Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cytrynka25

Faceci kłamią na temat kobiecych piersi

Polecane posty

Gość gość
Cytrynka25, nie jest tak źle, tylko trzeba ustalić priorytety. Ja dopiero teraz jestem pewien, że bardziej niż ładna twarz czy oczy pociąga mnie filigranowa budowa i duży biust. Dziewczyn mniej urodziwych a z niezłym biustem jest całkiem sporo, więc jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Teraz to jestem pewna że będę sama, no nie mam dużego biustu, ani dużego tylko, ani długich nóg, jestem niska, chuda i drobna i albo kupie psa albo kota żeby mnie samotność tak nie przytlaczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź zjedz sobie czekoladę to ci chandra minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
cytrynka25, przesadzasz i to mocno. Zobacz na mega przystojniaka Wladimira Kliczko - jego kobieta nie ma wielkiego biustu. Pique ze swoim wyglądem, sławą i pieniędzmi mógłby mieć najseksowniejsze kobiety świata - więc według niego taką jest Shakira a biustu dużego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi to w 90% tluszcz? ale glupoty ktos pisze. To tak samo jak mi sie podobaja duze usta i co im grubsza tym ma wieksze? Do autorki ... Poszukaj w sobie pozytywow, Z taka postawa anty, to na pewno nie zainteresujesz faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
W życiu codziennym gdy spotykam się z ludźmi udaje że nie mam żadnych kompleksów i udaje że nic mnie nie rusza. Ale gdy koleżanki proponują żebyśmy poszły na basen czy na plażę wimiguje się wszelkimi sposobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdz sobie stroj kapielowy ktory zamaskuje Twoje mankamenty i korzystaj z zycia, baw sie. Mlodosc Ci minie na uzalaniu sie nad swoim wygladem,a potem juz czas Cie posunie jak nas wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
cytrynka25, nie znam Twojego charakteru, ale jeśli Cię na to stać to przełam się i zacznij chodzić na basen, na plażę itp. Jeśli tam znajdziesz adoratora to możesz być w 100% przekonana, że jesteś w jego typie. Zgrabny tyłek i płaski brzuch możesz wypracować przysiadami, więc głowa do góry bo sporo facetów przekłada zgrabną pupę nad biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se czytam
wcale niekoniecznie faceci kłamią. generalnie każdy wie, że rozmiar piersi ma znaczenie i nie da się tego ukryć. zabawa jednak polega na tym, że każdy lubi co innego. nie wiem czy można dać tu link, ale sympatycznie jest to opisane tutaj: http://www.msfera.pl/rozmiar-piersi-ma-znaczenie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Płaski brzuch mam, a co do tylka to nie wiem czy jest ładny czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij cwiczyc, polub swoje cialo. Siedzenie i narzekanie nic nie pomoze a wrecz przeciwnie. Polecam cwiczenia na biust i posladki. Poogladaj sobie metamorfozy dziewczyn, znajdz motywacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Trudno znaleźć dobry kostium kąpielowy który by pasował do figury i maskowal mały biust a przy tym by mi się podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar biustu jest uwarunkowany genetycznie tak samo jak wzrost czy rozmiar stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stroj kapielowy typu push up. Zdziwilabys sie wiedzac ile dziewczyn z tego triku korzysta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
To ze mam mały biust nie znaczy ze Lubie nosić push up. Jakbym chciała sztuczny biust to bym silikon sobie tam wcisnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
To ze mam mały biust nie znaczy ze Lubie nosić push up. Jakbym chciała sztuczny biust to bym silikon sobie tam wcisnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Wiec z tego akurat nie skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlov
Nie ma się czym przejmować. Przecież dziewczyny z małym biustem też mają facetów. Ja tlubię może duże biusty ale to nie znaczy że wszyscy faceci takie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Eh, dobra tam, będę udawać ze wszystko jest ok i ze nie potrzebuje faceta do życia, tak będzie prościej i bez bólu. Ważne żebym przyjaciół miała :) a potem dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlov
Nie wiem czemu ale kobiety z małymi piersiami narzekają że chciałyby mieć większe a kobiety z dużymi że chcialyby mieć mniesze. Mam koleżankę z bardzo dużym biustem i dla niej to same problemy tzn: ciężko jest jej gdzieś szybciej biegać np na autobus, mówiła że z ubraniami też ma problem wybrać coś sensownego a faceci jak wychodzimy gdzieś na piwo to gapią się jej na piersi i się ślinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudownym wyjatkiem jest Emily Ratajkowski,szczuplutka i piekny ,pelny naturalny duzy biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro autorko masz tak silny kompleks malego biystu to moze jednak warto go powiekszyc o rozmiar czy dwa? Jak jest dobrze zrobiony to moze wygladac o sto razy lepiej niz naturalny i nieladny.Jesli zyskasz dzieki temu pewnosc iebie to moze warto powiekszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Kobiety z małym biustem tez maja problemy z ubraniami. Wszystko jest za duże w biuscie, a jak dekolt jest zbyt głęboki to wygląda to tandetnie i śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Trochę za mało mam pieniędzy na to, no i jak już bym chciała powiększyć to chciałabym żeby to jak najbardziej naturalnie wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam małe biusty, tak już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Tabletki antykoncepcyjne pomogły i mi urósł biust o dwa rozmiary ale i tak jest mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×