Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Tak sie właśnie zastanwiam, bo wiem, że przytulanko było w TE dni...ale nie wiem czy trafione, czy czasem przez to pierdzielone endometrium wogóle mogę.....bbuuuuu, ale się nie łamię, bo nie można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Malinko takie podejscie mi się podoba :) a mam nadzieje że dostaniesz dwie kreseczki 6.12 i będzie prezencik...dla mnie również, bo nawet nie wiesz jak bym sie bardzo cieszyla :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Adriana- czyli kolejna 19- to latka w okolicy 30-tego tygodnia:) Kasia- hihi...to takie w czerwonej butelce z jakims pajacykiem na etykiecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 29 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał........93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś..100cm...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... adriana-85...Zamość.......26 luty..........11kg......Julia..........108kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! czy można ? :) ja planuję ciążę w przyszłym roku ale wiecie jak to jest z tymi planami. tak wogólę to chyba chcę dziecko ale i strasznie się boję, że nie poradzę sobie. czy Wy też tak macie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu81 witamy w naszym gronie :) takie obawy są jak najbardziej normalne, jak przeczytasz wszystko od początku to będziesz wiedziała że każda z nas tak miała :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 29 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał........93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś..100cm...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... adriana-85...Zamość.......26 luty..........11......Julia..........108cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się czytać, ale lecę wybiurczo bo tego strasznie duuużo. ja jestem strasznie wygodnicka i boję się, że nie będą kochać mojego dzicka tak jak na to zasługuje. ja mam 23 lata ale mój mąż 32, więc to dla niego odpowiednia pora już i rodzinka marudzi więc ja już sama nie wiem czy ja jestem do końca zdecydowana czy to siła persfazji (ze strony rodzinki bo szanowny M nie namawia ale ja wiem, że by chciał). wiem jedno - gdyby mój mąż był młodszy poczekałabym jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się czytać, ale lecę wybiurczo bo tego strasznie duuużo. ja jestem strasznie wygodnicka i boję się, że nie będą kochać mojego dzicka tak jak na to zasługuje. ja mam 23 lata ale mój mąż 32, więc to dla niego odpowiednia pora już i rodzinka marudzi więc ja już sama nie wiem czy ja jestem do końca zdecydowana czy to siła persfazji (ze strony rodzinki bo szanowny M nie namawia ale ja wiem, że by chciał). wiem jedno - gdyby mój mąż był młodszy poczekałabym jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całus
bardzo ale jest zbyt wiele ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu- nic na sile nie mozna...to twoje zycie i nikt nie moze Cie zmuszac, bo bedzie to na minus i dla Ciebie i dziecka. Ale nie wierze, ze po poczuciu pierwszych ruchow, czy zobaczeniu na usg jak sie wierci i rusza cos by w Tobie nie peklo... wtedy juz nic sie nie liczy... Chyba ze bedziesz sie zadreczac, ze moglas jeszcze tyle zrobic i osiagnac...ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, ja chyba zdaję sobie sprawę z tego jak pragniesz Dzidziusia. Ja mam tak mocno rozwinięty instynkt macierzyński, że nawet mój mężuś powiedział mi w czoraj, że staramy się już od dłuższego czasu, ale nigdy się tak nie zachowywałam jak teraz:) Mówił, że z początku się o mnie martwił, ale teraz doskonale rozumie:) Myślę, że wiej jak bardzo pragniesz Dzidzi, oj jak ja bym chciała aby się w sobotę okazało, że zostaniesz Mamuśką:):):))):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, ja chyba zdaję sobie sprawę z tego jak pragniesz Dzidziusia. Ja mam tak mocno rozwinięty instynkt macierzyński, że nawet mój mężuś powiedział mi w czoraj, że staramy się już od dłuższego czasu, ale nigdy się tak nie zachowywałam jak teraz:) Mówił, że z początku się o mnie martwił, ale teraz doskonale rozumie:) Myślę, że wiej jak bardzo pragniesz Dzidzi, oj jak ja bym chciała aby się w sobotę okazało, że zostaniesz Mamuśką:):):))):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lulu:) doładnie nic na siłe. Chociaż wież mi, że np, ja bardzo pragnę dziecka, strasznie mocno(może kiedys o tym poczytasz) i mimo wszystko też mam swoje obawy, np, czy dam mu wszystko na co zasługuje, czy wychowam go na dobrego człoweika itd, itd. Ale widzisz jak słusznie zauważyła Impersona(ja tego jeszcze nie wiem) kiedy spojrzysz na swojego maluszka na usg, kiedy poczujesz jego pierwsze ruchy...ech...myslę, że wszelkie obawe się rozwiewają....a Ty pragniesz by juz było przy Tobie i wiesz, że będzie najbardziej kochaną przez Ciebie Istotką na świecie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko jestes kochana, tak mi sie ciepło na serduszku zrobiło, aż mi się łezka zakręciła w oku, zobaczymy, nie mozemy się niepotrzebnie nakręcać :) juz tylko 2 dni i testuje :) teścik cierpliwie lezy i czeka Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co z Jagodką dawno jej na forum nie bylo. Mam nadzieje, że nas nie oposciła:( Kasiu, rozmawiam z Tobą od samego początku i jesteś mi bardzo bliska:) To samo imię ten sam dzień urodzin...coś w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co z Jagodką dawno jej na forum nie bylo. Mam nadzieje, że nas nie oposciła:( Kasiu, rozmawiam z Tobą od samego początku i jesteś mi bardzo bliska:) To samo imię ten sam dzień urodzin...coś w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona, ja tez chciałabym tak wczesnie chodzic spac:) Jakos nie moge wczesnie zasnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona, ja tez chciałabym tak wczesnie chodzic spac:) Jakos nie moge wczesnie zasnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka...moj maz mi nie da tak szybko zasnac;P skoro nie moze byc kochania to chociaz takie slodziutkie tulenie:D Ale faktycznie mam tak ze jak tylko przyloze glowe do poduszki gdziekolwiek i o ktorejkolwiek to momentalnie zasypiam:) JUz mnie nie ma:D papapa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka...moj maz mi nie da tak szybko zasnac;P skoro nie moze byc kochania to chociaz takie slodziutkie tulenie:D Ale faktycznie mam tak ze jak tylko przyloze glowe do poduszki gdziekolwiek i o ktorejkolwiek to momentalnie zasypiam:) JUz mnie nie ma:D papapa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, Jagódka to pewnie ma z kompem problemy albo zajęta jest bardzo :) No w sumie, dużo nas łączy :) te nasze urodziny :) a o ktorej sie urodzilas tak w ogole?? Impersona dobranoc, odpoczywaj :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Hej kobitki, ja jeszcze nie spie,ale mam zamiar rzucic sie lozeczka i cosik poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka25
Pozdrawiam Was wszystkie. Tiamka i Domi 24 mam bardzo podobny do Was termin 18lipiec. Do 30 tydzień lub kogokolwiek wpiszcie mnie do tabelki oczekującej mamusi. Miasto Rybnik termin 18 lipiec. obwód brzuszka podam innym razem, bo nie umiem znaleźć miary krawieckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda ja chyba tez wczesniej pójde do łózeczka, bo ta sennosc popołudniowa wcale mi nie przeszła i czuje sie strasznie zmęczona :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 29 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał........93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś..100cm...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik.........18 Lipca........?...............?............?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka25
mała czarna. serdeczne pozdrowienia. Jesteśmy w podobnej sytuacji ja mam temin na 18.07 przeczytałam że Ty parę dni później.Cieszę się bardzo. Gratuluję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×