Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość dotygrys
a ja wiem, ze jak tylko wroce do Polski w pazdzierniku 2005 to zrobie sobie dzieciaczka z moim chlopakiem - on tez tego chce...teraz niestety mamy rok rozlaki:(( Bardzo chce byc mamusia, strasznie sie boje gl o to czy urodzi sie zdrowe ale to chyba kazda kobieta tak ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Przypomniał mi sie dowcip:D Przychodzi baba do lekarza i mowi: - panie doktorze, ja mam taki ogromny poped seksualny, chce miec mniejszy:( -a brom pani dzisiaj brała?- pyta lekarz - nie, jeszcze dzisiaj nie brombrałam- mowi baba:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj mi powiedzial, że raczej beze mnie sie na badaniu nie obedzie. Tempke trzeba mierzyc rano, zawsze o tej samej porze, tym samym termometrem, w tym samym miejscu(najlepiej w pochwie) I spada ona na 36.6 dwa dni przed okresem.A tak jest podwyzszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellko - o tej porze temperaturka nic nie znaczy. Zmierz sobie rano. przed wstaniem z łóżka. Jak będzie podwyższona, to może. Kto wie? Trzymam kciukasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko - raczej będziesz musiała być ze swoim mężusiem. Mój tak jak zawsze udawał jurnego kogucika , to tam raczej przypominał biednegokurczaczka. hihi Dobrze, że On tego nie czyta. Pewnie bym miała tydzień postu. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko - raczej będziesz musiała być ze swoim mężusiem. Mój tak jak zawsze udawał jurnego kogucika , to tam raczej przypominał biednego kurczaczka. hihi Dobrze, że On tego nie czyta. Pewnie bym miała tydzień postu. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
hej hej ja nie spie:D Przypomnial mi sie tekst ze shreka "mnie wybierz,shrek,mnie wybierz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - zapomniałam wspomnieć, nalewając wszystkim szampana, że jest on w toaście za cudowne poczęcie i szczęsliwe narodziny.!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z facetami to tak jest są bardzo wyczuleni na TE sprawy. Czasmi jak mówiła kiedyś\" moj malenki\" i nie mam nic złego na mysli-to raczej pieszczotliwie to mój Tomciu robił taaaaakie wielkie oczy. A ja dopiero później zdawałam sobie sprawę z tego co powiedziałam...teraz już tak nie mówie(ihihihihih) A to tak na marginesie i dla wesołości:):):):):) No i oczywiście ja też dringggg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda - ten tekst ze Shreka - to bardzo często używałam w otoczeniu. Stuhr jest nie do podrobienia. Uff- jak dobrze, że się ktoś odezwał. Już się bałam, że się starzeję i gadam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Ja sie odzywam tylko nikt mnie nie zauwaza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Jakie doły:D:D:D:D:D:D:D dzieki, juz myslalam ze sama do siebie pisze jak moja rowiesniczka aska74;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam na dzisiaj . Uciekam do domciu i czuję , że coraz większej ochoty nabieram na mojego Przemulka. To pewnie od gadania o tych żołnierzykach. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze przed ucieczką wspomnę, że jak rano byłam w podłym humorze, to dzięki Wam wracam do domu w anielskim. Jeszcze trochę , a zacznę latać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja nie moge. Przeklęta infekcja wwwrryyyyy:( i koniec staranka na ten miesiąc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobrze Aśka, baaardzo się ciesze i oby tak dalej. W koncu po to tu wszystkie jestesmy:):):):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobrze Aśka, baaardzo się ciesze i oby tak dalej. W koncu po to tu wszystkie jestesmy:):):):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala
Witam Kobietki:) Kupiłam sobie wczoraj teścik i ... nie zdążyłam go zrobić, bo ta cholera @ przyszła... A już miałam maleńką iskierkę nadziei, że zdarzył się cud...ale się nie zdarzył, do tego bolał mnie brzuch, a wyczytałam, że branie tabletek przeciwbólowych takich jak ibuprom nawet przed zajściem w ciążę jest szkodliwe, więc nie będę brać żadnych. A tylko ibuprom mi pomagał, ale dzidzia ważniejsza... Buziaki dla wszystkich Acha i wpiszę się do Waszej tabelki NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............01.11....... 28.......................28.11 ................ tu Kasia..........30.10........28........................27.11................. Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska- a ja Ci powiem ze ty mi dzis poprawilas humorek...jak czytalam o kogucie i zolnierzykach to az mnie brzuch rozbolal ze smiechu:D Malinko- ale popatrz na to z drugiej strony- im czesciej facet sie... tym slabsze jest jego nasienie. Po takiej przerwie nabierze wigoru:) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Olala, bardzo mi przykro:(buuuu. Spokojnie, poczekasz do stycznia, troszke trzeba wyluzowac:):):):):):):) Ja czekam, ale nie nastawiam sie, wiem, ze raczej sie nie udalo. Ale co mam byc to bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 29 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał........93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś..100cm...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 29 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał........93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś..100cm...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie bylo(mam nadzieje ,ze niektore z Was mnie jeszcze pamietaja),dużo sie zmienilo.....Nie mam pojecia co mam pisac...Widze ze prowadzicie tabele-wpisze sie do niej:) NICK- adriana-85 MIASTO- Zamość TERMIN- 26 luty Kg Nabyte- 11kg Płeć- Córcia(Julia) OB.brzusia- 108cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona ten szampan to najlepszy jest Piccolo :) truskawkowy jest najlepszy :) Estella nie panikuj, czekaj do niedzieli :) pamietaj że czekasz razem ze mną :) Asiu juz mi humorek wrócil :) nie zasnelam tylko do domciu wracałam :) ale juz jestem z Wami :) fajny toast, popieram :) Hihihi telko uważaj z tym lataniem Asiu :) Czyli u Ciebie dzisiaj przytulanko :) Malinko jak w tym miesiącu koniec ze starankiem to w przyszlym nowe możliwosci :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Adriana:) Ja Cie cholercia nie pamiętam, ale to nic, juz Cie znam:) No i co prawda już niedlugo rozwiązanie, ale mooojjjeee wiiiielkie gratulacje odnosnie Dzidzi:) Napisz jak sie czujesz, jakie były Twoje objawy i jak sie dowiedziałaś o Dzidzi?:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starające się
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............01.11....... 28.......................28.11 ................ tu Kasia..........30.10........28........................27.11................. Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×