Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najbardziej kompromitujące, żenujące i sknerowate prezenty jakie dostaliście

Polecane posty

Gość gość
Jak chcesz dyskutować jak zakończyć znajomość zalòż nową dyskusję tu o prezentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wesele od przyjaciolki (cala podstawowke trzymalysmy sie razem, kiedy sie zakochala w chlopaku, ktorego jej rodzice nie trawili, krylam ja ) plastikowy zegarek z pozytywka i szufladka na bizuterie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie, ale mój ojciec dostaje na prezenty znoszone swetry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podrabiane perfumy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mamusi dał 100 zł a mi odzywke i szampon za 35zl. Foch...powiedziałam mu, żeby następnym razem dał mi tę kasę, dołożę i sobie coś kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na gwiazdkę od męża dekorator do ciast:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butelkę wody mineralnej z Lidla (69 groszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w te święta dostałam płyn i kryształki do kąpieli a nie mam wanny :O był tam jeszcze płyn do masażu, ale że jestem alergiczką to nie mogę się takimi pachnidłami marki auchan smarować. Zresztą i tak nie chce mi się masować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostawałam ostatnio rzeczy z piwnicy, których tesciowa nie uzywa - plastikowa tarke do warzyw - taką ze sklepu po 4,5 i inne tym podobne graty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie żenujące, ale zawsze dostaje jakiś zestawy kosmetyków, od wszystkich. Już nie mam co z nimi robić bo nie zuzyje wszystkich. Nie lubię tez dostawać jakis ozdób choinkowych, figurek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeterminowane słodycze od ciotki (koło pół roku) i krem na zmarszczki od innej cioci, choc mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pamiętam jak miałam koło 16 lat i moja ciocia w stanach (chyba nie wiedziała ile mam) wysłała mi jakiś tam zestaw wycinanek takich dla dzieci, jakieś za małe ubrania dla dzieci 10 letnich i lalkę barbie :D Nie mam jej tego za złe bo chciala dobrze ,ale śmieszne to było nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od siostry, ktora raczej zarabia lepiej niz dobrze, za 2utygodniowe pilnowanie mieszkania, kiedy wyjechala na wakacje, z podlewaniem codziennym chyba z 30 donic kwiatow i opiekowanie sie kotem, mini puszke sardynek:) dodam, ze nie zostawila nawet lodowki z jedzeniem. z prezentow na swieta, to od kolezanki kosmetyczke z bialymi plamami, a w srodku uzyty kosmetyk-serum do wlosow., z widocznymi porysowaniami i plamami po zaschnietych kroplach wody. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wldwekdwmekd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od babci dostałam takie gruuuuuubo plecione (jak skarpety) wełniane rajstopy żebym nie marzła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój wujek przyniósł babci na imieniny 2mandarynki i czekoladę z Biedronki. Tak po porostu wyjął z kieszeni. Myślałem że zemdleje ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż mi jakie dajesz prezenty, a powiem ci kim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kiedyś chrzestna powiedziala że jeszcze trochę pochodzi w kurtce i podaruje mi ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś dostałam na swieta etui za 13 zł na okulary, moze nie jakis zły prezent bo przydatny ogolnie ale w kolorze ktorego nie cierpie :D Więc poszło w szafkę bo bylo brzydkie. Nie mowiąc juz o tym że ja na prezent dla tej osoby wydałam 60 zł. A mydło i dezodorant na urodziny tez dostałam Podobnie jak sok/napój Costa 2l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała dostać majtki bo obecnie mam większość dziurawych i brzydkich :D najgorszy prezent - długopis na sprężynce i przeterminowane słodycze, wszystkie z białym nalotem :/ to było na mikołajki w podstawówce - wiedziałam, od kogo to dostałam.. jeszcze żeby ten długopis był ładny, dla dziewczynki ale on był biały albo czarny, taki zwykły..a wtedy na t o zwracałam uwagę :P i wolałabym jedną czekoladę ale dobrą niż komplet słodyczy który cały był do wyrzucenia.. no ale dziecku można wybaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 12:26 po prostu sie powoli odseparuj, nie miej czasu itp, wszak to znajomy zwykly. Facet chce wykorzystac Twoje dobre serce. Nawet jesli zaprosi na komunie, grzecznie odmawiasz i tyle. Zdaje sie, jestes dorosla i masz swoj rozum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 69 groszy to w lidlu jest źrodlanka, mineralka 1,19 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dałam przyjaciółce używany lakier. Ale bez okazji i tylko jeden raz użyty. No i ona nie ma mi za złe. To były właściwie 3 lakiery, dobrej marki, ona lubi też te kolory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi prezentami to jakaś paranoja, człowiek się stara żeby dać coś co nie wyląduje w szufladzie: skarpety, majtki, słodycze,no ile można dawać durnostojek czy kosmetyków, a tu nie dogodzisz albo je dostawać i potem przechodzi dobro z rąk do rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mialam kilka latek ciotka wyjechała do Londynu, przywiozła mi prezenty: 1. czarna pocztówke z napisem : London by night 2. plan londyńskiego metra (zapewne darmowy z pkt informacyjnego) x miał ktoś bardziej zaskakujące prezenty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój były chłopak dał mi w ramach prezentu na moją parapetówę woka z biedronki za 40 zł, pod choinkę, na urodziny i na imieniny nie dostałam nic (nawet kwiatów) - pogoniłam frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fako39
Mój teść byl skąpy, mój szwagier dal mu austriackie piwo, litrowa butelka z napisem ,,przecenione 40%,, Hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc-12:26-rzeczywiscie, to "woda zrodlana"; mineralna kosztowalaby powyzej zlotowki! Gosc-18:19-juz zaczelam, tak jak mowisz-nie mam czasu; kontakt bedzie nadal z powodow zawodowych, wspolni znajomi. Oczywiscie, ze nie zamierzam sie przejmowac ale niesmak pozostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 szklanek z napisem "Kropla Beskidu"-wiem ze byly dodawane jako gratis do zakupu zgrzewki wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha pęknę z tego mydła, wody z Lidla i napoju Costa 2l hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×