Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Kasiu, spoko wytrzymasz.Może żeby troche zmienic klimat pogadamy o teściowych(hihihih)żeby sie troche odprezyc i posmaic:) Ja jesli dobrze pójdzie i nie dostane okresu to testuje 6.XII, ale tylko jesli nie dostane. W zeszlym cyklu zrobiłam duzy błąd. Testowałam przed okresem(test paskowy) i były dwie kreski. I albo to był fałszywy wynik, albo poronienie przy okresie. Wolę myśleć ze było to to pierwsze. Gin mi mowiła że obie opcje są prawdopodobne i że mam juz tak wiecej nie robic. Bo nie potrzebne mi sa teras nerwy i stres. I miała racje w 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Witam, Nikt sie o mnie nie dopytuje?, Impersona mi caly czas grozi przedwczesny porod, bylam juz nawet przez to w szpitalu nie wiem czy czytalas.Mam skurcze , rozwarcie i tak biore mase lekow co tydzien chodze do lekarza i blagam by jeszcze wytrzymac.Termin mam na 20 stycznia, dzidzia mala bo na skonczony 31 tydz ma 1080 g jak by sie urodzila to pan doktor powiedzial ze jakby sie urodzila w 30 tyg to ma szanse 50% a na dobry rozwoj 15 %, tragedia.Wiem ze musze wytrzymac jeszcze 4 tyg i moge rodzic.Lekarz powiedzial mi ze 1 stycznia rodzimy, generalnie boje sie strasznie by wszystko bylo ok.Po podaniu tych kroplowek w szpitalu na szybszy wzrost pecherzykow plucnych i ja sie lepiej czuje, pozdrawiam was i myslcie pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi a możemy i o teściowych pogadać :) przynajmniej troche się człowiek wygada i odstresuje :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mateczko :) to że się nie dopytuje to nie znaczy że nie myśli, każda tu o każdej myśli i sie pewnie zastanawia co słychac :) nie bój się, jestes napewno pod dobrą opieką i wszysto pójdzie dobrze :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateczka, trzymam ogromne kciukasy za Ciebie i Kruszynkę. Dasz radę w końcu to Twoje najwieksze szczescie a dla naszych szczesc wszystko mozemy zrobic:) Trzymaj się cieplutko, duże buziaki:) W końcu jesteś z Poznania, musisz dac radę. Wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz wrociłam do was :) oczywiscie przez ten czas nie zrobiłam nic do konca ale ta pogoda jest beznadziejna:( okropny wiatr od samego ranca:( Przesyłam wam wszystkin duzo🌻🌻🌻❤️ Oczywiscie jestem na bierzaco z waszymi wypowiedziami Ale humorek zbytnio mi nie dopisuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
NICK........ 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ......01.11....... 28...................... 28.11 ................ tu Kasia.....30.10.......28.......................27.11................. Malinka79.. 05.11.....29-30.....................06.12 ................ Tulipan......03.11.......28.......................03.12................. Aśka74......31.10......28-34....................05.12................ słoneczko77..02.11....25...................nie testuję............. Jagodka.......14-11.......28....................nie testuję.......... AgaJ..........04.11......28-32...............nie testuje ............ NIKA28.......27.10......28-34................nie testuje................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja myslałam ze ty w ten piatek robisz test, a szkoda bo nie moge sie doczekac wyników Twojego i jak kazdej z was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote ale przyszłą :( ja też nie mogę się doczekać testowania a tu tyle czasu jeszcze Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobo martwie sie czy dostane okres po luteinie i moje kochanie potrzebuje miesiąc-dwa ma przyswojenie mysli o dzidzi i nie bede sie teraz starac:( i dlatego jest mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nam jeszcze zostało bardzo dużo staranka. Oh, jak ja bym chciała żeby już był 6.XII..i nie dla tego że mam urodzinki. Tylko chcialabym już wiedzieć. To jest jakiś obłęd ostatnio, nic innego tylko dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem dobrej mysli chociaz czasami trudno tak:) Ja sie nie dziwie ze nie mozesz sie doczekac) A ja tak bardzo chciałabym do was dołaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu, Malinko wiecie że nam się musi udać :) ja tak coraz częściej zastanawiam się czy już jest ta moja fasoleczka w brzuszku :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika mozesz mi zdradzic jaki miałas wynik bo tez robiłam ale nie wiem jaka jest norma. Dzieki:) Ale na pewno skoczyła mi niemiłosiernie a do lek ide za 2 tyg, aby sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika mozesz mi zdradzic jaki miałas wynik bo tez robiłam ale nie wiem jaka jest norma. Dzieki:) Ale na pewno skoczyła mi niemiłosiernie a do lek ide za 2 tyg, aby sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia oby było po twojej i naszej mysli:):) trzymam b.mocno kciuki za was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateczka..ja wlasnie tez dopiero wyszlam ze szpitala...tylko ja nie mam rozwarcia...mam skurcze i krwotok mialam ostry... To ty tez musisz siedziec spokojnie...:( hmm to jest najgorsze ten strach ze to moze byc lada moment...ale jesli jestesmy pod dobra opieka medyczna..to nic naszym niuniom nie grozi:D Czytalam artykul w gazecie ,,Twoje Dziecko\" o wczesniakach i rekordzista polski ma teraz chyba 8 lat jakos...mial az...1 punkt apgar:( urodzil sie pod koniec 5 miesiaca..juz dogonil rowiesnikow. Pocieszam sie ze teraz szpitale sa wyposazone w taki sprzet i leki, ze bez problemu moga podtrzymac nasza ciaze, a jak nie, to sa w stanie wytworzyc naszym malenstwom warunki podobne do tych w brzuchu, zeby dalej sie rozwijaly:D Dziewczyny...moj maz dzis ugotowal obiad:D spisuje sie na medal...moge smialo ospoczywac i nabierac energii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko- ja też się nie mogę doczekać tej daty. Nika- proloktanę miałam robione w 10dc. i to potrójnie, na czco raz i po podaniu tabletki dwa razy co godzinę. Ja miałam bardzo wysoki poziom tych 2 następnych pobrań. Zapomniałam napisać, że na prolaktynę biorę też bromering. A jeśli dostanę @ to w 3dc robię badania estrogenów i czegoś tam jeszcze. Wiecie - to straszne - właśnie w radiu usłyszałam, że konar spadł na wózek i zabił półroczne dziecko. Straciłam humor- jaką tragedię musi przeżywać ta matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia. Norma prolaktyny to 72-511. jeżeli robisz za godzinę po podaniu tabletki to maksymalnie 5 razy wyższy od 1 wyniku. Ja jeszcze dodatkowo robiłam trzecie badanie po kolejnej godzinie i tutaj wynik powinien spaść do pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska-tez to slyszalam...:( Zmienmy temat na cos wesolego...trzeba sie rozluznic, rozruszac i rozweselic...wtedy czas milej plynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to ja jestem beznadziejny przypadek bo miałam 353.8 potem 7792:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu dziękuje :) chciałabym dwie kreseczki :) Impersona a widzisz jednak mąż też ma ręce i potrafi :) Impersona Malinka zaproponowała temat teściowych dla rozluxnienia :) Aśka ja też słyszłam o tym w radiu, przykra sprawa :( Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia- wyluzuj. Dostaniesz tabletki na zbicie prolaktyny ( pewnie bromering) a starać się będziesz nadal. Ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia- wyluzuj. Dostaniesz tabletki na zbicie prolaktyny ( pewnie bromering) a starać się będziesz nadal. Ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę godzin temu się chwaliłam, że ostro pracuje. A teraz zamiast liczyć bony na święta to co chwila zerkam czy jest coś nowego na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka to nałóg :) ja zawsze jak siadam do kompa to też tu najpierw zaglądam więc się nie przejmuj :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×