Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cytrynka25

Faceci kłamią na temat kobiecych piersi

Polecane posty

Gość gość
Autorko-niepotrzebnie piszesz ze"klamiemy"nt.duzy czy maly.Ja lubie 2ke duza,czyli nie jakies wielkie cycki.Inni lubia rozne.Skoro tak jest to dlaczego od razu"klamiecie"i jakas"druga kategoria".My nie klamiemy-wy-tak i owszem.Zeby sie dowiedziec czegos na wasz temat to nie mozna sie oprzec na tym co akurat dzisial ktoras z was mowi.W tym celu trzeba przeprowadzac wieloletnie,mozolne badania.To przeciez wy potraficie mowic na ten sam temat co 5 minut zupelnie cos innego.Wasze zdanie nt.was-wypowiadacie tak akurat jak uznacie ze was stawia ta wypowiedz w jak najbardziej korzystnym swietle.Podobnie uwazacie ze was nie obowiazuje uczciwosc czy nawet prawo.Wyznajecie poglady mentalnosci Kalego,ktory uwaza ze jak Kalemu ukrasc to jest zle ale jak Kali krasc to jest dobrze.To sa fakty.Moge podac jaskrawy przyklad.Gdy to widzialem-nie moglem uwierzyc ze to jest az tak silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet zawsze lubił małe biusty i kobiety o figurze modelek, tylko bez przesady z chudością. ja jestem niska, ma 155 cm. i co w związku z tym? mam się chlastać? jest ze mną, to kocha tylko mnie. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Nie raz spotkałam się z taką sytuacją że facet mówi kobiecie ze jaka to ona ma piękne to i tamto a po latach przyznaje się ze jednak woli inne to i tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś się z kimś wiąże tylko z powodu wyglądu, lub jest z kimś z braku laku, to normalką jest że z czasem ta osoba mu się znudzi i znajdzie sobie nowy cel. Jak się kogoś kocha na poważnie, to ani wygląd, ani status społeczny czy materialny nie gra większej roli, po prostu się tę osobę kocha za to że jest obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale farmazony pieprzysz Wyrocznia. Twoja teoria mnie rozbawila do lez. Twoim zdaniem nie ma duzych biustow sa tylko tluste:D:D:D Ale z Ciebie beton:D To tak jakby mowic ze duze oczy maja tylko wychudzone laski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Ale są osoby które pomimo tego że kochają swoją najdroższa osobę to ja zdradzają bo czegoś im brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety to nie tylko duże piersi, chyba że ktoś myśli tylko o ruc̣hạniu. :O To będzie kręcił nosem na małe :O Nie należę do takich co kłamią, bo choć jak normalny facet, powinienem się zachwycać się dużymi, zrobiła na mnie takie wrażenie, że mimo tego że nie była obdarzona przez naturę, podobało mi się w Niej wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu co wypisuje,ze hormony czy sterydy powiekszą to wieczj szkody zrobia te leki bo kończy sie czesęo rakiem branie takich specyfikow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:01 oczywiscie, ze sa kobiety przecietnej, zgrabnej lub nie, budowy z duzym biustem. ALE bardzo szczuple (typ modelek) z duzymi piersiami sa rzadkoscia. Jasne, ze dwie kobiety o podobnej budowie ciala i wadze moga miec biusty zupelnie rozne co nie zmienia faktu, ze przecietna kobieta jak przytyje albo zmieni jej sie gospodarka hormonalna w organizmie bedzie musiala kupic wiekszy stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Od tabletek antykoncepcyjnych mi urósł a nie od jakiś sterydów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Urosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrocznia...nie od dzis wiadomo ze wysokie kobiety rzadko maja duze biusty ale to znow nie ma nic wspolnego z tkanka tluszczowa. Pisalas glupoty, pewnie sprawdzilas ze jednak nie mialas racji i teraz chcesz to odkrecic, ale pograzasz sie jeszcze bardziej. Odpusc temat jak nie masz o nim pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:32 nie ma nic wspolnego z tkanka tluszczowa? Zauwaz ze kobiety z tendencja do tycia maja czesto wiekszy biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Biedna ta Twoja dziewczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
cytrynka25, dlatego, że podobają mi się duże i jędrne piersi ? Niestety nic na to nie poradzę - naprawdę chciałbym by równie mocnym bodźcem były dla mnie małe piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrocznia Kazda by chciala zeby tluszcz tylko w cycki wchodzil, ale niestety odklada sie wszedzie, a najwiecej na brzuchu, pupie i udach, to zalezy od tendencji. Pewnie masz kompleks malych piersi i tak to sobie tlumaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
No bo twoja kobieta ma małe, a ty wolisz duże, dlatego szkoda mi twojej dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 18 lat i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się oceniać kobiety przez pryzmat jej biustu. Nigdy też nie sądziłem, że mały biust może odpychać. Według mnie nie masz się czym przejmować, bo sprawa biustu u kobiety to jak sprawa penisa u faceta... miłość wiele wybacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
cytrynka25, moja dziewczyna zasługuje na kogoś lepszego niż ja, kogoś kto doceni jej piękno i wrażliwość, komu nie będą przeszkadzały tak przyziemne sprawy jak mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adamos, to sztuczny biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie osobiście wisi jaki kobieta ma biust wogóle nie działa on na mnie podniecająco czy jest mały,jędrny duży nie rusza mnie jego widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Powinieneś zakończyć z nią związek adamos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak. Ja jako posiadaczka duzego biustu. Jestem mezatka, mam 31 lat, i duzy biust ( jak dla mnie krepujacy itd.) Moj maz uwielbia moje piersi, nawet nieraz mowi,zeby je specjalnie eksponowala > Nie robie teg specjalnie, ale jesli juz cos ubieram sukienke czy blzuke w lecie, to chca nie chcac sa bardzo widoczne, co zrobic. CO zaobserwowalam,BYlismy ost. na imprezie. MIalam zwykla prosta sukienke, jakis tam dekolt tez byl. Bylo z nami kilkanascie par. Wszystkie panie atrakcyjne, wystrojone, jednak nie tak piersiaste,ze tak powiem. Oczywiscie mezowie kochajacy swe zony byli z nimi, Ale jednak ciagle czulam wzrok facetow na sobie, ba, na cyckach. I aluzje tez byly. Panie patrzyly z zazdroscia, A jak faceci wypili to juz sie nie hamowali. Bardzo glupio sie czulam. No sorry a jak zony mialy sie czuc??? Od razu zauwazylam niechec do mnie, A jestem naprawde skromna zwykla kobietą. W pewnym momencie mialam wyrzuty ze mam takie cycki... i wlasnie sie ich wstydze, Jestem ogolnie panna o kobiecych ksztaltach ,mam dlugie ciamne wlosy.( 165 cm /60kg) i cycki w roamizrze D/E . i nadal pojac nie moge,ze ktos swiadomie moze powiekszac cycki. Przez nie czuje sie obiektem sexualnym. Faceci to swinie. Majac u bou wspaniale kobiety, mysla o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
A ja jako kobieta o małym biuscie nie czuje się wgl seksowną. Facet w czasie pieszczot nie zwraca na nie uwagi i rzadko je rozpieszcza, dotyka. Czuje się przez to nie atrakcyjna. Facet patrzy na kobiety o większym biuscie a ja czuję się jak nic nie warty śmieć ponieważ nie mam tego aspektu kobiecości. Ubrania to tez dla mnie kłopot. Sukienek prawie wgl nie noszę bo przeważnie jest tak ze jak znajdę swój rozmiar to w biuscie jest o wiele za duża. Nie mogę nosić lekkich dekoltow bo wygląda to źle wręcz śmiesznie, płaszczyzna taka jak na stole. Nie mogę nawet znaleźć normalnego stanika w sklepie bez tych głupich gabek. Bardzo zazdroszczę kobietom o większych piersiach. Mogą zakładać co chcą i zawsze wyglądają ponętnie atrakcyjnie i seksownie. A ja nie ważne jak się postaram i tak nie osiągnie takiego efektu. A wyjście na basen to tylko wstyd i tragedia i nic więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrynka- to ja gosc wyzej. Dziewczyno wez sie nie doluj! Ja mam te cycki i sa moim utrpieniem. Wlasnie o ubior tez chodzi. Wszystko mnie tam opina. W zwyklej bluzce czuje sie wulgarnie. Ogolnie ma wyglad suki. Tak tak mniw odbieraja kobiety. Nie lubia mnie, sa zazdrosne wyczywaja we mnie zagrozenie. Wiesz jakie to przykre? Jestem mama wierna zona. I przez te cycki mam kompleksy... Faceci mnie adoruja. Maz tez ciagle o cyckach moich. Jakbym nie miala nic wiecej do zaoferowania. Kregoslup mnie boli. Chcialabym miec male fajne zgrabne. A nie cyce ktore po mocnym seksie sa" oberwane" . Poki co, sa jedrne i nie wisza ale kiedys? Faceci to buce. I nie pisz glupot! Bo normalny facet nie kicha za rozmiar biustu. Ja dirosla kibieta wstydze sie cyckow jak dohrzewajaca dziewczynka. Wiesz ilu kolego meza sie do mnie podwalalo? Wiesz ilu mimo obecnosci swoich kobiet mowi mi sprosne rzeczy? To nie jest mile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki klepie w telefon i stad te litetowki . Tam mialo byc " kocha" nie kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
A mi też nie jest miło jak facet ze mną rozmawia ale jak tylko przejdzie obok niego kobieta z większym biustem od razu się obejrzy, a na mnie ma olewke. I nie jest mi miło gdy facet komplementuje przy mnie inne kobiety albo swoje byle. Rozumiem ze źle się czujesz bo mezczyzni zwracają uwagę na Twoje walory, ale ja też czuje się źle ze nie mam tego aspektu kobiecości i ze mężczyźni mnie porównują do biusciastych koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe jest jędrne, kształtne i piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×