Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość słoneczko77
Jeśli chodzi o L4, to zależy gdzie pracujecie. Jeżeli macie dużo kontaktów z wirusami, to lepiej iść na zwolnienie i nie narażać dzidziusia. Ja pracuję w szkolnictwie i żadko która nauczycielka będąc w ciąży chodzi do pracy. Dzieci w szkole chorują non stop, a i stresów też nam nie brakuje. Wszystko więc zależy od rodzaju pracy. A co do jej utraty, to prawda, że po L4 i urlopie mac. pracodawca może pracownika zwolnić, ale nie może tego zrobić w trakcie L4 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dziewczyny, nie wiem czy dzisiaj jeszcze będę mogła wpaść bo mnie w domciu nie będzie, wiec życzę udanego wieczoru i jutro chce mieć dużo wpisów rano :) i usmiechnięte buzie też chce widzieć :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to milo ze ktos jednak tu jest:D Ja tak sobie wlasnie siedze i czekam jak ukochany wroci z pracy... Nie moge sie doczekac kiedy odwiedze moja pania ginekolog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę super, że tak wczesnie sie za to zabieracie. Widzisz my z mężusiem staramy sie od dwóch lat. I dlatego czasami mam takie doliny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie juz od jakiegos czasu jestesmy pod stala opieka lekarza. Nie wiem czy jest bardziej badana kobitka(na tym topicu)oczywiscie po za naszymi brzuchatkami, ode mnie. I cały czas jakies nowsze informacje .... i niestety nie zawsze najlepsze:(... ...niech sie spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie doluj sie! Szkoda waszych i twoich nerwow. A my postanowilismy w ostatnich dniach ze zaczniemy sie starac... Ale musze dokonczyc to opakowanie tabletek i isc do lekarz i pewnie w grudniu zaczniemy sie starac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzyma mnie jeszcze fakt ze w maju mnie czeka matura ale jak dla mnie to nie jest wcale przeszkoda do tego aby miec dzidziusia... Tylko juz widze reakcje otoczenia... Ale w sumie mam gdzies reakcje otoczenia, PRAGNIEMY tego dzidziusia i bedziemy go mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie:)jeśli oboje tego pragniecie i chcecie dziecka to ja uważam, że jak najbardziej. Każy dojrzewa inaczej, a ile ma lat Twój mężczyzna-jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - ja zaszłam w ciaże natychmiast po odstawieniu tabletek, więc jeżeli powaznie myślisz o tym, żeby mieć didzię, to rzeczywiście moze sie udacw niedługim czasie po odstawieniu. Trochę sie bałam, że moze za wcześnie, czy coś, ale lekarz mnie uspokoił i powiedział, że jak sie odstawi, to praktycznie 48 godzn później nie m w organiźmie sladu po hormonach. Zatem, powodzenia!!! Kasiu, rzeczywiście, zrób test mimo wszystko w dniu sodziewanej miesiączki! Ja sie tez załamałam, ze nie zaszłam, a okazało się, że jestem w ciąży!!! i tak na prawdę, to druga kreska widoczna bardzo była dopiero gdzies około 31 dc, a ja mam 28, zatem, nigdy do końca nie wiadomo, kiedy jest owulacja, więc lepiej poczekać trochę!!! Czekam na wasze wyniki! A brzuszek dalej pobolewa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak wpadłam na moment :) MałaCzarna dzięki za info :) i taż juz nie mogę się wycofać z obietnicy i zrobię 27 dopiero :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już jestem sama? Sylwia gdzie się podziałaś, czyżby Twoje Kochanie wróciło z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa*
Co wam lekarz przepisal na bol brzucha? Nospe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa*
tu kasiu a mozesz mi powiedziec czy dlugo starasz sie juz o dzidziusia? Robilas jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi: absolutnie nie bierz nic od bolu brzucha...w poczatkowych miesiacach ciazy jest to bardzo niebezpieczne!!! Wogole ciaza jest na tyle trudna ze nie powinno sie nic brac... wbrew pozorom nawet zwykly panadol moze zaszkodzic, zwlaszcza ze teraz rozwijaja sie najwazniejsze czesci cewy nerwowej!!! Nie mowiac o NOSPIE Kasiu..nospa sprzyja poronieniom poniewaz jest rozkurczowa. Dziewczyny..musicie wiedziec ze ciaza uczy wielkiej odpowiedzialnosci i poswiecen. Wiec zastanowcie sie czy wasze lagodzenie bolu jest wazniejsze niz ewentualne ryzyko...a jak was to pocieszy to ja 8 msc przeszlam bez lekow przeciwbolowych choc czasem juz zdychalam...a jakos zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa* ja jestem początkująca :) od trzech miesięcy się staram... Impersona cześć :) dawno Cie nie widziałam :) no to ja nie miałam świadomości i jak miałam skurcze to bralam własnie Nospe :( Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona, witaj:) Faktycznie dawno Cie\"niewidziałam\". A ja głupia wzięłam dzisiaj nospę. Tak strasznie mnie bolał. Wogóle nie biorę żadnych środków przeciw bólwych, nic a nic. Nawet jak głowa mi pęka:( Ale dzisiaj ból bodbrzusza był nie do wyrobienia a byłam w pracy. Fakt, że nie jestem jeszcze w ciąży(chyba). Jak myślisz czy nawet takie dwie tabletki na dobę moga mieć bardzo negatywny wpływ na ewentualną bardzą wczesną ciąże?... ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu:) Dawno mnie nie bylo bo znow wyladowalam w szpitalu:( ale juz sytuacja opanowana...wczoraj przyjechalam do domu i...do stycznia mam tu siedziec i sie nie przeciazac...nic mi nie wolno:( Moj KUba jest juz gotowy do wyjscia i cos mu sie za bardzo spieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko...grunt to sie nie nakrecac...hipotetycznie jest to duze ryzyko...zwlaszcza jesli ciaza jest bardzo bardzo wczesna...bo nospa dziala wlasnie jak srodki wczesnoporonne-tzn na podobnej zasadzie. Nie mysl o tym i poprostu wiecej jej nie bierz. W ciazy czesto sa podobne objawy jak przy miesiaczce, czyli np wlasnie bole podbrzusza...i to trzeba scierpiec, wiec w momencie kiedy sie starasz o dzidzie musisz o siebie dbac tak jakbys ja juz nosila...to bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa*
mam takie pytanko jak dlugo w ciazy mozna siedziec przed kompem?Slyszalam ze jest to szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
witam kobietki mało ostatnio pisze ale staram sie was na bieżaco czytać.Co do leków we wczesnej ciązy tez radziłabym ograniczyc sie tylko i wyłącznie do niezbednego mimimum praktycznie powinno sie zazywac folik i jesli nie ma żadnych innych przeciwskazań wytrzymac do 12 tyg by nic nie brać bowiem to najważniejszy okres kiedy rozwijają sie wszystkie narządy u dzidzi . Pozdrawiam was serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa:) ja czytalam ze jesli masz nowoczesny komputer to same jakies tam promienie czy cos zle nie dzialaja...natomiast kategorycznie zle dziala siedzenie zbyt dlugo w tej samej pozycji...i chyba to bardziej szkodzi niz sam komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, właśnie przeczytałam o tym w necie, że wcale tak nie jet. A największe promieniowanie jest z tyłu monitora. Tak wię nie nalezy siedzieć przodem do tyłu monitora koleżanki w pracy. Impersona, poryczę się zaraz. Po tej nospie bol ustapił ale żadnych plamien, nic. Próbuje sie nie nakrecac...ale no właśnie...trzese sie nad soba jak nad jajkiem..uuhhhh...wściec sie mozna. No coz teraz jak bedzie bolec to po prostu sie poskładam a nic nie wezme. Pani doktor mi powiedzial, ze przy tak bolesnych okresach i bolesnej owulacji \"Dziecko urodze na ulicy\"(hihih)tak więc wyobrazcie sobie jak dzisiaj mnie bolało:( i jeszcze jedno pytanko Impersona, w jakim czasie w razie poronienia może ono wystąpić przez nospe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×