslec o tym, co zostalo w kraju. Wczoraj tak strasznie bylo mi brak mojej rodziny, moich znajomych i w ogole mojego ukochanego Poznania. Ta tesknota chyba jeszcze bardziej potegowala moj zly humor. Ale dzis juz jest lepiej. :) Pozdrawiam Cie serdecznie, Dobry Duszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
Dzięki Agusia za odpowiedź. Cały czas jestem pod kontrolą gina (prywatnie oczywiście). Po państwowej służbie zdrowia nie można się wiele spodziewać. Nigdy jednak nie miałam takiego badania, zawsze zwykłe, jednorazowe i stąd moje pytanie. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź. U mnie dzisiaj strasznie przygnębiająca pogoda, deszcz, zimno i ciemno, a pracy mam tyle, że aż strach. Uch, jesień jest okrrropna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, przemyślałam to i faktycznie, lepiej za wczesnie nie robić, bo jeszcze się zdołuje jak nie wyjdzie :) hihihi Aśka74- no ładnie ładnie :) teraz to juz nie mam wyjścia :) czekam do 27 w takim razie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska74
Widzę Kasieńko, że argument trafił do Ciebie. Cieszę się , że jesteś w świetnym humorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trafił trafił, świetny mi sie zrobił humor po rozmowach tutaj :) ale mnie rozbawiłaś :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Chyba dzisiaj jest w ogole "lepszy" dzien dla wszystkich. I tak jest lepiej - weselej na duszy, nie widzi sie calego zla tego swiata. Jak nie bedziemy za duzo myslalay o fasolkach, to same do nas w koncu zawitaja. :) Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×