Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

malinko- Duphaston też jest stosowany w leczeniu niepłodności, nie pamiętam dokłądnie o co tam chodziło (chyba o ten progesteron), ale jutro mogę przynieść ulotkę. Kasiu - to chyba faktycznie ta pogoda. A tak przy okazji, to zmęczenie to może z powodu Twojego wczorajszego temperamenciku, co? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dostalam wyniki: Cukier 95,5 Hemoglobina 8... chyba niezbyt dobra... Ja cos dzisiaj caly dzien spie...nie wiem czy to cisnienie czy co. MI tez ciagle zapycha skrzynke tymi mailami, zwlaszcza jak na godzinke odejde od komputera...to potem tylko siedze i kasuje:) Dochodzimy do 200 strony!!! To prawie jak jubileusz:) Moze jakiegos pseudo szampana co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi zapomniałam całkiem :) byłam zmęczona ale owszem było przytulanko hihihih Impersona to trzeba zrobić tak przy 200 stronie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawił się...:) jak sobie przypomniałam wczorajszy dzien w pracy siedziałam i myslalam że się rzucę na mojego ukochanego :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impersona do lekarza szybciutko lec bo hemoglobina jest o wiele za mała moze da ci jakies tabletki z zelazem :) daleko nie masz iwec brykaj :) dobrze ze chociaz cukier w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to ja mam takie rzeczy za Ciebie pamiętać?! No też coś. Nie mów o tym mężusiowi. Mógłby nie być zadowolony. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pomimo swojego strasznego snu mam dobry humorek. Chociaz scięlam się ze swoim mężusiem, ale i tak jest dobrze:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Asiu :) to zmęczenie :) ale dobrze że mi przypomniałaś, ach ta moja skleroza hihihiih nic nie powiem :) Malinko ciesze się, a mężuś wroci i bedzie ok :) a mi Asia poprawiła humor :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko - cieszę się z Twojego humoru. Znając z opowiadań Twojego męża, to myślę że ścięcie się było o błahostkę. Mam rację? A jak Twoje hormony? Miałaś badane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kasiu - poprawiając Tobie humor, poprawiłam jednocześnie i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się niezmiernie Asiu :) widzisz jaki to człowiek sklerotyk, żeby o takich rzeczach nie pamietać :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się niezmiernie Asiu :) widzisz jaki to człowiek sklerotyk, żeby o takich rzeczach nie pamietać :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Hej dziewczyny! Czytam was cały czas ale ostatnio nie mam czasu się wpisać, tyle pracy już dawno nie miałam :( Pytanie do starających się już dość długo: Czy robiliście badanie plemniczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...No faktycznie poszło o błahostkę, ale nie musiałam czekać na spotkanie w domciu bo właśnie dostałam buzi przez skype:):):):) A hormonów jeszcze nie miałam badanych jak teraz pójdę to o to zapytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...No faktycznie poszło o błahostkę, ale nie musiałam czekać na spotkanie w domciu bo właśnie dostałam buzi przez skype:):):):) A hormonów jeszcze nie miałam badanych jak teraz pójdę to o to zapytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika - moje kochanie miał badane plemniczki. Ogólnie jest ok, tylko tych typu A jest za mało. Malinko - zapytaj się o te hormony koniecznie. Ja rok temu miałam robione tylko badanie prolaktyny ( pojedyńcze) i było ok. A teraz jak zrobiłam po podaniu metoklopramidu to wyszło, że ta prolaktyna jest oho i jeszcze trochę za dużo. Byłam trochę zła, że gin nie pomyślał o tym rok temu, no ale cóż lepiej później niż wcale. Ale teraz za to ostro się za mnie wziął ( i badania, i Duphaston i jeszcze Clostibergyt- na owulację). Tak więc jestem dobrej myśli, choć myślę , że to nie jescze w tym miesiącu. A co z tymi plamkami na endometrium - wytłumaczyła Ci gin o co chodzi? Cieszę , się że z mężem już w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli teraz się nic nie uda, to w grudniu badamy żołnierzyki:) Mam nadzieję, że będą oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Pozdrawiam wszystki kobitki, te zdołowane tez:) W koncu ktos musi byc zdołowany, zeby niezdolowany mogl byc ktos;) Znowu pada snieg....brrrrrrrrr. Anielcia gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczynki moze by tak tabelke z wiekiem i miejscowosciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.śka74
Malinko - hihi - przypomniałam mi się to jak byliśmy na badaniu żołnierzyków. Moje biedactwo było tak skrępowane, że już się bałam, że nic z tego nie wyjdzie. Teraz to mi się chcę śmiać, jak sobie przypomnę ten pokoik, ale wtedy to do śmiechu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu przespalam inauguracje 200 strony:( ale w takim razie spozniona [lampka szampana dla dzieci] (tylko taki mi wolno:P) Kamila- mam tabletki z zelazem, ale narazie wole nie brac zadnych preparatow bo biore bardzo silne leki podtrzymujace ciaze. Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu przespalam inauguracje 200 strony:( ale w takim razie spozniona [lampka szampana dla dzieci] (tylko taki mi wolno:P) Kamila- mam tabletki z zelazem, ale narazie wole nie brac zadnych preparatow bo biore bardzo silne leki podtrzymujace ciaze. Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Witam , tym razem z domku :-) Powiedzcie, jak to jest z tą temperaturą, bo nie chce mi się szukać. Jaka jest po owulacji? I czy można ją mierzyć popołudniu. Bo ja jednak już wpadam w panikę przed niedzielnym testem. Miałam być spokojna, tyle już wytrzymałam, a teraz znów szukam w sobie objawów.I np teraz zmierzyłam temperaturę , mam 37 stopni. wiem, wiem, to nic nie znaczy...oby cierpliwie wytrwać do niedzieli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
aaa zapomniałam, oczywiście CIN-CIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
aaa zapomniałam, oczywiście CIN-CIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×