Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cytrynka25

Faceci kłamią na temat kobiecych piersi

Polecane posty

Gość gość
Cytrynka...maruda z Ciebie. Kazdy cos Ci doradza, pociesza, a Ty caly czas na nie. Przede wszystkim zmien nastawienie. Zycie to nie tylko cycki, kazdy ma jakies bolaczki, ale szkoda zycia na umartwianie siebie rzeczami na ktore wplywu nie mamy. Dziewczyno ''piers'' ;) do przodu, glowa do gory i usmiech na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi małe nie ważne jak ładne są to i tak są gorsze od duzych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Ja nie jestem za bardzo za plastyka piersi i za push up, ale co do reszty to spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemem nie są małe piersi, tylko jak widać mały móżdżek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Chyba ty masz mały mozdzek Przejmuje się poprostu swoimi piersiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tester
Daj mi te male piersi chetnie je popieszcze bede ssal lizal hmm daj mi je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tester
Jezykiem bede krazyl wokol sutkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tester
A potem zajme sie twoja c**eczka wslizne sie jezykiem miedzy jej platki i piescil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobbyy
a chciałabyś żeby obcy faceci napastowali cię wzrokiem to chyba nie jest przyjemne chociaż z tego co zauważyłem wiele kobiet lubi jak ktoś gapi się na ich dekolt. Ostatnio byłem z kumplami w klubie i zauważyłem dziewczynę z ogromym biustem do tego w takiej sukience z bardzo dużym wcięciem i połowę biustu jej było widać. Spotakałem ją w kolejce do toalety i spojrzałem kątem oka na jej atrybuty i ona to zauważyła to tylko się uśmiechała a ja szybko speszony odwróciłem wzrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tester
Dlonmi bede masowal twoj tyleczek jezykiem piescil kazdy zakamarek twojej c**eczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tester
Hmm cudownie cie piescic jestes taka mokra cudownie smakujesz lubie jak jeczysz jak krecisz biodrami z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Nie wiem jak to jest z tym dekoltem, czy kobiety to lubią czy nie, ja nigdy się z takim czymś nie spotkałam (sprzyczyn wiadomych :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tester
Cytrynka daj spokoj chcesz miec wieksze piersi to nie jestes jedyna powiem ci ze mi bardzo podobaja sie male piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tester
I jestem pewny ze nie tylko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piersi jak cytrynki są mega sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz jak Testera nakrecilas;) Kazda z kobiet cos tam maskuje, prawie wszystkie farbuja wlosy, nawet doczepiaja. Spotkac naturalna kobiete to cud. Sztuczne, wrecz karykatury kobiety...dla kogo to? Czyzby na pewno dla facetow? Ktory facet chce zeby mu kit wciskac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkosc biustu uwarunkowana genetycznie? LOL myslisz ze jak kobieta tyje lub chudnie to on sie nie zmienia? Cuda :D Cytrynka moze przytyj albo zajdz w ciaze? Wtedy na pewno urosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrocznia...ile ty masz lat? Wez sie doucz bo sie osmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kobiete ktora wazy ze 150kg a cycki ma male ze az jej nie pasuja.Mysle ze niejeden chlop przy takiej wadze mialby wieksze. No i jak tyjecie to jakos wam w cycki nie idzie tylko w zady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:06 jak ktos jest proporcjonalny to idzie we wszystko. Nigdy nie widzialam bardzo grubej kobiety z malym biustem, mysle, ze zdecydowana wiekszosc nie ma takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mase ciala mozemy miec wplyw,na rozmiar biustu niestety nie. Jest uwarunkowany genetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi młodych kobiet składają się przede wszystkim z tkanki gruczołowej. Z wiekiem stosunek tkanki gruczołowej do tłuszczowej się zmienia. Prawdą jest, że piersi STARYCH kobiet składają się przede wszystkim z tłuszczu. Podobnie jest u otyłych ale anomalii nie ma co za normę brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:01 chyba sie nie rozumiemy. Tutaj same blyskotliwe osoby, ktore nigdy nie widzialy kobiety, ktorej po schudnieciu zmalaly piersi albo matki, ktorej po ciazy urosly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, ksztalt piersi jest uwarunkowany genetycznie ale nie rozmiar! Pokaz mi kobiete, ktora cale zycie nosi jeden rozmiar stanika. Nie ma takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko, byle nie sztuczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowaona
ja zawsze miałam duże piersi, aż za duże a po dzieciach przytyłam i biust też się zwiększył, w ciągu ostatniego roku bardzo się wzięłam za siebie, dieta ćwiczenia, spacery i chudłam do wagi nawet niższej niż przed pierwszą ciążą. No ale niestety cycki mi nie zmalały, no może o pół rozmiaru, a stały się strasznie wiszące. W staniku to jeszcze jakoś wyglądają a tak to masakra. Dokucza mi z tego powodu kręgosłup. Dziewczyny cieszcie się że macie małe cycuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kłamię ,bo tylko Naturalne piękne są piersi małe czy duże dziewczyn nie sztuczne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Przytyć zawsze mogę ze 3/4 kg może 5 ale jak pójdzie w brzuch to idę na dietę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiks
Autorko-niepotrzebnie piszesz ze"klamiemy"nt.duzy czy maly.Ja lubie 2ke duza,czyli nie jakies wielkie cycki.Inni lubia rozne.Skoro tak jest to dlaczego od razu"klamiecie"i jakas"druga kategoria".My nie klamiemy-wy-tak i owszem.Zeby sie dowiedziec czegos na wasz temat to nie mozna sie oprzec na tym co akurat dzisial ktoras z was mowi.W tym celu trzeba przeprowadzac wieloletnie,mozolne badania.To przeciez wy potraficie mowic na ten sam temat co 5 minut zupelnie cos innego.Wasze zdanie nt.was-wypowiadacie tak akurat jak uznacie ze was stawia ta wypowiedz w jak najbardziej korzystnym swietle.Podobnie uwazacie ze was nie obowiazuje uczciwosc czy nawet prawo.Wyznajecie poglady mentalnosci Kalego,ktory uwaza ze jak Kalemu ukrasc to jest zle ale jak Kali krasc to jest dobrze.To sa fakty.Moge podac jaskrawy przyklad.Gdy to widzialem-nie moglem uwierzyc ze to jest az tak silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×