Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość mirinda023
Anka i Justa - trzymam mocno kciuki za Wasze wizyty!! U mnie objawy ustały i martwię się, czy wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirinda u mnie ustaly wymioty i nudności nieco lżejsze sa. za to cyce bola nieziemsko i i ten ból brzucha....czasem tak jest że objawy niby ustaja albo tylko na kilka dni. Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Mamasynka - to pewnie tez na allegro zawitam :) Anka - trzymam kciuki za wizyte i tez daj koniecznie znac. Mirinda - czasami tak sie zdarza, ze na chwile objawy ustaja, a potem wracaja ze wzmozona sila. Nie martw sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po...wszystko ok. Serducho bije jak oszalale...:-) Mam odpoczywac i sie nie stresowac. A co do bolow brzucha czasem tak bywa. On nie daje odrazu nic na podtrzymanie bo natura sama wie co robi....Dostalam skierowanie na usg prenatalne...jade sie umowic własnie . Justa a jak u Ciebie juz po???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ja tez juz po wizycie :) Serducho ladnie bije :D Ja sie tam poplakalam ze wzruszenia i ulgi :) Ale lekarka mila i wyrozumiala ;) Jestem taka szczesliwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Gratulacje dziewczyny wiedziałam że wszystko będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 23
Gratulacje dziewczyny:) widzicie wszystko jest ok:) niepotrzebnie sie stresowałyście, ale rozumiem was w stu procentach:) mi też objawy ustal,y tylko lekko brzuch pobolewa i czasami mam nudności ale bez wymiotów za to co chwile czuje się głodna.. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirinda023
UFF!! Super! Gratulacje Anka i Justa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny bardzo sie cieszę, że widziałyście swoje dzieciaczki na usg. ja muszę czekać jeszcze tydzień :(. Dzisiaj rano nieciekawe - znowu wymioty- meza wypedzilam z lazienki. najgorsze ze nie mialam czym wymiotowac - woda ktora zdazylam sie napic. co 13 mialam takie mdlosci i nieodparta chec spania, ze myslalam ze zasne w pracy. teraz kawke pije wiec lepiej. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w srode mam kolejna wizyte u drugiego lekarza. Bo ten ani mi nie chce powiedziec ile Maluszek ma....ktory to tydzien tzn dzis cos tam wspomnial ze fasolka mlodsza troche ale ile co jak nic. Zdjecia nie daje. Na badania wiekszosc prywatnie daje - choc na nfz chodze. No i jak pytalam o te bole to jak juz pisalam on nie pomaga jesli natura uzna ze dzidzius ma byc to bedzie.... jeszcze pare kwwsti mnie wkurzylo ale....pojde do tego drugiego zobaczymy. Justa super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Anka dobrze robisz, ze idziesz do innego. Ja do tej wczesniejszej pojde tylko po wyniki cytologii i grupy krwi i zakoncze wspolprace. Teraz mam na 7 maja wizyte do tej prywatnej, bedzie juz usg genetyczne. Dostalam morfologie, mocz, glukoze, hiv i wr. Podejde do rodzinnej, moze mi to wypisze na nfz. Potem od czerwca bede chodzic do innej lekarki, ale w tej samej przychodni, bo ona przyjmuje na nfz, a ta co dzis bylam to tylko prywatnie. Dziewczyny mowie wam, tak mi kamien spadl z serca, ze cos niesamowitego. Oczywiscie nadal gdzies tam pojawia sie watpliwosc, czy wszystko bedzie dobrze, ale to chyba kazda z nas czuje, bo sie po prostu martwimy o malenstwa :) Gdyby ktoras z was aktualizowala tabelke, to prosze was bardzo, wpiszcie u mnie 8 tydzien i termin porodu na 23.11. :) Moj dzidzi ma 11,9 mm :) Byk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Justa Anka strasznie się ciesze! Wiedziałam że tak będzie juz teraz z górki :-) moja lekarka na pierwszej wizycie robi kartę ciąży mówi tydzień termin porodu itp co chodzi o to to nie mam zastrzeżeń do niej bo praktycznie o nic pytać nie musze wszystko sama powie. Jak czujecie niepokój to zmieniajcie lekarza musicie teraz być spokojne :-) mnie rano strasznie boli brzuch że chodzę zgieta w pół. A później w miarę ok jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne dziewczyny dołączają , gratulacje :) no ja nadal czekam do poniedziałku obym zobaczyła zarodek bo sie denerwuje jak wy kochane. Ale wierzę , że będzie dobrze. Jak dzisiejsze samopoczucie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Bombowa na pewno bedzie w porzadku :) A mialas juz jakies USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirinda023
Ja mam swojego gina, prowadził mi pierwszą ciążę, potem otoczył opieką przy pustym jaju, podtrzymał na duchu. Póki co jestem z niego bardzo zadowolona ;) Tylko że po pierwszej wizycie nie założył mi karty ciąży mimo że słychać było już serduszko. Tak samo nie dał jeszcze żadnego skierowania na badania krwi. Tłumaczył to tym, że "zawsze jak zakłada tak wcześnie kartę ciąży to potem zdarza się coś złego". Zatem w poniedziałek będzie mój 8t5d i liczę na konkret :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Dziewczyny u mnie tak samo mdlosci i wypryski na twarzy , sucha skora .. musimy to jakos przejsc w koncu warto :)). Ja prenatalne mam zrobic do polowy maja wlasnie zaraz zadzwonie i sie zapisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Bombowa salata znam ten bol bo tak jak ty czekalam i sie denerwowalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
A mój mąż do mojej ciąży jak zwykle podszedł zadaniowo dziś juz zamówił okna bo mamy drewniane bardzo dobre ale jednak plastikowe lepsze a to będzie listopad wiec musi być ciepło. W następnym tygodniu kupujemy piec bo póki co teściowa nam grzeje (mieszkamy obok) i jest ciągle zimno. Dobrze ze poszłam do pracy teraz na wszystko starcza jeszcze oszczędzamy a wcale mało nie wydajemy :-) w czerwcu wybieramy się gdzieś na wakacje myślimy o morzu zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak wam dzień mija? Mnie zaczyna martwić ból brzucha dziś się nadzwigalam i boli dość mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka37
Ewela Połóż sie i odpocznij....uważaj na siebie :-) mnie nadal brzuch pobolewa i wkurza mnie to że doktor uważa ze to nic. Dobrze ze po poprzedniej ciazy wiem ze moge nospe i magnez jak co brac....nic do srody wytrzymam. tylko bede musiala znow morfologie i mocz robic....Ale co tam moze wreszcie uslysze ile moj szkrabik ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) super gratuluję kolejnych serduszek :-) i witam nowe listopadowe mamusie :-) super gratulację. ja dziś z synkiem wybrałam się na zakupy do miasta. przez tydzień nigdzie nie wychodziłam oprócz po chleb. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genova
Gratuluję wam dziewczyny ze u was w porządku :)ja usg miałam w zeszłym tygodniu i tylko widziałam jak bije serduszko niestety niesłyszałam .ja do lekarza idę 21.04 na wizytę bo podczas udg lekarz zobaczył polipa i chce zobaczyc jak sie z mienia z nim sytuacja.troche sie martwie tym polipem:( jestem juz ostatnie dni w pracy, jutro ostatni dzien kierownik wysyła mnie na zwolnienie, wie ile czasu sie staralam o ta ciaze bardzo mnie wspierala kiedy mi sie nie udawalo.nie chce zeby cos mi sioe stalo w pracy.troche sie ciesze ze sobie odpoczne ale tez bedzie brakowac mi kontaktu z ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Genova - ja tez tylko widzialam jak bije, lekarka cos mowila, ze 140 uderzen, ale to tak bardziej do siebie, a do mnie, ze wszystko jest w porzadku. No jasne, jak masz mozliwosc, to idz na zwolnienie, ciaza to piekny okres i w sumie pracowac bedziesz dluuugo, a w ciazy ile razy sie jest? Raz? Dwa, trzy? Nieliczni maja wiecej dzieci, niestety takie trudne czasy teraz :( Dziewczyny jak was te brzuchy bola, to kupcie magnez i bierzcie profilaktycznie. On dziala przeciwskurczowo. Oczywiscie skonsultujcie to z lekarzem, bo kazdy przypadek jest inny, ale wlasnie oprocz nospy, to magnez zalecaja, zeby skurczom zapobiec. I oszczedzajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana kolczyk z pepka to lepiej jak najszybciej wyjmuj jak nie chcesz sobie krzywdy zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Czemu? Brzuch poki co praktycznie niewidoczny, tylko odrobinke, kolczyk mam od 4 lat, a jak brzuszek zacznie rosnac, to zmienie na ten ciazowy, elastyczny :) A jesli cos bedzie sie dzialo, to wtedy wyjme. Nie widze zadnego problemu :) Chyba, ze ty Gosciu masz jakas wiedze, to sie podziel. Chetnie przemysle sprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to nie chce mi sie rozpisywac.pracuje na oddziale polozniczym i niestety widzialam brzuchy z niewyjetymi w pore kolczykami. Okropienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Hmm, rozumiem. Ja jestem opiekunem medycznym i w trakcie studiow pielegniarskich, ale jakos nie myslalam pod tym katem. Moze dlatego, ze nie mialam jeszcze praktyk na poloznictwie :) Raczej wlasnie myslalam o tym, ze gdyby ten kolczyk byl wypychany albo przeszkadzal, albo dzialo sie cokolwiek innego, to natychmiast wyjme. Jednak szkoda mi przeklucia, bo wiadomo, ze zarosnie jak juz wyjme kolczyk. A przed porodem to i tak bym wyjela, nie ryzykowalabym, ze bedzie przeszkadzal mi, poloznym czy lekarzowi, albo sie urwie i narobi szkody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
Bolal mnie brzuch i bylam w szpitalu. Pecherzyk pelny piekny :) wedlug ost @ 6tyd6dni wedlug usg 6tyd termin porodu z ost @ 27 listopad wedlug usg 3 grudnia :) beta hcg prawie 17 tysiecy :) dostalam duphaston i luteine dopochwowo + nospa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Justa ja w pierwszej ciazy od razu wyjelam, nic nie zaroslo:) pozatym jak brzuszek jest duzy, pepek wypchany to nawet nie ma jak nosic kolczyka:) Joanna super, ze wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×