Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

No to ja już założyłam konto na tamtym profilu ;-) na razie siedzę cicho i czekamy na resztę :-D Zmieniłam nicka ale na pewno się znajdziemy, zresztą i tak jeszcze tam milczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już założyłam konto na tamtym profilu ;-) na razie siedzę cicho i czekamy na resztę :-D Zmieniłam nicka ale na pewno się znajdziemy, zresztą i tak jeszcze tam milczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Hej dziewczyny ja w końcu wczoraj miałam n trochę więcej siły i zrobiłam obiadek i jabłecznik ( pierwszy raz bo to nie jest moje ulubione ciasto) odkąd zaczelyscie o tym pisać to po prostu nie mogłam wytrzymać :-) może nie wyszło jakieś znakomite ale było Bardzo dobre także na razie na jabłecznik juz zaspokoilam smak :-) u mnie dziś panrno ale na szczęście już piątek i 3 dni wolnego także odpoczne sobie chyba :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ga a ja dalej nie zrobiłam sernika :-) ale póki co intensywnie o nim myślę :-P dziś nie mam siły krótko mówiąc i leżę w łóżku... a jabłecznik na pewno Ci wyszedł pyszny!! Ja dziś chyba znowu zaliczam spadek formy... mam nadzieję że mi to minie niedługo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie21
Jezu dziewczyny, chyba znienawidzilam gorac a co dopiero bedzie w lipcu i sierpniu.. Czuje sie jakbym miala z 70 lat i na nic sily.. A nauki na zjazd od cholery ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie a co studiujesz? Ja mam w czerwcu egzamin, tylko jeden ale pasuje go zdać i rok zaliczyć.... Ja bym chyba już wolała gorąc, albo przynajmniej żeby ciut cieplej było :-( u mnie szaro buro i ponuro dziś i chmury wiszą ciemne i ciężkie.... Mi ogólnie zawsze było ciężko na słońcu długo wytrzymać ale gorąco i upały lubiłam, natomiast teraz - pocieszę Cię ;-) - ciężej mi znieść za wysoką temperaturę. Męczę się bardzo szybko na upale i jak za długo nie schodzę ze słońca to zaczyna mi tchu brakować... Także nic dodać nic ująć - ciężkie lato nas czeka i raczej w cieniu ;-) ale ma to swój urok... oblecimy w lekkich zwiewnych kiecach i nie trzeba dużo drogich ubrań kupować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie21
Studiuje zarzadzanie finansami w bankowosci i ubezpieczeniach, 3 egzaminy mam juz za sobba ale przede mna jeszcze 5.. Ale dam rade bo jak nie ja to kto :D Wlasnie, trzeba bedzie sie zaopatrzyc w sukienki, tuniki i inne zwiewne rzeczy bo padne w polowie lata. Ogolnie z samopoczuciem nie jest zle, chcialabym zeby byl juz listopad <3 no nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ze ja też bym już chciała listopad :-) Zaczyna mi być pomału ciężko a jestem świadoma tego że będzie jeszcze większy obwód brzucha i będzie jeszcze ciężej. Ale z drugiej strony... coś źle się ostatnio czuje to może dlatego mam wrażenie że mi tak ciężko. Chciałabym już być na etapie "przenoszenia gór" ;-) Ja musze zrobić przegląd szafy, bo kiedyś tam kiedyś miałam sporo kilogramów więcej i miałam dużo obszernych rzeczy :-D może coś fajnego wygrzebie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj porzadki w szafce porobilam czesc ubran w ktorych nie chodze wyrzucilam czesc siostrze przygotowalam zeby jej oddac.posegergowalam sobie tez rzeczy na te na ciaze i na te po jak wroce do poprzedniej wagi(oby sie udalo) Bylam dzis z mezem na zakupach,chcielismy kupic trocge rzeczy do domu ale w trakcie tak zaczal bolec brzuch ze szybko skonczylismy zakupy.z trudem dokustykalam do samochodu.w aucie nieco mi przeszlo ale maraton na 3 pietro w bloku i znow zaczal brzuch bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, pisalam tu na poczatku , mam tyle pracy ze nie moge byc z Wami caly czas ale podczytuje :) Chcialam tylko napisac ze u nas bedzie chłopak, własnie zaczynamy 16 tydzien, jestesmy po pierwszych prenatalnych i wszystko oki! Jak u Was po prenatalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genova to nie dobrze ze Cię tak boli. Ale ja dziś też leże bo jakieś bóle brzucha mam tyle, że jak ja to mówię w granicach normy... Odpoczywaj ;-) mam nadzieję że to nic groźnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Dziewczyny ja tez juz zalozylam konto na tamtym profilu nawet dodalam swoje zdjecie dla zarejstrowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie21
TeZ juz jestem na drugim forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elipsa33
Cześć dziewczyny. Tydzień temu udałam się do lekarz bo mnie krzyze i brzuch bolał (była nie u swojego), przepisał mi luteine dopochwowo, nospe i magnez i kazał się oszczędzać, więc cały tydzień starałam się wypoczywać. Wczoraj sobie pofolgowałam trochę i koleżanki odwiedzałam i wszystko wieczorem wróciło. Nie wiem czy to się nie zaczęło się od tego, że poszalał trochę na weselu dwa tyg. temu, ale nie tańczyłam szybkich tanców i góra 2 - 3 bo więcej podrząd nie dałam rady, ale może to od butów na obcasie, w każdym razie nie wiem czy to brzuch boli i promieniuje do kręgosłupa czy odwrotnie. W środe byłam na prenatalnych, ciąża młodsza niż wg miesiączki na środę to był 12tydz i 5dzień :) i termin mi się przesunął na 27 listopada :) Na usg wszystko ok. A co do placków, za mną chodzi cały czas sernik, ale jutro na cywilny się wybieram, więc myslę że mi się uda zaspokoić zachciankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadówka2015
elipsa to jak upieczesz sernik to daj znać :-D Wpraszam się :-D Boja na razie nie mam siły na pieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
A mnie mecza jeszcze od czasu do czasu wymioty . Wczoraj nawieczor byla masakra a dzisiaj rani tez a jestem w 16 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem - wrócilam do żywych....musze nadrobic wpisy. znow mam migrene. Miałam problemy z oddychaniem i brzuch mi sie napinal. Dziś już lepiej. choc wrocily nudnosci i wymioty - a tu zaraz 5 miesiąc. Nic zanim wyjde na spacer z synkiem nadrobie Wasze wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mnie tez anka bolala na poczatku glowa a teraz znow to samo wymioty i bol glowy.. ale ciesze sie bo przed wczoraj poczulam pierwszy *******lenstwa. Poczulam tak jakby jakas rybka w srodku przesunela sie z jednego Miejsca do drugiego.cudowne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa jak super :-) teraz to już rybka będzie częściej pływać ;-) Kurcze piszecie o tych bólach głowy i u mnie też się teraz niedawno zaczęły pojawiać... a tak to nawet spokój miałam. Teraz się zastanawiam czy to przez mój stan czy przez pogodę i niskie ciśnienie. Dziewczyny... zapraszamy na brzuszek.net ;-) już kilka nas tam jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ja juz sie na brzuszku zalogowalam, ale jeszcze nie pisalam :) Mnie czasami lekko zamuli, ale juz nie wymiotuje. Raz sie zdarzylo, ale to od kaszlu. Senna tylko jestem, byc moze wina pogody, bo od czwartu pochmurno, zimno, deszcze. Takze gdyby nie brzuch i czeste sikanie, to bym zapominala, ze w ciazy jestem :D Ale czasami wiezadla daja mi popalic. Az mi szczegolnie na prawe biodro promieniuje, ledwo chodze wtedy. Motylkowa to super, mam nadzieje, ze i ja niedlugo poczuje :) Od jutra wchodze w 15 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa mam dokładnie tak samo jak Ty z tymi bólami i biodra i więzadłami itd. Miałam jedynie to szczęście że nie wymiotowałam ani na początku ani teraz... tylko poza tymi bólami jestem bardzo ale to bardzo słaba i zadyszki dostaje nawet przy dłuższej rozmowie... :-D dziwne uczucie jak się nawet pogadać spokojnie nie da :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ja z zadyszka mam to samo :) A jeszcze mieszkam na 4 pietrze bez windy, masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka669
Witam wszystkie listopadowki ;) jestem w 17 tc a termin na 8 listopad . Szkoda ze wczesniej do was nie trafilam bo widze ze wiekszosc z was tez ma podobne dolegliwosci . Nie wymiotuje juz od niecalych 2 tygodni choc mdlosci nie ustaly . Ostatni moj raz byl tak okropny ze moj chlopak wysylal mnie do lekarza . Caly dzien... nawet wody nie moglam sie napic . Wiec lacze sie z wami w tym bolu I radosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj lenka ;-) miejmy nadzieję że będziemy mieć więcej radości niż bólu. Mi co prawda dają w kość dziś więzadła ale w granicach normy to staram się o tym nie myśleć ;-) i bardzo dobrze że przeszły Ci już sensacje żołądkowe. Mnie to ominęło szerokim łukiem ale mogę się domyślać jakie to jest wykańczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka669
Pozazdroscic Ci listopadowka :) ja dzisiaj od rana pelna moc a pod wieczor wstac z krzesla nie moglam , tak przez polowe dotychczasowej mojej ciazy borykam sie z koscia ogonowa, ale to jakis uraz z przed ciazy. Miejmy nadzieje ze ten czas ktory pozostal szybciutko zleci :) byle zdrowe bylo ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lenka :-) Kochane jak noc? U mnie zaczely sie nocne wybudzania no coz z cora spalam jak zabita , z synkiem o 5 pobudki a teraz wybudzam sie w nocy. Dziś początek 16 tyg.- to już końcówka 4 miesiaca - jak to leci.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka669
Witaj Anka :) . Ja spie jak zabita . Nic nie jest w stanie mnie obudzic :) . Ja we wtorek zaczynam 17 :) . No wlasnie kochane . Znacie juz plec swoich malenst I jak czesto macie usg ? Ja mialam 2 razy w 7 tc I 12 na prenatalnych . W piatek mialam wizyte u mojej gin I mialam nadzieje ze moze poznam ... niestety moja gin ( jak zwykle) spieszyla sie I nie zrobila mi usg . Nastepna wizyta w 19 tc I maaam gleboka nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyty raz w miesiacu. Usg na kazdej wizycie. Ale płci jeszcze nie znam bo dzidzia zle sie uklada i sprzet w gabinecie nie najnowszy. Ale teraz wizyta w 20 tyd.- 18.06 to moze sie uda. Chciałabym juz bo nie wiem czy sprzedawać rzeczy po synku czy nie :-) i po prenatalnych mam dwa terminy- z om i wg polożnej 15.11 a wg usg prenatalnego 08.11. Aby nie 19.11 bo wtedy synek ma ur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka669
O to tak jak ja na 8.11 :) narazie wszyscy zgodnie stwierdzili choc wiadomo ile dzieci rodzi sie w danych terminach ;) niestety u mnie jeszcze nie wiadomo czy nie bede miala cc :/ wolalabym naturalnie , ale co zrobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×