Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość gość
oj dziewczyny nie uzalajcie sie tak nad soba bakterie sa wszedzie. a potem bedzie dziecko i uwierzcie ze mdłosci i zxmeczenie w ciazy to jest nic w porównaniu do zmeczenia przy dziecku i nocnego wstawania. ja pracowałam do prawie ostatniego dnia poszłam na zwolnienie w srode a we wtoek 6 dni pozniej urodziłam i jakos zyje. a tez praca z klientami wyjazdy delegacje itd. ale trzeba sie wziasc w sobie normalnie dac rade a nie uwazac ze zwolnienie mi sie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie :-) Szykuję sie do wizyty. Wreszcie :-) Dziś mi też doszły wymioty.... my się nie użalamy....jedna moze pracować a wręcz góry w ciąży przenosić a druga niestety nie. Ja w pierwszej ciaży choć chciałam pracować do końca nie mogłam bo chorowałam przez 4 miesiące a później musiałam uważac bo chodziłam z malym rozwarciem. Drugą ciążę przeleżałam ze względu na zagrożenie a teraz póki co tylko nudności i dziś wymioty.... Nie można oceniać innych swoją miarą gościu. Ciesz się ze mogłaś do końca pracować. Nie każda może. Odezwę się po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Ja tam też bym mogła pracować ale dziewczyny narzekają że już nie mogę robić tego co one czyli np rozwozic towaru i ze jak pójdę na zwolnienie to dadzą kogoś kto będzie mógł to robić. Mam koleżankę w pracy która w ciąży dziwigala i pracowała do ostatniego dnia i nie narzekala a teraz mówi ze gdyby była w ciąży to od razu by poszła na zwolnienie bo tu o wiEle ciezej moze nie fizycznie ale psychicznie. Ja zobacze co mi lekarka powie ale chcialabym w koncu troche odpoczac. Bo teraz czesto siedze po 12 h chociaz juz nie powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Minia mnie tez moj cukier dziwi bo zawsze mialam 74 rano a teraz tak samo jak ty ponad 90 no ale pewnie przez to ze ciagle wcinam slodycze bo na nic innego nie mam smaka. Wy tez tak macie ze nie Macie apetytu ? Troche sie martwie ze calymi dniami nic nie moge zjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ania37 ja swoja wizyte mam dopiero za tydzien mam nadzieje ze uslysze juz serduszko. Teraz jestem w 7 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie widziałam swojego Maluszka- słyszałam serduszko choć Maluszek uciekał przed usg. niestety zdjęcia nie dostałam. Spytam za 2 tyg. na wizycie. Wtedy skończymy wypełniać z położną kartę ciąży. Za tydzien mam zrobić badania +tsh, toksoplazmozę i HIV . Termin potwierdzony przez lekarza taki jaki sama wyliczylam - 15 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
A ktory to tydzien anka37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paooolina
Cześć dziewczyny! Tydzień temu dowiedziałam się że będę mama! :) Termin wyliczyła sobie na listopad. Dziś odebrałam wynik bety - wyszła koło 4000, do lekarza idę 14 kwietnia, bo moja ginka powiedziała że wtedy już zobaczymy maluszka :) to moja pierwsza ciąża, mam wiele obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Paoolina to jak kazda z nas ma obawy . :))) Gratulacje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka37
Witamy nowa mamusie :-) motylkowa 7 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, moja ciąża jest długo hiostoria niby 8 tyg ale spory bagaż doświadczenia juz, łez i obaw ale nadzieja jest i licze na to ze poczatek listopada będzie dla mnie szczesliwym rozwiązaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
No to tak jak ja . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa123 tez jestes 8 tydzień? wszystko jest wporzadku z Twoją fasoleczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa sory widze ze 7tydzien jestes :) ja w srode mam kolejna juz wizyte i mam nadziję ze w końcu wsłyszę serduszko mojej kruszynki bo jak do tej pory nie miałam szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
asss14 trzeba wierzyc ze bedzie dobrze. Ja np tydzien temu zauwazylam troche uplawow koloru jasno brazowego no ale lekarz mi nic na to nie dal bo jak mnie badal to powiedzial ze krwi nie widzi. No ale sytuacja potworzyla sie w tym tyg przy zalatwianiu przy podcieraniu znow zauwazylam sluz tylko ze koloru ciemniejszego brazu. No ale nie panikuje tylko staram sie oszczedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Tydzien temu jak bylam na usg to bylo wszystko ok. Wizyte nastepna mam w srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Tak to jest 7 tydzien i zaczely mi dokuczac mocniejsze mdlosci i to mnie w sumie chyba troche uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze w to że bedzie dobrze, musze i chce w to wierzyc innej opcji nie widze. ja nie miałam zadnych plamień ani brązowych ani z krwią. jedynie co dostałam luteinke 2xdziennie kwas 5mg i duzo leżeć musze wiec tak robie. oby to co lekarz powiedział było prawda ze ciaza jest młodsza a nie obumarła tak jak tez przypuszczał ale dał szanse na rozwój i wierze w to ze tak jest i moj maluszek rośnie bo objawy nadal mam ciązowe a beta rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
No i oczywiscie do konca 3 miesiaca nie moge uprawiac seksu z narzeczonym. Wy tez macie taki zakaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chcemy tego dziecka i wierzymy że wszystko jest ok. u Ciebie też na pewno wszystko bedzie wporzadku :)do środy jakoś musze wytrzymac i juz będę spokojniejsza jak zobacze nasze małe wielkie szczescie i ze wszystko jest ok z nim a ono po prostu jest młodsze i rosnie pomalutku swoim tempem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
A jak dlugie masz cykle? Ja zazwyczaj 34 dniowe i na usg w 5 tyg nic nie bylo widac nawet pecherzyka a w 6 pecherzyk i cialko zolte. Teraz czekam na zarodek i serduszko. Tak sobie mysle ze ten lekarz mogl mi przepisac jakas luteine bylabym napewno spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz nic takiego nie ppowiedział ale sami wolimy poczekać z bliskościa az dowiemy sie ze nic nie zagraża rozwojowi naszej kruszynki. jak trzeba bedzie to cała ciążę bedziemy sobie inaczej radzic byle by nie zaszkodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mysle ze jak beta rosnie to bardzo dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym ze moje cykle to jedna wielka niewiadoma. sa tak nieregularne ze przez to lekarz stwierdził ze ciąża jest młodsza bo o 2 tyg mogłs mi sie owu przesunąc. dobrze by było gdyby Ci przepisał coś. ja na pewno jestem spokojniejsza przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Bo luteina to tylko na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz tezz powiedział ze jak rosnie to jest ok. gorzej jak zacznie spadac. w piatek zrobiłam dla wlasnego spokoju kolejne badanie i urosła sporo od poprzednich dwóch. piersi bolą nadal wiec chyba dzidzia rośnie :) w środe chwila prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze lepiej by był jak skonsultujesz to z lekarzem. nie warto nic na własna reke brać. powiesdz o swoich obawach i moze zaleci Ci jakaś dawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Na dodatek chora jestem juz ponad tydzien ale duzo mi przeszlo i antybiotyk odstawilam tym bardziej ze dostalam od niego grzybicy i teraz jeszcze lecze ta infekcje . U mnie tez w srode wszystko sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to 3mam za nas kciuki i wierze ze obie bedziem miały szcześliowe rozwiązanie w listopadzie :) a masz tez takie ciągnące bóle w podbrzuszu i jajniczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Czasami mam taki mocny bol brzucha ze wydaje mi sie ze cos zlego sie dzieje ale pozniej mi to przechodzi. Tak mam od poczatku szczegolnie nad ranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×