Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Ale mojemu Kochaniu i tak bardzo się podobam a dziecko jest dla mnie w tym momencie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza29 - ja się staram od 3 miesiecy, testuje 27 wiec zobaczymy co tym razem wyjdzie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasia trzymam kciuki i widze że mamy podobną sytuacje, kurcze jak bym chciała żeby sie nagle okazało że już jest mmmmm dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Aśka74 mamy wiele wspólnego (nie tylko to że chcemy zostać mamusiami :) ) , mam do ciebie pytanie: jakie bierzesz hormony? Ja właśnie dostałam na dwa miesiące i boję się że przytyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nomi. od 4 miesięcy biorę duphaston ( stosowany w leczeniu niepłodności i na podtrzymanie - tam jest o ile pamiętam progesteron), oraz przez ostatnie 3 cykle na wywołanie jajeczkowanie Closti...... coś tam. nie pamiętam dokładnie. A ty ile się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry - miało być NIKa. To dlatego, że piszę szybko, aby moja wścibska koleżanka nie zobaczyła co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry - miało być NIKa. To dlatego, że piszę szybko, aby moja wścibska koleżanka nie zobaczyła co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza29 - ja też bym bardzo chciała żeby się okazało że mam fasoleczkę w brzuszku...ech jakież to by było szczęście :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
co tak opustoszało? ciszaaa? a jak tam Lusia jest jescze z nami? śledziłam jej losy od początku i myśle ze to przemiła osóbka:)Lusia jak tam twoja dzidzia ? i twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Duphaston brałam jakieś pół roku, ale ani nie zaszłam w ciąże ani nie przytyłam (chociaż jakieś pocieszenie). Staramy się około pół roku. Teraz dostałam takie dwukolorowe pastylki hormonalne-zapomniałam jak się nazywają, na uregulowanie cyklu-może to zadziała...Mój lekarz powiedzial że teraz będziemy się starać jak najszybciej zajść w ciążę-chyba nie mam jajeczkowania :( nie mam żadnego wzrostu temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Powiem wam że od tych wszystkich porad na forum żeby zajść w ciążę to już zgłupiałam i już obmyslam taktyki przeróżne. wczesniej bzykanko raczej w "te" dni a teraz myśle że przy nastepnym cyklu chyba będziemy z mężusiem co drugi dzień bo z tą owulacją to już też zgłupieć można.Chyba mam obsesje RATUNKUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Myszko, nie panikuj! Nie które z nas mają problem z zajściem z przyczyn fizjologicznych a inne poprostu nie mogą się "wstrzelić". Na początek spróbuj sobie mierzyć temperaturę jeżeli w drugiej fazie cyklu będziesz miała wzrost temperatury przynajmniej przez 3 kolejne dni-to raczej jest wszystko w pożądku. Myśl pozytywnie-to podstawa. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Myszko, nie panikuj! Niektóre z nas mają problem z zajściem z przyczyn fizjologicznych a inne poprostu nie mogą się "wstrzelić". Na początek spróbuj sobie mierzyć temperaturę jeżeli w drugiej fazie cyklu będziesz miała wzrost temperatury przynajmniej przez 3 kolejne dni-to raczej jest wszystko w pożądku. Myśl pozytywnie-to podstawa. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela25
Czy któraś z Was miała badanie HSG? Jak ono wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
Cześć dziewczyny! Ile tu mowych tematów - Teściowe (moja jest fajna, ale widujemy się tylko ok, 1 raz w tygodniu, mieszka 25 km od nas) Hormony - brałam Duphaston przez3 mce, 2mce przerwy, pół roku i 6 mcy przerwy i 3 mce. Nie przytyłam i wtedy jeszcze nie starałam się o dzidziusia. Od pół roku nie biorę nic i bardzo mi dokuczają jajniki. Teraz też boli mnie cały bok, aż gdzieś przy kręgosłupie i trochę się boję. Chyba muszę się wybrać do swojego gina, ale szczerze mówiąc trochę się boję, bo jeszcze nie zaszłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela25
Słoneczko77 Wiem jaki czujesz komfort mając teściową od siebie 25km Ja mam 12 km i też ją widuję raz w tygodniu.Dzięki Bogu. Nic do tej kobiety nie mam.Szanuję ją ale myślę że jak widywałabym ją częściej to mogłyby się pojawić niepotrzebne zgrzyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
NIKA28 dzieki za radę spróbuje zrobić jak mówisz i może sie uspokoję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mysz29, my z mężusiem staramy się dwa lata(pisałam juz wcześniej) ale nigdy nie zastosowaliśmy taktyki\"co drugi dzień\" i właśnie od tego cyklu tak robimy. Od 8 dc co drugi dzień.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki ponownie. Wrocilam juz z zakupow... ale mnie wypizgalo na wszystkie strony. Przeciez taka pogoda jest straszna, jak ludzie przy takim czyms bo trudno to nazwac pogoda maja sie dobrze czuc?? Ale my trzymamy sie razem i mamy dobry nastroj i humorek prawda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza - witaj :)) Antybiotykami i globulkami sie nie przejmuj, nie przeszkadzają jesli chcesz sie starac o dzidziusia......Tylko musisz byc pod opieką ginekologa i wyleczyc te infekcje. NIe martw sie tym , ja tak miałam.......Pisałas ze czytałas moją historię.....ja tez czasem z sentymentem wracam do pierwszej strony tego topiku, kiedy jeszcze czekałam na wynik testu, a teraz juz za dwa miesiące urodzi sie moje słoneczko......Jak ten czas szybko biegnie.........I tak bedzie i u Was kochane dziewczyny.....tylko patrzec jak po kolei bedziecie sie cieszyły dwoma kreseczkami. Jestem tego pewna!!!! Mój brzuszek rosnie wprost w oczach!!! Za tydzien uaktualnie tabelke po wizycie u mojego ginekologa......myslałam ze do konca ciazy posłuzy mi mój ulubiony jeansowy komplecik- a tu guzik!! Tunika juz sie robi ciasna!! Co do wyglądu w ciąży- to absolutnie nie ma sie co przejmowac dodatkowymi kilogramami. Ja przed ciąża wazyłam 44 kg, teraz juz 56, i mam nadzieję ze troszke mi po ciąży zostanie......Mało tego- czuję sie bardzo atrakcyjna z tym wielgachnym brzuszkiem i uwielbiam go.....A najważniejsze jest ten ktos, co zamieszkał tam w srodku- i mam gdzies rozstępy!!! NIe moge pisac dłuzej, bo niestety musze wykorzystywac momenty kiedy mala spi. Nie lubi jak siedze prosto przy komputerze- wtedy to dopiero kopie mnie po żebrach i ciągnie za pępek...Własnie mi wpycha rączke lub nóżke pod żebra z prawej strony- zawsze w to samo miejsce- to ulubiona zabawa mojej Emileczki :)) :)) :)) Mam nadzieję, że swiadczy to tylko o tym ze jest silna i zdrowa, no i ze troszke przybywa na wadze. To ze jest taka drobniutka spędza mi sen z powiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja byłam też przed chwilą w sklepie...normalnie huragan :) a te liście brrr tylko siedzieć w ciepełku :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika - A mierzyłaś poziom prolaktyny? A co do paskudztwa za oknem , to ja właśnie wróciłam z urzędu .to co się dzieje to wielkie brrr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielka...poszukaj czegos na ten temat w internecie...bo chyba zadna z dziewczyn nie wie...:( Lusia, a w ktorym jestes miesiacu? I czy czujesz czasem zeby Emilka miala czkawke? Bo moj Kubus ma ja kilka razy dziennie i czasem sie az martwie czy zle sie nie odzywiam ale polozna mowila ze to normalne...to takie smieszne uczucie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielka...poszukaj czegos na ten temat w internecie...bo chyba zadna z dziewczyn nie wie...:( Lusia, a w ktorym jestes miesiacu? I czy czujesz czasem zeby Emilka miala czkawke? Bo moj Kubus ma ja kilka razy dziennie i czasem sie az martwie czy zle sie nie odzywiam ale polozna mowila ze to normalne...to takie smieszne uczucie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Miałam badanie prolaktyny z testem-mam w normie. Może kiedyś powtórzę badanie. Robiłam to badanie w 3 dniu cyklu, a ty Aśka kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona- zaczynamy własnie 32 tydzien ciąży i Emilka często ma czkawkę- ginekolog mówi ze nic sie nie dzieje. NAsze dzidzie mają niewykształcone w pełni przepony i przeciez samodzielnie nie oddychaja- to przez to. Jak widzisz Twój Kubus to wzorowy dzidzius- prawidłowo ma czkawkę :)) :)) Całuski dla Twojego chłopczyka i powodzenia dla Ciebie- oszczędzaj siły :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO Lusia to widze ze nasze maluchy to rowiesnicy..ja tez zaczynam 32 tydzien:) na kiedy masz termin? Moj Kuba rozwija sie bardzo prawidlowo..lekarze sie smieja bo jest duzy... a nogi to ma juz dlugosci jakby byl 34 tydzien... ciekawe ktora pierwsza urodzi...mi cos osttanio lata po glowie data 14 stycznia...takie przeczucie jakies...ale kto to wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 20 stycznia.......moja mała ma tez długie nózki ale jest bardzo szczuplutka wazy 1037..Mąż po mnie przyjechał uciekam do jutra pa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, tak sobie czytam to wszystko...i tylko pozazdroscic....:) Oczywiscie pozytywnie:) Ja mogłabym być gruba jak beczka byle tylko mogłabym mieć już dzieciątko w brzusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........ 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ......01.11....... 28...................... 28.11 ................ tu Kasia.....30.10.......28.......................27.11................. Malinka79.. 05.11.....29-30.....................06.12 ................ Tulipan......03.11.......28.......................03.12................. Aśka74......31.10......28-34....................05.12................ słoneczko77..02.11....25...................nie testuję............. Jagodka.......14-11.......28....................nie testuję.......... AgaJ..........04.11......28-32...............nie testuje ............ Ja też zazdroszczę....mi zostało 9 dni do testowania :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×