Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyszłe mamy z Łodzi.

Polecane posty

Oj to szykuje sie niezły sezon, szkoda, ze nie popifkujemy i nie powinkujemy ;) Ale co sie odwlecze... :D Zgadza sie, Catarina, od kilku dobrych lat. Przejeżdżasz obok niemal, No jak możesz nie wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Ja nawet slabo pamiętam miejscowości, jakie mijam jadąc do siebie :-D. No ja bez piwa, to jak bez wody, uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam! Teraz na szczęście wręcz mnie odrzuca, zreszta to było sygnalem, że cos się dzieje, zanim jeszcze test zrobilam. Nastawiam się na KP, mam nadzieję, ze dam rade, a jak nie, to chociaż piwkiem się pociesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, to niezle naprawdę, ja tez jestem powoszka pierwsza klasa, a szczególnie uwielbiam piwa regionalne :) A Wy Kalinka i Affo, tez alkoholowe? ;) Bardzo chce karmić piersią i na pewno bede sie starała jak nie wiem co. Wierze, ze sie uda. Jak nie bedzie lecieć to zamierzam sprowadzić na naukę położna laktacyjna. Moja sąsiadkę nauczyła, ze do dziś karmi, a jej dziecko ma prawie rok. Właśnie wróciłam ze stretchingu. Od razu wiem, ze żyje :D I jeszcze spotkałam koleżankę z Twojej miejscowości letniskowej Kalinka i ja odwiozlam. Teraz lekka kolacja i jakis filmik :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez alko nie pogardze:-) Jednak wole jakiegoś drineczka, whiskey z cola np, piwko rzadko i tylko latem:-)Oprocz tego lubię tez domowe alkohole, zawsze latem robimy z Mężem jakieś naleweczki owocowe. Ja tez chce karmić piersią, poprzednim razem nie udalo mi się, gdyż Córeczka byla malutka i miała zaburzony odruch ssania.Odciagalam pokarm i karmilam butelka, oprócz tego jeszcze mlekiem modyfik. Dzisiaj w ogóle snilo mi się karmienie piersią.z tym ze urodzilam synka który od razu chodzil:-):-):-) i polozna ktora pokazywala mi jak prawidłowo karmić.niezły sen, nie? O Tarantulllla to moje strony zwiedzilas:-) Może to i tez moja koleżanka byla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Mnie trochę sny minely, ale w 1 trymestrze co noc snilo mi się cos zwiazanego z Synkiem, w kolko karmienie, przewijanie, dokupowanie ubranek, bo się okazało że mamy za malo:-D. Wcinam 3 kawałek sernika, teraz coś w tv i mozna isc spac. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
I przyszla pora ma mnie- nie czuje ruchów, właściwie caly dzien.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Wszystko juz bylo, naprawdę zaczynam się martwić. Nie czuje nic! Od rana bylam na chodzie, więc nie zwracalam uwagi, teraz się polozylam, zeby odpoczac i od 18.30 leze i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ma taki dzien nier***awy po prostu? Polez jeszcze i poruszaj brzuchem, zeby go obudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wróciłam od koleżanki :) ale piwko było tak na dobry sen i po całym dniu przy dzieciach :).Prysznic teraz i łużeczko i na reszcie odpoczynek zasłużony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Ja piernicze, kiedy to się skonczy??? Ciągle cos się do łba przypaleta. Poganialam psa po lozku, zmaltretowalam go i poczulam malego kopniaczka... Ide poszukac detektora, niech się gowniarz przestraszy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
I jeszcze jeden sposób na te spiochy cholerne, przylozylam latarke do brzucha, kopie mnie jak oszalaly:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz podle z Twojej strony ;) Tez bym sie wkurzyła i Cie skopała na miejscu J, no latarka po oczach... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Hehe, polecam - dziala:-). Zreszta czytalam juz o tym ze 2 tygodnie temu, zeby tak robic. Ufff, sorki za alarm, ale mąż mnie opieprzal, a od Was zawsze jakieś wsparcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina , obudzilas Malego to Ci teraz zasnąć nie da:-) Ale masz sposoby hehe Tarantulllla zapraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Dzien dobry:-). Witam się bardzo porannie, bo zapomniałam, ze dzis pierwszy dzień szkoly rodzenia :-) Zerwalam się jak wariatka i pedze pod prysznic- moj mózg ciążowy znow się uaktywnia, hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Catarina, to nawet ja pamiętałam, ze masz dziś szkole rodzenia :) Naprawdę Twoje ciążowe zaćmienie jest spore ;) Ja wczoraj położyłam sie na chwile usypiając T, a dziś o 6:30 obudziłam w ubraniach... Tak wiec tez wcześnie wstałam i sie ogarnialam. Idę teraz pomoc w przybijaniu folii na tunel, a pózniej pakowanie i wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
No to teraz mi wstyd, ze zapomniałam :-D. Jak widac po tym, ze pisze, zajęcia nie sa zbyt zajmujace, mam nadzieję, że kolejne będą ciekawsze. Jestem jedna z dwóch dziewczyn, ktore przyszly same bez mężów, ale jak patrze na tych tatusiow- jedni znudzeni, drudzy macaja te zony po brzuchach- hehe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Kalinka, dzis nudno i bardzo tak, jakby to ujac- cukierkowo, och i ach, a ja nie z tych, ktore godzinami glaszcza brzuch, puszczaja mu pozytywki i gadają z nim;-). No wolalabym więcej informacji praktycznych, zobaczymy na kolejnych zajęciach. Jutro dzień na dzialce, więc będę wieczorkiem. Miłego weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Wszystkiego dobrego Kobity, padam, więc do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ode mnie wszystkiego NAJ. Za rok bedzie nas kobiet więcej do świętowania :) Niedawno wróciliśmy, tez odezwę sie jutro. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Jak po weekendzie? Odpoczęły, pogrillowaly i poswietowaly dzien kobiet? :) Caterina dlatego właśnie mi szkoda czasu na szkole rodzenia. Naprawdę nie sadze, ze coś nadzwyczajnego można sie tam dowiedzieć. Ale jak masz byc niespokojna, ze coś pominelas to pewnie, ze chodź. Kalinka i jak zdrowie Z? Lepiej juz? Affo, a Ty juz wyjechałaś, ze tak milczysz? U mnie weekend super. Bardzo fajnie spędziliśmy czas. Znajomi mąja dwójkę dzieci. 5-latke i 2-latka, w którym sie zakochalam. Aż tak mi było szkoda, ze znów nie bede miała chłopca :) A i dostaliśmy nianie. Jeszcze jej dokładnie nie oglądałam, ale taka zwykła Philips Avent. Pózniej zbadam zasięg na podwórku. Dziś od rana w biegu. Byliśmy w przychodni i okazało sie, ze zapis przez internet nie zadziałał i odeszliśmy z kwitkiem. A pózniej skoczyliśmy na Bałucki po rozsadę do tunelu i nawet 1 sadzonki nie było, wiec kupiłam trochę nasion w Obi. W środę jedziemy na targ do Poddębic :) Tak wiec ranek szalony, a zaraz idę sadzić roślinki i rozmnażać tujki. Kiedy ja odpocznę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Iza, bardzo chętnie, nawet myślałam o takiej sesji, ale my wszystkie tu rodzimy czerwiec-lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×