Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

J-dorian to ty mialas OM tak ja ja 20-02 i tez mam termin na 27 a to jest moj 7 tydzien to ty jak pojdziesz 14 na wizyte to napewno juz bedzie ladnie wszytko widac. Gratulauje Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa najwazniejsze ze wszytstko jest ok a ciaza jest mlodsza bo moze owulacja ci sie przesunela. Pati - to ty masz dlusze cykle niz ja bo moj termin miesiaczki wypadal 18 marca i wtedy tez test zrobilam i po jakis paru sekundach pojawila mi sie druga kreska, wiec moze byc roznica miedzy nami jakis tydzien bo ja na bank milam owulacje 1-2 marca. A termin porodu mamy ten sma bo termin ostatniej miesiaczki mamy taki sam tylko ze oni standardowo licza 28 dni a nie kazdy tak ma i owulacja miedzy 14 jak u mnie byla okolo 8-9 wic dlatego ciaza moze byc mlodsza lub starsza. a tak dziewczynki pomyslalm ze nas tak troche duzo jest juz 🌼 to moze by sie nam jakas tabelka przydala zebysmy wpisali nik Ostatnia miesiacze termin porodu i ktory tydzien bo tak co jakis czas sie pytamy kilkakrotnie siebie o tyg i posty sie powtarzaja Co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Dziekuje Wam dziewczynki za slowa otuchy :* Malpka - swietny pomysl :) Ja pisze do Was z komorki i ciezko tabelke mi zrobic, to bylabym wdzieczna, gdybyscie mnie wpisaly :) OM 14.02., 6 tydzien ciazy wg usg, a 7 wg OM, termin porodu nieznany. W ogole wkurzyla mnie dzis troche ta moja lekarka. Zglaszalam jej na pierwszej wizycie, ze od dziecka mam problemy z tarczyca i moge miec wysokie TSH. Dzisiaj, na drugiej wizycie, dala mi tylko skierowanie na grupe krwi, a jak poprosilam o to glupie tsh, to kazala mi do rodzinnego isc. Ja na tsh i na przeciwciala jadrowe powinnam z marszu dostac, bo moja mama ma tocznia. Bede chyba zmieniac lekarke. Jak ta prywatna mi za tydzien podpasuje, to do czerwca bede do niej prywatnie chodzic, a potem mam do innej, ale w tej samej przychodni na nfz, to sie przeniose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja dostalam tsh ale mam placic - mysle ze to od ginekologa zalezy. Bo w poprzedniej ciazy czesc badan na poczatku tez mi rodzinny przepisywal. tabelka dobry pomysl.:-) ja wciaz poleguje ale smaruje ta mascia konska i mi troche lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
No to juz sama nie wiem. Ale jakos tak na pierwszej wizycie wywarla na mnie lepsze wrazenie niz na tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna nadziei 91
Dziewczyny obliczyłam sobie procentowy przyrost bety. Pon- 8873 , dzisiaj - 13090. Przyrost procentowy - 47,5%. Wynik poniżej normy :( Mam sie martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Slyszalam, ze beta na poczatku tylko tak szybko rosnie, a potem zwalnia, wiec pewnie nie masz sie co martwic :) A kiedy masz wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna nadziei 91
Wizyte mam w piatek ale lekarz podejrzewa ciaze pozam. dlatego zlecil bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Dlaczego tak podejrzewa? Nie bylo pecherzyka czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem gościem. Mama z listopada2011 . Justa nie przejmuj się u mnie bylo podobnie ( poza tym ze mdlosci zaczęły sie dopiero w 10 tyg) miałam 3 tyg rozbieżności. A dziś właśnie pochrapuje koło mnie moja 3,5 letnia córcia ;-) nie stresuj sie :) Powodzenia życzę wszystkim przyszlym mamom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna nadziei 91
Pecherzyk ciazowy w macicy jest, brak natomiast zarodka i cialka zoltego, ale to pewnie za wczesnie. Stwierdzil tez plyn w zatoce Douglasa a on podobno najczesciej pojawia sie przy ciazy pozamamcicznej. Stad jego podejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Gosciu dziekuj***ardzo i gratuluje dzieciatka :) Mam nadzieje, ze za tydzien zarodeczek sie pojawi, to bardzo wyczekiwany przeze mnie maluszek. Narzeczony tez juz zwariowal na Jego punkcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Pelna nadziei a w ktorym jestes tygodniu? Ja wg usg w koncowce 6, a tez na razie tylko pecherzyk 17,7 mm i gdzies tam dopiero sie pojawia cialko zolte. A o ciazy pozamacicznej ani slowa nie uslyszalam. Moze bedzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna nadziei 91
OM mialam 21 lutego, wiec to cos kolo 6 tyg a na usg bylam 27 marca. Mam nadzieje ze bedzie dobrze :) Te dwa dni beda koszmarne. Na dodatek wizyte mam dopiero o 17:35 bo chodze prywatnie wiec w sumie to 3 dni oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie martwcie sie ...będzie dobrze. Z synkiem tez dlugo czekalam na wizyte by serducho usłyszeć. Dlatego teraz poszłam później. Wkrótce zobaczycie swoje maluszki i usłyszycie serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Anka mam nadzieje, ze tak wlasnie bedzie :) Pelna nadziei ja mialam okres 14.02., takze sama widzisz, ze to tydzien roznicy. Ale wiem, ze najgorsze jest czekanie. Ja teraz do przyszlego czwartku czekam, albo sie rozwinie zarodek albo naprawde kicha bedzie :/ Grunt to sie nie denerwowac jednak, bo co ma byc to i tak bedzie, a gdyby bylo dobrze, to tylko dzieciaczkom zaszkodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
Małpka i Pati :P Kurcze nie mogę się doczekać tych wyników z krwi jestem naprawdę ciekawa czy coś tam wyjdzie :) Wiecie co czuje się raczej pełna energii niż zmęczona. nawet mi sie spać nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopad 2015 Nick------------------Wiek----------------OM-----------TP----------TC motylkowa------------------------------------------------------------8tc joanna1012------------------------------01.03-------------------------- Nika87------------------------------------26.02---------05.11------------ Anka37--------------37----------------------------------15.11-------8tc Justa2704-------------------------------14.02---------21.11-------6tc BombowaSałata---------------------------------------------------------- Paula4----------------------------------------------------10.11--------9tc Paulasz26-------------29--------------------------------------------------- Ewela9223------------23--------------------------------------------------- Paolinaaa-------------24---------------15.02----------------------------- PełnaNadzieji91-----------------------21.02-------------------------6tc aaa ga-----------------------------------------------------11.11--------8tc małpka24-------------27---------------20.02----------24.11--------7tc Pati93------------------------------------20.02----------27.11--------6tc Paula23---------------------------------------------------09.11--------8tc j_doiron---------------------------------20.02----------27.11---------6tc apap1------------------------------------------------------------------------- miniaa------------------------------------------------------------------------ Agnieszka1992-------------------------------------------------------------- miranda023------------------------------------------------------------------ mała1407--------------------------------------------------------------------- asss14------------------------------------------------------------------------- Annula2015------------------------------------------------------------------ dziewczyny wpisalam wszysrki od poczatku tego watku ominelam tylko te osoby ktore sie nie odzywaja juz dlugo wpisujcie swoje dane bo w tabelce sa braki , przejzalam wszytkie wpise cos mi moglo umknac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
U mnie jeszcze wiek 22 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
U mnie wiek 19 lat ostatnia miesiaczka 1 luty . tydzien ciazy wedlug ostatniej miesiaczki 8 a wedlug usg 7. Moglybyscie tez mnie wpisac? Bo siedze na tel I tEz mam maly problem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Termin porodu 14 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Jestem ciut z niesmaczona wczoraj polozna mi powiedziala ze u mnie porodu silami natury raczej nie widzi. Przez to ze mam krotsza noge 2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Pelna nadziei wedlug mnie beta przy ciazy pozamacicznej gorzej przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Motylkowa a wlasciwie jak to wyjasnila? Czemu krotsza noga o 2 cm przeszkadza? Bo moze rzeczywiscie jest to jakis problem. Az ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
Nowy dzień, ładna pogoda za oknem, mąż w nocy mocno wykorzystany. Tak można spędzać kolejny dzień w pracy. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Wam też dziewczyny życzę miłego dnia. Ja dzisiaj odbieram po 12 wyniki bety ciekawe czy coś na nich wyjdzie. Mam nadzieje, że tak :D Wczoraj bawiłam się z córką koleżanki, która urodziła się w połowie grudnia. Super dzieciaczek od 19 do 22 jak byliśmy dzielnie nam towarzyszyła, zero płaczu tylko uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopad 2015 Nick------------------Wiek----------------OM-----------TP ----------TC motylkowa---------19-------------------01.02--------14.11-------8tc joanna1012------------------------------01.03------------------------- Nika87------------------------------------26.02---------05.11------------ Anka37--------------37----------------------------------15.11-------8tc Justa2704---------- 22-------------------14.02--------21. 11------6tc BombowaSałata------------------------------------------- --------------- Paula4----------------------------------------------------10.11--------9tc Paulasz26-------------29--------------------------------------------------- Ewela9223------------23--------------------------------------------------- Paolinaaa-------------24---------------15.02----------------------------- PełnaNadzieji91-----------------------21.02-------------------------6tc aaa ga-----------------------------------------------------11.11 --------8tc małpka24-------------27---------------20.02----------24. 11--------7tc Pati93------------------------------------20.02---------- 27.11--------6tc Paula23-------------------------------------------------- -09.11--------8tc j_doiron---------------------------------20.02----------27.11---------6tc apap1---------------------------------------------------- --------------------- miniaa--------------------------------------------------- --------------------- Agnieszka1992-------------------------------------------- ------------------ miranda023----------------------------------------------- ------------------- mała1407------------------------------------------------ --------------------- asss14--------------------------------------------------- ---------------------- Annula2015----------------------------------------------- -------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wiek 23 lata , ostatnia @ 16luty :D lekarz mi powiedział ostatnio ze mój pecherzyk ma 15mm a ze ma starszy sprzet to nie widać jeszcze zarodka zatem trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja 🖐️ motylkowa nie wiedzilam ze krotsza noga o dwa centymetry to jakis problem w sumie roznica nie duza ale moze maia jakies prezpisy. J-doiron- daja znac jak wynik bety &&& Ja ide zbierac sie do pracy ,ale ciezko jest mdlosci sa okropne wszystko robie w spowolnionym tempie :p Milego dnia dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Bombowa a jak dlugie masz cykle? Mi lekarka nic nie mowila nt sprzetu, a martwi mnie jeszcze to, ze sie Was nie posluchalam, zrobilam test i kreska ociupinke bledsza niz ostatnio. Nawet wiecej niz ociupinke. Nie wiem czy robic bete, czy poczekac juz do czwartku do wizyty. Zglupialam totalnie i chyba powoli przyjmuje do wiadomosci, ze na razie nie bede mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
Justa2704 spokojnie. Ja na twoim miejscu poczekałabym na te wizytę szczególnie, że masz ja za niedługo. Ja moja mam dopiero 16 wiec 2tygodnie muszę jeszcze czekać. Wczoraj z ciekawości poszłam na te betę, ale raczej już nie będę szaleć no może jeszcze jedna w przyszłym tygodniu zrobię jak teraz wyjdzie pozytywnie. Staraj się nie stresować i nie myśleć o tym wszystkim, bo to na pewno w jakiś sposób się odbija jak nie na dziecku to przede wszystkim na tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×