Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najbardziej kompromitujące, żenujące i sknerowate prezenty jakie dostaliście

Polecane posty

Gość gość
Ja w tym roku na dzień matki kupiłam mojej książkę, która wiedziałam że jej się spodoba, stałam na spotkaniu literackim żeby była dedykacja ,,dla kochanej mamy'' i do tego piękną narzutkę z reserved, bardzo w jej stylu i naprawdę ładną (wiem ze trafiona bo nosi ją aż za często). Nie mam za dużo pieniędzy i musiałam zrezygnować z potrzebnych mi butów... A sama na dzień dziecka dostałam jakąś najtańszą czekoladę a wręcz wyrób czekoladopodobny. Niby jestem dorosła, 25 lat ale ja się naprawdę starałam na dzień matki a ona mnie olała chociaż kasa w domu była...Płakać mi się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulam cie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj przykre.. ale jestes dobrym czlowiekiem wiec jeszcze spotka cie wiele dobrego wzyciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtki XL a nosze M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lizak od ojca dany przycisk całej rodzinie żeby podziwiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dostałam prezent bombę, Kochankę na 35 rocznicę ślubu. Przyprowadzoną do naszego domu do łózka i miałam obrazek gołych d......p oraz majt rozrzuconych po podłodze. Czy ktoś to przebije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam perfumy takie za 10 zł chyba i strasznie mi sie nie podobał zapach więc włożyłam głęboko do półki w łazience. Po kilku miesiącach przy robieniu porządków postanowiłam uzywac tych perfum jako odswiezacza powietrza. Zapomniałam nawet o tym skąd mam te perfumy... przypomniała mi koleżanka która wchodząc do ubikacji usłyszała ode mnie, ze może używac perfum jako odswieżacza. Jej mina przypomniała mi w sekundzie skąd je mam, beznadziejna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak mnie nie przebiliście. Ale miał gest mój mężuś. Nie zatkało was? Bo mnie i owszem . Dopiero za parę miesięcy doszłam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czytalam 2 razy Twoj post, zeby zrozumiec.. Jesli to prawda, to wspolczuje. No i rzeczywiscie oryginalny prezent. Na pocieszenie, pewnie marne, moge dodac, ze wiele kobiet dostaje takie "bukiety" od swoich mezow. Taka dziadoska natura widocznie.. A co do perfumow, to znam to dobrze. Stac mnie, zeby kupic sobie od czasu do czasu jakies oryginalne, choc i tak na promocji. Wiec i tak mam spora kolekcje. Natomiast rowniez na ostatnia gwiazdke dostalam jakas podrobe za 7,50 od kogos kto ma piekny dom, jest na wielkich zakupach co tydzien w galeriach i zyje dostatnio z ciezkiej pracy meza za granica.. To juz nie jest nawet skapstwo, ale brak szacunku i kultury. Bo ja choc skromnie mieszkam, to jednak staram sie kupowac prezenty z dusza, ktore obdarowanego maja ucieszyc. Ludzie coraz bardziej i wiecej sie dorabiaja, a jesli chodzi o prezenty, to nadal zachowuja sie jak biedaczyska i to bez klasy zupelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje coś takiego jak oszczędność , nie każdy musi wam sypać kolia z diamentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oszczednosc czy gospodarnosc to tak, ale chamskie skapstwo to juz za duzo. Diamentow nikt nie oczekuje, ale szacunku juz tak. Oszczedzac to mozna na niezdrowym zarciu i wystawnym zyciu.. A zreszta prezent mozna zrobic samemu, i wtedy wiesz, ze to taki od serca. Moja ciocia, ktora do bogatych nie nalezy zrobila mi na prezent grube welniane skarpety, bardzo ladne i cieple. Nosze je do dzisiaj. Ty gosciu tez pewnie gowno na odczepnego wreczasz i oszczedy nie jestes, tylko sknera bez polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spinka do włosów :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boniera od klientki 2 miesiące po terminie ważności. 2 razy tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Boze narodzenie od mojej mamy dostałam pasek z odzieży uzywanej powycierany ze skaju i rękawice kuchenna,zapakowane w torebke z kwiatkami w której kilka mc temu dałam jej jej ukochane perfumy kokai ,specjalnie na nie oszczedzałam bo już niedostępne więc bardzo drogie. Zresztą na BR dostała ode mnie i od meża wyciskarke do soków taką wypasiona nowa,nie chodzi mi o wartość prezentu ale o gest. Wie np jak lubie czytać ,w jakiej literaturze się lubuje.ksiażki są po 9,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co, nie umiem kupować prezentów, więc nie kupuję , to źle, natomiast nie ma problemu , by żona poszła i kupiła co chce i Ona tak robi, zarabiam dobrze, więc kupuje co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reczniki przechodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maszynę do szycia z tesco (ok.70 zl).. pomimo,że nie szyje oraz i tak musiałam ją oddać siostrze.. A z jakiej okazji? Z okazji ślubu ... od rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąsiadka dała mu suchy chleb , do tej pory nie wiem jak się odwdzięczyć , dusza nie człowiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×