Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Oj dziewczyny powien Wam że jak jestem chora t dłuzej niz dwa dni w domu nie wytrzymam....a 9 m0cy to szmat czasu :) wiec u mnie póki będe sie dobrze czuła to będę pracowała :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............01.11....... 28.......................28.11 ................ tu Kasia..........30.10........28........................27.11................. Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25.....................nie testuję............. Jagodka.........14-11........28.....................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32.................nie testuje ............ CHCE DZIDZUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kasiu - to zależy jaką się ma pracę - ja pracuję w banku i mam na codzień to czynienia z różnymi osobami i wolałabym sobie od nich odpocząć :-)) I chyba nie bedę sie nudziła - niedwano sie przeprowadziła wiec mam mnóstwo rzeczy do urządzenia, poukładania itp. To mój ostatni wpis w dniu dzisiejszym bo już więcej nie mam siły resetować mojego kompa :-( Pozdrawiam wszystkie Kobietki. Trzymajcie sie ciepło :D Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kasiu - to zależy jaką się ma pracę - ja pracuję w banku i mam na codzień to czynienia z różnymi osobami i wolałabym sobie od nich odpocząć :-)) I chyba nie bedę sie nudziła - niedwano sie przeprowadziła wiec mam mnóstwo rzeczy do urządzenia, poukładania itp. To mój ostatni wpis w dniu dzisiejszym bo już więcej nie mam siły resetować mojego kompa :-( Pozdrawiam wszystkie Kobietki. Trzymajcie sie ciepło :D Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etkapetka
6 mc to strasznie dużo czasu :( Mi lekarz zalecił 3. Ale spotkałam się z opiniami że już po pierwszej miesiączce można próbować. Nie chciałabym ryzykować ... Dziękuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To równiez mój ostatni wpis na dzisiaj bo cos mi net wolno chodzi :( co do urządzania mieszkania to i owszem o wiele ciekasze zajecie niz praca :) i tu bym tez wolała w domku siedziec i urządzać :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To równiez mój ostatni wpis na dzisiaj bo cos mi net wolno chodzi :( co do urządzania mieszkania to i owszem o wiele ciekasze zajecie niz praca :) i tu bym tez wolała w domku siedziec i urządzać :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etkapetka- mojej koleżance po poronieniu lekarz kazał odczekać tylko 3 miesiące, dokładnie po 3 miesiącach zaszła w ciąże i od niedawna jest szczęśliwą mamusią małej Amelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonko
witam. @ spóżnia mi się ok 3 dni, chociaz ciezko powiedziec bo mam dosc nieregularne. tym razem jednak mam obolały brzuch (tak jakby i jajniki i wyzej tez) dosyc długo juz i nic. zadnych innych objawów nie zauwazyłam. jestem od dwóch - trzech dni senna bardzo ale to wytłumaczyc mozna tez pogodą (nie chcialabym sobie wmawiać dzis zrobiłam test sikany. i bardzo mi smutno caly dzien bo sie okazalo ze ciąży nie ma. ja mu jednak nie wierze bo jajniki (czy cośtam) dalej bolą a @ nima.. Co myślicie? czy czułabym coś jeszcze gdyby to była ciąża? robić mam test jeszcze czy moze iść do gina? a moze test krwi? juz nie wiem... nie moge spac przez to! musze sie jak najszybciej dowiedziec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonko
i kiedy mam zrobic ten test? w przyszłym tygodniu juz moge? czytalam ze tak ze dwa tygodnie odczekac jeszcze by trzeba i zrobic drugi, ale nie wiem czy sie doczekam.. no i nie wiem czy sie bawic w sikany czy od razu isc do laboratorium? a lekarz liczy od ostatniej @? czyli by był to już 5 tydzien jak od @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonko nie chce cie martwic i wiem jak to jest czekac ale moze poczekaj jeszcze troche!!! Nie martw sie na zapas. ja takich falszywych alarmow mialam juz duzo choc mam nadzieje ze w Twoim przypadku to nie jest falszywy alarm bo wiem sama po sobie jak struta potem chodzilam!!! BADZ DOBREJ MYSLI!!!! DZIEWCZYNY ratunku. Wiecie jak bardzo pragne ta dzidzie ale im blizej staran tym wieksze watpliwosci zaczynaja mnie nachodzic... Czy to jest normalne??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Czesc dziewczeta!!! Jak zwykle, kiedy przychodze do dokmu nikogo juz prawie na czacie nie ma, a nie moglam odezwac sie rano, bo bardzo sie spieszylam. Musze Wam powiedziec, ze dzisiaj mialam bardzo duzo do czytania i to bardzo fajnie. Szczegolnie, ze do naszego grona dolacza coraz wiecej dziewczyn ;) Witam Was wszyskie serdecznie i pozwolicie, ze nie bede wymieniala po kolei, bo nie chce ktorejs z Was przeoczyc ;) Co do starania sie o malenstwo co drugi dzien. Bylam tydzien temu u mojej gin, ktora powiedziala mi, ze lepiej sie starac co drugi dzien. Z tego co mowila (przypominam nowym forumowiczkom - jestem w USA) chodzi o plemniki, a raczej ich zywotnosc. Tak przynajmniej ja zrozumialam, gdyz uzywala medycznego slownictwa, a niestety, nie znam wszystkich slowek medycznych. W kazdym badz razie - polecila nam, zeby starac sie o malenstwo co drugi dzien. Tak wiec bedziemy na pewno tak robili, bo na razie mam 5dc. Czytalam wasze wypowiedzi na temat tesciowych. Ja ze swoja nie mam zadnych problemow. W Polsce mieszkamy 700km od siebie, wiec nie ma mowy o czestych kontaktach, jak juz to tylko telefonicznie. Nie mowiac juz o tej sytuacji, w ktorej teraz jestesmy ;) Moze dlatego, ze widzimy sie tak rzadko, nie ma miedzy nami spiec. Zreszta jest to "dobra kobieta" i nie widze powodow, zeby na nia narzekac.Mozna powiedziec, ze z tesciowa mi sie udalo ;) Niestety, bardzo czesto slyszy sie, jakie to tesciowe nie sa. Moja mama miala taka tesciwa, klasyczna tesciowa, z dowcipow ;) To, ze mojej mamy tesciowa byla taka, a nie inna, odbijalo sie rowniez na nas - wnukach - i to bylo najgorsze. Wydaje mi sie, ze to ona ponosila wieksza "szkode" niz my. Po co miec w sobie tyle nienawisci, zawisci, zazdrosci i wszystkich innych zlych cech?? Zycie mamy tylko jedno i szkoda je marnowac na to, szczegolnie dla wlasnej rodziny. Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
sonko - trudno mi powiedziec, co powinnas zrobic. Osobiscie czekalabym tydzien od terminu wyznaczonej @, ale moze to dlatego, ze niedawno odstwailam tabletki i mogloby to byc spowodowane rozregulowaniem mojego organizmu. Jesli chcesz koniecznie zrobic juz ten test - zrob i sie nie zadreczaj. Jak wyjdzie pozytywny - super i daj nam znac, a jezeli wyjdzie negatywny - moze to byc za wczesnie na robienie testu albo oznaczac wiadoma rzecz. Wybor nalezy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Pisalyscie, ze u Was jest wstretna pogoda. Wlasnie przeczytalam, ze kilka osob zginelo, w tym wlasnie to malenstwo. Co sie dzieje z ta pogoda??? Czytalam tez, ze w UK spadl snieg - wszyscy sa w szoku, ze o tej porze jest tam snieg. Meteorolodzy zapowiadaja zmiany w naszej pogodzie, ale te wichury to nic dobrego. U mnie jest na razie sloneczko, mozna chodzic w krotkim rekawku. Chociaz tutaj tez byly huragany - na pewno slyszalyscie i widzialyscie, jak zrywalo dachy, a nawet cale domy porywal wiatr. Straszne!!!!!!! Dziewczyny - trzymajcie sie cieplo i tak jak jedna z Was napisala - trzeba si eprzeprosic z czapka, szalikiem i rekawiczkami i ubierac sie cieplo, zeby nie byc chorym. W koncu na tym topiku albo sa mamusie (tym bardziej powinny na siebie uwazac) albo starajace sie, ktore musza uwazac na swoje zdrowko podobnie jak brzuchatki ;) Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny. Jak zwykle dzień w pracy zaczynam od zajrzenia na topik. Malinko, w porządku, przepraszam za moje wczorajsze myśli. AleTy ciężko pracujesz. Mi się już wydawało, że ja bardzo długo siedzę w pracy bo od 7.30 prawie do 18.00 bardzo często, bo w przeciwnym wypadku się nie wyrabiam, ale Ty to już bijesz rekordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateczko- jak to sie nikt o Ciebie nie pyta?? A ja?? :)) :)) :)) Ciesze sie ze u Ciebie lepiej- bedzie dobrze- jestes pod dobrą opieką.........Maluszek bedzie zdrowy i juz niedługo bedziesz go tulic w ramionach............ Katarinko- moja Emileczka tez czasem mniej kopie- to zalezy od nastroju dzidzi :)) Twoj Syneczek na pewno troszke leniuchuje :)) :)) Wszystko bedzie dobrze...... ojoj dziewczyny, ale zima u nas.......Jejku ja juz dzisiaj o mało co sie nie przewróciłam wychodząc z domu- strachu sie najadłam ze na brzuszek upadnę. A poza tym mój mąż jutro wyjezdza na cały dzien, a ja juz sie martwię- bo to co sie dzieje na drogach.....az ciarki przechodzą!!! ok. Biorę sie do pracy, bo mam troszke zaległosci.......Poza tym mała sygnalizuje, ze juz jej sie nie podoba siedzenie w jednej pozycji!!! Do zobaczenia, pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie......zycze duzo usmiechu i miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika77
Witam Was Kobitki.Jestem tutaj nowa ale z dużym zainteresowaniem śledzę wszystkie Wasze wypowiedzi.Mam już 6-letnią córkę a obecnie poczyniliśmy z moim mężem starania o drugie dziecko.Ostatnią @ miałam 19 10 no i narazie czekam.Spóźnia mi się dopiero 4 dni ale ja zawsze miałam nieregularne cykle.Tak 28-31.Test robiłam 14 11 to był 27 dc i myślę , że to za wcześnie bo wyszedł negatywnie.Przy pierwszym dziecku zrobiłam test po 3 tygodniach jak mi się spóźniła @ i od razu mialam dwie krechy. Obecnie objawy miałam typowe dla okresu czyli bolały mnie jajniki (nadal trochę pokuwają), piersi to juz nie wspomnę a ta potworna zgaga nie daje mi spokoju no i uczucie ciągłego zmęczenia.Prawdopodobieństwo że zaszłam w ciąże jest duże ponieważ przytulaliśmy się od 10dc do 18dc.Z córką zaszłam z 10 na 11dc.Może się udało. Tak bardzo bym chciała.Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe i obecne mamusie .Nie można się poddawać tylko trzeba myśleć pozytywnie a napewno wszystko będzie dobrze.Szczególe i wyjątkowe kciuki trzymam za Ciebie Malinko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Kochane kobietki, witam Was serdecznie, zgadzam sie z opinia ze jest taki sprzet itd,ale porod przed 35 tyg to masakra dla maluszka zwlaszcza malego. Nie poddaje sie wogole mysli ze cos takiego moglo by mnie spotkac, poprostu czekam i blagam by sie nic nie rozkrecilo.Wczesniej chodzilam do naszego znajomego, z ktorym nurkowalismy dobrze z jednej strony ze tak nas potraktowal bo w tej sytuacji trzeba bylo sie udac do specjalisty wysokiej klasy.Obecnie mam takiego lekarza ze szok, spokoj i jeszcze raz spokoj, pelna kompetencja, bog w srodowisku ginekologicznym Poznania. Ciesze sie ze tak wyszlo w sumie bo wiem ze jestem w dobrych rekach i do tego moja ukochana polożna.Dziewczyny cale szczescie ze nie musialam dluzej zostac w tym szpitalku bo tam mowie tragedia, wszystkie z cukrzyca, co jedna to bardziej sie uzalala nad soba jejka ja nie mam takiego charakteru by siasc i sie nakrecac.Zastanawiam sie tylko jak znosza to ci biedni mezczyzni tych kobiet, malo ktora wogole cokolwiek robi w domu, nie wspomne o pracy, a zagrozenia no nie ma ma wysoki cukier i przy tym opierniczy 1 kg winogron.Cale szczescie ze dostalam to co mialam i ani chwili dluzej nie czekalam lecialam do domku do moich chlopakow. Moja przyjaciolka sie smieje ze ja to albo w pracy urodze albo gdzies w samochodzie. Doskonale sie czuje napewno lepiej niz przed szpitalkiem oby tak dalej.Kobiety nie zamartwiajcie sie zbednymi rzeczami, starajace sie - jedna dobra rada ja mialam psychoze w tym temacie a jak oddalam sie zyciu zapomnialam i wogole nie przypuszczalam ze sie uda wlasnie wtedy sie udalo.Ciagly stres, ciagle bo to dzis bo teraz i trzeba wyjsc z imienin bo teraz jest ten czas dajcie spokoj, uda sie napewno ale cierpliwosc jest spelnieniem marzen.Mnie sie udalo, Lusi .... i wilu innym jak czytacie ale bez obledu! Kobiety wiele luzu psychicznego. Wszystkie pozdrawiam i sciskam. Lusiu mamy podobny termin ale mi juz lekarz powiedzial ze rodzimy 1 stycznia ja bym tak chciala 12 w swoje urodziny.Caluje mocno pozdrawiam coreczke i wszystkie babeczki ich maluchy no i najmniejsze fasolki niech rosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia19 - wątpliwości będą dopóki nie okaże się że jesteś w ciąży, bo wedy to już tylko radość :) Jagódko u nas śnieżek sypie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
dzień dobry kobietki!!!!wicie to forum jest jak narkotyk już mysle że zwarowałam bo ciągle myśle kiedy znów tu zajrze:) a necik mam tylko w pracy wiec zaczytuje sie ile moge ale w domu też o was mysle:) Lusia dzięki za radę co do globulek i starania pomyślałam ze mogę sie z męzusiem starać a potem na noc globulka i tyle. Malinka pocieszyłas mnie co do starań widzę że musze mieć więcej cierpliwości, jestem ciekawa jaki bedziesz miaa wynik testowy a juz próbujesz co 2 dni więc mocno będę trzymać kciuki!!!! Kasia, Malinka, Agusia trzymam mocno kciuki za wasze testowanie:) Kasia a ja mam taki cykl jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............01.11....... 28.......................28.11 ................ tu Kasia..........30.10........28........................27.11................. Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25.....................nie testuję............. Jagodka.........14-11........28.....................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32.................nie testuje ............ Mysza29.........30.10........28.....................nie testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Mateczko! trzymam kciuki za Twojego maluszka. Ja nie czesto pisze bo nie jestem na bierzaco z tematem, jednak rzucil mi sie w oczy wpis Katarinki29 -jestesmy na tym samym etapie ciazy-zajrzyj na topik marcowy, moj maluszek 4 dni chyba ciagle spac a ja wpadalam w panike na mysl , ze cos moze mu sie stac, wczoraj zaczal sie wiercic-jednak juz nie sa to takie spontaniczne ruchy, kiedy glaszcze sie po brzuchu albo smaruje oliwka to wtedy sie ozywia, chyba sokojne to moe malenstwo! Lusiu, ciesze sie ze Emilka dokazuje! Ja tez tyle w oczach, w nic sie nie mieszcze.... starajace sie-nie wymienie was z nickow-zycze szczescia i owocnego weekendu! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. A ja dzisiaj w paskudnym humorze. Rano przed wyjściem z domu zauważyłam, że zgubiłam portfel z dokumentami ( prawo jazdy, dowód osobisty, ). Ryczeć mi się chce. Jutro muszę jechać na pogrzeb i obiecałam rodzicom, że ich weźmę. Ale bez prawka? Buuuu...... Witaj Monika- trzymamy za Ciebie kciuczki. Może się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
chyba bład popełniłam w tej tabeli?? bo w rubryce test powinnam chyba wpisać 27.11?? nie? już zgłupiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza29 -dokładnie jesli zamierzasz testować i masz taki sam cykl jak ja to 27.11 :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............01.11....... 28.......................28.11 ................ tu Kasia..........30.10........28........................27.11................. Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25.....................nie testuję............. Jagodka.........14-11........28.....................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32.................nie testuje ............ Mysza29.........30.10........28.....................27.11 Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiitam waskochane wszystkie🌻dla wsa Aśka ja chyba do ciebie dołacze bo tez mam nie najlepszy humorek Wczoraj było u nas przytulanko( w koncu post miną), ale potem miałam łzy w oczach, bo moje kochanie siegneło po prezerwatywe:(:( Mi chyba sie odechce przytulanek dopuki on sie nie zdecyduje:( No i znowu jest mi smutno, i jeszcze długo z wami nie posiedze bo mam o 15 zjazd a Wy tak dodajecie mi otuchy:) 🌻🌻 Witam nowe kobitki ktorym zycze powodzonek Sylwia Kasie ma racje jak juz zobaczysz te dwie krechy to odrazu nie bedzie wątpliwosci, jak reka odja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×