Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cytrynka25

Faceci kłamią na temat kobiecych piersi

Polecane posty

Gość gość
słodka słowianka, ciesz się, że możesz zaoferować ten raj, przynajmniej facet na boki nie będzie uciekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wisi rozmiar, byle by były ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj oj kogos to zabolalo hehe Kochanie mam 70 E i uwierz mi ze jestem bardzo priporcjonalna, waze 60 kg przy 166 cm. Moze chudzina nie jestem ale to faceci chyba bardziej wola. Moj maz, moi znajomi koledzy. I do zawistnikow- dziecko juz mam i jestem po 30. Mam 31 lat .Piersi wgl mi nie obwisly i nie mam rozstepow choc karmilam piersia. Ba nawet dodam ze pi ciazy mam bardziek kobieca figure. I powiem jedno i mozecie hejtowac. Czesto na imprezach typu Sylw. Faceci wzroku oderwac nie moga od moich piersi a u boku maja chudzinki lub normalnie zbud kobiety o biuscie znikomym. I bezczelnie gapia sie w moj. Taka prawda. Choc moze na codzien nie przeszkadza im to ale w porown.z moimi uch pwrtnerki wypadaja slabo. Mezus mi mowi niewazne w co sie ubierzesz i tak na cycki beda patrzec. Moze kiedys i obwisna ale to co sobie pouzywamy to nasze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
166 cm i 60kg? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe również mogą obwisnąć i wyglądają wcale nie lepiej niż obwisłe duże. Zresztą seks to przede wszystkim młodość a na starość już nie ma takich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak 66 i 60 kg, i uwierz mi,ze wazylam w swoim zyciu 48 kg, 50 i teaz 60 i to jest dla mnie najlepsza waga, najlpeiej sie czuje, i najlepiej wygladam:) badzo sie sobie podobam (i nie tylko sobie) ogladajac zdj slubne lub te kilka mcy po porodzie, to az mnie wzdryga, skora i kosci, zapadniete policzki, cienie pod oczami teraz czuje sie mega kobieco i to wcale nie jest nadwaga:):) nosze rozmiar 38, chcesz wirtualnie dokopac komus chyba masz problem ze soba:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje faceci widzą u ciebie tylko biust :) jak on opadnie to ty razem z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi ci być bardzo miło że tak patrzą na twój biust i ze nic poza nim nie widzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele bym dał aby moja kobieta miały duży jędrny biust, mam słabość do takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za problem, zerwij z dziewczyną skoro nie podoba Ci się z powodu piersi, ona nie będzie czuła się gorsza i nie będzie mieć kompleksów oraz znajdzie faceta któremu będzie się w 100% podobać i który będzie ją kochał, a ty poszukasz kobiety z wielkim biustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę niepoważne zrywać z powodu biustu, więc raczej będę to ciągnął, udając, że wszystko jest ok. Mam nadzieję, że jakoś to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to ona zacznie się czuc coraz gorzej, a przez ciebie będzie mieć niską samoocenę i będzie uważać się za nie kobieca, wiem co mówię no sama miałam taką sytuację. Teraz pomimo że mam nowego partnera nie umiem się przemoc i nie daje się tam dotykać, oglądać, choć on gwarantuje że mu się podoba ale ja mu w to nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareeeeeeeeek
nie wiem skąd takie wywody autorki tematu. Ja uwielbiam małe piersi i tylko kobiety z małym biustem mnie interesują. Właściwie biust powyżej B mnie nie interesuje. Pewnie wielu facetów lubi podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 14:32: Staram się tak zachowywać aby tego nie odczuła i chyba mi się to udaje bo nie widać aby miała kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona prędzej czy później zauważy to. Ja sama też dowiedziałam się po 2 latach aż, bo tak dobrze udawał. Dopiero po tych 24 miesiącach zaczęłam zauważać to jak patrzy na kobiety z większym biustem, że aż tak bardzo mojego nie rozpieszczal, a gdy po pijaku się przyznał tylko potwierdziły się moje domysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOBIETO Nigdy NIGDY nie lituj się nad facetem. Facet nie ma uczuć, oni tylko udają, że są wrażliwi. Nie przepraszaj, nie tłumacz się. Nie miej wyrzutów i nie staraj się być delikatną, bo oberwiesz w najlepszym razie wulgarnym słowotokiem, aż ci kapcie spadną. Z facetem nie ma się co patyczkowac, żadnym, chorym szpetnym czy głupim, a im bardziej "problematyczny" np brzydki z kompleksami, tym bardziej chamsko i agresywnie potrafi reagować na odrzucenie , więc spław go konkretnie i dobitnie. Ja tak kiedyś się cackałam i faceci manipulowali mną aż miło, a ja durna jeszcze się za to obwiniałam, ale się skończyło i przejrzałam na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość wczoraj Chyba jednak związek ważniejszy niż seks. Nawet jak zauważy, że podobają mi się biuściaste to chyba nie będzie wielki problem dla Niej, jeśli nie dam tego odczuć. Sam się jakoś z tym pogodzę, że do końca nie będę spełniony - nie można mieć wszystkiego. Mam tylko obawy aby nie popaść we frustrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrocznia niezalogowana
Wlasnie pudel przypomnial mi o tym temacie. Ok, wiem, ze nie kazda ma taka figure, nie kazda tyle pokazuje naraz i nie kazdemu taka sukienka sie podoba ale fakt jest taki, ze gdyby Rosie miala wiekszy biust to ta stylizacja wygladalaby koszmarnie. Szczupla z malym biustem moze pokazac i nogi, i dekolt a i tak bedzie ladnie wygladac, wiec to jest zdecydowany plus nie posiadania duzego biustu. http://www.pudelek.pl/artykul/76663/dziwna_kreacja_rosie_huntington-whiteley/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.02.24 Święta racja. A nawet oczywista oczywistość! Dlaczego nie dostrzegamy tego? A czy kłamią faceci na temat piersi? Nie! Tak samo jak my nie kłamiemy, nie zachwycając się ich krzywymi nogami, włosami w nosie, łysiną, jabłkiem Adama, wklęsłym tyłkiem albo klatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
W takim razie czemu niektórzy mężczyźni kłamią mówiąc partnerce że im się podoba a w rzeczywistości marzą o czym innym i myśli o zdradzie bo brak mu tego aspektu kobiecości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanko powyżej - a pomyślałaś że po prostu faceci lubia popatrze i pofantazjować o innych? nie znaczy ze nie kochają swojej dziewczyny/żony, abo że im się nei podoba. faceci to wzrokowcy i lubią popatrzec i pofantazjować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Gość powyżej. Masz na wcześniejszych stronach i na tej wyznania mężczyzn którzy mówią że żałują ze ich żony dziewczyny mają mniejsze a są jeszcze inne tematy gdzie m.in jeden z nich przyznał się ze ma aż problemy ze wzwodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
Cytrynka25, to chyba między innymi o moim przypadku piszesz. Nie jest aż tak źle, że są problemy ze wzwodem, tylko pisałem, że podniecenie trochę spada na widok prawie płaskiej klatki piersiowej. To wszystko dlatego, że mój ideał to filigranowa kobieta z dużym biustem a związałem się z wysoką dziewczyną z malutkimi piersiami. Na początku to naprawdę nie miało znaczenia, z upływem czasu jednak mam poczucie niespełnienia w związku. Wydaje się to bardzo płytkie i w istocie tak jest, ale wydaje mi się, że solidny związek to również udany seks i pożądanie drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie rozważania debili prowadzicie. Prosci jestescie i nie wiecie co to uczucia, patrzycie tylko na korzysci, bez zadnych sie nie zwiazecie. Wysmiewam takich ale kolega mi ostatnio wyjasnil,ze teraz mlodzi tacy są. Glupi, tępi, tylko seks sie liczy i wymagają nie wiadomo czego. Dlatego jestescie olewani i traktowani jak zabawki. Duzo starszy nie jestem, lekko po 30-tce ale dla mnie najwazniejsza jest milosc i by osoba byla a nie dawala. Wy juz do tego nie dojdziecie. Zal mi Was nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Nie zwracam uwagę na wygląd, byłam z takimi co nie należeli do najpiękniejszych i takich co byli przystojni, ale byłam z nimi dlatego ze ich kochałam, a oni mimo że też mnie kochali to im mój wygląd do końca nie pasował i zdradzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie jesteś ładna i nie masz biustu to co się dziwisz że Cię zdradzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
Uroda i rozmiar piersi to kwestia gustu. Cytrynka musi trafić na kogoś kto będzie fanem małych piersi i jej typu urody. Kwestia czasu i na pewno taki się pojawi. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka25
Może i uroda nie pozwalam ale też nie strasze. Myślę że źle nie wyglądam, jestem zgrabna, szczupla, drobna , twarz normalna, przeciętna mam (tak mysle) raczej dobre proporcja ciała, wiec z pewnością mogę powiedzieć że nie którym się podobam a innym nie, kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietny69
A lubisz miec pieszcxony biust masz wiekszy orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×