Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość kajtuś 25
6 Dziewczynki to znowu ja :) Ale Tak fajnie was poczytać , aż mi się humor poprawia Hihi Po ostatnim negatywnym teście (30.10.2004) stwierdziłam że ja do niczego innego się nie nadaje jak do prowadzenia domu i rodzenia dzieci, niestety mój ukochany nie podzielił mojego entuzjazmu , on za bardzo nie chce dziecka. Uważa że nie dorósł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś 25
6 Dziewczynki to znowu ja :) Ale Tak fajnie was poczytać , aż mi się humor poprawia Hihi Po ostatnim negatywnym teście (30.10.2004) stwierdziłam że ja do niczego innego się nie nadaje jak do prowadzenia domu i rodzenia dzieci, niestety mój ukochany nie podzielił mojego entuzjazmu , on za bardzo nie chce dziecka. Uważa że nie dorósł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś 25
6 Dziewczynki to znowu ja :) Ale Tak fajnie was poczytać , aż mi się humor poprawia Hihi Po ostatnim negatywnym teście (30.10.2004) stwierdziłam że ja do niczego innego się nie nadaje jak do prowadzenia domu i rodzenia dzieci, niestety mój ukochany nie podzielił mojego entuzjazmu , on za bardzo nie chce dziecka. Uważa że nie dorósł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mUSZE MOJA MAME ZAPYTAC O TA GODZINE, ALE WYDAJE MI SIE ZE ALBO KOŁO 4:00 NAD RANEM ALBO KLO 11:00 PRZED POŁUDNIEM. Sorki za duża trzcionkę hihihihi. Bo mam jeszcze brata Marcina i własnie tak sie rodzilismy, tylko nie pamietam o ktorej aj a o ktorej moj brat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co KOBIETY Nie dawno bo tydzien temu zmarła mi zona i zostawila mi synka i wierzcie mi Aga tez nie byla gotowa na dziecko ale jak zaczelo sie rozwijac w jej brzuszku to wszystko sie zmienilo, nie warzen czy praca czy macie pieniazki to jest nowe zycia a przedewszystkim w was KOBIETY. Nikt nie jest gotowy do takiej decyzji dopuki nie pocznie tego do przodu. A tak na marginesie to czy wy mogłybyście pokoczać wdowca z dzieckiem. Może tego się nie boicie i mogłybyście pokochać kogoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Kasiu, to Twoje zmęczenie nie daje mi spokoju. Cos w nim chyba jest. Raczej nie chodzisz spać z kurami, a moze sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzisiaj byłam znowu u lekarza(już ostatecznie wybrałam prowadzącego:-)) Widziałam dzidzię taka mała kropeczka 6mm:-) Jestem w ciąży 6 tyg i 2 dni a termin mam na 19 lipca! Lekarz super!Rozmawialiśmy 50 minut:-) Leki podtrzymujące ciążę będę brała do 16 tyg ciąży ale już nie Duphaston tylko Luteiną-ciesze się bo jest dużo, dużo tańsza!Zresztą same wiecie coś o tym! No i infekcje muszę wyleczyć bo się przypałętała. 14 grudnia będę miała robione USG dopochwowe i mam zabrać ze sobą kasetę to lekarz mi nagra fasolkę:-) Szczęśliwa jestem, wszystkim starającym życzę tego szczęścia z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A i jeszcze jedno w domku będę do końca ciąży!Ale się będę nudzić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzisiaj byłam znowu u lekarza(już ostatecznie wybrałam prowadzącego:-)) Widziałam dzidzię taka mała kropeczka 6mm:-) Jestem w ciąży 6 tyg i 2 dni a termin mam na 19 lipca! Lekarz super!Rozmawialiśmy 50 minut:-) Leki podtrzymujące ciążę będę brała do 16 tyg ciąży ale już nie Duphaston tylko Luteiną-ciesze się bo jest dużo, dużo tańsza!Zresztą same wiecie coś o tym! No i infekcje muszę wyleczyć bo się przypałętała. 14 grudnia będę miała robione USG dopochwowe i mam zabrać ze sobą kasetę to lekarz mi nagra fasolkę:-) Szczęśliwa jestem, wszystkim starającym życzę tego szczęścia z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A i jeszcze jedno w domku będę do końca ciąży!Ale się będę nudzić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka25
Domi 24 Po co lekarz przepisał Ci luteinę? Ja oprócz folika mam nic nie łykać. badał mnie i powiedział że jestem zdrowiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Michała i Miłosza
Czy Ty czasem nie jesteś ze Szczecina ?????????? wczoraj był pogrzeb mojej koleżanki ... zmarła zostawiajac synka .... dziecko uratowali ... jej nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał........93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś..100cm...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?...............?............?.... impersona szkoda ze ja tak szybko nie usypiam mam z tym problem i non stop niwyspana chodze :( ide sie juz polozyc do łóżeczka :) bo Zuzia rozrabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał........93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś..100cm...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?...............?............?.... impersona szkoda ze ja tak szybko nie usypiam mam z tym problem i non stop niwyspana chodze :( ide sie juz polozyc do łóżeczka :) bo Zuzia rozrabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm znowu ktos zkopiowal nieaktualna tabelke usialam ja gdzies wygrzebac i dodac reszte osób :) 08:38 TABELA NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?...............?............?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm znowu ktos zkopiowal nieaktualna tabelke usialam ja gdzies wygrzebac i dodac reszte osób :) NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?...............?............?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania74
czesc dziewczyny, moj gin powiedzial mi dzis ze mam miec badania droznosci jajowodow, czy ktoras to przechodzila???...bo sie boje troche...pozdrawiam wszystkie szczegolnie te walczace o fasolke, jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobuuuuuuudka:D. Nadrobiłam zaległosci wszystkie w czytaniu:) duzo tego. Wczoraj robiłam notatki ale zostało mi jeszcze tego ze hoho:( no i nie moge z wami pogadac:) Ale juz jestem choc pewnie wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załapoe sie jeszcze na lampke szampana?:):), bo przegapiłam:( takie swieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i witam nowe mamusie ale was jest:)uuu:D, no i mam nadzieje ze grono sie powiekszy:), i ja tez sie tam w koncu znajde ale nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze zostałam bardzo zaskoczona pozytywnie oczywiscie:D wiekiem naszych mam najmłodszych🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam....... Adrianko- no pewnie ze Cie pamietam, wyjechałas w wakacje bawic blizniaki do rodziny i od tamtej pory sie nie odzywałas- niejednokrotnie o Ciebie pytałam......Jak sie czujesz, Co słychac napisz koniecznie........Buziaczki dla Ciebie i dla córeczki :)) Impersona- masz bardzo niską hemoglobinę :(( koniecznie powiedz o tym lekarzowi. Ja wczoraj odebrałam wyniki badan- podobno mam jak chłop od łopaty.....hemoglobina 12,8..i całe szczescie........ Jutro ide do ginekologa, zaraz zadzwonie i sie umówie dokładnie na godzinę- wileki dzien- zobaczymy ile malenstwo urosło, sadząc po jej kopniaczkach, jest coraz silniejsza i na pewno większa........ Impersona, 30 tydzien- czy dzidzie kopią Was nisko, prawie po szyjce?? Ja mam wrazenie ze Emilka to mi zaraz wypadnie z brzucha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Nadrobiłam już wczorajszą lekturkę. Cieszę się, że rozbawiłam Was moim jurnym kogucikiem. Dioda - a Ty z jakiego miesiąca jesteś , bo ja z maja. Do Michała i Mateusza. - Przykro mi z powodu śmierci Twojej żony. My już jak pewnie zauważyłeś dorośłyśmy do macierzyństwa i nie możemy się go doczekać. Jesteś na pewno wartościowym mężczyżną, ale tu są raczej kobietki, które są w szczęśliwych związkach. Myślę, że znajdziesz kobietę , która Was pokocha. Olala - następny miesiąc- następna szansa. Agusia - szampan dla Ciebie jeszcze został. Na zdrówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Asia dzieki za szampana:D pyszny był hahah. Co tam ciekawego? Ja tez jestem z maja:) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podwujnie rogatym blizniaczkiem:Dhihihi, ja jestem z konca maja 29-ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×